Jump to content

3 Ημέρες Ζωής


zaza
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ti tha thelete na kanete, an kserate pws sas menoun mono 3 meres zwis?

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Θα έκανα όλα τα x-treme sports με τον πιο επικύνδυνο τρόπο. Στο τέλος θα άφηνα την ελεύθερη πτώση από αεροπλάνο στα 8 χιλιόμετρα χωρίς αλεξίπτωτο όπου στην μέση της διαδρομής των 8 χιλιομέτρων θα με έπαιρνε ο γιατρός στο κινητό να μου πει πως έκανε λάθος διάγνωση, με αποτέλεσμα τα υπόλοιπα 4 χιλιόμετρα πτώσης να μετανιώνω γι' αυτό που έκανα...
Link to comment
Share on other sites

εγω αυτο ξερω αλλιως, δεν ξερω αν το ειδε απο εκει ο φιλος που ανοιξε το thread, αλλα παει καπως ετσι....

 

"τι θα εκανες αν ηξερες οτι την επομενη μερα θα πεθαινες"

οι περισσοτερες απαντησεις ειναι τυπου " θα περνουσα καλα" "θα ελεγα επιτελους οτι τον/την αγαπαω" και γενικα πολλα μικρα πραγματα τα οποια αν και φαινονται ασημαντα τελικα δεν ειναι

και η ιστορια τελειωνει...

"τι περιμενεις λοιπον και δεν τα κανεις...?"

 

υγ:εχει βγει και ταινια με αυτο το θεμα αλλα δεν θυμαμαι τιτλο

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tha ekana oso pio polla pragmata prolavena!

Fisika den tha koimomoun.

Isos ekleva mia porche,espaga to plaisio kai telos skotona ton nin tis...

Kai afou ekana oti ekana tha pethena me ton diko mou tropo....:)

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

den ginete na pernas kala otan kseris oti tha pethanis :)

ego toulaxiston etsi skeftome :P

Link to comment
Share on other sites

Σωστοοος!!!Αλλα πιστευω μονο τοτε θα εκτιμισουμε τι ζωη μας και θα την ξοδεψουμε καταλληλα και προς οφελος μας μεχρι και το last second!
Link to comment
Share on other sites

Εκκαθάριση απο καθάρματα που βρίσκονται γύρω μας :mad: (μάλλον θα έχανα τον παράδεισο) :( .Άρα άκυρο! :o

μμμμ...Θα χάριζα τα πραγματά μου σε φίλους και γνωστούς για να είναι ευτυχισμένοι και εγώ το ίδιο :D (για να μου ανάβει και κάποιος το καντηλάκι..) ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

Ρατσιστικο αμοκ και δεν συμμαζευεται.

Πως τον ελεγαν εκεινο που ειχε καθαρισει 5-6??

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

θα σκότωνα πάνω από 100 άτομα. θα έβριζα παραπάνω από 1000 και θα πατούσα με το αμάξι μου παραπάνω από 10000 γάτες και σκύλους. θα έβαζα βιτριόλι στο καναρίνι του διπλανού και θα έβαζα φωτιά στο λεβητοστάσιο της πολυκατοικίας :)

 

μετά απλά θα κοιμόμουν... στα ζεστα !!! :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

θα χωριζα. θα αγοραζα με δοσεις μια ferrari και μετα θα κυκλοφορουσα τα καλυτερα .......και αφου κουραζομουν αρκετα θα εκανα 1-2 extreme sport.και για τελος θα εκλεβα αφου δεν θα γινοταν να το αγορασω με τιποτα ενα πολεμικο αεροπλανο με σκοπο να το τελικιασω και να κανω τις πιοο απιθανες φιγουρες...
SMILE, LIFE IS NICE
Link to comment
Share on other sites

θα προετοιμαζα την κηδεια μου οπως τη θελω εγω για να μη με καπελωσει κανεις κερατας νεκροθαφτης μετα θανατον! (κατι σε rave party με γαριδες μαγιονεζα και βοτκα αντι για καφε και παξιμαδι θα εβγαινε, αλλα τι να κανουμε αφου ετσι το θελω;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα την μισή πρώτη μέρα θα ήμουν σε μαύρη κατάθλιψη και στο μαύρο δάκρυ.

Μετά θα συνερχόμουν, θα συνειδητοποιούσα ότι κάνω μλκια που κάθομαι, και θα έκανα ότι δεν θα τολμούσα να κάνω υπό κανονικές συνθήκες, όπως π.χ. να σπάσω στο άγριο ξύλο ένα σεβαστό αριθμό ατόμων που τόσο καιρό το κρατούσα μέσα μου...

http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pastelios (22 Μάρ. 2004 , 23:56)

 

θα χωριζα. θα αγοραζα με δοσεις μια ferrari και μετα θα κυκλοφορουσα τα καλυτερα .......

 

Mporeis na xwriseis kai xwris na ksereis pws sou menoun 3 meres zwis! kala mesa se 3 meres pou tha sou apemenan gia na pareis tin Ferrari me doseis? Siga to megalo xroniko diastima pou tha eixes na tin kseplirwseis!! :)

 

By the wat ti Ferrari skeftesai? Enzo? :)

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (23 Μάρ. 2004 , 00:38)

 

Mporeis na xwriseis kai xwris na ksereis pws sou menoun 3 meres zwis! kala mesa se 3 meres pou tha sou apemenan giati na pareis tin Ferrari me doseis? Siga to megalo xroniko diastima pou tha eixes na tin kseplirwseis!! :)

 

By the way ti Ferrari skeftesai? Enzo? :)

 

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Θα έλαγα σε κάποια άτομα πράγματα που ίσως να μην τολμήσω ποτέ να πω, έτσι για να ξέρουν ακριβώς πως είχαν κάποια πράγματα, θα προσπαθούσα να δω όλους όσους αγαπώ πολύ,θα έδινα μια συμβουλή στον καθένα γιατί μετά μάλλον δε θα μπορούσα,α...θα έκανα έρωτα,θα περνούσα τις σχεδόν τελευταίες ώρες με την οικογενειά μου, και θα άφηνα τις τελευταιες τελευταίες ώρες να τις περάσω σε μια παραλία κοιτώντας τη θάλασσα μαζί με όσους δε θα άλλαζα και δε θα με άλλαζαν ποτε και για τίποτα(δε ξέρω αν είναι "όσοι" τώρα που το σκέφτομαι...)μέχρι να φύγω όμορφα....Α, και κάπου μέσα σ'όλα αυτά θα προσευχόμουνα.

H μουσική μιμείται τον αόρατο χαρακτήρα της ψυχής...

Σωκράτης-απομνημονεύματα του Ξενοφώντος.

Link to comment
Share on other sites

Θα έσπαγα στο ξύλο κάποιους που μου την δίνουν τρομερά (μπορεί και να τους σκότωνα, αφού θα πεθάνω who gives a fuck?). Θα έλεγα κάποια πράγματα σε ένα άτομο που θα έπρεπε να τα έχω ήδη πει. Θα ζήτηγα συγγνώμη από κάποιους. Θα έσκαγα στο φαί και στο ποτό. Αυτά...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel (22 Μάρ. 2004 , 21:54)

 

Θα έκανα όλα τα x-treme sports με τον πιο επικύνδυνο τρόπο. Στο τέλος θα άφηνα την ελεύθερη πτώση από αεροπλάνο στα 8 χιλιόμετρα χωρίς αλεξίπτωτο όπου στην μέση της διαδρομής των 8 χιλιομέτρων θα με έπαιρνε ο γιατρός στο κινητό να μου πει πως έκανε λάθος διάγνωση, με αποτέλεσμα τα υπόλοιπα 4 χιλιόμετρα πτώσης να μετανιώνω γι' αυτό που έκανα...

 

Ακριβως ετσι το σκευτομουνα παντα...! :D

+σεξ μεχρι αιδιας...!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (23 Μάρ. 2004 , 00:38)

 

Mporeis na xwriseis kai xwris na ksereis pws sou menoun 3 meres zwis! kala mesa se 3 meres pou tha sou apemenan gia na pareis tin Ferrari me doseis? Siga to megalo xroniko diastima pou tha eixes na tin kseplirwseis!! :)

 

By the wat ti Ferrari skeftesai? Enzo? :)

 

μα δεν θελω να χωρισω αλλα τοτε θα το εκανα για να παω χωρις τυψεις με τις..... και για να πληγωθει λιγοτερο που θα πεθανω.τη ferrari θα την επαιρνα με δωσεις γιατι ετσι δεν θα επρεπε να τη πληρωσω
SMILE, LIFE IS NICE
Link to comment
Share on other sites

Αν ειχα ορεξη ξεροντας οτι σε 3 ημερες θα πεθανω, θα εκανα τα παντα να περασω οσο πιο καλα μπορω, θα φροντιζα να σιγουρευτω οτι φευγοντας οι ανθρωποι που αγαπω θα ειχαν τα παντα για να ειναι ευτυχισμενοι οταν με τον καιρο ξεπερεσουν την απωλεια μου. Πως θα γινουν ολα αυτα? δεν σας λεω για να μην το κανετε και εσεις, συναδελφοι ετοιμοθανατοι!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (22 Μάρ. 2004 , 19:24)

 

Ti tha thelete na kanete, an kserate pws sas menoun mono 3 meres zwis?

 

θα εψαχνα τροπο να την σκαπουλαρω απ το χαρο :p γιατι 3 μερες δεν μου φτανουν να παω στην κουβα :D αν παλι δεν τα καταφερνα,τοτε δυστυχως δεν θα ειχα αλλες μερες για να κανω κατι :blink:
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω τελικά αν θα έκανα όλα όσα σκεφτόμουν

 

εξάλλου είναι τόσα πολλά αυτά που δε θα τα προλάβαινα ...Σίγουρα θα έκανα κανα 2 που δε τα έχω κάνει ακόμα αλλά μέχρι εκεί. Δε θα άλλαζε έτσι και αλλιώς κάτι άλλο ... :)

:X
Link to comment
Share on other sites

egw 8a xairetousa osous pisteuw oti mou sta8hkan kai meta 8a ekana kati pou panta eixa mia periergeia na dw pws einai....8a autoktonousa!ta extreme sports ktl mporeis na kaneis ki as min eisai etoimo8anatos omws na deis pws einai na autoktoneis einai dyskolo an ksereis oti h zwh aplwnete mprosta sou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...