Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ααααα... θα τρελαθώ τώρα με έφαγε το άγχος, στο ραδιόφωνο βγήκε ένας (ακροατής) και είπε ότι τα αποτελέσματα βγαίνουν αύριο!!! Τι γίνετε ρε παιδιά δεν το περίμενα για τόσο νωρίς, τα αποτελέσματα που τα βλέπουμε;

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια μην αγχωνεστε.Δεν ειναι υγιες.Ετσι και αλλιως,δε θα περασετε πουθενα!:w00t::w00t::devil::devil::lol::lol::p:scared::kill::ban:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην αγχωνεστε.Δεν ειναι υγιες.Ετσι και αλλιως,δε θα περασετε πουθενα!

 

Χμμμ... Μήπως είσαι από το υπουργείο και ξέρεις ότι δεν πέρασε κανείς πουθενά??

:ban: :rocket: :kill: :hunter: :whip: :shoot: :knife: :kill:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου,πλακα εκανα!

Και εγω περσι εδωσα και ειχα πολυ μεγαλο αγχος!

Συγγνωμη αν δεν ηταν τοσο καλο το αστειο!:O

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε; δεν βγήκαν μάλλον από ότι φαίνετε... Κρίμα και τώρα φεύγω μικρό ταξιδάκι (μέχρι την Αθήνα)

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Με τόσες απεργίες, σιγά μην έβγαιναν σήμερα!! Οπότε υπομονή μέχρι την άλλη βδομάδα!

:lol::lol::lol::p

Σωστός ο Cool19!

Εμένα μου είπε ένας καθηγητής μου ότι θα βγουν όπως και πέρισυ, κατά τις 27-28, και μου το είπε με ένα ύφος, λες και δεν ξέρω ότι βγαίνουν κάθε χρόνο την ίδια περίπου ημερομηνία :p

Όντως όπως είπε και κάποιος άλλος, το ράδιο αρβύλα είναι στα πάνω του..

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::p

Σωστός ο Cool19!

Εμένα μου είπε ένας καθηγητής μου ότι θα βγουν όπως και πέρισυ, κατά τις 27-28, και μου το είπε με ένα ύφος, λες και δεν ξέρω ότι βγαίνουν κάθε χρόνο την ίδια περίπου ημερομηνία :p

Όντως όπως είπε και κάποιος άλλος, το ράδιο αρβύλα είναι στα πάνω του..

 

 

ναι ρε παιδιά, αλλά πέρυσι είχαν να διορθώσουν για δύο τάξεις.. ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδιά, αλλά πέρυσι είχαν να διορθώσουν για δύο τάξεις.. ;)

Καλησπέρα!

Πριν από λίγο που είδα μια φίλη μου στο λεωφορείο, μου είπε ότι θα βγουν την Τρίτη..:w00t:

Μιλάμε καθένας και δική του θεωρία χεχεχε:)

szzs ποτέ δεν ξέρεις, τόσα μας έκανε η Μαριέτα φέτος:p

Link to comment
Share on other sites

Απο Δευτερα εως Τεταρτη που μας ερχοντε οι βαθμοι στα Λυκεια.Επισιμη ανακοινωση του Υπουργειου.Το ακουσα στο sky 100.3 και το ειδα και στην ΝΕΤ....Καλη επιτυχια σε ολους-ες !!!!!Και στην ...κορη μου φυσικα !!!!! :D :D :D

 

Τα μηχανογραφικα μεχρι 15 Ιουλιου και οι βασεις τελος Αυγουστου. :( :( :(

 

Για Αθηνα ελπιζω να ισχυει η Δευτερα.Ετσι ??? :( :( :(

 

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=634000

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες και καλή επιτυχία για την κόρη σου! :)

 

Πολλες χιλιαδες ευχαριστω...Αχ ρε Φυσικη Γενικης θα μας την κανεις τη ζημια ???? :mad: :mad: :mad: :mad:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πολλες χιλιαδες ευχαριστω...Αχ ρε Φυσικη Γενικης θα μας την κανεις τη ζημια ???? :mad: :mad: :mad: :mad:

Αν είναι μόνο για ένα μάθημα(που πολλοί την πάτησαν), μην ανησυχείς! Σημασία έχει να περάσει εκεί που της αρέσει πραγματικά!(και φυσικά να έχει προοπτική να βρει μια καλή δουλειά!)

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι μόνο για ένα μάθημα(που πολλοί την πάτησαν), μην ανησυχείς! Σημασία έχει να περάσει εκεί που της αρέσει πραγματικά!(και φυσικά να έχει προοπτική να βρει μια καλή δουλειά!)

 

Θελει μονο ΝΟΜΙΚΗ και τιποτα αλλο.Παναθεμα τη Σχολη που θελει τοσο πολυ...Αυτο με την Φυσικη και την μειωση των εισαγομενων με φοβιζει πολυ...Εστω και Κομοτηνη να περναγε Αθηνα θα ερχοταν...Εχω αλλα δυο παιδια...Για να δουμε...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Θελει μονο ΝΟΜΙΚΗ και τιποτα αλλο.Παναθεμα τη Σχολη που θελει τοσο πολυ...Αυτο με την Φυσικη και την μειωση των εισαγομενων με φοβιζει πολυ...Εστω και Κομοτηνη να περναγε Αθηνα θα ερχοταν...Εχω αλλα δυο παιδια...Για να δουμε...

16773 μόρια είχε το 2004 στην Κομοτηνή. Πάντως σε σχέση με άλλα τμήματα δεν είναι και πολύ ψηλά. Όσο για τη φυσική, σκέψου ότι αν εκείνη δεν τα έχει πάει τόσο καλά, δε θα τα έχουν πάει κι άλλοι.(όπως έγινε και με τη φυσική κατεύθυνσης) Ακόμα και παιδιά της θετικής δεν έγραψαν τόσο καλά φυσική γενικής. Πάντως μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα και οι βάσεις, μην της δείχνεις την ανησυχία σου. Και να μην προδικάσεις το αποτέλεσμα μόνο από τη βαθμολογία(δεν έγραψα καλά(μακριά από μας!), άρα δεν περνάω) γιατί ποτέ δεν ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τη φυσική, σκέψου ότι αν εκείνη δεν τα έχει πάει τόσο καλά, δε θα τα έχουν πάει κι άλλοι

 

Συμφωνω αλλα....Ενα παιδι που εγραψε ενα 12-14 αποκτα σαφες προβαδισμα σε σχεση με ενα που εγραψε στη βαση οπως εκτιμαει η κορη μου...Μακαρι να βγω ψευτης...Πρωτη φορα στα 47 μου το ευχομαι τοσο πολυ μεσα απο την καρδια μου

Ειναι στην Κρητη σε ενα φιλο με σκοπο να γυρισει Τριτη μεσημερι μας και περιμεναμε τα γραπτα Τεταρτη - Πεμπτη και τωρα δεν κρατιεται... :confused: :confused:

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω αλλα....Ενα παιδι που εγραψε ενα 12-14 αποκτα σαφες προβαδισμα σε σχεση με ενα που εγραψε στη βαση οπως εκτιμαει η κορη μου...Μακαρι να βγω ψευτης...Πρωτη φορα στα 47 μου το ευχομαι τοσο πολυ μεσα απο την καρδια μου

 

Ναι αλλά αυτό το παιδί μπορεί να μη θέλει Νομική. Αλλά και Νομική να θέλει, αποκτά προβάδισμα και θα περάσει πχ στην Αθήνα. Έτσι, μένουν οι υπόλοιπες πόλεις. ;)

 

Ειναι στην Κρητη σε ενα φιλο με σκοπο να γυρισει Τριτη μεσημερι μας και περιμεναμε τα γραπτα Τεταρτη - Πεμπτη και τωρα δεν κρατιεται...

 

Να της πεις να μην αγχώνεται(εύκολο στα λόγια, δύσκολο στην πράξη) και να απολαύσει το καλοκαίρι και τις διακοπές της! Δεν κερδίζει τίποτα με το άγχος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αυτό το παιδί μπορεί να μη θέλει Νομική. Αλλά και Νομική να θέλει, αποκτά προβάδισμα και θα περάσει πχ στην Αθήνα. Έτσι, μένουν οι υπόλοιπες πόλεις. ;)

 

 

 

Να της πεις να μην αγχώνεται(εύκολο στα λόγια, δύσκολο στην πράξη) και να απολαύσει το καλοκαίρι και τις διακοπές της! Δεν κερδίζει τίποτα με το άγχος.

 

 

Μακαρι...μακαρι 1000 φορες να ειναι ετσι!!!!!

 

Sorry που το γυρισαμε σε πολυ προσωπικο αλλα ....καιγομαι παιδια !!!!!Ισως πιο πολυ και απο εσας που γραφατε... :( :( :(

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι ο μόνος! Αρκετοί γονείς ανησυχούν πιο πολύ από τα παιδιά τους! ϊσως επειδή ξέρουν περίπου τι έχουν γράψει, ξέρουν αν έβαλαν τα δυνατά τους, αν διάβασαν όσο μπορούσαν κλπ. Πάντως μην ανησυχείς τόσο πολύ! Ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει. Πάντως σου εύχομαι να περάσει στην Αθήνα! :)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σου εύχομαι να περάσει στην Αθήνα! :)

 

Αρκει να περασει και θα ερθει Αθηνα εστω σε 6 μηνες γιατι εχω 3 παιδια.... :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Απο Δευτερα εως Τεταρτη που μας ερχοντε οι βαθμοι στα Λυκεια.Επισιμη ανακοινωση του Υπουργειου.Το ακουσα στο sky 100.3 και το ειδα και στην ΝΕΤ....Καλη επιτυχια σε ολους-ες !!!!!Και στην ...κορη μου φυσικα !!!!! :D :D :D

 

Τα μηχανογραφικα μεχρι 15 Ιουλιου και οι βασεις τελος Αυγουστου. :( :( :(

 

Για Αθηνα ελπιζω να ισχυει η Δευτερα.Ετσι ??? :( :( :(

 

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=634000

Για Αθήνα είναι που να μην ελπίζεις Δευτέρα! :) Α βγουν Τρίτη να είσαι ευχαριστημένος! Πριν 2 χρόνια σε μας είχαν έρθει 4 μέρες αφου το Υπουργείο είχε πει πως έχουν βγεί οπότε καταλαβαίνεις! Calm Down, όταν θες κάτι πολύ όλο το σύμπαν είναι υπερ σου όπως είπε και ο σοφός Coehlo!

Link to comment
Share on other sites

Για Αθήνα είναι που να μην ελπίζεις Δευτέρα! :) Α βγουν Τρίτη να είσαι ευχαριστημένος! Πριν 2 χρόνια σε μας είχαν έρθει 4 μέρες αφου το Υπουργείο είχε πει πως έχουν βγεί οπότε καταλαβαίνεις! Calm Down, όταν θες κάτι πολύ όλο το σύμπαν είναι υπερ σου όπως είπε και ο σοφός Coehlo!

 

Τωρα λεει οτι θα αναρτηθουν στα λυκεια απο Δευτερα...Ελπιζω να ειναι ετσι αυτη τη φορα... :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Και εμας έτσι έλεγαν...

Η δική μου εκτιμηση: τη Δευτέρα θα αναρτηθούν αργά το απόγευμα σε... 3 Λυκεια όλης της Αθήνας. Την τρίτη προς το μεσημέρι θα ανρτηθεί ο κύριος όγκος των αποτελεσμάτων και την Τετάρτη θα τα πάρουν και οι τελευταίοι των Μοϊκανών! :)

 

Anyway, καλώς να τα δεχτείς!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...