Jump to content

Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανάλογα...για εμφύτευμα στήθους η προστατευτικό τηλεφώνου θες....την σιλικόνη..???:lol: ελπίζω να έχεις χιούμορ...!!!;)

 

χαχαχαχαα λες να το φουσκώσω λίγο με σιλικόνη; χαχαχχαχαχ

Lg Optimus 2x --> Lg Optimus 4x --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 3 XL
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 296
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαα λες να το φουσκώσω λίγο με σιλικόνη; χαχαχχαχαχ

 

http://www.ebay.com/itm/280819554037?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2648#ht_1532wt_1009

 

Εγω παρήγγειλα αυτη... χοντρη και λαστιχενια μιας και εχω ιστορικο πτωσεων τηλεφωνων απο τα χερια μου :lol:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαα λες να το φουσκώσω λίγο με σιλικόνη; χαχαχχαχαχ

 

Εγώ έχω τα παρακάτω..!

Εδώ σας έχω.... σιλικόνη 8 euro..! και Jumbo 2.99 euro...!!!:wacko: Βεβαίως εάν έγραφα giorgio armani...45,00euro θα ήταν πολύ Trendy ;)

http://s7.directupload.net/images/110612/kwmaymki.jpghttp://s7.directupload.net/images/110612/5q5jexmk.jpg

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα επειδή είχα κάποια σημάδια με το screen protector που είχα αγοράσει (πακέτο με θήκη) είπα να το βγάλω και να το ξαναβάλω .... Τι το θελα ; Το αποτέλεσμα φαίνεται στη φωτογραφία. http://img94.imageshack.us/img94/7863/070320121053.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usΘα ήθελα λοιπόν να μου προτείνεται κάποιο συγκεκριμένο screen protector ή και να είναι περισσότερα από ένα σε πακέτο. Το χρειάζομαι άμεσα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε...!Μεχρι να βαλεις αλλη βγαλτη αυτη.Ποιο πιθανο ειναι να γρατζουνιστει απο τους κοκους που ειναι αναμεσα σε μεμβρανη οθονη παρα σκετο.

Εγω αυτε που εχω παρει ειναι απο το ebay(τριαδα) και ειναι μια χαρα,μαλιστα καλυτερες απο καποιες που ψωνισε ενας φιλος εγχωρια και αρκετα ακριβοτερα.Απλα να τις θες αμεσα το ebay δεν ειναι λυση...

Link to comment
Share on other sites

10 μήνες τώρα χωρείς ζελατίνη ούτε γρατσουνιά ούτε τίποτα...μια θήκη έχω που το βάζω στην ζώνη και όλα ο.κ. και έχω και την αίσθηση της καλής αφής..!!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σκέφτομαι να τη βγάλω αλλά πρέπει να πάρω άμεσα άλλη. Έχετε να προτείνετε κάτι από Ebay ;

 

Μόλις τσέκαρα αυτό http://viewitem.eim.ebay.gr/10X-Clear-LCD-Screen-Protector-for-LG-Optimus-G2X-P990/270925207496/item. Φαντάζομαι να καλύπτει όλη την οθόνη.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, μηπως θα μπορουσε καποιος να μου στειλει ενα λινκ απο

τα οριτζιναλ ακουστικα που ειχε μεσα το οπτιμους 2χ???

Coolpad F1 (8297W)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια προτεινετε καμια θηκη για το κινητο απο ιμπει.

 

Ειτε πχ leather pouch η silicon.:)

 

20 σελίδες με προτάσεις και ιδέες δεν σου φτάνουν ? Εγώ τουλάχιστον που έκατσα και το διάβασα όλο το thread πριν παραγγείλω, βρήκα τουλάχιστον 50 διαφορετικές προτάσεις για θήκη...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ναι, σημερα βρηκα γιατι το Optimus 2X μου βγαζει τα ματια, ακομα και στην αυτοματη φωτεινοτητα με λιγη χρηση. Το γυαλι που εχει η οθονη κανει υπερβολικη αντανακλαση! Υπαρχει καμια καλη anti-glare μεμβρανη; Εσεις τι anti-glare μεμβρανη χρησιμοποιειτε;
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Ναι, σημερα βρηκα γιατι το Optimus 2X μου βγαζει τα ματια, ακομα και στην αυτοματη φωτεινοτητα με λιγη χρηση. Το γυαλι που εχει η οθονη κανει υπερβολικη αντανακλαση! Υπαρχει καμια καλη anti-glare μεμβρανη; Εσεις τι anti-glare μεμβρανη χρησιμοποιειτε;

 

Εγω το εχω βαλει στο 55% φωτεινοτητα και ουτε με κουραζει ουτε μου βγαζει τα ματια ... δοκιμασε το

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω να πάρω καινούργια ακουστικά handsfree καθώς ενώ αυτά που έχει στη συσκευασία του είναι καλά αλλά δε μπορώ να τα έχω για αρκετή ώρα καθώς μου πέφτουν εύκολα απ'τα αυτιά. Βρήκα αυτά http://www.ebay.ca/itm/3-5mm-Handsfree-Jack-Audio-Headset-Fr-LG-Optimus-2X-Black-P970-Me-P350-Chat-C550-/261047522255?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cc7a513cf αλλά θα ήθελα να ακούσω κάποιες προτάσεις κι από σας και κυρίως αν έχετε να προτείνετε κάποια άλλα συγκεκριμένα.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τελικά πήρα τα ακουστικά που είχα αναφέρει στο προηγούμενο ποστ μου πρίν μερικές μέρες και είναι πολύ καλά από θέμα ακουστικής, δε πέφτουν εύκολα από τα αυτιά και σε όσες συνομιλίες έχω κάνει ακούγονται καμπάνα. Τώρα όσον αφορά τη μουσική τα ακουστικά που δίνει η LG είναι λίγο καλύτερα. Αυτά, ελπίζω να βοήθησα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες υπαρχει καμια μεμβρανη-αυτοκολλητο με πραγματικα καλο antiglare; Εχω τωρα μια puro απο το public, και ειναι καλυτερη απο την οθονη-καθρεφτη που εχει το κινητο, αλλα ελεγα μηπως υπηρχε κατι καλυτερο. Εχω που χω την παρτιδα του 2Χ με την χαλια οθονη, τουλαχιστον να μην εχει αντανακλαση.
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πηρα λοιπον αυτη την μεμβρανη με σκοπο να το βγαλω απο τη θηκη ....

 

Πηρα την Maximum Coverage που υποτιθεται οτι εχει μεγιστη καλυψη ...

 

Καλυπτει ολη την οθονη και ολοκληρο το πισω μερος (και την καμερα) ...

 

Αλλα δεν καλυπτει τα πλαινα , κατι που δεν μ αρεσε γιατι δεν θεωρειται μεγιστη καλυψη ... και δεν εξυπηρετει τον σκοπο αγορας της ...

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει πάρει κανείς και δοκιμάσει μπαταρία εξ ebay ??? Σκέφτομαι να πάρω μια δεύτερη να την έχω στο αμάξι γιατί όταν λείπω πολλές ώρες από το σπίτι συχνά φτάνω σε 5-10% μπαταρία και δεν θέλω να το φορτίζω ένα μισάωρο(στον αναπτήρα του αυτοκινήτου) και μετά πάλι χρήση.

 

Για προτείνετε καμιά μπαταριούλα !!! Αξίζει να πάρω μεγαλύτερη?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Παιδια θελω να παρω battery bank (ή back-up) ωστε να εχω μαζι μου ενα φορτιστη για ωρα αναγκης χωρις να χρειαζεται ρευμα .

 

Το θεμα μου ειναι τι output πρεπει να εχει ???

 

(Βρισκω και με 0,5A και με 1Α , και με 5V ,και με 500mah κλπ , και δεν ξερω ποιος ειναι ο σωστος απο ολους )

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να παρω battery bank (ή back-up) ωστε να εχω μαζι μου ενα φορτιστη για ωρα αναγκης χωρις να χρειαζεται ρευμα .

 

Το θεμα μου ειναι τι output πρεπει να εχει ???

 

(Βρισκω και με 0,5A και με 1Α , και με 5V ,και με 500mah κλπ , και δεν ξερω ποιος ειναι ο σωστος απο ολους )

 

Το πόσα A μπορεί να δώσει είναι δείγμα του πόσο "δυνατό" είναι το συγκεκριμένο. Θες οπωσδήποτε κατ'ελάχιστον κάτι που να σου καλύπτει το output του stock φορτιστή. Δεν νομίζω ότι τα 0,5Α σου κάνουν, κοίτα σε πάνω από 1Α τουλάχιστον. Επίσης τα Ah είναι χωρητικότητα, εδώ προφανώς "μεγαλύτερο" σημαίνει "καλύτερο" (και βεβαίως-βεβαίως "ακριβότερο" :p)

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...