Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτησω κατι ΑΝ ξερει καποιος...συγκριτικα με αλλα κινητα στην ιδια αποσταση,το WIFI μου ειναι πιο "αναισθητο"απ'τα αλλα κινητα....παιζει κατι να φτιαξει??

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μάλλον ήσουν άτυχος με το backup, όντως μπορεί να μην έγινε σωστά :rolleyes: Για δες αυτό

 

Την εγκατέστησα μόλις. Αργεί λίγο να φορτώσει αλλά υποθέτω ότι θα βρει τους φακέλους.

 

Έψαξα λίγο χτες και είδα ότι υπάρχει και τρόπος να αποσυμπιέσεις το backup από το PC σου και να πάρεις το αρχείο που είναι οι επαφές και να το βάλεις μέσα στον αντίστοιχο φάκελο. Αλλά πρέπει να το κοιτάξω καλύτερα για να σε καθοδηγήσω, αλλιώς ψάξτο κι εσύ κάπως θα γίνεται.

 

Το έψαξα μόνος μου αυτό κι εγώ χθες και κατέβασα το 7zip όμως δε βρήκα φάκελο για επαφές. Βρήκα το φάκελο στον οποίο υποτίθεται ότι αποθηκεύονται οι επαφές, αλλά εγώ στο backup δεν είδα τέτοιο φάκελο.

 

Update: Δεν άνοιξε ποτέ τα περιεχόμενα των φακέλων η εφαρμογή :P

Edited by Zep
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ΑΝ ξερει καποιος...συγκριτικα με αλλα κινητα στην ιδια αποσταση,το WIFI μου ειναι πιο "αναισθητο"απ'τα αλλα κινητα....παιζει κατι να φτιαξει??

 

ναι βάλε froyo 2.2 :lol:

δυστυχώς δεν γίνεται κάτι...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

καλήμερα η συσκευή μου είναι Vodafone και έχει αυτή την ρομ I9000BUJVA μπορώ να περάσω αυτή I9000XWJVI χρειάζεται να κάνω root ἡ απλά την τρέχω μέσω odin? ευχαριστώ πολύ
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

καλήμερα η συσκευή μου είναι Vodafone και έχει αυτή την ρομ I9000BUJVA μπορώ να περάσω αυτή I9000XWJVI χρειάζεται να κάνω root ἡ απλά την τρέχω μέσω odin? ευχαριστώ πολύ

 

μπορείς να βάλεις όποια ρομ θέλεις :)

μέσω odin

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

καλήμερα η συσκευή μου είναι Vodafone και έχει αυτή την ρομ I9000BUJVA μπορώ να περάσω αυτή I9000XWJVI χρειάζεται να κάνω root ἡ απλά την τρέχω μέσω odin? ευχαριστώ πολύ

 

Βάζεις από odin ότι θες δε χρειάζεται ροοτ. Αλλά φίλε αφού θες να βάλεις κάτι άλλο μη βάλεις JVI κρίμα είναι. Το ίδιο πράμμα με την JVA είναι μόνο που θα είναι unbranded. Βάλε καμιά JW1 ή καμιά καινούρια JW5, JW9.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τούς δυο για τις απαντήσεις απο τις τρείς παραπάνω πια να προτιμούσα?
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τούς δυο για τις απαντήσεις απο τις τρείς παραπάνω πια να προτιμούσα?

Η JW1 είναι σχετικά παλιά, αλλά μας είχε βγει πάρα πολύ καλή σταθερή και με πολύ καλή αυτονομία μπαταρίας.

Τώρα για τις νεότερες JW5, 6, 8 είναι παρόμοιες δεν τις έχω δοκιμάσει όλες, αλλά από ότι έβλεπα εδώ μέσα από τους υπόλοιπους υπήρχαν ανάμεικτα συναισθήματα και απόψεις :p

Όσο για την τελευταία που έχει βγει την JW9 καλή φαίνεται αλλά εγώ δε θα την ξαναέβαζα γιατί για κάποιο λόγο δεν την συμπάθησα :worry:

βασικά εγώ αν ποτέ ξεκολλούσα από custom rom θα πήγαινα ή στην JW1 ή θα διάλεγα μία στην τύχη από τις JW5,6,8 :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά καλησπέρα. Κληρονόμησα ενα galaxy s από τον αδερφό μου αλλά δυστυχώς αυτός δεν το πρόσεχε και πολύ με αποτέλεσμα να υπάρχουν γρατζουνιές στην οθόνη και κυρίως στο bezel (σε αυτό που είναι γύρω από την οθόνη). Εχω δει πολλά tutorials στο youtube σχετικά με την αλλαγή του αλλά φοβάμαι οτι δε τα καταφέρω και θα το καταστρέψω το κινητό....Γνωρίζετε αν η αντιπροσωπεία της samsung κάνει αλλαγες στη πρόσοψη και πόσο περίπου θα στοιχίσει?
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και κάνει και φυσικά και δε συμφέρει. 140 ευρώ θα σου ζητήσουν μόνο για το ανταλλακτικό. Οπότε ίσως θέλουν και παραπάνω για την εργασία του τεχνικού.

2 είναι οι συμφέρουσες λύσεις:

 

1) Παίρνεις καινούριο το S Advance με 199 ευρώ :p

2) παίρνεις τα ανταλλακτικά από ebay με τα μισά λεφτά περίπου απο ότι κοστίζουν στο ελλάντα. (αλλά το κάνεις μόνος σου)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους , έχω ένα πρόβλημα , προχωρησα σε εγκατάσταση cm 10 και ενω ολα λειτουργουν κανονικα μου λειπει το ραδιο , δοκιμασα το σπιριτ αλλα τιποτα , βρηκα και μια εφαρμογη σπιριτ λιτε αλλα παλι τιποτα , μηπως παιζει κατι με την έκδοση ? εχει κάποιος εγκαταστήσει κάποια έκδοση του σπιριτ σε cm 10 που να δουλευει ? ενα λινκ θα βοηθουσε , ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους , έχω ένα πρόβλημα , προχωρησα σε εγκατάσταση cm 10 και ενω ολα λειτουργουν κανονικα μου λειπει το ραδιο , δοκιμασα το σπιριτ αλλα τιποτα , βρηκα και μια εφαρμογη σπιριτ λιτε αλλα παλι τιποτα , μηπως παιζει κατι με την έκδοση ? εχει κάποιος εγκαταστήσει κάποια έκδοση του σπιριτ σε cm 10 που να δουλευει ? ενα λινκ θα βοηθουσε , ευχαριστω.

 

Δοκίμασε να βάλεις το Semaphore Manager

 

Στη κατηγορία modules τσεκαρε αν το Radio Fm είναι ενεργοποιημένο .... :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς

βάζω να φορτίσει το κινητό τη νύχτα

το κινητό φορτίζει πλήρως τη νύχτα και το πρωί χτυπάει το ξυπνητήρι όπου είναι ήδη φορτισμένο στο 100% η μπαταρία

το ξυπνητήρι χτυπάει με ενεργή οθόνη κανένα μισάωρο, το κλείνω και όταν σηκώνομαι και το βγάζω από την πρίζα μου δείχνει ότι είναι στο 83%

δηλαδή σαν να έχει ολοκληρωθεί η φόρτιση, και όταν χτυπάει το ξυπνητήρι να είναι σαν να έχει βγει από την πρίζα και καταναλώνει μπαταρία ενώ δεν το έχω βγάλει ακόμη...

 

τέτοια συμπεριφορά πρώτη φορά βλέπω

φοράω την JW9

και παλιότερα που είχα βάλει την ρομ πάλι μου το ξαναέκανε

έχω κάνει και battery calibrate αλλά δεν άλλαξε κάτι

γνωρίζει κανείς τίποτα?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς

βάζω να φορτίσει το κινητό τη νύχτα

το κινητό φορτίζει πλήρως τη νύχτα και το πρωί χτυπάει το ξυπνητήρι όπου είναι ήδη φορτισμένο στο 100% η μπαταρία

το ξυπνητήρι χτυπάει με ενεργή οθόνη κανένα μισάωρο, το κλείνω και όταν σηκώνομαι και το βγάζω από την πρίζα μου δείχνει ότι είναι στο 83%

δηλαδή σαν να έχει ολοκληρωθεί η φόρτιση, και όταν χτυπάει το ξυπνητήρι να είναι σαν να έχει βγει από την πρίζα και καταναλώνει μπαταρία ενώ δεν το έχω βγάλει ακόμη...

 

τέτοια συμπεριφορά πρώτη φορά βλέπω

φοράω την JW9

και παλιότερα που είχα βάλει την ρομ πάλι μου το ξαναέκανε

έχω κάνει και battery calibrate αλλά δεν άλλαξε κάτι

γνωρίζει κανείς τίποτα?

Εχω την αίσθηση ότι το έχω ξαναδιαβάσει κάπου.Με το που τελείωνε η φόρτιση και να το είχες στη μπρίζα έπεφτε η μπαταρια.Δε ξαναάρχιζε η φόρτιση.Μήπως το έχει σαν bug η zw9;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχω την αίσθηση ότι το έχω ξαναδιαβάσει κάπου.Με το που τελείωνε η φόρτιση και να το είχες στη μπρίζα έπεφτε η μπαταρια.Δε ξαναάρχιζε η φόρτιση.Μήπως το έχει σαν bug η zw9;

 

τελικά και εγώ μετά από ψάξιμο στο xda είδα ότι το έχει πάρα πολύς κόσμος στην gb...

λέει ότι έτσι η samsung προφυλάσσει την μπαταρία από το να κάνει άσκοπους πολλούς μικρούς κύκλους φόρτισης οι οποίοι επιβαρύνουν την μακροζωία της... :mad:

οπότε μάλλον θα χρειαστεί να συμβιβαστώ με αυτό

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Συνονόματε:D έτσι είναι, έτσι ήταν απο πάντα στις GB... Έχει ξανασυζητηθεί και εδώ αρκετές φορές αυτή η "ιδιότητα" (ή bug ή χαζομάρα, όπως το δει ο καθένας).

 

Και κάτι άλλο...

Η μικρή μου κόρη έχει μεγάλη αγάπη στο κινητό μου (πήρε απο το μπαμπά της), θέλει συνέχεια να το έχει και να βλέπει παιδικά βιντεάκια (μόνο σε αυτό, ούτε τηλεόραση ούτε άλλο κινητό) αλλά σαν αποτέλεσμα που κρατάει το κινητό το καημένο (το κινητό) τραβάει βασανιστήρια, τι τρίψιμο στο πάτωμα, τι πτώσεις, τι χτυπήματα (το λυπάμε το κινητό αλλά και την κόρη που όλο κλαίει αν δεν το έχει)...

Και το κινητό εκεί, απτόητο, αγρατζούνιστη σχεδόν οθόνη, ούτε σπασίματα ούτε τίποτε. Και λειτουργεί! Ε, λοιπόν δεν ξέρω αν είναι απλά το δικό μου αλλά μπράβο στην samsung. Δεν το είχα για τόσο γερό αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα!!!

 

ΥΓ1: Ελπίζω να μην το μάτιασα:lol:.

ΥΓ2: Μην το δοκιμάσετε στο σπίτι:!:...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Συνονόματε:D έτσι είναι, έτσι ήταν απο πάντα στις GB... Έχει ξανασυζητηθεί και εδώ αρκετές φορές αυτή η "ιδιότητα" (ή bug ή χαζομάρα, όπως το δει ο καθένας).

 

Και κάτι άλλο...

Η μικρή μου κόρη έχει μεγάλη αγάπη στο κινητό μου (πήρε απο το μπαμπά της), θέλει συνέχεια να το έχει και να βλέπει παιδικά βιντεάκια (μόνο σε αυτό, ούτε τηλεόραση ούτε άλλο κινητό) αλλά σαν αποτέλεσμα που κρατάει το κινητό το καημένο (το κινητό) τραβάει βασανιστήρια, τι τρίψιμο στο πάτωμα, τι πτώσεις, τι χτυπήματα (το λυπάμε το κινητό αλλά και την κόρη που όλο κλαίει αν δεν το έχει)...

Και το κινητό εκεί, απτόητο, αγρατζούνιστη σχεδόν οθόνη, ούτε σπασίματα ούτε τίποτε. Και λειτουργεί! Ε, λοιπόν δεν ξέρω αν είναι απλά το δικό μου αλλά μπράβο στην samsung. Δεν το είχα για τόσο γερό αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα!!!

 

ΥΓ1: Ελπίζω να μην το μάτιασα:lol:.

ΥΓ2: Μην το δοκιμάσετε στο σπίτι:!:...

 

για το θέμα με τις gb ομολογώ ότι δεν το ήξερα...

ίσως φταίει το ότι όταν είχε βγει η gb εγώ ασχολούμουν με froyo και τώρα που έχει βγει η jb εγώ ασχολούμαι με gb :lol::lol:

 

για το δεύτερο σκέλος, θα έλεγα ότι το δικό μου δεν είναι και τόσο ανθεκτικό, αλλά δεν έχω και κάποιο παράπονο... :)

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Συνονόματε:D έτσι είναι, έτσι ήταν απο πάντα στις GB... Έχει ξανασυζητηθεί και εδώ αρκετές φορές αυτή η "ιδιότητα" (ή bug ή χαζομάρα, όπως το δει ο καθένας).

 

Και κάτι άλλο...

Η μικρή μου κόρη έχει μεγάλη αγάπη στο κινητό μου (πήρε απο το μπαμπά της), θέλει συνέχεια να το έχει και να βλέπει παιδικά βιντεάκια (μόνο σε αυτό, ούτε τηλεόραση ούτε άλλο κινητό) αλλά σαν αποτέλεσμα που κρατάει το κινητό το καημένο (το κινητό) τραβάει βασανιστήρια, τι τρίψιμο στο πάτωμα, τι πτώσεις, τι χτυπήματα (το λυπάμε το κινητό αλλά και την κόρη που όλο κλαίει αν δεν το έχει)...

Και το κινητό εκεί, απτόητο, αγρατζούνιστη σχεδόν οθόνη, ούτε σπασίματα ούτε τίποτε. Και λειτουργεί! Ε, λοιπόν δεν ξέρω αν είναι απλά το δικό μου αλλά μπράβο στην samsung. Δεν το είχα για τόσο γερό αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα!!!

 

ΥΓ1: Ελπίζω να μην το μάτιασα:lol:.

ΥΓ2: Μην το δοκιμάσετε στο σπίτι:!:...

 

 

Θα αναφερθώ στο δεύτερο σκέλος του post σου....

 

ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!! Το έχει λιώσει ο μικρός... Το πετάει δεξιά - αριστερά, το τρίβει στο πάτωμα, αλλά αυτό εκεί!! Απτόητο.... Συνεχίζει να δίνει τα ρέστα του, με την αγρατζούνιστη οθόνη του... Μόνο το πλαίσιο έχει φθαρεί αλλά who cares???

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μπορώ να χρησιμοποιώ το κινητό μου ως modem για να έχω πρόσβαση στο internet στο netbook όταν είμαι εκτός σπιτιού και εκτός wireless δικτύων.

Πώς ακριβώς γίνεται?

Συνδέω το κινητό με το netbook με καλώδιο USB.

Πρσπάθησα να ενεργοποιήσω το tethering μέσω USB αλλα μου βγάζει "σφάλμα" και απενεργοποιείται. :(:confused:

 

Κατέβασα ένα trial πρόγραμμα tether αλλα μου λέει "make sure USB debugging is enabled..."

Τελικά πηγα "ανάπτυξη" --> και ενεργοποίησα "εντοπισμός σφαλμάτων USB" και δούλεψε. Χάνει όμως το connection μετά απο λίγο...

 

Υπάρχει κάποιος άλλος ανέξοδος τρόπος ωστε να μη χρειαστεί να αγοράσω αυτό το trial πρόγραμμα tether?

Edited by DocNick
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την επόμενη βδομάδα θα είμαι Αθήνα και θέλω να κάνω δυο δουλειές.

1) Να αλλάξω οθόνη απο iphone 4 που μου έσπασε.

2) Να αναβαθμίσω το Galaxy S απο 2.3.6 σε 4.χ.χ

Θα μείνω στο κέντρο, αν έχετε κάποια διεύθυνση θα σας ήμουν υπόχρεος.

mail ntokoros papaki gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την επόμενη βδομάδα θα είμαι Αθήνα και θέλω να κάνω δυο δουλειές.

1) Να αλλάξω οθόνη απο iphone 4 που μου έσπασε.

2) Να αναβαθμίσω το Galaxy S απο 2.3.6 σε 4.χ.χ

Θα μείνω στο κέντρο, αν έχετε κάποια διεύθυνση θα σας ήμουν υπόχρεος.

mail ntokoros papaki gmail.com

 

Επισημο firmware ICS (4.x.x) δεν εχει βγει για το galaxy S....αρα δεν υπαρχει καποια διευθυνση καταστηματος-service που να σου αναβαθμισει το τηλεφωνο......

Μαλλον πρεπει να ψαχτεις μονος σου...αλλα οτι βρεις σε ICS ή σε JB (4.x.x) να ξερεις οτι δεν ειναι επισημη της samsung αρα δεν θα εχεις ραδιοφωνο και βιντεοκληση με παροχο....

Τωρα για το iphone καλυτερα ρωτα στο thread του iphone.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Εχω το Samsung Galaxy S GT-I9000. Οταν ειχα την εγγυηση το ειχα παει διοτι εκανε επανεκινησης μονο του κ΄ κολλουσε. Οταν μου το εδωσαν μετα απο πολυ μικρο χρονικο διαστημα ξεκινησε παλι τα ιδια. Τωρα ελληξε η εγγυηση κ' ελεγα μιπως υπαρχει τροπος να με κατατοπισετε στο να το επιδιορθωσουμε, για να μην αγορασω καινουργιο (δν ειναι κ΄οι καιροι για αγορες.)

(ειμαι πολυ αρχαριος σε αυτα προηδοποιω :D )

Ευχαριστω.

Edited by sokos1

Phones: Samsung GT-M8910 Pixon - iPhone 3gs - HTC Desire - ZTE P752D - Jiayu G4 - Honor 3c - Honor 4x

Tablets: Lenovo A100L

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Εχω το Samsung Galaxy S GT-I9000. Οταν ειχα την εγγυηση το ειχα παει διοτι εκανε επανεκινησης μονο του κ΄ κολλουσε. Οταν μου το εδωσαν μετα απο πολυ μικρο χρονικο διαστημα ξεκινησε παλι τα ιδια. Τωρα ελληξε η εγγυηση κ' ελεγα μιπως υπαρχει τροπος να με κατατοπισετε στο να το επιδιορθωσουμε, για να μην αγορασω καινουργιο (δν ειναι κ΄οι καιροι για αγορες.)

(ειμαι πολυ αρχαριος σε αυτα προηδοποιω :D )

Ευχαριστω.

 

Έκανε και σε ένα φίλο αυτά τα νούμερα... Εγκαταστήσαμε CM και όλα πάνε σφαίρα έκτοτε... Αν θες βοήθεια μιλάς ;)

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι άλλο...

Η μικρή μου κόρη έχει μεγάλη αγάπη στο κινητό μου (πήρε απο το μπαμπά της), θέλει συνέχεια να το έχει και να βλέπει παιδικά βιντεάκια (μόνο σε αυτό, ούτε τηλεόραση ούτε άλλο κινητό) αλλά σαν αποτέλεσμα που κρατάει το κινητό το καημένο (το κινητό) τραβάει βασανιστήρια, τι τρίψιμο στο πάτωμα, τι πτώσεις, τι χτυπήματα (το λυπάμε το κινητό αλλά και την κόρη που όλο κλαίει αν δεν το έχει)...

Και το κινητό εκεί, απτόητο, αγρατζούνιστη σχεδόν οθόνη, ούτε σπασίματα ούτε τίποτε. Και λειτουργεί! Ε, λοιπόν δεν ξέρω αν είναι απλά το δικό μου αλλά μπράβο στην samsung. Δεν το είχα για τόσο γερό αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα!!!

 

ΥΓ1: Ελπίζω να μην το μάτιασα:lol:.

ΥΓ2: Μην το δοκιμάσετε στο σπίτι:!:...

 

Απλά μια (μεγάλη) συνέχεια στο παραπάνω...

Παρήγγειλα πριν καιρό απο ebay και ήρθε (χθες) μια θήκη για το κινητό (μια φτηνή πλαστικο-σιλικονάτη). Έβαλα το κινητό και γύρισα μετά τη δουλειά σπίτι. Η μικρή είδε και τη διαφορά και το (ξανα)πήρε το κινητό να δει (όπως πάντα) παιδικά βιντεάκια... Και σε κάποια ανύποπτη στιγμή το παίρνει (το κινητό), βγαίνει στο μπαλκόνι (είχε ζεστούλα και ήλιο και είχαμε ανοιχτή μπαλκονόπορτα), βγάζει το χέρι έξω απο τα κάγκελα κρατώντας το κινητό και...

 

το αφήνει!

 

Έπεσε απο τον 1ο όροφο (που είμαι) στο πεζοδρόμιο! Τσαντίλα εγώ:mad:, τρελάθηκα:wacko:, λέω πάει το κινητάκι, μας άφησε χρόνιους! Αιωνία η μνήμη...

 

Αλλά, κρατηθείτε, δεν τελείωσε η ιστορία...

 

Κατεβαίνω γρήγορα γρήγορα να το πάρω απο κάτω. Πλησιάζω, ο ήχος απο τα παιδικά βιντεάκια ακούγεται στα αυτιά μου. Σκέφτομαι "πολύ καλό αυτό, τουλάχιστον λειτουργεί, θα καταφέρω να πάρω τα αρχεία μου και τις φωτογραφίες απο την εσ. μνήμη". Πλησιάζω με βήμα γοργό και το αρπάζω απο το έδαφος (που βρισκόταν με την οθόνη προς το πεζοδρόμιο). Το γυρνάω και το κοιτάζω...

 

Παθαίνω ενα Σοκ...

 

Το κινητό δεν έπαθε τίποτε (και οθόνη ανέπαφη)! Τα κατάφερε και επιβίωσε απο πτώση ενος ορόφου! Βέβαια για να πω και πιο σωστά η θήκη ήταν που έκανε το θαύμα αλλά και πάλι...

Τέλος καλό όλα καλά (για ακόμα μια φορά)!

 

Συγχωρέστε το μακροσκελές του μηνύματος αλλά ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας!

 

ΥΓ: Τι να πω για αυτό το κινητό; Για την ποιότητα του; Την τύχη του (μου:lol:); Δεν λέω τίποτε, τα λέει όλα η ιστορία...

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...