Jump to content

Wind 2in1: Δύο αριθμοί σε μία κάρτα SIM


mobilegr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε Nokia 3600 slide, απλά έκλεινε η κεραία (έδειχνε ότι δεν έχει καθόλου σήμα) και μετά από 5 δευτερόλεπτα, συνδεόταν στον άλλο αριθμό που είχα επιλέξει.

Σε SE T630, SE K750, SE K800, SE G900, το τηλέφωνο έκανε αυτόματα μια επανεκκίνηση και συνδεόταν στον άλλο αριθμό.

το ξαναλέω για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις: στα sonyericsson ΔΕΝ κλείνει το κινητό αλλά γίνεται αυτό που βλέπεις στο Nokia 3600 σου... και το λεώ για τα κανονικά sonyericsson. δεν ξέρω αν στα UIQ όπως στο δικό σου γίνεται επανεκκίνηση.

Τώρα, panagiotis, γράφω για την υπηρεσία που την έχω ενεργή από τότε που δημιουργήθηκε πριν 5 χρόνια ακριβώς.Μια από τις καλύτερες που υπάρχουν στην αγορά, ειδικά όταν αφήνει και την υπηρεσία του 1 λεπτου, πράγμα που δεν το αφήνει ούτε η Cote, ενώ η voda την αφήνει αφού καταναλώνεις `10 ευρώ τον μήνα, άρα δώρο άδωρο... Και την έχω ενεργή ΤΩΡΑ σε 2 γραμμές, μια δικιά μου και μια της γυναίκας μου...Tα ΝΟΝ STOP λειτουργούν κανονικά ΟΛΑ και φυσικά σε κάθε υπηρεσία καρτοκινητής υπάρχει ή υπηρχε στο παρελθόν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 484
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω σε πιστευω αλλα γιατι αυτοι στην εξυπηρετηση λενε αλλα?

Να μου πεις και στην προσφορα με τα 1000 λεπτα χρεωση/3λεπτο λενε αλλα γινεται ανα δευτερολεπτο!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και εγω σημερα τηλεφωνο να ρωτησω πληροφοριες γιατι πραγματικα ειχα μπερδευτει.

Ο 1ος μου ειπε οτι η καρτα κοστιζει 17 ευρω, του ειπα οτι το site λεει δωρεαν, το ξανακοιταξε και μου ειπε οντως ειναι δωρεαν (χωρις σχολια.....).

Το παγιο ειναι μονο στον αριθμο συμβολαιου 2.66 ευρω/μηνα και στο καρτοκινητο δωρεαν.

Μου ειπε οτι μπορω να αλλαζω μεσω το μενου της wind σε οποιον αριθμο θελω οποτε το θελω, δωρεαν. Για προωθησεις δεν ρωτησα γιατι δεν με ενδιαφερουν.

Και τελος οτι τα Non-stop δεν ισχυουν παρα μονο η προσφορα με τα 1000 λεπτα.

 

 

Τελικα για τα Non-stop τι ισχυει?

 

se emena ipan oti isxiun kanonika oles i prosfores tu non stop ektos apo to non stop ths pareas k ton non stop 600 lepta pros ena arithmo wind.ola ta alla kanonika.

 

ayto pu den dieykrinisa ine an borw na kanw to 2in1 se dyo kartokinhta xwris na energopiisw tis proothisis,xwris na aferethun dhladh apo 3,57 apo kathe numero.bori na apadhsi kapios an xeri an borw na exw 2in1 xwris proothisis?dhladh an me perni kapios sto deytereyon numero enw exw energopiimeno to prwto na apadaw k na xrewnome kanonika?na aferude dhladh i monades apo to kyrio numero analoga me to poso milhsa.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραια γιατι και εγω αυτο θελω, να μην εχω προωθησεις.

Με το που ολοκληρωθει η φορητοτητα θα το κανω και εγω.

 

Nα σε ρωτησω, ποσο καιρο θελει να σου στειλουν την νεα καρτα?

Link to comment
Share on other sites

Ωραια γιατι και εγω αυτο θελω, να μην εχω προωθησεις.

Με το που ολοκληρωθει η φορητοτητα θα το κανω και εγω.

 

Nα σε ρωτησω, ποσο καιρο θελει να σου στειλουν την νεα καρτα?

 

an enois thn kenuria karta me ta 2 numera mazi thn pernis thn stigmh pu phgenis sto katasthma.apla tus les thelw ayta ta 2 numera mazi k su dinun amesws thn sim.prosoxh,h kenuria sim ine dwrean asxeta ti tha su pun.an epimenun pes na parun sthn exipirethsh twn katasthmatwn na to epivevewsun.k gia thn mh proothish tha prepi pali na to zhthsis esy alliws tha stilun to etima apo moni tus.to thewrun dedomeno oti tha thelis prowthisi.ayta.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

an enois thn kenuria karta me ta 2 numera mazi thn pernis thn stigmh pu phgenis sto katasthma.apla tus les thelw ayta ta 2 numera mazi k su dinun amesws thn sim.prosoxh,h kenuria sim ine dwrean asxeta ti tha su pun.an epimenun pes na parun sthn exipirethsh twn katasthmatwn na to epivevewsun.k gia thn mh proothish tha prepi pali na to zhthsis esy alliws tha stilun to etima apo moni tus.to thewrun dedomeno oti tha thelis prowthisi.ayta.

 

Thanx φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα προχθες αιτηση για 2 in 1,συμβολαιο + καρτα.Χθες παρελαβα τη νεα sim (αφου ακουσα ολα τα ασχετα οπως οτι χρεωνεσαι τη sim κλπ,ευτυχως ημουν ενημερωμενος απ το παρον thread) αλλα αποδειχτηκε τρελη αποτυχια.Αφου δουλεψε για λιγα λεπτα,αρχισε το Κ750 μου να αναβει σφαλμα δικτυου και αποτυχια εκτελεσης εντολης καθε 20-30 δευτερολεπτα,ακομη και κατα τη διαρκεια κλησεων.Επιπλεον εξαφανιστηκε το μενου της sim και δεν επανερχοταν ουτε με επανεκκινηση του κινητου.Εισαγοντας τη sim σε αλλο τηλεφρωνο τα ιδια,εξαφανισμενο μενου και καθε λιγο σφαλμα κ παλι σφαλμα.Εκλεινα τη συσκευη και δοκιμαζα να καλεσω να μουμερα μου και σφυραγε σα να εχει προβλημα η γραμμη.Φυσικα με την εξαφανιση του μενου δε μπορουσα να χρησιμοποιησω και τις 2 γραμμες αφου δε μπορουσα να κανω εναλλαγη.Παω στο καταστημα και αφου βλεπει ο υπαλληλος την κατασταση μου κανει αντικατασταση sim στην εγγυηση.Δουλευει η νεα sim για 5 λεπτα σωστα κι αυτη και μετα παλι τα ιδια!Ηταν ετοιμος να κανει 3η sim και αφου ειχε περασει ενα γεματο 2 ωρο! (δε κανω πλακα,πιαστηκε η μεση μου απ την ορθοστασια) ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΕΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥ να μου αλλαξει δωρεαν στην εγγυηση τη sim με 2 νεες sim (ηθελε να μου τις χρεωσει 18 ευρω τη μια!) και επανηλθα στην προτερα κατασταση (με νεες sim) και υσηχασα.Ξουυυυτ!

Μενει ζητημα τωρα αν χρεωθω την ενεργοποιηση μιας υπηρεσιας που ποτε δε καταφερα να χρησιμοποιησω (ισια ισα ξινη μου βγηκε...)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ περίεργο πάντως, μια και σε άλλους συνδρομητές η κάρτα λειτουργεί άψογα...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα προχθες αιτηση για 2 in 1,συμβολαιο + καρτα.Χθες παρελαβα τη νεα sim (αφου ακουσα ολα τα ασχετα οπως οτι χρεωνεσαι τη sim κλπ,ευτυχως ημουν ενημερωμενος απ το παρον thread) αλλα αποδειχτηκε τρελη αποτυχια.Αφου δουλεψε για λιγα λεπτα,αρχισε το Κ750 μου να αναβει σφαλμα δικτυου και αποτυχια εκτελεσης εντολης καθε 20-30 δευτερολεπτα,ακομη και κατα τη διαρκεια κλησεων.Επιπλεον εξαφανιστηκε το μενου της sim και δεν επανερχοταν ουτε με επανεκκινηση του κινητου.Εισαγοντας τη sim σε αλλο τηλεφρωνο τα ιδια,εξαφανισμενο μενου και καθε λιγο σφαλμα κ παλι σφαλμα.Εκλεινα τη συσκευη και δοκιμαζα να καλεσω να μουμερα μου και σφυραγε σα να εχει προβλημα η γραμμη.Φυσικα με την εξαφανιση του μενου δε μπορουσα να χρησιμοποιησω και τις 2 γραμμες αφου δε μπορουσα να κανω εναλλαγη.Παω στο καταστημα και αφου βλεπει ο υπαλληλος την κατασταση μου κανει αντικατασταση sim στην εγγυηση.Δουλευει η νεα sim για 5 λεπτα σωστα κι αυτη και μετα παλι τα ιδια!Ηταν ετοιμος να κανει 3η sim και αφου ειχε περασει ενα γεματο 2 ωρο! (δε κανω πλακα,πιαστηκε η μεση μου απ την ορθοστασια) ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΕΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥ να μου αλλαξει δωρεαν στην εγγυηση τη sim με 2 νεες sim (ηθελε να μου τις χρεωσει 18 ευρω τη μια!) και επανηλθα στην προτερα κατασταση (με νεες sim) και υσηχασα.Ξουυυυτ!

Μενει ζητημα τωρα αν χρεωθω την ενεργοποιηση μιας υπηρεσιας που ποτε δε καταφερα να χρησιμοποιησω (ισια ισα ξινη μου βγηκε...)

 

Φίλε μου δεν φταις εσύ αλλά ο άσχετος υπάλληλος που ήταν στο μαγαζί. ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο έγινε και σε μένα στην τελευταία φορά που το ενεργοποίησα. άλλαξα 3 sim μέχρι να καταλήξω. Ξέρεις τί φταίει? Που δεν έβαλες στο πεδίο προώθηση τηλεφωνητή τα κατάλληλα νούμερα. Κάτσε να δω να σου γράψω τα κατάλληλα νούμερα...

ps ο υπάλληλος δεν ήξερε να πάρει ένα τηλέφωνο στα κεντρικά να του πουν????

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα προχθες αιτηση για 2 in 1,συμβολαιο + καρτα.Χθες παρελαβα τη νεα sim (αφου ακουσα ολα τα ασχετα οπως οτι χρεωνεσαι τη sim κλπ,ευτυχως ημουν ενημερωμενος απ το παρον thread) αλλα αποδειχτηκε τρελη αποτυχια.Αφου δουλεψε για λιγα λεπτα,αρχισε το Κ750 μου να αναβει σφαλμα δικτυου και αποτυχια εκτελεσης εντολης καθε 20-30 δευτερολεπτα,ακομη και κατα τη διαρκεια κλησεων.Επιπλεον εξαφανιστηκε το μενου της sim και δεν επανερχοταν ουτε με επανεκκινηση του κινητου.Εισαγοντας τη sim σε αλλο τηλεφρωνο τα ιδια,εξαφανισμενο μενου και καθε λιγο σφαλμα κ παλι σφαλμα.Εκλεινα τη συσκευη και δοκιμαζα να καλεσω να μουμερα μου και σφυραγε σα να εχει προβλημα η γραμμη.Φυσικα με την εξαφανιση του μενου δε μπορουσα να χρησιμοποιησω και τις 2 γραμμες αφου δε μπορουσα να κανω εναλλαγη.Παω στο καταστημα και αφου βλεπει ο υπαλληλος την κατασταση μου κανει αντικατασταση sim στην εγγυηση.Δουλευει η νεα sim για 5 λεπτα σωστα κι αυτη και μετα παλι τα ιδια!Ηταν ετοιμος να κανει 3η sim και αφου ειχε περασει ενα γεματο 2 ωρο! (δε κανω πλακα,πιαστηκε η μεση μου απ την ορθοστασια) ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΕΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥ να μου αλλαξει δωρεαν στην εγγυηση τη sim με 2 νεες sim (ηθελε να μου τις χρεωσει 18 ευρω τη μια!) και επανηλθα στην προτερα κατασταση (με νεες sim) και υσηχασα.Ξουυυυτ!

Μενει ζητημα τωρα αν χρεωθω την ενεργοποιηση μιας υπηρεσιας που ποτε δε καταφερα να χρησιμοποιησω (ισια ισα ξινη μου βγηκε...)

 

 

exi simvi k se mena alla htan provlhmatikes i sim tu katsthmatos.phga se kapio allo katasthma k h kenuria 2in1 duleye kanonika. o ipallilos hthele na su xrewsi apo 18 eyrw thn kathe sim profanws apo koblex epidh pithanotata tha tu episimanes esy oti h sim 2in1 ine dwrean. k asxeti k agenis k ekdikitiki apo panw. xaras thn psixremia su. emena an mu zituse 36 eyrw ilikrina den kserw pws tha adidrusa.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εχασα την ψυχραιμια μου (ισως το οτι δουλευω σε τραπεζα,ισως που τελειωσα προσφατα στρατο,παντως εχω αποκτησει πολυ υπομονη:rolleyes:) απλα πηγα με αδειανο πορτοφολι και δε θα εφευγα απο το μαγαζι χωρις να εχω και τις 2 γραμμες μου να λειτουργουν (με το προβλημα που ειχα δε μπορουσα να κανω κλησεις και να στειλω μυνηματα απ το καρτοκινητο).Να σκεφτεις το συγκεκριμενο καταστημα ειναι νεο,σε ενα μινι εμπορικο κεντρο που ανοιξε και κλεινει στις 8 το απογευμα (δε κλεινει μεσημερι).Εγω εφυγα στις 9:15 απο εκει.:X

Η αληθεια ειναι οτι στο 10ο τηλεφωνημα του κι αφου χαλασαμε και τη 2η sim καποιος του ειπε για το νουμερο τηλεφωνητη αλλα εγω δε το πιστεψα οτι αυτο ειναι το προβλημα καθως ειχα ακουσει κι αλλες βλακειες απ την εξ πελατων που πηρα πρωτα

-τι κινητο εχετε?

-Κ750

-βαλτε τη λειτουργια πτησης

-δεν εχει λειτουργια πτησης αυτο το τηλεφωνο

-α......ετσι φτιαχνει

-:mad:)

 

Οποτε τον πιεσα να μη με ζαλιζει αλλο και να μου σπασει παλι τα νουμερα...

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε προβλημα μολις περνετε την νεα sim κανετε ολοι το ιδιο λαθος..ΟΤαν παρετε την νεα sim ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ποτε αλλαγεςς για δυο μερες...Στην αρχη το επαθα και εγω αλλα ειχα ενα φιλο που δουλευε και του το ειπα αμεσως και μου ειπε αυτο..Και μεχρι τωρα κανενα προβλημα
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε προβλημα μολις περνετε την νεα sim κανετε ολοι το ιδιο λαθος..ΟΤαν παρετε την νεα sim ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ποτε αλλαγεςς για δυο μερες...Στην αρχη το επαθα και εγω αλλα ειχα ενα φιλο που δουλευε και του το ειπα αμεσως και μου ειπε αυτο..Και μεχρι τωρα κανενα προβλημα

 

egw ekana tulaxiston 10 allages to prwto misawro gia na dokimasw an liturgi swsta. k den ixa kanena provlhma.exw thn edipwsh oti o kathenas mas exi mia diaforetikh ebiria.siberasma olwn twn parapanw oti den iparxi swsth enhmerwsh pros ta katasthmata k o kathe ipallilos lei oti theli k emis me th sira mas metaferume tis vlakies k thn asxetosinh twn ipallilwn sto forum. telika mia swsth 2in1 gia na dulepsi me thn prwth ine mallon thema tyxhs para thema gnwshs k swsths enhmerwshs.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εχασα την ψυχραιμια μου (ισως το οτι δουλευω σε τραπεζα,ισως που τελειωσα προσφατα στρατο,παντως εχω αποκτησει πολυ υπομονη:rolleyes:) απλα πηγα με αδειανο πορτοφολι και δε θα εφευγα απο το μαγαζι χωρις να εχω και τις 2 γραμμες μου να λειτουργουν (με το προβλημα που ειχα δε μπορουσα να κανω κλησεις και να στειλω μυνηματα απ το καρτοκινητο).Να σκεφτεις το συγκεκριμενο καταστημα ειναι νεο,σε ενα μινι εμπορικο κεντρο που ανοιξε και κλεινει στις 8 το απογευμα (δε κλεινει μεσημερι).Εγω εφυγα στις 9:15 απο εκει.:X

Η αληθεια ειναι οτι στο 10ο τηλεφωνημα του κι αφου χαλασαμε και τη 2η sim καποιος του ειπε για το νουμερο τηλεφωνητη αλλα εγω δε το πιστεψα οτι αυτο ειναι το προβλημα καθως ειχα ακουσει κι αλλες βλακειες απ την εξ πελατων που πηρα πρωτα

-τι κινητο εχετε?

-Κ750

-βαλτε τη λειτουργια πτησης

-δεν εχει λειτουργια πτησης αυτο το τηλεφωνο

-α......ετσι φτιαχνει

-:mad:)

 

Οποτε τον πιεσα να μη με ζαλιζει αλλο και να μου σπασει παλι τα νουμερα...

 

και όμως το πρόβλημα είναι η έλλειψη αριθμού προώθησης τηλεφωνητή. ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ. 100% , όσο κι αν ξενίζει...

Link to comment
Share on other sites

και όμως το πρόβλημα είναι η έλλειψη αριθμού προώθησης τηλεφωνητή. ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ. 100% , όσο κι αν ξενίζει...

 

Η συσκευη δε παιζει κανενα ρολο??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

i pio palies isws an k den nomizw pali.i sxetika kenuries kanenan apolitws

Εγω ειχα ενεργοποιησει το 2 in 1 περυσι κ ειχα το Ν95.Αποτελεσμα:για να εκανα εναλλαγη τους αριθμους επρεπε να ανοιγοκλεινω συνεχεια τη συσκευη,σε καθε εναλλαγη δηλ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα ενεργοποιησει το 2 in 1 περυσι κ ειχα το Ν95.Αποτελεσμα:για να εκανα εναλλαγη τους αριθμους επρεπε να ανοιγοκλεινω συνεχεια τη συσκευη,σε καθε εναλλαγη δηλ...

 

k egw ixa 2in1 sto n95. den xriazotan omws na anigoklinw th siskeyh.apla xanotan to shma k otan epanerxotan ixa metapidisi sthn 2 grammh. paraxeno mu fenete

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

k egw ixa 2in1 sto n95. den xriazotan omws na anigoklinw th siskeyh.apla xanotan to shma k otan epanerxotan ixa metapidisi sthn 2 grammh. paraxeno mu fenete

 

Σοβαρα μιλας?εμενα μου ειπαν στο τελος απο το καταστημα wind οτι δεν ειναι συμβατη η συσκευη μου κ μονο με restart της συσκευης θα γινοταν εναλλαγη γραμμων,πραγμα σπαστικο!!:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρα μιλας?εμενα μου ειπαν στο τελος απο το καταστημα wind οτι δεν ειναι συμβατη η συσκευη μου κ μονο με restart της συσκευης θα γινοταν εναλλαγη γραμμων,πραγμα σπαστικο!!:mad:

 

den isxii kati tetio k to lew apo proswpikh ebiria. i ipalili ths wind syxna ine pio asxeti k apo tus asxetus.diavase merika post parapanw k tha katalavis ti ennow.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και όμως το πρόβλημα είναι η έλλειψη αριθμού προώθησης τηλεφωνητή. ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ. 100% , όσο κι αν ξενίζει...

Το θεμα ειναι πως αν κανεις λαθος ρυθμισεις (που γιατι να μη κανεις δηλαδη,σαμπως τις γραφουν πουθενα τι πρεπει και τι δε πρεπει να βαλεις?) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ,ΧΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Αν δε φτιαχτει αυτο τουλαχιστον,για μενα η υπηρεσια ειναι κακοσχεδιασμενη και ημιτελης.Σε αφηνει στα κρυα του λουτρου με τη μια σου γραμμη μονο και αν περασει το 3μηνο και δεν εχεις εγγυηση σου ρχεται κι ενα κουστουμι 18 ευρω ετσι για να γουσταρεις.Απαραδεκτο.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι πως αν κανεις λαθος ρυθμισεις (που γιατι να μη κανεις δηλαδη,σαμπως τις γραφουν πουθενα τι πρεπει και τι δε πρεπει να βαλεις?) ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ,ΧΑΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Αν δε φτιαχτει αυτο τουλαχιστον,για μενα η υπηρεσια ειναι κακοσχεδιασμενη και ημιτελης.Σε αφηνει στα κρυα του λουτρου με τη μια σου γραμμη μονο και αν περασει το 3μηνο και δεν εχεις εγγυηση σου ρχεται κι ενα κουστουμι 18 ευρω ετσι για να γουσταρεις.Απαραδεκτο.

 

as enhmerwnan tus ipalilus ths wind gia na mhn talepwrun ton kosmo. ase pu nomizun oti ta kserun k kala k petane kati kotsanes pu su vgazun to mati. k otan tus diorthwnis me eygeniko tropo se irwneyode kiolas. egw otan phga na energopiisw thn ipiresia prwta ekana olh thn diadikasia k sto telos otan mu zhthse ta 17 eyrw tu ipa oti pleon ine dwrean. pisteyw oti asxolithike mazi mu sovara k me eksipirethse giati ixe sto mialo tu oti tha vgali kapio kerdos.an tu elega oti apo thn arxh oti ine dwrean poli pithano akoma na pedeyomuna. distixws etsi exi h katastash me ta katasthmata k tus ipalilus ths wind. droph k krima

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Εγώ έχω εταιρικό με 3 αριθμούς και έβαλα στα 2 από τα 3 2in1 με το συμβόλαιο (εταιρικό) και ένα F2G.

 

Λοιπόν, μπορούν στο F2G να ενεργοποιηθούν ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ οι υπηρεσίες NON STOP, με εξαίρεση το 600 λεπτά προς 1 ή 2 αριθμούς Wind.

 

Προσέξτε όσοι πάρετε οτι η κάρτα ΠΑΡΕΧΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ (γιατί στο κατάστημα που άλλαξα το 2ο νούμερο θέλαν να με χρεώσουν με 17.5 Ευρώ και μόνο αφού τους έπεισα να μπουνε στην σελίδα της Wind και να δουν οτι αναφέρεται οτι δεν χρεώνεται η κάρτα δεν με χρεώσαν).

 

Τέλος έχω μια απορρία: Στο Iphone που έχω η εναλλαγή γραμμών γίνεται μια χαρά, αλλά στο 2ο αριθμό που ειναι ένα 7390, δεν γίνεται αυτόματη εναλλαγή, αλλά πρέπει να κλείσω και να ανοιξω το κινητό (οπως γράψαν και άλλλο εδώ).

 

Ξέρει κανεις αν με αναβάθμιση του λογισμικού του 7390 λύνεται αυτό το πρόβλημα?

Το ρωτάω γιατί ειδα ανθρώπους με το ίδιο κινητό (Ν95) ο ένας να μην έχει πρόβλημα και ο άλλος να έχει!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω εταιρικό με 3 αριθμούς και έβαλα στα 2 από τα 3 2in1 με το συμβόλαιο (εταιρικό) και ένα F2G.

 

Λοιπόν, μπορούν στο F2G να ενεργοποιηθούν ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ οι υπηρεσίες NON STOP, με εξαίρεση το 600 λεπτά προς 1 ή 2 αριθμούς Wind.

 

Προσέξτε όσοι πάρετε οτι η κάρτα ΠΑΡΕΧΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ (γιατί στο κατάστημα που άλλαξα το 2ο νούμερο θέλαν να με χρεώσουν με 17.5 Ευρώ και μόνο αφού τους έπεισα να μπουνε στην σελίδα της Wind και να δουν οτι αναφέρεται οτι δεν χρεώνεται η κάρτα δεν με χρεώσαν).

 

Τέλος έχω μια απορρία: Στο Iphone που έχω η εναλλαγή γραμμών γίνεται μια χαρά, αλλά στο 2ο αριθμό που ειναι ένα 7390, δεν γίνεται αυτόματη εναλλαγή, αλλά πρέπει να κλείσω και να ανοιξω το κινητό (οπως γράψαν και άλλλο εδώ).

 

Ξέρει κανεις αν με αναβάθμιση του λογισμικού του 7390 λύνεται αυτό το πρόβλημα?

Το ρωτάω γιατί ειδα ανθρώπους με το ίδιο κινητό (Ν95) ο ένας να μην έχει πρόβλημα και ο άλλος να έχει!

εγω μαλωσα κ ημουνα αναγκασμενοσ να δεχθω ολη την ειρωνια τησ υπαλληλου μεχρι να δεχθει να παρει τηλεφωνο κ να τησ πουνε οτι η καρτα παρεχεται πλεον δωρεαν. κ δεν ζητησε ουτε ενα συγνωμη η κομπλεξικη.ασχετεσ κ ανενημερωτεσ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...