Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus 3D (P920)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο που το αγορασες φιλε μου το κινητο? Απο on lineshop, και ποιο συγκεκριμενα? Εχει μεγαλη σημασια αυτο που σε ρωταω, μολις μπορεσεις απαντησε μου η εδω, η με Pm

 

ρε φιλε και εμενα το ιδιο κανει. Το ειχα αγορασει απο καποιο e-shop. Για να ειμαι ειλικρινης δεν θυμαμαι απο ποιο αλλα ξερω οτι ηρθε απο γερμανια. στην αρχη επαιζε κανονικα τα flas player αλλα ξαφνικα αρχισε να κανει αυτο που λεει ο φιλος και ειναι ολα πρασινα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καινουργιο update v10k με την ενημερωση λογισμικου απο το κινητο :lol::lol:

 

την κατεβαζω τωρα για να δω τι εχει.:)

History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

την κατεβαζω τωρα για να δω τι εχει.:)

 

Το μόνο που εχω δει σαν διαφορά ειναι το οτι στις ρυθμίσεις έχει μια επιλογή στις ρυθμίσεις προβολής-->ρυθμίσεις 3D-->Ανάδυση Προειδοποίησης,το οποίο νομίζω δεν υπήρχε πριν,αλλα μπορεί και να κάνω λάθος και απλά να μην το είχα παρατηρήσει.:blink:

 

Βασικό όμως είναι οτι είδα διαφορά στην απόκριση του κινητού.Τουλάχιστον,η δική μου συσκευή,απο την αναβάθμιση και μετά,ανταποκρίνεται ποιό γρήγορα.

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια παρακληση σε ολους. Θα ηθελα να μου πειτε αν μετα την αναβαθμιση του Adobe Flash Player 11 στο κινητο, αν σας παιζουν τα βιντεο στις ιστοσελιδες, εμενα παιζει μονο πρασινο χρωμα χωρις να φενεται εικονα. Οποιος το δοκιμασει ας το πει, τον ευχαριστω θερμα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια παρακληση σε ολους. Θα ηθελα να μου πειτε αν μετα την αναβαθμιση του Adobe Flash Player 11 στο κινητο, αν σας παιζουν τα βιντεο στις ιστοσελιδες, εμενα παιζει μονο πρασινο χρωμα χωρις να φενεται εικονα. Οποιος το δοκιμασει ας το πει, τον ευχαριστω θερμα

 

Φίλε μου εμένα δεν βγάζει κάποιο πρόβλημα.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό,αλλά δοκίμασε της ρυθμίσεις στο "flash player settings" μήπως πρέπει να κάνεις εκεί κάτι.:happy:

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω ενα 3d βιντεο σε μορφη mkv πως μπορω να το δω σε 3d στο κινητο;το ανοιξα με mobo player αλλα το παιζει σε 2d διπλη απεικονιση
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

καινουργιο update v10k με την ενημερωση λογισμικου απο το κινητο :lol::lol:

 

καλησπερα παιδια προσπαθω να κατεβασω την εκδοση 10κ και μου γραφει οτι η τελευταια εκδοση ειναι εγκατεστιμενη τι πρεπει να κανω?

Link to comment
Share on other sites

και εμενα ποιος μπορει να με βοηθησει? σε εμενα κανει πως ψαχνει και μετα λεει η συνδεση απετυχε.. παιζει ρολο αν ειναι root?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Όσοι έχετε προβλήματα με την αναβάθμιση,ανατρέξτε μερικές σελίδες πίσω και προσεκτικά διαβάστε.Υπάρχουν και άλλες ερωτήσεις χρηστών με πιθανές λύσεις!

 

Φιλικά πάντα!

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μην τρελαινεστε εγω δεν βλεπω και καμια διαφορα..και η αναβαθμιση γινετε over the air αλλα μεσω wifi μονο και οχι με συνδεση δεδομενων..
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

τελικα το εκανα αλλα μεσω pc αλλιως εβγαζε το ιδιο προβλημα. σε εμενα ειναι λιγο πιο γρηγορο σε γενικες γραμμες.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μην τρελαινεστε εγω δεν βλεπω και καμια διαφορα..και η αναβαθμιση γινετε over the air αλλα μεσω wifi μονο και οχι με συνδεση δεδομενων..

 

Μετα την αναβαθμιση εχει την επιλογη να κανεις μετατροπη ολα τα games που ειχες απο 2D σε 3D.:)

History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα μικρο προβλημα....ενω συνδεομαι στο ιντερνετ με wi-fi κανονικα οταν παω χωρις wi-fi μονο με την sim δεν μπορω να συνδεθω...καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα μικρο προβλημα....ενω συνδεομαι στο ιντερνετ με wi-fi κανονικα οταν παω χωρις wi-fi μονο με την sim δεν μπορω να συνδεθω...καμια ιδεα;

 

Δες αν έχεις ενεργοποιήσει τα δεδομένα στο: ρυθμίσεις-->ρυθμίσεις δικτύου -->ενεργοποιήση δεδομένων.

 

Αλλιώς...Εξυπηρέτηση πελατών του παρόχου σου!

Keep calm it just works.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια παρακληση σε ολους. Θα ηθελα να μου πειτε αν μετα την αναβαθμιση του Adobe Flash Player 11 στο κινητο, αν σας παιζουν τα βιντεο στις ιστοσελιδες, εμενα παιζει μονο πρασινο χρωμα χωρις να φενεται εικονα. Οποιος το δοκιμασει ας το πει, τον ευχαριστω θερμα

 

 

Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα με την τελευταια εκδοση του flash player. Αναγκαστικά γυρισα στην προηγουμενη που παιζει μια χσρα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα με την τελευταια εκδοση του flash player. Αναγκαστικά γυρισα στην προηγουμενη που παιζει μια χσρα.
Ευχαριστω πολυ παιδια για την ενημερωση, μονο ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω. Γιατι το εχουν μονο ορισμενοι αυτο το προβλημα με το flash player , και δεν το εχουν ολοι. Μηπως παιζει καποια ασυμβατοτητα με τον επεξεργαστη του optimus 3d , και συμβαινει αυτο? Δεν μπορω να καταλαβω , και επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων εχω κανει , και τα παντα , και οτι εχω σκεφτει , αλλα το προβλημα ομως παραμενει. Μονο με την εργοστασιακη εκδοση οπως ειναι απο "μαμα" το κινητο , με αυτην δουλευουν τα βιντεο στις ιστοσελιδες , με οποιαδηποτε αλλη ενημερωση του flash player , ολα πρασινα τα βιντεο. Οποιος μαθει κατι πανω σε αυτο και αυτη την ασυμβατοτητα με το optimus 3d , παρακαλω να το πει.
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις πως και αν ενεργοποιηται η αναφορα παραδοσης μηνυματων?ειναι γκρι δεν με αφηνει να το τικαρω,,,και καλωδιο hdmi που να παιζει 3d εχει βγει?
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

καλωδιο hdmi που να παιζει 3d εχει βγει?
Το καλωδιο που παρεχει η συσκευασια, ειναι προτυπο 1.4 και υποστηριζει μεταφορα δεδομενων 3D.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την,απαντηση εμενα δεν ειχε καλωδιο μεσα ειναι απο expansys μονο τα ελληνικα εχουνε;και για να παρω aftermarket να προσεξω να ειναι προτυπο 1.4 ;μιας και εχουμε την τιβι να δουμε τι λεει το 3d του..
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα χρειαζομαι την ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ !!!! πηγα να κανω αναβαθμιση το lg και αφου εκανε ολη την φωρτιση αυτο εκλεισε και δεν ξανα ανοιγει με τιποτα. το ειχα root αλλα το εκανα anroot πριν κανς την διαδικασια.. Το θεμα ειναι οτι το συνδεω και δεν με αφηνει να κανω αναβαθμιση γιατι λεει εχω την τελευταια εκδοση και δεν μπορω να το γυρισω ουτε στην παλια. το κινητο ΜΟΝΟ αν το βαλω ατην φωρτιση και ανοιγει μονο του αλλα μενει στο λογοτυπο τις lg..Υπαρχει τροπος να το φτιαξω η μπρικαρε?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα χρειαζομαι την ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ !!!! πηγα να κανω αναβαθμιση το lg και αφου εκανε ολη την φωρτιση αυτο εκλεισε και δεν ξανα ανοιγει με τιποτα. το ειχα root αλλα το εκανα anroot πριν κανς την διαδικασια.. Το θεμα ειναι οτι το συνδεω και δεν με αφηνει να κανω αναβαθμιση γιατι λεει εχω την τελευταια εκδοση και δεν μπορω να το γυρισω ουτε στην παλια. το κινητο ΜΟΝΟ αν το βαλω ατην φωρτιση και ανοιγει μονο του αλλα μενει στο λογοτυπο τις lg..Υπαρχει τροπος να το φτιαξω η μπρικαρε?

 

 

Να προσθεσω οτι μονο χωρις μπαταρια το laptop μου βρισκει την συσκευη αλλα λεει ΟΜΑP4430 δεν βρεθηκε προγραμμα οδηγησης

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε ****το.. δηλαδη δεν το γλιτωνω . Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να εισαι καλα. εγω το πηρα απο το πλαισιο αλλα επειδη ειναι λιγο μακρια απο το σπιτι μου πηγα και ρωτησα στον γερμανο αν μπορω να το παω σε αυτους και με ειμαι ναι δεν παρχει προβλημμα αλλα θα κανει περιπου 20 μερες .μπορεις να μου πεις το τηλ που πηρες στην LG για να κανω και εγω την ιδια διαδικασια? και κατι ακομα εστειλαν courier αυτοι σπιτι σου για παραλαβη? μπραβο τους..
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου σε ευχαριστω πολυ.πηρα και θα ερθουν δευτερα πρωι και θα κανει 4 μερες περιπου. το θεμα ειναι οτι τον ειπα οτι αυτο παρουσιαστηκε απο την αναβαθμιση που πηγα να κανω και ειπε ναι το καταλαβα αλλα οταν τον ρωτησα αν αντικαταστησουν την συσκευη ειπε οχι απλα την αναβαθμιζουν απλα εγω δεν μπορω μεσα απο το site τις lg. Edited by zapcor32
Link to comment
Share on other sites

έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με την αναπαραγωγή των βίντεο, αλλά δεν ξέρω πως να γυρίσω στην προηγούμενη έκδοση του flash
Link to comment
Share on other sites

έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με την αναπαραγωγή των βίντεο, αλλά δεν ξέρω πως να γυρίσω στην προηγούμενη έκδοση του flash

 

κανε απεγκατασταση απο το μαρκετ η απο το διαχ εφαρμογης και μετα κανε και μια επανεκκινηση το κινητο.:)

History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...