Jump to content

[ROM] CyanogenMod 7


saliez
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ειναι η ΡΟΜ που δινει κυριως καλη μπαταρια. Ειναι ο kernel σε συνδιασμο με τα tweak scripts και φυσικα GB Bootloader(Major battery drain fixed).

 

Insanity CM + NEO9 Redux v5 + Zach scripts + GB Bootloaders = ΤΕΡΑΣ ! :P

 

Μωρέ ναι, απλά με neo9 redux v5 + screenstate scripts + gb bootλοaders + UV φτάνω 2 μέρες με τη ψυχή στο στόμα σε CM7 χωρίς να του χαριστώ καθόλου όμως στη χρήση του :)

 

Γι'αυτό μου έκανε εντύπωση πως κάνει τόση διαφορά η Instanity!

 

ΥΓ. Testing neo17 r7 τις τελευταίες 2 μέρες, η r5 μου έκανε νούμερα. So far so good

Edited by Stinger
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μωρέ ναι, απλά με neo9 redux v5 + screenstate scripts + gb bootλοaders + UV φτάνω 2 μέρες με τη ψυχή στο στόμα σε CM7 χωρίς να του χαριστώ καθόλου όμως στη χρήση του :)

 

Γι'αυτό μου έκανε εντύπωση πως κάνει τόση διαφορά η Instanity!

 

ΥΓ. Testing neo17 r7 τις τελευταίες 2 μέρες, η r5 μου έκανε νούμερα. So far so good

 

NEO 17-butterfly ondemandX governor ε... χμ... ? Καλη καλη ? :P Επισης με NEO17 γινετε να φορτισεις κ κλειστο το τηλ.

Edited by Brolly
Link to comment
Share on other sites

NEO 17-butterfly ondemandX governor ε... χμ... ? Καλη καλη ? :P Επισης με NEO17 γινετε να φορτισεις κ κλειστο το τηλ.

 

Ναι μέχρι στιγμής Stable, Snappy και αρκετά οικονομικός στο θέμα ενέργειας ο OndemandX αλλά δεν έχω ασφαλή συμπεράσματα ακόμα :)

Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό θέμα έχει να προτείνει κανείς; ψάχνω για cm7 στο μαρκετ, αλλα βλέπω κάτι t mobile hdpi, κάτι αλλα παλαβά και δεν βγάζω ακρη για το πιο μπορεί να κάνει για το κινητό. Μην βάλω τίποτα και πάθουμε καμιά λαχταρα τωρα που στρώσανε όλα.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό θέμα έχει να προτείνει κανείς; ψάχνω για cm7 στο μαρκετ, αλλα βλέπω κάτι t mobile hdpi, κάτι αλλα παλαβά και δεν βγάζω ακρη για το πιο μπορεί να κάνει για το κινητό. Μην βάλω τίποτα και πάθουμε καμιά λαχταρα τωρα που στρώσανε όλα.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Ο ορος T-mobile αναφερεται στην εφαρμογη theme chooser που εχουμε και η οποια απ'οτι καταλαβα ηταν ιδεα και υλοποιηση της T-mobile http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1167075. Αφου κανεις install τα θεματα σαν κανονικα apk(θελεις τα themes για hdpi), μ'αυτην την εφαρμογη θα μπορεις να αλλαζεις απο το ενα στο αλλο χωρις κανενα προβλημα!!!

Τα θεματα που μπαινουν με theme chooser αλλαζουν κυριως την statusbar και τα εικονιδια του app drawer και των menus.Γενικοτερα αλλαζουν πολλα πραματα αλλα αν θελεις να αλλαξεις την lockscreen η τα extended power menus θα πρεπει να χρησιμοποιησεις morph αρχεια τα οποια ειναι μια εντελως διαφορετικη ιστορια...http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1013757. Αυτα τα αρχεια εχεις 2 τροπους να τα κανεις install. Ο 1ος και πιο σωστος ειναι με το zipthemer(απο market) το οποιο παιρνει το zip και το μετατρεπει σε flashable αρχειο απο revovery(επισης κανει και undo αρχειο σε περιπτωση που θελεις να ξαναγυρισεις στην προυγουμενη μορφη). Δυστηχως για μενα αυτος ο τροπος δεν δουλευει. Ο 2ος τροπος ειναι με το metamorph(επισης απο market) το οποιο απλως κανει extract το zip και μετα apply αλλα δεν δημιουργει κανενα undo αρχειο. Εγω χρησιμοποιησα τον 2ο τροπο και τωρα δεν ξερω πως να αλλαξω καποια πραματα που δεν μ'αρεσαν. Παρεπιπτωντος οταν φλασαρεις κανουριο nightly, ολα τα morphs χανονται και πρεπει να τα ξαναφλασαρεις. Τα themes του themechooser δεν χανονται γιατι ειναι απλα apks.

Μεχρι τωρα εχω δοκιμασει αυτοhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1017179 και αυτοhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=958497 και πραματικα σου αλλαζουν το κινητο!!! Επισης πολυ καλα φαινονται και αυταhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=945548, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1189723.

Το κινητο παντως δεν εχει παρουσιασει καποιο προβλημα απο την χρηση τους.

Edited by walkonaris
Link to comment
Share on other sites

Και εδω υπαρχουν ολα τα themes.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1167075

Εγω παντα τα εγκαθιστω σε μορφη apk για να μην χανονται στο φλασαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

@walkonaris+atomant

Ευχαριστουμε για τα links, δοκιμασα το rover mix (original) και οντως σου αλλαζει το κινητο. Για να πω την αληθεια ουτε που ειχα ασχοληθει ποτε με το theme chooser της cm7. Παρα πολυ καλο.

 

edit - Παρολα αυτα, δεν μπορεσα ακομα να βρω απο που ενεργοποιειται το wallpaper με τα στοιχεια του κινητου (μπαταρια κλπ) οπως επισης και πως αλλαζουν τα εικονιδια της κεντρικης οθονης κατω.

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο δεν με αφήνει να αγοράσω εφαρμογές και κατά συνέπεια να τις εγκαταστήσω.Βγαίνει μήνυμα λάθους:"Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την δημιουργία της παραγγελίας σας".Αν προσπαθήσω να την αγοράσω μέσα από τον browser και την αντίστοιχη σελίδα του market,την αγοράζω μεν,αλλά δεν μπορώ να την εγκαταστήσω.Βγαίνει το ακόλουθο μήνυμα :"δεν ήταν δυνατή η λήψη της εφαρμογής λόγω κάποιου σφάλματος".Τί μπορεί να φταίει;Τί μπορώ να κάνω;:(

Το πρόβλημα παραμένει.Μπορώ να κάνω αγορά άρα και εγκατάσταση μόνο από τον browser και όχι από το Market.Προτάσεις;!!!

Edited by elflost
"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

@walkonaris+atomant

Ευχαριστουμε για τα links, δοκιμασα το rover mix (original) και οντως σου αλλαζει το κινητο. Για να πω την αληθεια ουτε που ειχα ασχοληθει ποτε με το theme chooser της cm7. Παρα πολυ καλο.

 

edit - Παρολα αυτα, δεν μπορεσα ακομα να βρω απο που ενεργοποιειται το wallpaper με τα στοιχεια του κινητου (μπαταρια κλπ) οπως επισης και πως αλλαζουν τα εικονιδια της κεντρικης οθονης κατω.

 

Αν καταλαβα καλα, εννοεις το widget που σου δειχνει την μπαταρια, την ram, την θερμοκρασια και το storage. Ειναι το system info widget. Το εψαξα στο market και δεν το βρηκα αλλα το κατεβασα απο το 4shared. Στο 2ο post κατω κατω εχει βιντεο με το πως στηνει την αρχικη του οθονη καθως και τα widgets που χρησιμοποιει. Τα εικονιδια της dock bar αλλαζουν manual. Αν δεν καταλαβα καλα, παρακαλω απαντησε μου με νεο post η με pm.

 

Υ.Γ. Το changelog της νεας nightly#96 ειναι ενα κατεβατο ολοκληρο...Καλα ειχαμε ηρεμησει 3 μερες τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα, εννοεις το widget που σου δειχνει την μπαταρια, την ram, την θερμοκρασια και το storage. Ειναι το system info widget. Το εψαξα στο market και δεν το βρηκα αλλα το κατεβασα απο το 4shared. Στο 2ο post κατω κατω εχει βιντεο με το πως στηνει την αρχικη του οθονη καθως και τα widgets που χρησιμοποιει. Τα εικονιδια της dock bar αλλαζουν manual. Αν δεν καταλαβα καλα, παρακαλω απαντησε μου με νεο post η με pm.

 

Υ.Γ. Το changelog της νεας nightly#96 ειναι ενα κατεβατο ολοκληρο...Καλα ειχαμε ηρεμησει 3 μερες τωρα...

Αυτα εννουσα ναι, απλα νομιζα πως ειναι feature της ρομ και τα προσθετει μονο του. Τα εικονιδια στη dock bar καταλαβα οτι αλλαζουν manual, αλλα δεν το καταφερα πειραζοντας τις ρυθμισεις στον launcher pro. Μαλλον πρεπει να κατεβασεις καποιο icon pack. Ευχαριστω για τις διευκρινησεις.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηταν η μερα των ατελειωτων bugs...

Χθες το βραδυ κλεινω το κινητο με plane mode. Το ανοιγω το πρωι και μπαινω κανονικα στην αρχικη οθονη χωρις φυσικα να μου ζητησει pin αφου ηταν ακομα σε plane mode οπως και θα επρεπε να ειναι. Οταν ομως κλεινω το plane mode και παει να βγει το κουτακι για να βαλω το pin, αρχιζει και τρωει απανωτα fc το phonedialer. Μπαινω σε recovery και δοκιμαζω τα παντα. Wipe cache+dalvik, fix permissions αρκετες φορες μεχρι και reinstall την nightly#96...Ολα αυτα χωρις κανενα αποτελεσμα. Τελικα εκανα restore την #92, bootαρε κανονικα και απο πανω εβαλα ξανα την #96. Ολα αυτα μεχρι τις 10 το πρωι. Συνεχιζει ολη την μερα κανονικα και τωρα αποφασιζω να κανω ενα ακομα backup για την #96 αυτην την φορα. Γινεται το backup, bootαρει και αυτο που βλεπω ειναι ενα χαος...Αλλαξαν οι ρυθμισεις για τον ηχο(δονηση με το πατημα κουμπιων κτλ...), αλλαξαν τα power widgets που ειχα στην notification bar, χαθηκαν οι μισες επιλογες στα ext power menu, αλλαξε μεχρι και το wallpaper και εφαγε κανα 2 fc ο launcher pro...

Πολυ πιθανον για ολα αυτα να φταει η #96...Οταν βλεπεις τετοιο changelog καλυτερα να μενεις μακρια...Θα κρατησω το backup της σταθεροτατης #92 και θα την κανω με ελαφρα:cry: Μακαρι ο tornado να φτανει εστω και στο μισο την ταχυτητα της cm7:X

 

Edit: Προσπαθησα να κανω restore το backup της #92 απο recovery και μου βγαζει μηνυμα ''no files''.Ενα αρχειο 362mb...Τα αρχεια τα βλεπω να υπαρχουν κανονικα με root explorer. Αστεια πραματα...

Edited by walkonaris
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηταν η μερα των ατελειωτων bugs......

Μαλιστα, εγω ειχα μια πολυασχολη μερα με πολλα τηλεφωνα, πολλα μηνυματα, παρα πολυ ιντερνετ, μεχρι και εγγραφα τροποποιησα και η #96 δεν με απογοητευσε. Αλλαξα και 2-3 themes, μπηκα cwm, ξανα απο πανω αλλα icons και lockscreens και μεχρι στιγμης ολα οκ. Μερικες φορες πραγματικα αν δεν θελει να σου κατσει δεν καθεται...Καλυτερα που γυρισες στην σταθερη #92.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ηταν η μερα των ατελειωτων bugs...

Χθες το βραδυ κλεινω το κινητο με plane mode. Το ανοιγω το πρωι και μπαινω κανονικα στην αρχικη οθονη χωρις φυσικα να μου ζητησει pin αφου ηταν ακομα σε plane mode οπως και θα επρεπε να ειναι. Οταν ομως κλεινω το plane mode και παει να βγει το κουτακι για να βαλω το pin, αρχιζει και τρωει απανωτα fc το phonedialer. Μπαινω σε recovery και δοκιμαζω τα παντα. Wipe cache+dalvik, fix permissions αρκετες φορες μεχρι και reinstall την nightly#96...Ολα αυτα χωρις κανενα αποτελεσμα. Τελικα εκανα restore την #92, bootαρε κανονικα και απο πανω εβαλα ξανα την #96. Ολα αυτα μεχρι τις 10 το πρωι. Συνεχιζει ολη την μερα κανονικα και τωρα αποφασιζω να κανω ενα ακομα backup για την #96 αυτην την φορα. Γινεται το backup, bootαρει και αυτο που βλεπω ειναι ενα χαος...Αλλαξαν οι ρυθμισεις για τον ηχο(δονηση με το πατημα κουμπιων κτλ...), αλλαξαν τα power widgets που ειχα στην notification bar, χαθηκαν οι μισες επιλογες στα ext power menu, αλλαξε μεχρι και το wallpaper και εφαγε κανα 2 fc ο launcher pro...

Πολυ πιθανον για ολα αυτα να φταει η #96...Οταν βλεπεις τετοιο changelog καλυτερα να μενεις μακρια...Θα κρατησω το backup της σταθεροτατης #92 και θα την κανω με ελαφρα:cry: Μακαρι ο tornado να φτανει εστω και στο μισο την ταχυτητα της cm7:X

 

Edit: Προσπαθησα να κανω restore το backup της #92 απο recovery και μου βγαζει μηνυμα ''no files''.Ενα αρχειο 362mb...Τα αρχεια τα βλεπω να υπαρχουν κανονικα με root explorer. Αστεια πραματα...

 

Οτι ακριβώς έπαθες, έπαθα πριν 3 μέρες..

Όλες οι ρυθμίσεις όπως να'ναι, μισό ext power menu, δεν είχα lockscreen, δεν δούλευε το home και πολλά άλλα. Περασα ξανά την 85 που είχα το zip εύκαιρο, μετα την 94, τίποτα (όλα αυτά 5μιση το πρωί..)..

Τελικά, πήρα ένα titanium backup, έκανα format /system /data /dbdata /cache, wipe cache,dalvik cache και περασα την 94 ξανά. Όλα φυσικά λειτουργούν κανονικά.

Το μονο που με χαλάει είναι ο κερνελ που δεν άλλαξα ακομα και τρώει πολύ μπαταρία.

 

Αυτο εγω το έπαθα όταν δοκίμασα τα script που βρίσκονται στο θρεντ του κερνελ νεο 16, φορώντας τον νεο 17 (ήμουν με ν94).

Τα πέταξα κανονικά στο /system/etc/init.d, έδωσα permissions: rwxr-x--- , reboot cwm , fix permissions. Μολις μπουταρε συνέβησαν όλα αυτά..

(θα το έγραφα τότε αλλα το ξέχασα :p).

Πάντως δεν είναι θεμα της 96 να είσαι σίγουρος :) .

 

Ps. ο τελευταίος νεο κερνελ ποιος είναι τώρα; (ελπίζω να βγαίνει και χωρίς voodoo color όπως ο πρώτος 17).

Πετάξτε ένα λινκ αν είναι εύκολο και ένα «χαρακτηρισμό» απο κάποιον που τον φοράει απο θεμα μπαταρίας.

(ο πρώτος 17 έτρωγε πολύ μπαταρία. Όταν είχα 85+ νεο 16ρ2 με τα σκριπτ του, έβγαζα 50 ώρες για πλάκα με καλή χρήση που κάνω)

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στη 96 εδω και δυο μερες με stock kernel (δεν βαζω αλλο ποτε μια και το πολυ σκαλισμα βλάπτει) και ολα τρεχουν θαυμασια.

Για ενημερωση με το Spirit FM το ραδιο ηρθε στα ισια του.

Δοκιμαστε το μια και λενε οτι παιζει με ολα τα ακουστικα

Link to comment
Share on other sites

Ps. ο τελευταίος νεο κερνελ ποιος είναι τώρα; (ελπίζω να βγαίνει και χωρίς voodoo color όπως ο πρώτος 17).

Πετάξτε ένα λινκ αν είναι εύκολο και ένα «χαρακτηρισμό» απο κάποιον που τον φοράει απο θεμα μπαταρίας.

(ο πρώτος 17 έτρωγε πολύ μπαταρία. Όταν είχα 85+ νεο 16ρ2 με τα σκριπτ του, έβγαζα 50 ώρες για πλάκα με καλή χρήση που κάνω)

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

http://www.galnetmiui.co.uk/content/forum/index.php?topic=1080.0

 

NEO_17 r7 τον φοράω με την 96 εδώ και δυο μέρες και είναι μια χαρά από μπαταριά(2 μέρες περίπου με πολύ σκάλισμα).

Το μόνο που έχω βάλει εξτρά είναι V6 Supercharger http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1223830 και OC στα 1.4 με OndemandX

Link to comment
Share on other sites

http://www.galnetmiui.co.uk/content/forum/index.php?topic=1080.0

 

NEO_17 r7 τον φοράω με την 96 εδώ και δυο μέρες και είναι μια χαρά από μπαταριά(2 μέρες περίπου με πολύ σκάλισμα).

Το μόνο που έχω βάλει εξτρά είναι V6 Supercharger http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1223830 και OC στα 1.4 με OndemandX

 

ευχαριστώ! Τον περνάω τωρα να δοκιμάσω.

Το σκριπτ αυτο το supercharger τι κάνει;(φοβάμαι να μπλέξω με script πάλι..!)

 

Edit: τα αλλα 2 αρχεία μέσα στο zip (εκτός απο τους 2 κερνελ) τι είναι; τα είχα δει και στον 17 ρ1

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το σκριπτ αυτο το supercharger τι κάνει;(φοβάμαι να μπλέξω με script πάλι..!)

Επειδή δεν είμαι να μεταφράζω

 

What's it do?

 

It makes your phone FAST... super snappy with better multitasking!

It rearranges and fixes the OOM Groupings and Priorites and lowmemorykiller values.

 

So basically, it's a COMPLETE MEMORY MANAGEMENT FIX!

It's the ONLY one of it's kind

 

 

NO LAUNCHER REDRAWS, faster than ever, multitasking is better... why?

Because it works with the lowmemorykiller and letting it work the way it's meant to work.

 

Also, because of the rearrangement, it works the same on all roms!

The problem with using minfree tweakers like AMM or AKMO is that it doesn't work the same on all roms.

Secondary apps may be in slot 3 on some roms but in slot 5 in others!

That's why you hear people comment "I tried AKMO but it didn't do anything..."

Most likely it didn't do anything because the apps weren't sitting where they were expected to be.

 

So fasten your seat belts and enjoy the ride!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είμαι να μεταφράζω

 

What's it do?

 

It makes your phone FAST... super snappy with better multitasking!

It rearranges and fixes the OOM Groupings and Priorites and lowmemorykiller values.

 

So basically, it's a COMPLETE MEMORY MANAGEMENT FIX!

It's the ONLY one of it's kind

 

 

NO LAUNCHER REDRAWS, faster than ever, multitasking is better... why?

Because it works with the lowmemorykiller and letting it work the way it's meant to work.

 

Also, because of the rearrangement, it works the same on all roms!

The problem with using minfree tweakers like AMM or AKMO is that it doesn't work the same on all roms.

Secondary apps may be in slot 3 on some roms but in slot 5 in others!

That's why you hear people comment "I tried AKMO but it didn't do anything..."

Most likely it didn't do anything because the apps weren't sitting where they were expected to be.

 

So fasten your seat belts and enjoy the ride!

 

Το εβαλα κ εγω σημερα στη new ΜΙUI που φλασαρα το οption 8 (ΒΙG RAM 1) αλλα δε μπορω να πω οτι εχω δει καμια σημαντικη διαφορα ... kernel Neo19 r7

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα κ εγω σημερα στη new ΜΙUI που φλασαρα το οption 8 (ΒΙG RAM 1) αλλα δε μπορω να πω οτι εχω δει καμια σημαντικη διαφορα ... kernel Neo19 r7

 

Εγω στην neo δεν χρειαζεται να κλεινω πλεον εφαρλογες που δεν χρησιμοποιω

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η 100αρα για την ωρα τουλαχιστον φυσαει...επιτελους ικανοποιητικη εμβελεια wifi και χωρις fc...φαινεται να δουλευει σωστα μεχρι στιγμης...ελπιζω να συνεχισει ετσι :rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Η 100αρα για την ωρα τουλαχιστον φυσαει...επιτελους ικανοποιητικη εμβελεια wifi και χωρις fc...φαινεται να δουλευει σωστα μεχρι στιγμης...ελπιζω να συνεχισει ετσι :rolleyes:

Ηρακλη, ποια ειχες πριν απο την 100?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Ηρακλη, ποια ειχες πριν απο την 100?

 

Juwe 5.3...την cyan Παναγιωτη την δοκιμασα μεχρι την 90 οπου και αρχισε τοτε να μου κανει κατι τρελα και την σουταρα...και σημερα ειπα να βαλω την 100 μπας και...και τελικα μεχρι στιγμης στα σημεια που υστερουσε πριν τωρα βλεπω οτι τα παει μια χαρα...οποτε απο οτι φαινεται θα την κρατησω :):)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Juwe 5.3...την cyan Παναγιωτη την δοκιμασα μεχρι την 90 οπου και αρχισε τοτε να μου κανει κατι τρελα και την σουταρα...και σημερα ειπα να βαλω την 100 μπας και...και τελικα μεχρι στιγμης στα σημεια που υστερουσε πριν τωρα βλεπω οτι τα παει μια χαρα...οποτε απο οτι φαινεται θα την κρατησω :):)

Α μαλιστα, ρωταω γιατι εγω ειμαι στην #96 και οντας αρκετα ευχαριστημενος, βαριεμαι να φλασαρω τις καινουργιες. Σε ακουω ενθουσιασμενο ομως, οποτε μπορει να την ριξω μεσα ασργοτερα.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Α μαλιστα, ρωταω γιατι εγω ειμαι στην #96 και οντας αρκετα ευχαριστημενος, βαριεμαι να φλασαρω τις καινουργιες. Σε ακουω ενθουσιασμενο ομως, οποτε μπορει να την ριξω μεσα ασργοτερα.

 

Διαφορετικη η δικη σου περιπτωση φιλε μου διοτι η 96 που εχεις τωρα ( και που εγω δεν την εχω δοκιμασει καν) μπορει κι αυτη να ειναι μια χαρα...μην παρω στο λαιμο μου το στησιμο που θα κανεις εαν τυχον φλασαρεις τελικα :p:)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...