Jump to content

Sony PlayStation 2


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια γνωστη ειχε παρει το ps2 φατ πριν 2 χρονια στα 20 ευρω, ατσιπαριστο με 4 παιχνιδια αν θυμαμαι καλα και 2 χειρηστηρια

 

ψαχνω και το βρισκω ακριβα (ενω με λιγα παραπανω υπαρχει ps3, εστω το πρωτο που βγηκε)

 

 

αν δειτε καπου με χαμηλη τιμη και δε το θελετε, ριξτε μια ενημερωση. θενξ

 

Ρίξε μια ματιά στο insomnia . Εγώ το πείρα και είχε αρκετά παιχνίδια και αυθεντικά και αντιγραμμενα. Εννοείται όσο πιο φθηνά τόσο καλύτερα αλλά αν σκέφτεσαι για PS3 τότε κοίτα να πάρεις με CF για να παίζεις αντίγραφα αν σε διαφέρει κάτι τέτοιο ..

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδια....εβαλα στο playstation 2 ενα τροφοδοτικό υπολογιστη με παραπάνω volt απο 8 που πρεπει και κάηκε...μηπως ξερετε αν φτιαχνει?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ψάχνω playstation 2 controller γνήσιο αλλά όσα έχω αγοράσει είναι μαιμού, ξέρει κανένας ένα μαγαζί στην Ελλάδα ή εξωτερικό που να πουλάει original controllers? Θέλω απάντηση υπεύθυνη, δηλαδή μόνο όσοι έχουν αγοράσει και είναι ευχαριστημένοι.

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

θελω να κανω ενα back to ps2την μονη κονσολα που δεν ευχαριστηθηκα

 

καμια προταση για hidden gem??

αυτα λενε τπτ

 

Drakengard

Shadow Hearts: Covenant

Dragon Quest VIII

 

 

σε πολυ γνωστα σαιτ σε user κομεντς θεωρουνται πολυ δυνατα ενω απο ριβιουερς μετρια

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλησπέρα σας. Έχω στην κατοχή μου ένα Playstation 2 Fat SCPH-5004. Τσιπαρισμενο πριν πολλά χρόνια και έπαιζε απροβλημάτιστα. Μετά από πτώση, δεν διαβάζει τα παιχνίδια. Δηλαδή αναγνωρίζει αυτά που είναι γραμμένα σε CD, αλλά βγάζει Disk Error σε αυτά που είναι σε DVD. Ελάχιστες είναι οι φορές, που τα αναγνωρίζει μετά από ώρα, αλλά πατώντας για να ξεκινήσει το παιχνίδι με ξαναπεράσει στην οθόνη που έχει τις memory card, και το cd.(σ.σ ότι έχοντας το παιχνίδι ήδη μέσα στην κονσόλα, δεν ξεκινάει αμέσως το παιχνίδι, αλλά πρέπει να πάω και να το επιλέξω εγώ να παίξει.) Χάλασε πιστεύετε μετά από την πτώση το ματάκι που διαβάζει τα cd, ή μάλλον μας άφησε χρόνους;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...