Jump to content

Intertelecom.gr για δρομολόγηση gsm κλήσεων σε voip


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδη συμφερει καλυτερα να παρεις καποιον μεσω callmeback αποτι κανονικα μεσω intertelecom και να χρεωθεις τα δωρεαν λεπτα cu... καταλαβα καλα?

 

Συμφέρει καλύτερα όταν δεν έχεις δωρεάν λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 494
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συμφέρει καλύτερα όταν δεν έχεις δωρεάν λεπτά.

 

μαλιστα σε ευχαριστω πολυ..

παντως απο εξυπηρετηση δε λενε και πολλα.... τους εχω στειλει 2 email με διαφορα αναμεσα στα 2 mails 1 μηνα και δεν εχω παρει καμια απαντηση

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα σε ευχαριστω πολυ..

παντως απο εξυπηρετηση δε λενε και πολλα.... τους εχω στειλει 2 email με διαφορα αναμεσα στα 2 mails 1 μηνα και δεν εχω παρει καμια απαντηση

 

περίεργο,εγώ είχα άμεση και πολύ καλή εξυπηρέτηση μέσω της online υποστήριξης,παλιά τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

περίεργο,εγώ είχα άμεση και πολύ καλή εξυπηρέτηση μέσω της online υποστήριξης,παλιά τουλάχιστον

 

Εγώ όσες φορές έχω χρειαστεί εξυπηρέτηση τους έχω πάρει τηλέφωνο. Αν και είχα ζητήσει τεχνικά θέματα τα ήξεραν πολύ καλά και ήταν πολυ γρήγοροι και σωστοί.

 

Κυρίως χρησιμοποιώ την inter telecom μέσω VoIP απο το Σπιτι ή το Γραφειο αλλά για ώρα ανάγκης και απο το κινητό καλή είναι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

παιδια, σημερα πηρα χαμπαρι τι εστι intertelecom και μου εχει προκαλεσει τρομερο ενδιαφερον.

Ειμαι στην εξης κατασταση. Εχω comsokarta και εχω βαλει 2 κολλητους στα 1 λεπτο το λεπτο αλλα η κοπελα μου εχει vodafone.

Σε 15 μερες παω στρατο και σκοπευα να παρω ενα dualsim κινητο για να βαλω και μια καρτα vodafone να μιλαω και με αυτην με 1 λεπτο το λεπτο, και να μετατρεψω την cosmokarta σε Απεριοριστα25 που θα μου κοστιζε 20 ευρω (με μειωση παγιου) λεφτα τα οποια ηδη ξοδευω χοντρικα καθε μηνα στην καρτα...

 

Βλεπω ομως αυτην την "πατεντα" της intertelecom και σκεφτομαι να κανω το εξης :

Φορητοτητα του αριθμου μου σε καρτοκινητο vodafone, και μετα να βαλω στους 2 αριθμους vodafone που δικαιουμαι το 1 λεπτο το λεπτο την κοπελα μου, και στον δευτερο τον vodafone αριθμο της intertelecom...

 

Ετσι να μιλαω απευθειας με την κοπελα μου με 1 λεπτο το λεπτο, και μεσω intertelecom, με ολους τους υπολοιπους με 11 λεπτα το λεπτο (1 στη vodafone και 10 στην intertelecom)

 

Γινεται αυτο? Θα ηταν τρομερο, αλλα μηπως εχω προβληματα που θα ειναι fix αυτος ο αριθμος της intertelecom και ειναι κατηλημενος συχνα κλπ?

 

Επισης, ελαφρως ασχετο, αλλα η φορητοτητα ποσο καιρο παιρνει? Γιατι 6 μαρτιου μπαινω, θα προλαβω να καω αυτη τη διαδικασια?

Link to comment
Share on other sites

παιδια, σημερα πηρα χαμπαρι τι εστι intertelecom και μου εχει προκαλεσει τρομερο ενδιαφερον.

Ειμαι στην εξης κατασταση. Εχω comsokarta και εχω βαλει 2 κολλητους στα 1 λεπτο το λεπτο αλλα η κοπελα μου εχει vodafone.

Σε 15 μερες παω στρατο και σκοπευα να παρω ενα dualsim κινητο για να βαλω και μια καρτα vodafone να μιλαω και με αυτην με 1 λεπτο το λεπτο, και να μετατρεψω την cosmokarta σε Απεριοριστα25 που θα μου κοστιζε 20 ευρω (με μειωση παγιου) λεφτα τα οποια ηδη ξοδευω χοντρικα καθε μηνα στην καρτα...

 

Βλεπω ομως αυτην την "πατεντα" της intertelecom και σκεφτομαι να κανω το εξης :

Φορητοτητα του αριθμου μου σε καρτοκινητο vodafone, και μετα να βαλω στους 2 αριθμους vodafone που δικαιουμαι το 1 λεπτο το λεπτο την κοπελα μου, και στον δευτερο τον vodafone αριθμο της intertelecom...

 

Ετσι να μιλαω απευθειας με την κοπελα μου με 1 λεπτο το λεπτο, και μεσω intertelecom, με ολους τους υπολοιπους με 11 λεπτα το λεπτο (1 στη vodafone και 10 στην intertelecom)

 

Γινεται αυτο? Θα ηταν τρομερο, αλλα μηπως εχω προβληματα που θα ειναι fix αυτος ο αριθμος της intertelecom και ειναι κατηλημενος συχνα κλπ?

 

Επισης, ελαφρως ασχετο, αλλα η φορητοτητα ποσο καιρο παιρνει? Γιατι 6 μαρτιου μπαινω, θα προλαβω να καω αυτη τη διαδικασια?

 

Φίλε μου, αυτο ακριβώς έχω κάνει με cosmocarta. Με τον έναν αριθμό μιλάω με την γυναίκα απευθείας και με τον άλλο μέσω inter telecom με 11 λεπτά το λεπτό με όλους τους άλλους. Προχωρά.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, αυτο ακριβώς έχω κάνει με cosmocarta. Με τον έναν αριθμό μιλάω με την γυναίκα απευθείας και με τον άλλο μέσω inter telecom με 11 λεπτά το λεπτό με όλους τους άλλους. Προχωρά.

 

ευχαριστω φιλε....αυτο θελω να κανω...

Απλα μια που εχεις το ιδιο, απο πλευρας ποιοτητας διαβαζω οτι δεν υπαρχει θεμα (με πολυ λιγες αναφορες για καθυστερηση), αλλα απο πλευρας του να μην ειναι διαθεσιμο το νουμερο της intertelecom για κληση τι γινεται? Ειναι συχνο να μη μπορεις να κανεις κληση?

 

Τελος, και αυτο αφορα ολους, σε μπρικι κινητο που δε θα μπορω να περασω εφαρμογη ουτε καν Java, μπορει να αυτοματοποιηθει η διαδικασια? Δηλαδη εστω να πειραξω ολες τις επαφες και να βαλω μπροστα το καταλληλο νουμερο και να γινεται αυτοματα με κληση απο τις επαφες?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε....αυτο θελω να κανω...

Απλα μια που εχεις το ιδιο, απο πλευρας ποιοτητας διαβαζω οτι δεν υπαρχει θεμα (με πολυ λιγες αναφορες για καθυστερηση), αλλα απο πλευρας του να μην ειναι διαθεσιμο το νουμερο της intertelecom για κληση τι γινεται? Ειναι συχνο να μη μπορεις να κανεις κληση?

 

Τελος, και αυτο αφορα ολους, σε μπρικι κινητο που δε θα μπορω να περασω εφαρμογη ουτε καν Java, μπορει να αυτοματοποιηθει η διαδικασια? Δηλαδη εστω να πειραξω ολες τις επαφες και να βαλω μπροστα το καταλληλο νουμερο και να γινεται αυτοματα με κληση απο τις επαφες?

 

Κοιτά, εγώ με cosmocarta δεν είχα ποτε πρόβλημα να πιάσω γραμμή αλλα δεν παίρνω και πολλά τηλ απο το κινητό, συνήθως παίρνω απο το Γραφειο ή το Σπιτι μέσω ιντερτελεκομ με voipοτηλεφωνο.

 

Επίσης απο ότι είχα διαβάσει γίνεται κάπως με τις επαφές αλλα μιας και είμαι χρήστης ανδροιδ δεν ξέρω περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε....αυτο θελω να κανω...

Απλα μια που εχεις το ιδιο, απο πλευρας ποιοτητας διαβαζω οτι δεν υπαρχει θεμα (με πολυ λιγες αναφορες για καθυστερηση), αλλα απο πλευρας του να μην ειναι διαθεσιμο το νουμερο της intertelecom για κληση τι γινεται? Ειναι συχνο να μη μπορεις να κανεις κληση?

 

Τελος, και αυτο αφορα ολους, σε μπρικι κινητο που δε θα μπορω να περασω εφαρμογη ουτε καν Java, μπορει να αυτοματοποιηθει η διαδικασια? Δηλαδη εστω να πειραξω ολες τις επαφες και να βαλω μπροστα το καταλληλο νουμερο και να γινεται αυτοματα με κληση απο τις επαφες?

1. δοκίμασε να πατήσεις 2-3 φορες για να σου βγάλει αριθμό προσβασης ώστε να μην βάλεις τον πρώτο που καλούν όλοι (όταν μπεις στο σαιτ θα καταλάβεις),αν και δεν νομίζω να χεις πρόβλημα στης vodafone. επίσης τις επαφές μπορεις να τις τροποποιήσεις ως εξής

αν η επαφή είναι «6941234567» την κάνεις «[αριθμος προσβασης inertelecom]p6941234567#» όπου p είναι η παύση και συνηθως στο κινητο την βάζεις πατώντας συνεχόμενα ή παρατεταμένα το *

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τώρα τελευταία με vodafone έχω παρατηρήσει καθυστέρηση με αποτέλεσμα να μιλάει ο ένας πάνω στον άλλο

 

ασε και εγω μια απο τα ιδια.... παρολο που αλλαξα και αιθμους προσβασης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Χρησιμοποίησα το call me back ενώ είχα βαλει 5ευρώ κατάθεση. Και πάω να καλέσω έναν αριθμό αμέσως μόλις με κάλεσε πίσω ο αριθμός μου και τον βάζω και πάταω # και μου λέει οτι έχετε 19 λεπτά. Ενώ δεν είχα ξανά χρησιμοποιήσει την υπηρεσία πριν. Τι να πω δεν ξέρω μηνπως είναι πιο ακριβή η κλήση μέσω του call me back; το λέω διότι νομίζa οτι ισχύει αυτο που είχαμε συζητήσει σε προηγούμενο πόστ . Δηλαδη χρέωση 10 λεπτά το λεπτο προς το κινητό μου και 10 λεπτά το λεπτο οτan καλώ αλλο κινητό τηλέφωνο άρα 20 λεπτά το λεπτο προς κινητά . Έτσι δεν είναι ; άρα στα 5ευρώ είναι 25λεπτά ομιλία ; τι να πω δεν ξέρω. Πάντως είναι μια λυση αυτη με το call me back οτan δεν έχεις λεπτά αλλα πιστευω οτι σε χρεώνει παραπάνω οτan σε καλεί εσένα . Διότι μόλις κάνω αναπάντητη και με πάρει τηλέφωνο άπανταω και πληκτρολογώ τον αριθμό . Δεν είναι να πεις οτι αργείς να πληκτρολογήσεις τον αριθμό διότι το κάνω κατευθείαν διότι εγώ κόλλησα μηνπως αργώ να πληκτρολογήσω τον αριθμό για αυτο να με χρεώνει παραπάνω. Το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος ; έχει παρατηρήσει διάφορα ; . Επίσης γνωρίζει κανένας να καλέσω κατευθείαν αριθμό που θέλω μέσω του call me back ; χωρίς να απαντώ και να βάζω τον αριθμό ; επίσης πως μπορώ να μάθω το υπόλοιπο μου ; υπάρχει δυνατότητα μέσω του call me back ; ή μόνο μέσω ίντερνετ;

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιώ την Intertelecom 1 χρόνο τώρα σε τηλέφωνο vodafone.

έχω κάνει αρκετά τηλεφωνήματα.

συμπέρασμα:

καλή η πατέντα αλλά δυστυχώς όχι τόσο αξιόπιστη.

έχει τύχει να κάνω τηλεφώνημα 20 λεπτών και η συνομιλία να είναι άψογη.

έχει τύχει να μιλήσω 2 λεπτά και να μη μπορούμε να συνεννοηθούμε.

τις περισσότερες φορές υπάρχουν μικροπροβλήματα. έστω και μια μικρή καθυστέρηση.

όταν έχω να κάνω κάποιο σημαντικό τηλεφώνημα αποφεύγω την Intertelecom :p

αυτό δε σημαίνει ότι δε θα τη χρησιμοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησα το call me back ενώ είχα βαλει 5ευρώ κατάθεση. Και πάω να καλέσω έναν αριθμό αμέσως μόλις με κάλεσε πίσω ο αριθμός μου και τον βάζω και πάταω # και μου λέει οτι έχετε 19 λεπτά. Ενώ δεν είχα ξανά χρησιμοποιήσει την υπηρεσία πριν. Τι να πω δεν ξέρω μηνπως είναι πιο ακριβή η κλήση μέσω του call me back; το λέω διότι νομίζa οτι ισχύει αυτο που είχαμε συζητήσει σε προηγούμενο πόστ . Δηλαδη χρέωση 10 λεπτά το λεπτο προς το κινητό μου και 10 λεπτά το λεπτο οτan καλώ αλλο κινητό τηλέφωνο άρα 20 λεπτά το λεπτο προς κινητά . Έτσι δεν είναι ; άρα στα 5ευρώ είναι 25λεπτά ομιλία ; τι να πω δεν ξέρω. Πάντως είναι μια λυση αυτη με το call me back οτan δεν έχεις λεπτά αλλα πιστευω οτι σε χρεώνει παραπάνω οτan σε καλεί εσένα . Διότι μόλις κάνω αναπάντητη και με πάρει τηλέφωνο άπανταω και πληκτρολογώ τον αριθμό . Δεν είναι να πεις οτι αργείς να πληκτρολογήσεις τον αριθμό διότι το κάνω κατευθείαν διότι εγώ κόλλησα μηνπως αργώ να πληκτρολογήσω τον αριθμό για αυτο να με χρεώνει παραπάνω. Το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος ; έχει παρατηρήσει διάφορα ; . Επίσης γνωρίζει κανένας να καλέσω κατευθείαν αριθμό που θέλω μέσω του call me back ; χωρίς να απαντώ και να βάζω τον αριθμό ; επίσης πως μπορώ να μάθω το υπόλοιπο μου ; υπάρχει δυνατότητα μέσω του call me back ; ή μόνο μέσω ίντερνετ;

όταν σε καλεί η intertelecom στο call me back,και να μην καλέσεις εσύ εναν αριθμο,χρεώνεσαι για την κλήση προς εσένα.

για κατευθείαν κλήση μπορεις να πληκτρολογήσεις 2170000217p<τον αριθμο που θες># (p είναι η παύση,συνηθως μπαινει με το πληκτρο * πατώντας το παραπάνω)

επίσης αν δεις στο σάιτ στο λογαριασμο σου λέει «477 - Εσωτερικός αριθμός εξυπηρέτησης και υπηρεσιών της Inter Telecom...Επιλογή 1 - Ενημέρωση υπολοίπου»

Link to comment
Share on other sites

όταν σε καλεί η intertelecom στο call me back,και να μην καλέσεις εσύ εναν αριθμο,χρεώνεσαι για την κλήση προς εσένα.

για κατευθείαν κλήση μπορεις να πληκτρολογήσεις 2170000217p<τον αριθμο που θες># (p είναι η παύση,συνηθως μπαινει με το πληκτρο * πατώντας το παραπάνω)

επίσης αν δεις στο σάιτ στο λογαριασμο σου λέει «477 - Εσωτερικός αριθμός εξυπηρέτησης και υπηρεσιών της Inter Telecom...Επιλογή 1 - Ενημέρωση υπολοίπου»

 

λοιπόν το call me back κάνεις αναπάντητη και σε παίρνει πίσω ο αριθμός οπότε δεν υπάρχει επιλογή να μαθαίνεις το υπόλοιπο σου . Λοιπόν τους πήρα τηλέφωνο και μου είπανε οτι υπάρχει ένα θέμα με τα λεπτά που ακούμε χρησιμοποιώντας την υπηρεσία call me back. Επίσης υπάρχει ένα ελάχιστο υπόλοιπο που υπάρχει στην υπηρεσία που δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το call me back δηλαδη κάνεις αναπάντητη και δεν σε παίρνει πίσω. Το ελάχιστο υπόλοιπο είναι κοντά στο 1, 5ευρώ το οποίο δεσμεύεται απο το διαθέσιμο υπόλοιπο και σου λέει τα υπολοιπα λεπτά που απομένουν αφαιρωντας το . Το ελάχιστο υπόλοιπο για την χρήση της υπηρεσίας call me back γίνεται με σκοπο να μην γίνει μείον το υπόλοιπο για αυτο. Τέλος πάντων μου είπανε οτι θέλουν να μειώσουν το ελάχιστο υπόλοιπο. Επίσης μου είπανε οτι περιμένουν να βγει μια καινούργια κάρτα σήμ global που θά μπορούμε να καλούμε με χρέωση χαμηλότερη απο τα δίκτυα της ελλάδας ίσως λίγο πιο ακριβή απο την vοiρ Κλήση αλλα θά λειτουργεί με το σύστημα call me back. Πολύ ενδιαφέρον ακουγεται αυτο διότι σε οποίος μέρος που θά είσαι θά επιλέγεις εσύ τον παροχο που θέλεις να δικτύωνεσαι επίσης οτan δεν έχει σήμα θά επιλέγεις άλλον παροχο φοβερό !. Θά είναι global αυτο και θά ισχύει και σε άλλες χώρες. Αλλα αυτο που κολλαω είναι οτι θά φαίνεται αριθμός εξωτερικού οτan καλούμε και δεν μου αρέσει θά ήθελa να φαίνεται ο δικό μας αριθμός του κινητό μας της ελλάδας αλλα δεν γίνεται πάντως είναι πολύ ενδιαφέρον. Ελπίζω να είναι οικονομική η κλήση και να την αγοράσω . Ρώτησα άμα μπορούμε να κάνουμε φορητοτητα σε αυτον τον αριθμό και μου είπανε οτι δεν ξέρουν ακόμα.

Επίσης μου είπανε οτι για το call me back μπορώ να μην χρεώνομαι τα δευτερόλεπτα που κάνω για να πληκτρολογήσω τον αριθμό κατεβάζοντας απο το site την εφαρμογή για συμπιαν συσκευές για το call me back.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλημέρα. Φίλος μου είπε ότι μάλλον έχουν γίνει αλλαγές στον τρόπο χρέωσης και ότι πήγε ανά λεπτό...είναι αλήθεια;
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. Φίλος μου είπε ότι μάλλον έχουν γίνει αλλαγές στον τρόπο χρέωσης και ότι πήγε ανά λεπτό...είναι αλήθεια;

 

δεν είδα να εχει αλλάξει κάτι.

κακό του κεφαλιού τους αν κάνουν κάτι τέτοιο.

με τα νέα πακέτα τoυ cu που δίνουν χρόνο και μηνύματα προς όλους συν το ότι με 10€ ανανέωση έχεις δωρεάν χρόνο σε όλους από wind και vodafone, σίγουρα η πελατεία τους θα μειωθεί πολύ. εγώ δε βλέπω να χρησιμοποιώ Intertelecom πλεον.

εαν κάνουν και αυτό.. τότε άντε γεια οριστικά

Link to comment
Share on other sites

σίγουρα με τα νέα πακέτα όντως συμφέρει η "κίνηση" από το κινητό αλλά υπάρχουν φορές η κλήσεις μέσω intertelecom συμφέρουν περισσότερο (λόγο πακέτου σύνδεσης).
Link to comment
Share on other sites

σωστά. πχ για κάτι κλήσεις που θέλω να κάνω στο εξωτερικό με βολεύει η Intertelecom.

απλά πιστεύω ότι θα μειωθεί αρκετά η κίνηση της εταιρίας πλέον.

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεί κάποιος έναν αριθμό πρόσβασης για voda που να δουλεύει καλά.

γιατί σήμερα ενεργοποιώ ένα καρτοκινητο και πρέπει να δηλώσω 2 αριθμούς

ο ένας θα είναι ιντερτελεκομ

απλά δεν έχω voda να δοκιμάσω ποιος δουλεύει καλά και η αλλαγές στους 2 αριθμους γίνονται κάθε μήνα

Link to comment
Share on other sites

απορία:καλώ αριθμό intertelecom και στην συνέχεια τον εσωτερικό αριθμο του σταθερού.Χρεώνομαι; στην ουσία,intertelecom δεν είμαι ακόμα;
Link to comment
Share on other sites

απορία:καλώ αριθμό intertelecom και στην συνέχεια τον εσωτερικό αριθμο του σταθερού.Χρεώνομαι; στην ουσία,intertelecom δεν είμαι ακόμα;

 

ο αριθμός που καλείς χρεώνεται κανονικά δηλαδη σου αφαιρει απο τα αντίστοιχα δωρεάν λεπτά που έχεις ενεργοποιημένα. Και μετά χτυπάει η κλήση και βάζεις τον αριθμό που θέλεις να καλέσεις και πατάς διεση. Τόσο απλά. Εσύ χρεώνεσαι δηλαδη μειώνονται τα δωρεάν λεπτά πρωτα και μετά χρεώνεσαι απο το υπόλοιπο της interτελεκομ οτan απαντήσει ο αριθμός που καλεσες μετά την διεση. Επίσης υπάρχει και το call back που δεν χρειάζεσαι να έχεις δωρεάν λεπτά απλά κάνεις αναπάντητη σε παιρνει πίσω και πληκτρολογείς τον αριθμό που θέλεις να καλέσεις. Απλά σε αυτήν την περίπτωση χρεωνεσαι για κλήση του κινητού σου απο την interτελεκομ και μετά χρεωνεσαι για την κλήση που κάνεις!. Για περισσότερες λεπτομεριες για το call back κοίτα τα προηγούμενα πόστ έχει αναφερθεί.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ο αριθμός που καλείς χρεώνεται κανονικά δηλαδη σου αφαιρει απο τα αντίστοιχα δωρεάν λεπτά που έχεις ενεργοποιημένα. Και μετά χτυπάει η κλήση και βάζεις τον αριθμό που θέλεις να καλέσεις και πατάς διεση. Τόσο απλά. Εσύ χρεώνεσαι δηλαδη μειώνονται τα δωρεάν λεπτά πρωτα και μετά χρεώνεσαι απο το υπόλοιπο της interτελεκομ οτan απαντήσει ο αριθμός που καλεσες μετά την διεση. Επίσης υπάρχει και το call back που δεν χρειάζεσαι να έχεις δωρεάν λεπτά απλά κάνεις αναπάντητη σε παιρνει πίσω και πληκτρολογείς τον αριθμό που θέλεις να καλέσεις. Απλά σε αυτήν την περίπτωση χρεωνεσαι για κλήση του κινητού σου απο την interτελεκομ και μετά χρεωνεσαι για την κλήση που κάνεις!. Για περισσότερες λεπτομεριες για το call back κοίτα τα προηγούμενα πόστ έχει αναφερθεί.

 

Μάλλον δεν το διατύπωσα σωστά: Όχι αν αφαιρείται από τον χρόνο ομιλίας του κινητού μου, αλλά αν καλέσω τον αριθμό και μετά καλέσω εσωτερικό του σπιτιού μου, απο το υπόλοιπο που έχω στην intertelecom, θα χρεωθώ για να μιλήσω;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...