Jump to content

Samsung C6712 Star II DUOS


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα..Τι λειτουργικο εχει το κινητο ?

 

Android ή samsung ?

Ευχαριστω

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Samsung, Γιαννη

 

Ευχαριστω.Το εχει μια φιλη και ελεγε να βαλει το Viber αλλα δεν γινεται.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το έχω 2 μήνες και το έχω βολευτεί μια χαρά! Πριν είχα πάλι Samsung με δύο κάρτες, το D880, ήταν σούπερ! Έχω κατεβάσει και διαφορετικά θέματα, δεν μου άρεσε το default καθόλου, επίσης κατέβασα και το fb και είναι οκ και στο google ολα καλά (δεν είναι και το Galaxy S, αλλά για τα χρήματα του, μια χαρά!):shifty:

 

Το μόνο θέμα που μου παρουσιάζεται, είναι όταν έχω τα widgets (google, accuweather και ημερολόγιο) ανοιχτά, μου κολλάει στα μηνύματα, δεν με αφήνει να δώ ολόκληρες τις συζητήσεις και μου γράφει "Ανεπαρκείς πόροι, παρακαλώ διαγράψτε κάποιες εφαρμογές" και με πηγαίνει στην σελίδα των Widgets, τα ΄"κατεβάζω" απο την οθόνη και τότε τα μηνύματα λειτουργούν οκ. :blink:

 

Μετέφερα τις επαφές στην sim, τις pics στην κάρτα μνήμης, και πάλι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

τι να τα κανω τα θεματα κ τα fb 3 διαφορετικα εχω κατεβασει + το δικο του 4 fb...μιλαμε για καμια εφαρμογη τηs προκοπηs κανενα ιντερνετικο ραδιοφωνο κτλ. οσο για το ανεπαρκειs ποροι θα κραταs πατημενο το μεσαιο πληκτρο κ μετα τερματισμοs oλων κ εισαι οκ...!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε θα βρεις πολλες εφαρμογες λογω κλειστου λειτουργικου. Μονο σε java(jar) αν βρεις κατι

Μπες getjar.com και ριξε ενα βλεφαρο

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την ποσοτητα και την ποιοτητα των μαρκετ των ανοιχτων os, δυστυχως δε θα τις βρεις :(

 

 

Sent from my HTC Vision using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μήπως έχει βρει κανείς θήκη για το κινητό; Σιλικόνης 'η πλαστική. Δεν θέλω να πάρω καλτσάκι ή κάτι παρόμοιο γιατί σίγουρα δεν θα το έχω συνέχεια μέσα...
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν έχει βρει κάποια θήκη; έστω κάποια που να μπορεί αν εφαρμοστεί στο κινητό. Θήκη σιλικόνης όμως...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι μολις εγινα κατοχος ενος C6712, για να δουλευοθν κ οι δυο καρτεσ ταυτοχροναπηγαινεται ρυθμισεις--> διαχειριση καρτων--> κ μετα διπλα απο καθε καρτα εχει μια τελεια πατηστε την να γινει πρασινη!! Οταν μιλατε στη μια γραμμη οταν σασ παιρνουν χτυπαει και η αλλη κανονικα. μονο αν δεν μιλατε δειχνει οτι ειναι κλειστη!! Ελπιζω να βοηθησα!!

 

καλησπέρα.μετά την διαχείρηση καρτών ποιά επιλογή από τις 4 του υπομενού επιλέγω;(δίκτυο,αυτόματη μετάβαση σιμ,εγγραφή κάρτας,βοήθεια)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Καλησπερα σε ολους.εχω μια απορια.προσπαθω να κατεβασω στο κινητο μου το my market και μου βγαζει σφαλμα.επισης δοκιμασα να κατεβασω και το drag racing και δεν μπορω.καποιος να μου δωσει καποια λυση??:(
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα εχω ενα κινητο samsung GT6712 και προσπαθω να ρυθμισω το email της HOL αλλα δεν δουλευει. οι ρυθμισεις που βρηκα στο site της HOL ειναι οι εξης: διακομιστης SMTP: smtp.live.com θυρα SMTP: 25

ασφαλης συνδεση: SSL

διακομιστης ΡΟΡ3: pop3.live.com

θυρα ΡΟΡ3: 995 ασφαλης συνδεση:SSL

Με αυτες τις ρυθμισεις μπορω να λαβω email αλλα δεν μπορω να στειλω ξερει κανεις τι παει στραβα? ευχαριστω

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις την αδικαιολόγητη μορφοποίηση κειμένων.

Edited by Superuser
Μορφοποίηση Κειμένου
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Hellooo, εγώ είμαι νέα σε τέτοια site αλλά έχω ένα πρόβλημα, ξαφνικά το κινητό δε μ΄αφήνει να πάρω τηλ απ τη κοσμοτέ. Την έχω σαν πρώτη sim. Μ λέει δεν επιτρέπεται η λειτουργία και μ βγάζει ένα λευκό 2 στην οθόνη αριστερά. Δεν είναι το 2 της sim, είναι άκυρο 2, που εμφανίζεται μετά το εικονίδιο του σήματος.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπερα παιδες....μπορειτε να μου πειτε τι firmware εκδοση φοραει??γιατι κολησε το δικο μου κ θελω να το φλασαρω κ δεν ξερω την εκδοση...!!!ας κανει καποιος τον κοπο να παει στις ρυθμισεις να δει την εκδοση που εχει....!!! η εκδοση πρεπει να ειναι της μορφης C6712****** αν δεν κανω λαθος...!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung C6712 Star II DUOS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...