Jump to content

Samsung Ch@t 335 GT-S3350


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 69
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όχι φίλε μου τίποτα δεν έγινε!!:( είμαι έτυμος να με πας στα hard core :p πες μου τι να κάνω να του αλλάξω τα λαμπάκια! Edited by elias56
Link to comment
Share on other sites

Η ευθύνη είναι δική μου στο υπογράφω!! βγάζω την sim και το πληκτρολογώ!

 

το πληκτρολόγησα και μου έκανε κάτι σαν restart! τώρα τι κάνω?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

αν πηγαν ολα καλα οταν βαλειs sim δε θα ζητησει κωδικο ασφαλειαs η' αν ζητησει λογικα θα δεχτει οποιον βαλειs εσυ τωρα...καλη επιτυχια!!!:)
Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια! όταν πληκτρολογώ το pin το δεχετε μετά μου ζητάει τον κωδικό του sim lock βαζω πχ 1111 και μου λέει λάθος κωδικός! :( έβαλα και τους παραπάνω 0000 και 1234 αλλά τπτ. Edited by elias56
Link to comment
Share on other sites

δυστυχωs δεν το γνωριζω αυτο...παντωs τα samsung εχουν συνηθωs κωδικο ασφαλειαs 12345 η' 00000000 κανονικα μετα το reset επρεπε να το δεχτει το ρημαδι...!!!:mad:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα... ειχα και εγω ενα παρομοιο προβλημα και αναγκαστικα το πηγα στην σαμσουνγκ για να το φτια3ουν και ανακαλυψαν τελικα οτι ηταν ελαττωματικο... μετα απο περιπου 3 μηνεσ μου δωσανε ενα αλλο samsung chat 335.. τωρα διαβασα ολα τα μηνυματα σασ και δεν αποκλειω το γεγονοσ οτι ισωσ αυτο το κινητο να εχει καποιο προβλημα με τουσ κωδικους γενικοτερα... :( :mad:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα... ειχα και εγω ενα παρομοιο προβλημα και αναγκαστικα το πηγα στην σαμσουνγκ για να το φτια3ουν και ανακαλυψαν τελικα οτι ηταν ελαττωματικο... μετα απο περιπου 3 μηνεσ μου δωσανε ενα αλλο samsung chat 335.. τωρα διαβασα ολα τα μηνυματα σασ και δεν αποκλειω το γεγονοσ οτι ισωσ αυτο το κινητο να εχει καποιο προβλημα με τουσ κωδικους γενικοτερα... :( :mad:

 

Παίζει βιντεάκια στο youtube ή ζητάω πολλά;Γενικά με το σερφάρισμα πως τα πάει;Θα το πάρω από την VODAFONE για να χρησιμοποιήσω κάρτα WU. Θα έχω κάποιο πρόβλημα;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,νεος με το κινητο το αγορασα για δευτερο,λεει οτι μπορει να συνδεθει με το keis το χει συνδεση κανεις?γιατι προσπαθω και δεν μου συνδεετε
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Αν ειναι εύκολο θέλω και εγώ να μου πείτε που θα βρω την ελληνική έκδοση γιατί έχω ένα και δεν έχει ελληνικά.
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω πολύ καιρό και δεν την έχω βρει πουθενά . όχι μόνο σε φόρουμ αλλά και στο xwk και στο medusa δεν βρίσκω ελληνικά .

Έχω προσπαθήσει και τα flash του 3353 που δουλεύουν στο 3350 αλλά και εκεί δεν έχει ελληνικά

Αν βρεθεί κάπου ενημέρωσε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα. Η Γυναικα μου εχει αυτο το κινητο και εγινε μια αναβαθμιση του firm εαν δεν κανω λαθος , οι φωτογραφιες ομως που ηταν μεσα στην μνημη του κινητου δεν υπαρχουν....

υπαρχει καποιο προγραμμα η τροπος που μπορει να γινει η ανακτηση τους...

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθω...γμτ...δηλαδη εαν καποιος λαθος σκοπιμα η οχι....σβησει απο την κεντρικη μνημη του τηλεφωνου οι εταιρεις κινητης δεν εχουν συστημα που θα μπορουσαν να τις επαναφερουν!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Ch@t 335 GT-S3350

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...