Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus 3D (P920)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια εγω πηγα σημερα στο πλαισιο να ρωτησω ποτε θα το εχουν και μου λενε : μπορει μεσα στον ιουλιου αλλα μπορει και τον σεπτεμβριο .... :@ τι κουλο ειναι αυτο ? παιζει να αργησει τοσο πολυ ?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω πηγα σημερα στο πλαισιο να ρωτησω ποτε θα το εχουν και μου λενε : μπορει μεσα στον ιουλιου αλλα μπορει και τον σεπτεμβριο .... :@ τι κουλο ειναι αυτο ? παιζει να αργησει τοσο πολυ ?

 

μην ανησυχείς το 99% των υπαλλήλων στο πλαίσιο είναι ασχετοι.. ούτε τισ διαφημίσεις που εχουν δεν ξέρουν, ολόκληρη αφίσα που λέει 15 ιουλιου εχουνε :p

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa εγω παντος που πηγα σημερα δεν ειδα καμια αφiσα :/

 

είναι πολύ διακριτική, μαλλον δεν την είδαν και οι υπάλληλοι στο πλαίσιο :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa εγω παντος που πηγα σημερα δεν ειδα καμια αφiσα :/

 

Ούτε κι εγώ είδα αφίσα στο Πλαίσιο Αλίμου, ωστόσο ο υπάλληλος γνώριζε το θέμα και μου είπε οτι περιμένουν το Optimus 3D τη μεθεπόμενη εβδομάδα (δηλαδή από 18 Ιουλίου).

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα στο πλαισιο του mall και μου ειπαν παντως αυτο το πραγμα ...

 

δεν ξέρω τι να σας πω βρε παιδιά ισως κάτι παίζει με την διαθεσιμότητα και την έβγαλαν την ταμπέλα! θα μάθουμε τις ερχόμενες μέρες τι γίνετε!

Link to comment
Share on other sites

λετε το προβλημα να το εχει μονο το πλαισιο η και cosmote-vodafone-germanos ? δηλαδη να ειναι γενικο το προβλημα ... ?
Link to comment
Share on other sites

αν και εχω ηδη το γαλαξια 2 δεν μπορεσα να αντισταθω και το παραγγειλα...διαβασα καλα πραγματακια στο xda dev και ναι ειναι κατι διαφορετικα στα κατω κατω..καλος ο γαλαξιας αλλα ειναι αλλο ενα συμβατικο κινητο που γρηγορα το βαριεσαι και αυτο...επειδη εψαξα αλλα δεν βρηκα μηπως ξερετε το μοντεμ αν ειναι 7.2 η 14 mbps?παντως καμια σχεση με τον κακο χαμο που εγινε για το γαλαξια...γιατι αραγε????φαινετε το 3d δεν ειναι αρκετο για να φερει κοσμο Edited by doctor-gio
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

αν και εχω ηδη το γαλαξια 2 δεν μπορεσα να αντισταθω και το παραγγειλα...διαβασα καλα πραγματακια στο xda dev και ναι ειναι κατι διαφορετικα στα κατω κατω..καλος ο γαλαξιας αλλα ειναι αλλο ενα συμβατικο κινητο που γρηγορα το βαριεσαι και αυτο...επειδη εψαξα αλλα δεν βρηκα μηπως ξερετε το μοντεμ αν ειναι 7.2 η 14 mbps?παντως καμια σχεση με τον κακο χαμο που εγινε για το γαλαξια...γιατι αραγε????φαινετε το 3d δεν ειναι αρκετο για να φερει κοσμο

 

-14,4 mpbs.

-Σε ό,τι αφορά το "χαμό", πιστεύω οτι θα γίνει με την άφιξή του. Σήμερα είδα τη διαφήμιση του Optimus 3d σε δύο μεγάλα φωτεινά stands της LG, έξω από την είσοδο των αφίξεων, στο αεροδρόμιο Ε. Βενιζέλος.

Edited by john_daskal
Link to comment
Share on other sites

Και στο expansys είναι κανονικά διαθέσιμο.

 

Πόσο καιρό κάνει να έρθει Αθήνα;;;;;;Λογικά μια μέρα παραπάνω θα κάνει για Καλαμάτα

Link to comment
Share on other sites

Last Minute Improvements to the LG Optimus 3D Camera http://goo.gl/GT2lH

Αυτό άραγε τι σημαίνει; Ό,τι όλα τα κομμάτια που θα πωληθούν θα έχουν αυτή τη βελτίωση, ή ότι υπάρχουν ήδη στην αγορά και κάποια που δεν την έχουν; Και αν συμβαίνει το δεύτερο, πώς άραγε μπορούμε να το ελέγξουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται και σε μενα απο βδομαδα θα το χω αλλα στα χερια θα το εχω. Παρασκευη γιατι θα λειπω καποιες μερες
Link to comment
Share on other sites

Αυτό άραγε τι σημαίνει; Ό,τι όλα τα κομμάτια που θα πωληθούν θα έχουν αυτή τη βελτίωση, ή ότι υπάρχουν ήδη στην αγορά και κάποια που δεν την έχουν; Και αν συμβαίνει το δεύτερο, πώς άραγε μπορούμε να το ελέγξουμε;
Ειχαν ανακοινωσει εγγραφη στα 24fps και τελικά αποδείχθηκε οτι ο βασικος λογος που καθυστέρησε το λανσαρισμα ηταν η αναβάθμιση στα 30fps. http://goo.gl/WwdYi

 

Ενα ακόμα καλό νέο ειναι οτι θα έχει 17 παιχνίδια δωρεάν για κατέβασμα απο την Gameloft. http://goo.gl/CeC4D

 

Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles

James Cameron’s Avatar

Ultimate Spider Man: Total Mayhem

GT Racing: Motor Academy

Shrek Kart

Modern Combat 2: Black Pegasus

Real Football 2011

Star Battalion

N.O.V.A. 2 -- Near Orbit Vanguard Alliance

Dungeon Hunter 2

Fishing Kings

BackStab

Eternal Legacy

Shadow Guardian

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγω φιλε μου το καταλαβα αλλιως και γνωριζω καλα αγγλικα.Θα ειναι διαθεσιμα για κατεβασμα σε 3d τα παιχνιδια αυτα .οχι ομως οτι θα ειναι δωρεαν.:)

επισης την βελτιωση την εχουν ολα αφου το update εγινε πριν λιγες εβδομαδες απο την lg.

 

Δεν μας είπες τις εντυπώσεις σου από τη συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πέρα από το 3D, από θέμα ταχύτητας πως πάει; Με πόση ελεύθερη ram μένει η συσκευή μετά από reboot; Σαν μέτρο σύγκρισης έχεις και την κατάλληλη συσκευή (GS2).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι πολύ να το πάρω.περιμένω να ακούσω εντυπώσεις από κάποιους ήδη τυχερούς και μετά αν ακούσω αυτά που θέλω θα το παραγγείλω.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σου.

 

Κατι ακομη εχει native βιντεοκληση οπως και το sgs 2 που τα αλλα android δεν εχουν.

Ειναι λιγο βαρυ αλλα στιβαρο,με καλη αισθηση στο χερι,το 3d του μου αρεσει πολυ,αλλα με χαλαει που δεν βγαζει φλας στα 3d μονο στο 2d λειτουργει.γρηγορο στο internet στον browser.

 

Και το Ο2Χ έχει.

 

οσον αφορα την μνημη πες μου που να δω στοιχεια που θελεις.

 

Πήγαινε στις Ρυθμίσεις / Εφαρμογές / Χρήση μνήμης / Σε εκτέλεση (ή κάπως έτσι μιας και υπάρχουν μικροδιαφορές ανά συσκευή)

 

Κάπου εκεί θα λέει "Σε χρήση" και "Ελεύθερα" (αναφέρεται στη RAM).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...