Jump to content

Πλάκα Kάνεις (ANT1)


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

FREAK, εχεις δικιο. το παλικαρι-γιδι δεν ηταν τοσο καλο. ειδικα το μπε και το λαδι.

παντως εγω γελασα με τη μανα και τις ατακες :lol: την εχω ακουσει ντολπμι ντιτζιταλ λεει :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 78
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

FREAK, εχεις δικιο. το παλικαρι-γιδι δεν ηταν τοσο καλο. ειδικα το μπε και το λαδι.

παντως εγω γελασα με τη μανα και τις ατακες :lol: την εχω ακουσει ντολπμι ντιτζιταλ λεει :lol:

 

και dolby souround..:lol::lol:

παιδι μου ειμαι εγκυος..τωρα εγω την ακουσα dolby digital δικε μου:lol::lol:

και αυτο με το εμεινα παγωτο :lol::lol:

ηταν φοβερο ολο το επεισοδειο...αντε να ερθει η τεταρτη και μακαρι να μην το δω την πεμπτη στο web tv οπως αυτην την φορα γιατι θα σπασω το πληκτρολογιο αυτην την φορα και δεν θα την γλιτωσει οπως την πεμπτη

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Στυλ boiling point το ολο σκηνικο.... με καποιες παραλλαγες!! Αλλα οκ εχει πλακα.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

το concept ειναι γνωστο εδω και χρονια απο το mtv(disaster date + boiling point).βεβαια εκει καποιος φιλος κανονιζε τις πλακες...

στους τιτλους τελους λεει πως ειναι βασισμενο στο "deal with it" keshet broadcasting

τις μικρες καμερες οκ τις καταλαβαινεις ποτε δειχνουν εικονα αλλα τις βασικες δεν ξερω πως τις κρυψαν...

το ασυρματο ακουστικο που βαζουν στο αυτι μαλλον θα ναι απο καμμια ταινια του james bond:P

ειδα και το 2ο επεισοδιο πριν λιγο ειμαι σιγουρος οτι ειναι 100%στημενο.οκ οι γυρω γυρω ειναι κομπαρσοι το γραφει στους τιτλους τελους αλλα σιγουρα πια και οι πρωταγωνιστες..

ολοι στην τριχα,σιδερωμενοι,καλα ρουχα,απατητα παπουτσια,φρεσκοκουρεμενοι και γυμνασμενοι οσοι βγαζουν τις μπλουζες.

Link to comment
Share on other sites

μολις ειδα και το 2ο. καργα στημενο μεχρι εκει που δεν παει. παρολαυτα εχει γελιο η ολη φαση.

μπορει να ειναι οτι πιο γελοιο υπαρχει στην τιβι, αλλα δυστυχως μονο αυτο μπορω να δω με ανεση :)

Link to comment
Share on other sites

και εγω τωρα ειδα το 2ο, και συγκεκριμενα ειδα 10 λεπτα, το πρωτο δεν το εχω δει

ενταξει ειναι στημενο κανει ΜΠΑΜ

ας ηταν στημενο δεν πειραζει αλλα ας μην καρφωνοταν ετσι... :rolleyes:

προσωπικα ξενερωσα και το εκοψα :lol:

θα δω το 50-50 :cool:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

το χθεσινο επεισοδιο δεν ηταν τοσο καλο με το 1ο...αλλα γελασα αρκετα...μου αρεσε το βλεμα της κοπελας που κοιταγε την φιλη της με γουρλομενα ματια και ο νικος με την κοπελα του χαχαχαχαχα:lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εκπομπή με φάρσες είναι! τι στήσιμο λέτε;; με την ίδια λογική όλες οι εκπομπές με φάρσες όπως το μπαμ και το ταξί στημένα ήταν!έλεος πιά!!
Link to comment
Share on other sites

Στησιμο απο την πλευρα του θυματος δεν υπαρχει.Τα θυματα φαινεται απο τις αντιδρασεις τους οτι δεν ξερουν τιποτα.Ισως να παιζει λιγο στησιμο απο την πλευρα αυτου που κανει την πλακα δηλ. οι παρουσιαστες να του λενε και καποια πραγματα Off-camera σχετικα με τις δοκιμασιες που εχει να εκτελεσει.Παντως χτες η πλακα με τους ταριφες ηταν κορυφη.Εσκασα στα γελια εκει που o ενας αρχισε να παριστανει το ταξι τρεχοντας πανω-κατω στον διαδρομο του Kitchen bar και κανοντας διαφορυς ηχους.Μετα ξαπλωσε στον καναπε του εστιατοριου και αρχισε να κοιμαται και να ροχαλιζει:lol: Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

βλεπω το επισοδειο που εδειξε στις 23/3.

το πρωτο ζευγαρι ολα τα € :lol: ο αλλος ψωμολυσουσε και η αλλη το χαβα της :lol:

Link to comment
Share on other sites

βλεπω το επισοδειο που εδειξε στις 23/3.

το πρωτο ζευγαρι ολα τα € :lol: ο αλλος ψωμολυσουσε και η αλλη το χαβα της :lol:

 

ναι φιλε...ετρεχε και τον ειχε πριξει :lol::lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάλι το σημερινό επεισόδειο:wacko:

 

οχι ενταξει ειχε λιγο γελιο:lol:

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Στησιμο απο την πλευρα του θυματος δεν υπαρχει.Τα θυματα φαινεται απο τις αντιδρασεις τους οτι δεν ξερουν τιποτα.Ισως να παιζει λιγο στησιμο απο την πλευρα αυτου που κανει την πλακα δηλ. οι παρουσιαστες να του λενε και καποια πραγματα Off-camera σχετικα με τις δοκιμασιες που εχει να εκτελεσει.Παντως χτες η πλακα με τους ταριφες ηταν κορυφη.Εσκασα στα γελια εκει που o ενας αρχισε να παριστανει το ταξι τρεχοντας πανω-κατω στον διαδρομο του Kitchen bar και κανοντας διαφορυς ηχους.Μετα ξαπλωσε στον καναπε του εστιατοριου και αρχισε να κοιμαται και να ροχαλιζει:lol:

 

Aπο τις αντιδρασεις των θυματων φαινεται το στησιμο και κανει μπαμ. Ειναι πασιφανεστατο οτι τετοιες αντιδρασεις δεν θα ειχε σχεδον κανενας φυσιολογικος ανθρωπος οταν η παρεα του αρχισε να κανει τετοιες χοντραδες.

Της αλλης της γδυθηκε ο αντρας και αρχισε να πασαλειφεται με λαδι μεσα στο εστιατοριο την ημερα του Αγ. Βαλεντινου και αυτη γελαγε και δε μιλαγε. Αν ειναι δυνατον.

Καλα για την μανα του τυπου που τον ταισε αυγο το στησιμο φαινοταν απο χιλιομετρα, εδω της μιλαγαν απο το ακουστικο και αυτη απαντουσε ναι.

 

Ειδα προσφατα και την μικρη με τον πατερα της που ανεβηκε και εκανε γιογκα στο τραπεζι και αυτη καθοταν και το κπυβεντιαζε μαζι του λες και ηταν κατι απολυτα συνηθισμενο.

 

 

Οταν πας καπου, σου παιρνουν την παρεα για 5-10 λεπτα και μετα γυριζει και αρχιζει τις λαλακιες ε δεν θελει και πολυ μυαλο για να καταλαβεις οτι κατι γινεται.

 

Παρολα αυτα βγαζει γελιο, αλλα θα προτιμουσα την εκπομπη που εκανε καποτε ο Φερεντινος και ο Μπονατσος που ειχαν περισσοτερο γελιο. Η αυθορμητη και πραγματικη αντιδραση βγαζει περισσοτερο γελιο.

http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα υπηρξαν και αποτυχημενες πλακες κατα τις οποιες το θυμα σηκωθηκε και εφυγε κατα την διαρκεια της φαρσας.Ο ant1 ομως εχει κανει επιλογη και δειχνει τα επιτυχημενα.Ειχε δειξει στα 2 πρωτα επεισοδια και 2 αποτυχημενες φαρσες(στην 1 το θυμα εφυγε και στην αλη το θυμα ειδε το ακουστικο και καταλαβε).Αρα δεν υπαρχει στησιμο απο την πλευρα του θυματος.
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα υπηρξαν και αποτυχημενες πλακες κατα τις οποιες το θυμα σηκωθηκε και εφυγε κατα την διαρκεια της φαρσας.Ο ant1 ομως εχει κανει επιλογη και δειχνει τα επιτυχημενα.Ειχε δειξει στα 2 πρωτα επεισοδια και 2 αποτυχημενες φαρσες(στην 1 το θυμα εφυγε και στην αλη το θυμα ειδε το ακουστικο και καταλαβε).Αρα δεν υπαρχει στησιμο απο την πλευρα του θυματος.

συμφωνω φιλε...παντως ειτε στημενο να ειναι η οχι προσφερει πολυ γελιο...πολλοι μιλανε την επομενη μερα για τα επεισοδια

Edited by giothesuper

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Eννοειται πως και το "θυμα" ειναι στο κολπο.

 

κανει μπαμ ρε παιδια

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω φιλε...παντως ειτε στημενο να ειναι η οχι προσφερει πολυ γελοιο...πολλοι μιλανε την επομενη μερα για τα επεισοδια

 

γλωσσα λανθανουσα τ αληθη λεγει..οπως το λες..'γελοίο' :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eννοειται πως και το "θυμα" ειναι στο κολπο.

 

κανει μπαμ ρε παιδια

 

 

Από χιλιόμετρα κιόλας..πιο πολύ στημένο δεν μπορούσαν να το κάνουν :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

γλωσσα λανθανουσα τ αληθη λεγει..οπως το λες..'γελοίο' :lol:

 

το διορθωνω:lol::lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λοιπόν παιδιά θα σας λυθεί η απορία για το αν είναι ψεύτικο ή όχι.Στο σημερινό επεισόδιο το παλικάρι διάνοια είναι ξάδερφος μου και είχε πάει και είχε κάνει αίτηση για να παίξει,άρα ο «θύτης» ξέρει τι γίνεται και είναι κανονισμένο από πριν τι θα γίνει.Το «θύμα» όμως δεν γνωρίζει ΤΙΠΟΤΑ επίσης τα υπόλοιπα άτομα στο μαγαζί είναι απλοί πελάτες.

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Eννοειται πως και το "θυμα" ειναι στο κολπο.

 

κανει μπαμ ρε παιδια

 

στο σημερινο επ παντως το θυμα αν ηταν στο κολπο οπως και συ υποστηριζεις γιατι δεν επεξε τη κανταδα και να κερδιζαν το ποσο;και για τα νουμερα φυσικα..Δεν μου φενεται στημενο εχω δει απειρα τετια σοου και κανουμ μπαμ πως οι αντιδρασεις ειναι στημενες βλεπε στιγμη της αληθειας <το μεγαλυτερο εκτρωμα της τηλεορασησ> και αλλα τετοια.Εδω η ειναι αληθινο που μαλλον ειναι οι τα θυματα ειναι ταλαντουχοι ηθοποιοι..:)

Περα απο αυτο και καπιες μικρες κουφες πλακιτσες η σειρα ΤΑ ΣΠΑΕΙ.Δεν μπορουσαν να το φερουν αυτο το κονσεπτ νωριτερα;μπουχτησαμε με τα αισχη της ελληνικης τβ:O

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

και το χτεσινο ηταν πολυ καλο:lol::lol:

καποιοι λενε οτι ειναι στημενο καποιοι οχι...αλλα γιατι να ειναι οταν καποιος αρνειται να το κανει???

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...