Jump to content

Πανελλήνιες 2005


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (24 Αύγ. 2004 , 21:49)

 

ρε παιδια εχετε καταφερει να το δουλέψετε αυτο; http://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php

 

εγω οτι στοιχεια του εχω δωσει απο παιδια στην τριπολη για κανενα δεν μου βρισκει... μου λεει "δεν υπάρχουν εγγραφές με τα στοιχεια αυτα"

ο 8ψήφιος κωδικος ειναι αυτος που γραφει η ταυτότητα (δελτίο εξεταζομένου) ετσι;

 

 

θα γινε καμία στραβή και δεν πέρασε το ονομα σου στη βάση δεδομένων.

Άντε να σαι καλά να ξαναδώσεις πανελλήνιες του χρόνου. Κουράγιο.. Συμβαίνουν αυτά. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (25 Αύγ. 2004 , 00:17)

 

θα γινε καμία στραβή και δεν πέρασε το ονομα σου στη βάση δεδομένων.

Άντε να σαι καλά να ξαναδώσεις πανελλήνιες του χρόνου. Κουράγιο.. Συμβαίνουν αυτά. :(

 

χεχε μπα δε νομιζω... :p :lol: μεχρι τωρα ενα ονομα εχω βρει απο (γ) οσα εχω ψαξει σε (κ) δεν εχω βρει κανενα. παω να ξαναδω...

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (25 Αύγ. 2004 , 01:27)

 

χεχε μπα δε νομιζω... :p :lol: μεχρι τωρα ενα ονομα εχω βρει απο (γ) οσα εχω ψαξει σε (κ) δεν εχω βρει κανενα. παω να ξαναδω...

 

 

Μήπως τα γράφεις λάθος; ;)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@lewton: Μπορεί να ισοβάθμησε με τον τελευταίο και ο άλλος να είχε υψηλότερο Βαθμό Πρόσβασης. Μπορεί να ήταν σχολή με είδικό μάθημα και να έγραψε κάτω απο 10 στο ειδικό μάθημα, οπότε αποκλείεται αυτόματα, ανεξάρτητα απο αριθμό μορίων. Για μπέρδεμα με την ξαδέρφη δεν νομίζω γιατι υπάρχουν και οι κωδικοί των υποψηφίων πού είναι ξεχωριστοί για τον καθένα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos27m (24 Αύγ. 2004 , 21:44)

 

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.εΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ.EMUFEAR ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΗ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ :D .ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ MICHELLE ΜΕ ΕΦΑΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΠ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ Η ΕΚΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.... :(

 

 

Έλα ρε συνάδελφε εννοείται να κανονίσουμε να συναντηθούμε!!!

Κι εσύ ομοιοπαθής είσαι, ε; Α ρε άτιμοι φιλόλογοι! Τουλάχιστον θα σπουδάσουμε 4 χρόνια και θα 'μαστε Πανεπιστημιούπολη! :p :) ;)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

τελικα μπηκα σάμο , μηχανικος πληροφοριακών και επικοινωνιακών συστημάτων!!!!

κανεισ συμπασχωντας?

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους σας!

Κανείς Μηχανολόγος Μηχανικός στο Α.Π.Θ.;

 

Όσοι οι μη-θεσσαλονικείς πέρασαν Θεσσαλονίκη, να ξέρουν πως εμείς οι Θεσσαλονικείς myphonάδες θα τους κάνουμε να αισθάνονται σαν το σπίτι τους!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι??

πέρυσι πέρασα στα τει πληροφορικής κρήτη στα οποία έκανα την εγγραφή μου και δεν ξαναπάτησα στην σχολή...φέτος έδωσα ξανά εξετάσεις και πέρασα στην θεσ/νίκη...μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ "διαγραφώ"(δεν ξέρω και πώς να το πω) απο τα τει στην κρήτη ωστε να κάνω νέα εγγραφή στην θεσ/νικη???(μου είναι δύσκολο να δώσω χρήματα για αεροπορικά εισιτήρια να πάω μέχρι την κρητη ξανα)

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel (25 Αύγ. 2004 , 09:07)

 

Όσοι οι μη-θεσσαλονικείς πέρασαν Θεσσαλονίκη, να ξέρουν πως εμείς οι Θεσσαλονικείς myphonάδες θα τους κάνουμε να αισθάνονται σαν το σπίτι τους!

 

 

Παιδιά συγχαρητήρια σε όλους! Τα καλύτερα έρχονται!

Τώρα για όσους μη θεσσαλονικέις πέρασαν Θεσσαλονίκη εμείς είμαστε εδώ! Εγώ προτίθεμαι να δώσω κάθε είδους βοήθεια (Δίνω και τηλσε όποιον το ζητήσει για επιπλέον πληροφορίες)! Τρέξτε πάντως για σπίτι όσο είναι νωρίς! Ελάτε να ψάξετε γιατί δύσκολα θα βρείτε! Για οτιδήποτε θέλετε στείλτε PM. Άντε και μόλις εγκατασταθείτε να κανονίσουμε και κανένα Meeting!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΧχχχχχχχχχχ σας ζηλεύω!!! Εμένα μου τελείωσαν τα 4 χρόνια.. Παίρνω πτυχίο σύντομα, αλλά ευτυχώς θα κάτσω άλλον ένα χρόνο στην απίστευτη Θεσσαλονίκη μέχρι να φύγω για master τον επόμενο οκτώβρη(2005)!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cddaraa (25 Αύγ. 2004 , 11:15)

 

να ρωτήσω κάτι??

πέρυσι πέρασα στα τει πληροφορικής κρήτη στα οποία έκανα την εγγραφή μου και δεν ξαναπάτησα στην σχολή...φέτος έδωσα ξανά εξετάσεις και πέρασα στην θεσ/νίκη...μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ "διαγραφώ"(δεν ξέρω και πώς να το πω) απο τα τει στην κρήτη ωστε να κάνω νέα εγγραφή στην θεσ/νικη???(μου είναι δύσκολο να δώσω χρήματα για αεροπορικά εισιτήρια να πάω μέχρι την κρητη ξανα)

 

 

Μόνο από κει μπορείς να το κάνεις!! Δυστυχώς πρέπει να πας στην Κρήτη για να πάρεις τη διαγραφή! Αν δεν πάρεις τη διαγραφή δεν μπορείς να εγγραφείς στην νέα σου σχολή!! Βέβαια δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.. Πάρ τους ένα τηλ στη γραμματεία της σχολής και ρώτα αν μπορείς να στείλεις κάποιον άλλο με εξουσιοδότηση! Πάντως χωρίς να πάει κανείς να υπογράψει τη διαγραφή δε γίνεται!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά συγχαρητήρια σε όλους σας...

κανείς που να πέρασε μυτιλήνη?????

αν ναι εμείς οι 3ο ετείς είμαστε πρόθυμοι να βοηθήσουμε!!

στείλτε pm!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Περασα Ηλ/κων υπολογιστικων συστηματων Πειραια.Κανεις εκει κοντα?Μηπως ξερετε που πεφτει η σχολη?
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel (25 Αύγ. 2004 , 09:07)

 

Συγχαρητήρια σε όλους σας!

Κανείς Μηχανολόγος Μηχανικός στο Α.Π.Θ.;

 

 

Ο Οδυσσέας Τσεναϊ!! :D

Αλλα θα πάει Σικαγο λέει...

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε παιδιά, πέρασε κανείς από εσάς στην Κοζάνη? Πάντως σήμερα είδα τους πρώτους φοιτητές να έρχονται με τους γονείς τους για σπίτι. Άντε να δούμε τι φιντάνια θα έρθουν φέτος στο ΤΕΙ. Όσο πάει, το τμήμα μου υποβαθμίζεται, γεγονός που με στεναχωρεί αφάνταστα γιατί είναι πολύ πρωτότυπο, αλλά και δύσκολο (αφού δεν το παίρνεις παιδάκι μου το ΑutoCAD και το PRO Engineer, τι κάθεσαι εδώ πάνω? Αντε τράβα στη μανούλα σου να σου κάνει κανά παστίτσιο που κάθεσαι και τρως τα λεφτά των γονιών σου στο Βολκάνο).

 

Πάντως αν υπάρχει κανείς που πέρασε στο ΒΣ εδώ στην Κοζάνη και έχει όρεξη για "δουλειά", ας επικοινωνήσει μαζί μου για να τον κατατοπίσω και να τον βοηθήσω.

 

Σημειώνω, ότι το συγκεκριμένο τμήμα, άσχετα από το τι προϊδεάζει η βάση του, είναι πολύ δύσκολο και μάλιστα με την επικείμενη αλλαγή του προγράμματος σπουδών γίνεται ακόμη πιο "παλούκι" (αλλά αποκτά και περισσότερο ενδιαφέρον κατά τη γνώμη μου). Οπότε, όσοι είστε για το ΒΣ και είστε απο Θεωρητική ή δε σκαμπάζετε και πολλά από pc... ξανασκεφτείτε το. ;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Στη φόρμα του http://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php, αφού βγάλει τα αποτελέσματα, μου εμφανίζει ένα νούμερο στη στήλη "Κατηγορία". Σειρά με την οποία πέρασα είναι αυτό?? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Flamenerve (25 Αύγ. 2004 , 19:19)

 

Στη φόρμα του http://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php, αφού βγάλει τα αποτελέσματα, μου εμφανίζει ένα νούμερο στη στήλη "Κατηγορία". Σειρά με την οποία πέρασα είναι αυτό?? :worry:

 

Αποκλειεται γιατι βγαζει παντα ''90''.BTW,τη σειρα που μπορουμε να τη δουμε???

Παντειο περασε κανεις??Εχει καλα ''μωρα'' εμαθα ε??

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ένας φίλος μου έδωσε πανελλήνιες το παιδί, βγήκαν τα αποτελέσματα, έδωσε μηχανογραφικό αλλά ούτε στο Ιντερνετ είναι περασμένος ούτε στο σχολείο του!!!! Ξέρει κανείς τι μπορεί να έχει φταίξει;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (24 Αύγ. 2004 , 12:18)

 

1. Στην αγορά εργασίας προτιμάται το ΕΜΠ

2. Λατρεύω την Αθήνα

3. Όπως και να το κάνουμε το ΕΜΠ έχει πολύ περισσότερο κύρος :o

4. Η Θεσ/νίκη δεν έχει τρένο και μετρό, πώς θα μετακινούμαι;

5. Η Θεσ/νίκη δεν έχει Εξάρχεια

6. Η Θεσ/νίκη δεν έχει Μοναστηράκι

7. Η Θεσ/νίκη δεν έχει Τιθόρα

 

 

1. same shit

2. 8a latreyeis kai tn salonica

3. palia

4. me ta podia (xalara)

5. exei nabarivo

6. exei ladadika kai avw poln

7. e?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimant (25 Αύγ. 2004 , 21:26)

 

Ρε σεις ένας φίλος μου έδωσε πανελλήνιες το παιδί, βγήκαν τα αποτελέσματα, έδωσε μηχανογραφικό αλλά ούτε στο Ιντερνετ είναι περασμένος ούτε στο σχολείο του!!!! Ξέρει κανείς τι μπορεί να έχει φταίξει;

 

 

Ίσως να μην είχε δηλώσει πολλές σχολές με αποτέλεσμα να μην έπιασε καμία από αυτές που δήλωσε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iRi (25 Αύγ. 2004 , 20:31)

 

bomber21... (!) ;)

 

Οχι,οχι δεν διαλεξα για αυτο το λογο την Παντειο!! :p :p :cool:

Οσον αφορα τη σειρα,μπορουμε να τη δουμε πουθενα??

Link to comment
Share on other sites

Πε παιδια, περασε κανενας τει πειραια ή ειναι ηδη εκει?Αν ναι ας βοηθησει με λιγες πληροφοριες...
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...