Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα iPad


maxgr26
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρά, Θέλω βοήθεια, έχω το ipad 10,2 9th gen 2021 αλλά δεν έχει το stage manager καθώς το πήρα από φίλο, τι φταίει και δεν το εμφανίζει; Υποτίθεται ότι το έχει, κατέβασα αντίγραφο που είχα στο icloud από παλιότερη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Έχω το Ipad Air (3ης γενιάς) και μου παρουσίασε ξαφνικά το εξής!. Είμαι σε μια σελίδα στον Chrome και θέλω να ανοίξω μια καινούργια, πατάω τις τρείς τελίτσες επάνω δεξιά, Σελιδοδείκτες (αστεράκι) και ενώ μέχρι προχθές με γύριζε πίσω στα Sait του σελιδοδείκτη, τώρα με πάει πιο πίσω στην Γραμμή σελιδοδεικτών και πρέπει να πατάω επάνω, μετά να διαλέξω σελιδοδείκτη και τέλος το  Sait που θέλω να δώ!. Στο κινητό που έχω XS MAX δεν το κάνει!. Έχουν και τα δύο την τελευταία ενημέρωση!. (17.3.1). Έκανα επανεκκίνηση, απεγκατάσταση, εγκατάσταση εφαρμογής αλλά τίποτα!. Γνωρίζει κάποιος να με βοηθήσει? Σας ευχαριστώ!.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλημερα παιδια.Προσφατα πηρα το ipad pro 12.9 tou 2022.Πηγα να πληρωσω λογαριασμο σταθερου κοσμοτε μεσα απο την εφαρμογη της που εχω περασει στο ταμπλετ κ μετα πατησα αποθηκευση ωστε να κατεβει το pdf κ μετα να το περασω στο στικακι.Ελα ομως που δεν το βρισκω στο files οσο κ να εψαξα! τι μπορει να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Ένα σενάριο που έχει ισχύσει στην περίπτωση μου, είναι αυτομάτως αρχεία που κατεβάζω μέσω Chrome, να αποθηκεύονται στο φάκελο Chrome, πιθανόν κάτι αντίστοιχο έχει γίνει και με την περίπτωση σου, να βρίσκεται σε κάποιον άλλο φάκελο από τον κύριο. Μπορεί και κατά την αποθήκευση κατά λάθος να επέλεξες άλλο φάκελο, μπορεί να αποθηκεύτηκε είτε στο φάκελο της ίδιας της συσκευής, είτε σε κάποιον άλλο φάκελο. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, josuts said:

καλημερα παιδια.Προσφατα πηρα το ipad pro 12.9 tou 2022.Πηγα να πληρωσω λογαριασμο σταθερου κοσμοτε μεσα απο την εφαρμογη της που εχω περασει στο ταμπλετ κ μετα πατησα αποθηκευση ωστε να κατεβει το pdf κ μετα να το περασω στο στικακι.Ελα ομως που δεν το βρισκω στο files οσο κ να εψαξα! τι μπορει να φταιει?

Πατάς το share button και μετά αποθήκευση στα αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, leo06 said:

Πατάς το share button και μετά αποθήκευση στα αρχεία.

Ημουν στην εφαρμογη της κοσμοτε κ εκανα την πληρωμη κ μετα πατησα ωστε να αποθηκευτει να κατεβει μαλλον το pdf.Μετα πηγα να το βρω αλλα ματαια.Ξανα δευτερη προσπαθει κ εφαρμογη της κοσμοτε μου εβγαλε μηνυμα οτι εχει αποθηκευτει στην συσκευη μου.Ταμπλετ.Εκει ομως δεν ειναι πουθενα!! Κ στην εφαρμογη της κοσμο δεν μπορωα να βρω τηεν αποδειξη ωστε να την ξανακατεβασω.Τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, josuts said:

Ημουν στην εφαρμογη της κοσμοτε κ εκανα την πληρωμη κ μετα πατησα ωστε να αποθηκευτει να κατεβει μαλλον το pdf.Μετα πηγα να το βρω αλλα ματαια.Ξανα δευτερη προσπαθει κ εφαρμογη της κοσμοτε μου εβγαλε μηνυμα οτι εχει αποθηκευτει στην συσκευη μου.Ταμπλετ.Εκει ομως δεν ειναι πουθενα!! Κ στην εφαρμογη της κοσμο δεν μπορωα να βρω τηεν αποδειξη ωστε να την ξανακατεβασω.Τι κανω λαθος?

Στο iCloud Drive στις τοποθεσίες έχεις κοιτάξει? Όπως έγραψα νωρίτερα όταν κάνω πληρωμή επιλέγω μετά από το share button την αποθήκευση στα αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, leo06 said:

Στο iCloud Drive στις τοποθεσίες έχεις κοιτάξει? Όπως έγραψα νωρίτερα όταν κάνω πληρωμή επιλέγω μετά από το share button την αποθήκευση στα αρχεία.

το i cloud το εχω παντα κλειστο! αλλα να κοιταξω κ εκει αν ειναι.Ισως επειδη δεν εκανα το share button που αναφερεις να μην το εσωσε τελικα.Το μονο που παντησα πανω δεξια στην εφαρμογη της κοσμοτε την ιδια που εχω κ στο ταμπλετ κ στο κινητο κ την 2 φορα μου εβγαλε μηνυμα οτι αποθηκευτηκε αλλα μαλλον δεν...

Μεχρι προσφατα το εκανα απο το 12 προ μαξ που ειχα κ το κατεβαζε στο files του κινητου κ μετα εβαζα το στικακι πανω στο κινητο κ το περναγα σε αυτο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...