Jump to content

Sony Ericsson Xperia Neo


BMW116i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά υποστήριξη θα έχει το κινητό. Οι πειραματισμοί του παρελθόντος με πειραματόζωα το Χ8, Χ10 και Χ10 mini τελείωσαν οπότε από δω και μπρός η SE θα προσφέρει ουσιαστική υποστήριξη ακούγοντας τα προβλήματα των χρηστών.

Με τα τρια προηγούμενα κινητά είχε άλλα προβλήματα να λύσει οπότε εκ των πραγμάτων δεν θα μπορούσε να ακούει και το κοινό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 586
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια χαρά υποστήριξη θα έχει το κινητό. Οι πειραματισμοί του παρελθόντος με πειραματόζωα το Χ8, Χ10 και Χ10 mini τελείωσαν οπότε από δω και μπρός η SE θα προσφέρει ουσιαστική υποστήριξη ακούγοντας τα προβλήματα των χρηστών.

Με τα τρια προηγούμενα κινητά είχε άλλα προβλήματα να λύσει οπότε εκ των πραγμάτων δεν θα μπορούσε να ακούει και το κοινό.

 

που το ξερεις αυτο??? :rolleyes:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

που το ξερεις αυτο??? :rolleyes:
Η Sony Ericsson ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ με την παρουσιαση των νεων μοντελων οτι θα υποστηριξει τα επομενα update android για τα Arc,neo, xperia pro.
Link to comment
Share on other sites

Η Sony Ericsson ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ με την παρουσιαση των νεων μοντελων οτι θα υποστηριξει τα επομενα update android για τα Arc,neo, xperia pro.

 

απο λογια εχουμε χορτασει

δεν νομιζω να εβγαινε και να ελεγε "δεν θα υποστηριξουμε τις νεες συσκευες'

επομενως θελω να δω πραξεις ;)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

απο λογια εχουμε χορτασει

δεν νομιζω να εβγαινε και να ελεγε "δεν θα υποστηριξουμε τις νεες συσκευες'

επομενως θελω να δω πραξεις ;)

Η sony ericsson ποτε δεν υποστηριξε οτι η σειρα x10 θα παρει froyo.

Για πες μου πια πραγματα ελεγε χωρις να τα κανει και απο τα λογια που εχεις χορτασει...

Link to comment
Share on other sites

Η sony ericsson ποτε δεν υποστηριξε οτι για τι σειρα x10 οτι θα παρει froyo.

Για πες μου πια πραγματα ελεγε χωρις να τα κανε και απο τα λογια που εχεις χορτασει...

 

φιλε γενικα αναφερομαι

η υποστηριξη της se τα τελευταια χρονια ειναι τραγικη, με μια απλη δηλωση λοιπον δεν μπορω να αλλαξω τον τροπο σκεψης μου απεναντι σε αυτη την εταιρεια, αυτα σε αυτους που κατευθυνονται απο τον οχλο, οχι σε μενα, για αυτο ειπα θελω να δω πραξεις πρωτα και μετα οκ

δεν μπορω να καταλαβω γιατι θιχτηκες

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

φιλε γενικα αναφερομαι

η υποστηριξη της se τα τελευταια χρονια ειναι τραγικη, με μια απλη δηλωση λοιπον δεν μπορω να αλλαξω τον τροπο σκεψης μου απεναντι σε αυτη την εταιρεια, αυτα σε αυτους που κατευθυνονται απο τον οχλο, οχι σε μενα, για αυτο ειπα θελω να δω πραξεις πρωτα και μετα οκ

δεν μπορω να καταλαβω γιατι θιχτηκες

Δεν θιχτηκα καθολου.

Απλα λες για λογια που εχεις χορτασει ενω δεν εχουν πει τπτ...

Αν δεν βλεπεις οτι αλλαζει πολιτικη απο τη σειρα x10 και τωρα με τα νεα μοντελα δεν γνωριζεις καθολου τη sony ericsson.;)

Oι ανθρωποι ειπαν ''ναι,θα εχουν υποστηριξει τα νεα μοντελα''

Εγω παντως οπως και ολοι βλεπουμε βηματα προοδου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θιχτηκα καθολου.

Απλα λες για λογια που εχεις χορτασει ενω δεν εχουν πει τπτ...

Αν δεν βλεπεις οτι αλλαζει πολιτικη απο τη σειρα x10 και τωρα με τα νεα μοντελα δεν γνωριζεις καθολου τι sony ericsson.;)

Oι ανθρωποι ειπαν ''ναι,θα εχουν υποστηριξει τα νεα μοντελα''

Εγω παντως οπως και ολοι βλεπουμε βηματα προοδου...

 

οκ ο χρονος θα δειξει για να δουμε αν θα αλλαξει και εμας τους δυσκολοπιστους :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι δεν νομιζω ότι χρειάζεται να ανεβάζουμε τους τόνους. Έχουν απόλυτο δίκιο άνθρωποι σαν τον suspect21 (που δεν παρακολουθούν την SE κάθε μέρα) να είναι δύσπιστοι. Γίνανε τέτοιοι γιατί η SE τους έκανε έτσι.

 

Από την άλλη όμως άνθρωποι σαν BMW116 κι εμένα έχουν κάθε δικαίωμα να λένε ότι κάτι αλλάζει επειδή ακριβώς παρακολουθούμε την SE (προσωπικά από το 1997!!!!).

 

Κανένας μας δεν έχει προσωπικό όφελος οπότε οι συζητήσεις θα πρέπει να είναι ήρεμες με σκοπό την ανάδειξη ενός ακόμα κατασκευαστή που θα βλετιώσει τον ανταγωνισμό για το καλό των καταναλωτών.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε πως θα έχει και μια λογική τιμή γιατί μετά την Nokia των παραθύρων και την πολύ καλή εντύπωση που μου έκανε το X10 mini της συζύγου καλοβλέπω το neo ανδροειδες της SE.

Κρατάω και μία μικρή επιφύλαξη για το μέγεθος (μήπως είναι μεγάλο) οπότε περιμένω να το δω ζωντανά :)

Edited by vagemm
Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε πως θα έχει και μια λογική τιμή γιατί μετά την Nokia των παραθύρων και την πολύ καλή εντύπωση που μου έκανε το X10 mini της συζύγου καλοβλέπω το neo ανδροειδες της SE.

Κρατάω και μία μικρή επιφύλαξη γαι το μέγεθος (μήπως είναι μεγάλο) οπότε περιμένω να το δω ζωντανά :)

 

Στο thread του arc αναφέρουν ότι η τιμή του έπεσε στα 495€ άρα το neo θα είναι γύρω στα 400 πιστεύω, ίσως και λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Αμα το arc βρίσκεται στα 495 τοτε πιστευω οτι τα 350 θα είναι υπερβολή για το Neo

 

edit:Στο uk expansys βρήκα αυτό...http://www.expansys.com/sony-ericsson-xperia-neo-209118/

 

Σαν πολύ ακριβό δεν το έχουν για mid-range category....

 

ps.Υπάρχει τρόπος να αγοράσεις χωρίς vat από το expansys ή έστω με μειωμένο(πχ. κάτοικοι παραμεθώριων περιοχών)??

Edited by liakosele

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις και λίγη υπομονή και δεν τρέξεις από τους πρώτους κάτι θα κερδίσεις νομίζω :cool:
Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

Αν βγει τελη μαιου οπως λεει το techblog πιστευω το εχασε το παιχνιδι.... Edited by BMW116i
Link to comment
Share on other sites

Αν βγει το τελη μαιου οπως λεει το techblog πιστευω το εχασε το παιχνιδι....

 

Συμφωνώ απόλυτα γιατί μέχρι τότε θα υπάρχουν και αρκετές ανταγωνιστικές προτάσεις(Android) στην αγορά.

Εγώ πάντως πιστεύω θα υπάρχει προς τα τέλη Μαρτίου διαθέσιμο σε τιμή γύρω στα 380(δεν αμφισβητώ τα γραφόμενα του techblog αλλά ποτέ δε ξέρεις....;)).

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα γιατί μέχρι τότε θα υπάρχουν και αρκετές ανταγωνιστικές προτάσεις(Android) στην αγορά.

Εγώ πάντως πιστεύω θα υπάρχει προς τα τέλη Μαρτίου διαθέσιμο σε τιμή γύρω στα 380(δεν αμφισβητώ τα γραφόμενα του techblog αλλά ποτέ δε ξέρεις....;)).

Και γω το αμφισβητω. Δεν γινεται να βγει τελη μαιου...θα του ριξει ταφοπλακα,οπως και στα αλλα xperia.

Δεν γινεται να παει με το Χ10 μεχρι το Ιουνιο.

Link to comment
Share on other sites

Και γω το αμφισβητω. Δεν γινεται να βγει τελη μαιου...θα του ριξει ταφοπλακα,οπως και στα αλλα xperia.

Δεν γινεται να παει με το Χ10 μεχρι το Ιουνιο.

 

Χάριν ευγενείας λέω πως δεν το αμφισβητώ(εννοείται πως δεν του δίνω πολύ βάση και ας είναι Insider πληροφορίες όπως επικαλούνται) αλλά ουσιαστικά από εμπορικής στρατηγικής θα ήταν λάθος να έχουν παρουσιάσει Φεβρουάριο τα μοντέλα και να αρχίσουν μετά από 2+ μήνες να γεμίζουν τα κενά της σειράς Xperia.

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν νομιζω να ειναι τοσο ακριβο μια τετοια τιμη αμεσως το βγαζει εκτος των σχεδιων μου. Ας περιμενουμε ομως

Αληθεια διαδοχος του mini ποτε θα βγει? (φθηνοτερο γαρ)

Edited by vagemm
Βαγγέλης
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν νομιζω να ειναι τοσο ακριβο μια τετοια τιμη αμεσως το βγαζει εκτος των σχεδιων μου. Ας περιμενουμε ομως

Αληθεια διαδοχος του mini ποτε θα βγει? (φθηνοτερο γαρ)

 

Διάδοχο των XPERIA Mini και Mini Pro δεν πρέπει να περιμένεις σε καμμία περίπτωση πριν τον Ιούνιο. Σε αναμονή ανακοινώσεων από τη Sony Ericsson σε κανά δίμηνο μάλλον. Όσον αφορά τις πληροφορίες του Techblog επιτρέψτε μου να έχω τις επιφυλάξεις μου. Όχι τόσο για την εγκυρότητα του site (το επισκέπτομαι άλλωστε πολλές φορές κάθε εβδομάδα και το θεωρώ από τα καλύτερα στο είδος του στην Ελλάδα), αλλά δε γίνεται να κυκλοφορούνε Arc, Neo και Play σε 4 εβδομάδες στην Αγγλία και στην υπόλοιπη Ευρώπη και στην Ελλάδα να έχουν από ένα έως και δύο μήνες καθυστέρηση. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Στο Play.com το εχουν 462.49.

Ακριβά το έχουν γιατί το Arc έχει 562 ενώ στο expansys 494.

Οποτε το Neo πιστεύω θα κανει 400-430.

Edited by BMW116i
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Neo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...