Jump to content

Wind 2in1: Δύο αριθμοί σε μία κάρτα SIM


mobilegr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω έβαλα 2 f2go σε μια καρτα. την 2ιν1 sim μου την έδωσαν δωρεαν. και μου είπαν απλα θα χρεωθει ο λογαριαμος μου με 3,57 ευρω.

 

μετα αυτο που εκανα ηταν τον εναν απο τους 2 αριθμους τον μετετρεψα σε καρτοκινητη wind για να εχω τα 1500 λεπτα και 1500 sms. και τον αλλον αριθμο τον εχω σε f2go2.

 

απο οτι καταλαβα στον αλο μου αριθμο που ειναι f2go2 , δεν θα μπορω στο μελον αν θελω να ενεργοποιήσω τα προγράμματα non stop???

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 484
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω εχω 2 αριθμους f2g.Αν τους κανω 2in1 γινεται να μετατρεψω τον ενα σε νεα καρτοκινητη ;

 

αυτη η αλλαγη μπορει να γινει μονο σε κατάστημα όχι καλώντας το 1342.

 

εγω έβαλα 2 f2go σε μια καρτα. την 2ιν1 sim μου την έδωσαν δωρεαν. και μου είπαν απλα θα χρεωθει ο λογαριαμος μου με 3,57 ευρω.

 

μετα αυτο που εκανα ηταν τον εναν απο τους 2 αριθμους τον μετετρεψα σε καρτοκινητη wind για να εχω τα 1500 λεπτα και 1500 sms. και τον αλλον αριθμο τον εχω σε f2go2.

 

απο οτι καταλαβα στον αλο μου αριθμο που ειναι f2go2 , δεν θα μπορω στο μελον αν θελω να ενεργοποιήσω τα προγράμματα non stop???

 

πιθανόν και να μπορείς.Για το F2G2 δεν γνωρίζω αλλά λογικά θα μπορείς!

με τις δωρεάν προωθήσεις δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς στο F2G2.

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

αυτη η αλλαγη μπορει να γινει μονο σε κατάστημα όχι καλώντας το 1342.

τι εννοείς;; γιατι δε μπορείς από το 1342;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς;; γιατι δε μπορείς από το 1342;

 

Επειδή δεν επιτρέπει την άλλαγη οικονομικού πακέτου το αυτόματο σύστημα,ακόμη.

Μπορεί αύριο να το επιτρέπει.Τι να πω...( ; )

για γίνει η αλλαγή...σου απενεργοποιούν προσωρινά τις προωθήσεις,αλλάζουν πακέτο και μετά σου ξαναενεργοποιούν τις προωθήσεις.Θέλω να πιστεύω ότι όλο αυτό είναι δωρεάν.Θα το κάνω μάλλον μια από τις επόμενες μέρες

Link to comment
Share on other sites

εγω μια χαρα εκανα την αλλαγη με το 1342. καλο ειναι οταν απαντατε να ειστε σιγουροι για κατι και οχι να υποθέτετε
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

εγω μια χαρα εκανα την αλλαγη με το 1342. καλο ειναι οταν απαντατε να ειστε σιγουροι για κατι και οχι να υποθέτετε

 

μιλάμε για 2in1 πάντα!Σε μένα δεν το κάνει και μιλησα και με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών με ένα φίλο μου και μου το επιβεβαιωσε...γι αυτό το έγραψα!Δεν υπέθεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω για την 2σε1 μιλαω...

 

διαβασε και παραπανω...

 

`ειχα στην αρχη 2 αριθμους f2go2 τους εβαλα στην 2in1 sim, και μετα την επομενη μερα αλλαξα τον εναν σε καροκινητη wind καλοντας στο 1342.

 

να πω οτι στο συστημα ηταν η επιλογη 8, και δεν την αναφερει σαν νεα καρτοκινητη wind, αλλα σκετη καρτοκινητη wind. και οταν καλω στο 1269 στο τελος μου λεει το οικονομικο σας πακετο ειναι η καρτοκινητη wind. Αρα η αλλαγη εγινε κανονικα

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

εγω μια χαρα εκανα την αλλαγη με το 1342. καλο ειναι οταν απαντατε να ειστε σιγουροι για κατι και οχι να υποθέτετε

 

τσέκαρε λίγο τις προωθήσεις μήπως παίζει κάτι εκεί και σε χρεώνει!

Μπορεί πάλι αυτό να συμβαίνει σε παλιές κάρτες 2in1 όπως η δική μου.

 

Σημείωση: θα μπορούσες να μην είσαι τόσο επιθετικός!

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα λειτουργουν και οι προωθησεις... οταν καλεις στο 1342 τι ακριβως σου λεει και δεν αλλαζει πακετο? γιατι και σε εμενα στην αρχη ελεγε πατηστε το 9 και δεν αλλαζε... αλλα αν περιμενεις να πει ολα τα πακετα στο τελος λεει αν θελετε να αλλαξετε σε νεα καρτοκινητη wind πατηστε το 8, και εκει αλλαξε. για καντω γιατι μπορει να γινει ετσι και σε εσενα
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα λειτουργουν και οι προωθησεις... οταν καλεις στο 1342 τι ακριβως σου λεει και δεν αλλαζει πακετο? γιατι και σε εμενα στην αρχη ελεγε πατηστε το 9 και δεν αλλαζε... αλλα αν περιμενεις να πει ολα τα πακετα στο τελος λεει αν θελετε να αλλαξετε σε νεα καρτοκινητη wind πατηστε το 8, και εκει αλλαξε. για καντω γιατι μπορει να γινει ετσι και σε εσενα

 

"Η αλλαγή πακέτου δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί.

Παρακαλούμε απευθυνθείτε στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατων Wind καλώντας το 1260."

Link to comment
Share on other sites

περιεργο... πια επιλογη πατας και δεν αλλαζει? περιμενεις να ακουσεις πρωτα ολα τα πακετα?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

"Η αλλαγή πακέτου δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί.

Παρακαλούμε απευθυνθείτε στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατων Wind καλώντας το 1260."

 

προφανώς αυτό θα οφείλετε στους όρους που βλέπω ότι έχει στο site της wind και από τη στιγμή που έχεις ενεργοποιήσει δωρεάν προωθήσεις εισαι σε ειδικά προγράμματα εγώ ρώτησα μάλιστα και μου ειπαν οτι αν δεν ενεργοποιησω τις προωθησεις τοτε ναι μπορώ ν΄αλλάξω πρόγραμμα όποτε επιθυμώ. Στους όρους χρήσης βλέπω να λέει...

 

"Στην περίπτωση χρήσης καρτοκινητού αριθμού, η υπηρεσία έκπτωσης 100% στην προώθηση μεταξύ των δύο αριθμών προσφέρεται μόνο στα ειδικά 2inOne For All και 2inOne Free2Go οικονομικά προγράμματα, όπως αυτά αναλύονται παρακάτω και όπως ισχύουν."

 

"ο συνδρομητής με οικονομικό πακέτο Free2Go μεταφέρεται στο οικονομικό πακέτο 2inOne Free2Go, ενώ αναφορικά με τα υπόλοιπα πακέτα καρτοκινητής τηλεφωνίας οι συνδρομητές μεταφέρονται στο οικονομικό πακέτο 2inOne ForAll."

 

"Στην περίπτωση που δεν υπάρχει υπόλοιπο κατά την αλλαγή σε 2inOne κάρτα τότε ο συνδρομητής δεν αλλάζει οικονομικό πακέτο και φυσικά δεν έχει την έκπτωση 100% στις προωθήσεις μεταξύ των δύο αριθμών"

 

Oπότε εσύ προφανώς έχεις μεταφερθεί στο λεγόμενο 2in1 free2go γι΄αυτο δε μπορείς ν΄αλλάξεις όταν καλείς το 1342

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

σωστα.

 

το επιβαιβεωσα και εγω αυτο... απλα ζητα τους να σε μεταφερουν σε f2go η σε καρτοκινητη, και να καταργησεις τις προοθησεις αν δεν τις θες. Διαφορετικα θα εχεις χρεωση στις προοθησεις που δεν ξερω ποση ειναι

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

περιεργο... πια επιλογη πατας και δεν αλλαζει? περιμενεις να ακουσεις πρωτα ολα τα πακετα?

 

δεν έχω καμία επιλογή αλλαγής πακέτου.

Από Δευτέρα θα το λύσω το θέμα σε ένα κατάστημα Wind (αξιόπιστο) και θα ενημερώσω και εδω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω εναν αριθμο f2g2 και ενα αριθμο(αχρησιμοποιητη σιμ) που λεω να τον κανω f2g6 ή νεα καρτοκινητη.

Πόσο θα κοστησει τελικα ? μπερδευτικα...

εαν κανω την αλλαγη θα μππορω να εχω τις χρεωσεις f2g2 και τα 1500 λεπτα της νεας καρτοκινητης ???

αυτο με τις προωθησεις τι γινεται ? εχει κοστος εαν προωθει η μια γραμμη στην αλλη ?

ευχαριστω ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dmstelios έχω ενα f2g2 νουμερo και ενα f2g, αν τα βαλω σε 2in1 θα χάσω:

 

1)την χρεωση 0,10 του f2g2 ?

2)θα έχω δωρεαν προωθησεις απο το ένα νούμερο στο άλλο?

 

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σήμερα πήγα στη wind επειδή ενδιαφέρομαι να ενσωματώσω ένα free2go μόνο για internet μιας και κατήργησε το free2go2 και μία νέα καρτοκινητή.Αλλά έχω κάποιες απορίες στις οποίες δεν με βοήθησαν στο κατάστημα που πήγα.

1)Πριν να ανοίξω κάθε φορά το κινητό θα επιλέγω ποια θα έχω ή κάπως αλλιώς θα γίνεται?

2)Για να εκμεταλεύομαι το δωρεάν internet του free2go πρέπει εκείνη την ώρα να είμαι σε αυτό και όχι στη νέα καρτοκινητή γυρισμένο σωστα?

3)Πόσο κοστίζει το όλο πράγμα? Επειδή έχω μπερδευτεί. Στο κατάστημα μου είπαν πως αυτή η ενσωμάτωση κοστίζει 17,49Ε. Από την άλλη η προώθηση τελικά στη δικιά μου περίπτωση κοστίζει τίποτα ή είναι δωρεαν?Επειδή εδώ διάβασα ότι χρεώνεται μόνο 3.57Ε η προώθηση χωρίς επιπλέον έξοδα:wacko:

4)Με τα sms πώς θα γίνεται απο την κάρτα που την έχω σε προώθηση θα έρχεται κανονικα?

Edited by Cutthroat
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα στη wind επειδή ενδιαφέρομαι να ενσωματώσω ένα free2go μόνο για internet μιας και κατήργησε το free2go2 και μία νέα καρτοκινητή.Αλλά έχω κάποιες απορίες στις οποίες δεν με βοήθησαν στο κατάστημα που πήγα.

1)Πριν να ανοίξω κάθε φορά το κινητό θα επιλέγω ποια θα έχω ή κάπως αλλιώς θα γίνεται?

2)Για να εκμεταλεύομαι το δωρεάν internet του free2go πρέπει εκείνη την ώρα να είμαι σε αυτό και όχι στη νέα καρτοκινητή γυρισμένο σωστα?

3)Πόσο κοστίζει το όλο πράγμα? Επειδή έχω μπερδευτεί. Στο κατάστημα μου είπαν πως αυτή η ενσωμάτωση κοστίζει 17,49Ε. Από την άλλη η προώθηση τελικά στη δικιά μου περίπτωση κοστίζει τίποτα ή είναι δωρεαν?Επειδή εδώ διάβασα ότι χρεώνεται μόνο 3.57Ε η προώθηση χωρίς επιπλέον έξοδα:wacko:

4)Με τα sms πώς θα γίνεται απο την κάρτα που την έχω σε προώθηση θα έρχεται κανονικα?

 

1)Βασικά κάθε φορά θα έχεις ενεργοποιημένο ένα νούμερο και μέσα στο μενού θα υπάρχει ένα επιπλέον μενού που θα μπορείς να επιλέγεις ποιο αριθμό θα έχεις ενεργό καθε φορά. Ανάλογα με το κινητό είτε απλά θα επιλέγεις μέσα από το ειδικό μενού τον αριθμό που θες και θα συνδέεσαι μετά από κάποια δευτερόλεπτα είτε θα κάνει επανεκκίνηση του τηλ.

2)Σωστά!

3)Η προώθησε χρέωνεται 3,57 ευρώ για κάθε καρτοκινητό που αφαιρείτε από τη κάρτα σου τη πρώτη φορά που θα ενεργοποιηθεί, δεν υπάρχει μετά ξανά χρέωση.

Η κάρτα sim κοστίζει 17,5 ευρώ αλλά όπως λέει και στο σαιτ και πολλοί που το χουν κάνει αν κάνεις φασαρία τη δίνουν δωρεάν, το γράφει και στο σαιτ αν δεις.

4)Στα μηνύματα δε γίνεται προώθηση μονο στις κλήσεις οπότε θα πρέπει αναγκαστικά να μεταβαίνεις από τη μία κάρτα στην άλλη για να παραλαμβάνεις τα sms.

H δική μου απορία είναι σου ειπαν απο το κατάστημα οτι μπορεις να κάνεις 2in1 με ενεργοποιημένη τη προσφορά του free2go;; εγώ πήγα χθες σε ένα κατάστημα με μια φίλη που ήθελε να βάλει μαζί με το συμβόλαιο κι ενα free2go και η υπάλληλος επέμενε ότι αν βαλει το free2go στην 2in1 δε μπορει να εχει και τη προσφορά παράλληλα. Βλακείες μου έλεγε;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

H δική μου απορία είναι σου ειπαν απο το κατάστημα οτι μπορεις να κάνεις 2in1 με ενεργοποιημένη τη προσφορά του free2go;; εγώ πήγα χθες σε ένα κατάστημα με μια φίλη που ήθελε να βάλει μαζί με το συμβόλαιο κι ενα free2go και η υπάλληλος επέμενε ότι αν βαλει το free2go στην 2in1 δε μπορει να εχει και τη προσφορά παράλληλα. Βλακείες μου έλεγε;[/i][/b]

 

Η λογική λέει ότι σου έλεγε βλακεία αφού εσύ μόνο το νούμερο μεταφέρεις! Από τη στιγμή που δεν αλλάζεις πρόγραμμα στο νούμερο, δεν ασχολείται με τι μίνι πακέτα ή προσφορές έχουν ενεργοποιηθεί σε αυτό.

 

Σήμερα πήγα στη wind επειδή ενδιαφέρομαι να ενσωματώσω ένα free2go μόνο για internet μιας και κατήργησε το free2go2 και μία νέα καρτοκινητή.

 

Εννοείς ότι δεν μπορείς να ενεργοποιήσεις τώρα το F2G2. Γιατί παραμένει κανονικά σε όσους το είχαν ενεργοποιήσει...

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Η λογική λέει ότι σου έλεγε βλακεία αφού εσύ μόνο το νούμερο μεταφέρεις! Από τη στιγμή που δεν αλλάζεις πρόγραμμα στο νούμερο, δεν ασχολείται με τι μίνι πακέτα ή προσφορές έχουν ενεργοποιηθεί σε αυτό.

απλά και παλιότερα σε 2in1 με ενεργοποιημένες τις προωθήσεις δε μπορούσες να ενεργοποιησεις το νον στοπ της παρέας οπότε ίσως να παίζει κάτι τέτοιο και τώρα ή απλά η υπάλληλος ήταν άσχετη

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Λοιπον εχω το 2in1 εδω και 1 μιση χρονο περιπου. Μεχρι προχθες δεν ειχα κανενα προβλημα. Να πω οτι οι αριθμοι που χρησιμοποιω ειναι συμβολαιο και free2go. Ξαφνικα απο προχθες οταν εχω ενεργοποιημενη την γραμμη του συμβολαιου στο καρτοκινητο δεν μπορω να δεχτω κλησεις. Κανει καποια «μπιμ» σαν να ειναι κατηλειμενο και μου γραφει δεν απαντα. Ενω οταν δουλευει με ενεργοποιημενη γραμμη το καρτοκινητο και τα 2 λειτουργουν κανονικα. Επικοινωνησα με την εξυπηρετηση πελατων 2 φορες. Την πρωτη φορα μου ειπαν επειδη υπαρχει προβλημα στο καρτοκινητο γενικο μηπως ειναι απο εκει το προβλημα. Με σηνερινη επικοινωνια μου ειπαν οτι εχει διορθωθει το συγκεκριμενο προβλημα και ειναι κατι αλλο. Εσβησα τις ρυθμισεις τις ξαναεβαλα αλλα παλι τα ιδια. Τι να κανω ρε παιδια; Εχω χασει ποσες κλησεις που αφορουν την δουλεια μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Λοιπον εχω το 2in1 εδω και 1 μιση χρονο περιπου. Μεχρι προχθες δεν ειχα κανενα προβλημα. Να πω οτι οι αριθμοι που χρησιμοποιω ειναι συμβολαιο και free2go. Ξαφνικα απο προχθες οταν εχω ενεργοποιημενη την γραμμη του συμβολαιου στο καρτοκινητο δεν μπορω να δεχτω κλησεις. Κανει καποια «μπιμ» σαν να ειναι κατηλειμενο και μου γραφει δεν απαντα. Ενω οταν δουλευει με ενεργοποιημενη γραμμη το καρτοκινητο και τα 2 λειτουργουν κανονικα. Επικοινωνησα με την εξυπηρετηση πελατων 2 φορες. Την πρωτη φορα μου ειπαν επειδη υπαρχει προβλημα στο καρτοκινητο γενικο μηπως ειναι απο εκει το προβλημα. Με σηνερινη επικοινωνια μου ειπαν οτι εχει διορθωθει το συγκεκριμενο προβλημα και ειναι κατι αλλο. Εσβησα τις ρυθμισεις τις ξαναεβαλα αλλα παλι τα ιδια. Τι να κανω ρε παιδια; Εχω χασει ποσες κλησεις που αφορουν την δουλεια μου.

 

φίλε, 2 ΣΙΓΟΥΡΑ συμβαίνουν:

1 μήπως σου έχουν τελειώσει οι μονάδες στο καρτοκινητό?

2 μήπως υπάρχει πρόβλημα στη μεταφορά των γραμμών στο κινητό σου?

Και κάτι άλλο,σου δείχνει ποια γραμμή είναι ενεργή;

Χρήστης πάνω από 5 χρόνια σε 2in1...:cool:

 

Για δοκίμασε την απενεργοποίηση των προωθήσεων στο συμβόλαιο ΠΡΙΝ κάνεις την εναλλαγή(##002#).

Μετά κλείσε το κινητό και ξανάνοιξέ το . Μετά κάνε την εναλλαγή.

ps με την πρώτη κίνηση ενεργοποιείται και η υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων, αν δεν το ξέρεις ήδη.

Φιλικά..

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την "τροποποίηση".
Link to comment
Share on other sites

λοιπον επικοινωνησα ηανα με την εξυπηρετηση πελατων και μιλησα με εναν κυριο γιατι πριν επεφτα σε βουρλα.με το που του εδωσα τον αριθμο του καρτοκινητου μου ειπε οτι εχει γινει μπερδεμα και εχω χρεωθει τις προωθησεις.θα ενημερωσει για το προβλημα και μεσα σε 2 μερες θα εχω πιστωθει τα χρηματα που χρεωθηκα.

 

για το παραπανω που μιλαει ο φιλος για την ειδοποιηση κλησεων τι ειναι??μπορω να εχω και ειδοποιηση κλησεων??

Link to comment
Share on other sites

 

για το παραπανω που μιλαει ο φιλος για την ειδοποιηση κλησεων τι ειναι??μπορω να εχω και ειδοποιηση κλησεων??

κάνε αυτό που σου είπα και , ναι , θα έχεις ειδοποίηση κλήσεων(##002# και πάτα το πλήκτρο της κλήσης).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
δεν έχω καμία επιλογή αλλαγής πακέτου.

Από Δευτέρα θα το λύσω το θέμα σε ένα κατάστημα Wind (αξιόπιστο) και θα ενημερώσω και εδω.

 

Λοιπόν,

άργησα λιγάκι αλλά σας έχω απαντήσεις!

Το 2in1 είναι επιλογή σαν υπηρεσία και έχει δυσλειτουργίες ακόμη και σήμερα σε όλες τις επιλογές.

Ολοι μου πρότειναν να μείνω σε "νέο F2G" και σύνδεση όπως το έφτιαξα στην αρχή.Οι παρεμβάσεις σε πακέτα μπερδεύουν το σύστημα και έχουμε χρεώσεις που δύσκολα βρίσκονται!Για πράδειγμα είχα την χρέωση των προωθημένων κλήσεων στο καρτοκινητό και με αιτήσεις σωρό έβγαλα άκρη και πήρα μέρος χρηματων πίσω.

 

dmstelios έχω ενα f2g2 νουμερo και ενα f2g, αν τα βαλω σε 2in1 θα χάσω:

 

1)την χρεωση 0,10 του f2g2 ?

2)θα έχω δωρεαν προωθησεις απο το ένα νούμερο στο άλλο?

 

ευχαριστώ.

 

Θα έχεις όλες τις προωθήσεις ΔΩΡΕΑΝ από τον ένα αριθμό στον άλλο δωρεάν.

Επειδή όμως μπορεί να με κυνηγάς γιατί μπορεί κάτι να μην πάει καλά στα συστήματα της Wind τότε σου προτείνω την εξής κίνηση:

-Γράφεις το αίτημα σου ηλεκτρονικά,

-το στέλνεις με e-mail στη Wind,

-παίρνεις απάντηση και με αυτή την απάντηση πας σε ένα κατάστημα,

-ζητάς το 2in1 και αν κάτι δεν πάει καλά...στο απεύχομαι...

-ζητάς την Δ Ω Ρ Ε Α Ν επιστροφή των καρτών σου στην αρχική κατάσταση κάτι που το δικαιούσε από την στιγμή που δεν σε κάλυψαν όπως αναφέρθηκαν και στο e-mail και στο κατάστημα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...