Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ακους μουσικη από το κινητό, και ταυτόχρονα κανείς πλοήγηση. Ακούγονται η φωνητικές εντολές του gps μέσα στην μουσική;

 

Τα προγράμματα gps είναι στην ελληνική γλώσσα;

Στο Navigon που έχω ναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ακους μουσικη από το κινητό, και ταυτόχρονα κανείς πλοήγηση. Ακούγονται η φωνητικές εντολές του gps μέσα στην μουσική;

 

Τα προγράμματα gps είναι στην ελληνική γλώσσα;

 

το ίδιο και τα sygic, igo που έχω δοκιμάσει. Για τη μουσική δεν ξέρω αν θα ακούγονται οι εντολές, αλλά λογικά θα ακούγονται

Link to comment
Share on other sites

Με το πληκτρολογιο που εμφανιζετε όταν πας να κανείς κλίση, η να κανείς αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο, αυτό το πληκτρολόγιο μπορείς να το χρησιμοποιήσεις στα μυνήματα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..ειμαι και εγω κατοχος του γαλαξια και ο οδηγος ειναι παρα πολυ κατατοπιστικος!!!!θελω να κάνω όμως μια ερωτησούλα από μερους μου.προσπαθώ να κατεβάσω το kies απο το επισημο σαιτ της εταιρειας και μου γραφει οτι δεν μπορει να βρεθει το λινκ κ ετσι..τι κανω?εχω γουιντος 7,δεν ξερω αν βοηθαει...ευχαριστω για τη βοήθεια..
Link to comment
Share on other sites

Με το πληκτρολογιο που εμφανιζετε όταν πας να κανείς κλίση, η να κανείς αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο, αυτό το πληκτρολόγιο μπορείς να το χρησιμοποιήσεις στα μυνήματα;

 

Nαι μπορείς... απλά διάλεξε το 3x4 πληκτρολόγιο από τις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου Samsung, αντί για το qwerty.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..ειμαι και εγω κατοχος του γαλαξια και ο οδηγος ειναι παρα πολυ κατατοπιστικος!!!!θελω να κάνω όμως μια ερωτησούλα από μερους μου.προσπαθώ να κατεβάσω το kies απο το επισημο σαιτ της εταιρειας και μου γραφει οτι δεν μπορει να βρεθει το λινκ κ ετσι..τι κανω?εχω γουιντος 7,δεν ξερω αν βοηθαει...ευχαριστω για τη βοήθεια..

 

To link ειναι στην πρώτη σελίδα, εκεί που λέει για το Kies. Και δουλεύει κανονικά...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Nαι μπορείς... απλά διάλεξε το 3x4 πληκτρολόγιο από τις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου Samsung, αντί για το qwerty.

 

καλησπερα,νεος κατοχος απο σημερα.εκανα το λαθος και αγορασα απο αμερικη [ebay] τον γαλαξια 16gb.εχει μονο 5 γλωσσες και οχι ελληνικα.ειναι σε πολυ καλη κατασταση και το πηρα με εγγυηση 3 ημερων.αλλα εχω ΠΡΟΒΛΗΜΑ με καμερα.δεν ανοιγει ουτε camera ουτε hd camcorder.γραφει καμερα failure.εκανα οτι ρυθμισεις ηξερα και με εξωτ καρτα και με εσωτερ μνημη αλλα τιποτε ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ουτε για σερβις μπορει να παει.εχω μονο 3 ημερες.αν ειναι θεμα λογισμικου οκ. μετα θα χρειστει βοηθεια για να γινει ελληνικο φρογιο 2.2

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,νεος κατοχος απο σημερα.εκανα το λαθος και αγορασα απο αμερικη [ebay] τον γαλαξια 16gb.εχει μονο 5 γλωσσες και οχι ελληνικα.ειναι σε πολυ καλη κατασταση και το πηρα με εγγυηση 3 ημερων.αλλα εχω ΠΡΟΒΛΗΜΑ με καμερα.δεν ανοιγει ουτε camera ουτε hd camcorder.γραφει καμερα failure.εκανα οτι ρυθμισεις ηξερα και με εξωτ καρτα και με εσωτερ μνημη αλλα τιποτε ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ουτε για σερβις μπορει να παει.εχω μονο 3 ημερες.αν ειναι θεμα λογισμικου οκ. μετα θα χρειστει βοηθεια για να γινει ελληνικο φρογιο 2.2

 

κλειστο και πατα ταυτοχρονα vol down+κεντρικο πληκτρο+πληκτρο on/off

σου βγαζει ενα τριγωνακι με ενα ανθρωπακι κτλ?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Γνωριζετε να μου πειτε με τα Samsung applications τι ακριβως παιζει και συγκεκριμενα με το History widget οταν παω να το κανω εγκατασταση μου γραφει Να επιτρεπεται σε αυτην την εφαρμογη να :Πχ Υπηρεσιες για τις οποιες χρεωνεστε -απευθειας κληση αριθμων τηλεφωνου .

Αυτο τι σημαινει γιατι δεν βγαζω νοημα .Εννοει οτι μπορει η εφαρμογη αυτη οποτε την χρησιμοποιω να με χρεωνει με κλησεις ?

Link to comment
Share on other sites

κλειστο και πατα ταυτοχρονα vol down+κεντρικο πληκτρο+πληκτρο on/off

σου βγαζει ενα τριγωνακι με ενα ανθρωπακι κτλ?

 

κατ αρχην ευχαριστω για την αμμεση ανταποκριση.πηρα λιγο κουραγιο οτι δεν ειμαι μονος. ειμαι ασχετος.μεσαιο κοθπι δεν εχω.κατω εχει 4 κουμπια.πιο απ ολα?

Link to comment
Share on other sites

κατ αρχην ευχαριστω για την αμμεση ανταποκριση.πηρα λιγο κουραγιο οτι δεν ειμαι μονος. ειμαι ασχετος.μεσαιο κοθπι δεν εχω.κατω εχει 4 κουμπια.πιο απ ολα?

 

ωπα φιλε, προφανως εχεις Αμερικανικη εκδοση

ποιο απο ολα εχες? το fascinate?

δυστυχως δεν γνωριζω αμα τα κολπα του δικου μας πιανουν και στις αλλες εκδοσεις και με ποιον τροπο...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

κατ αρχην ευχαριστω για την αμμεση ανταποκριση.πηρα λιγο κουραγιο οτι δεν ειμαι μονος. ειμαι ασχετος.μεσαιο κοθπι δεν εχω.κατω εχει 4 κουμπια.πιο απ ολα?

 

ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΤΩ ΕΝΤΑΣΗ, ΟΝ-ΟΦ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ(εχει 4 ιδια κουμπακια) ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΕ.μηπως δεν το κανω και σωστα?

Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΤΩ ΕΝΤΑΣΗ, ΟΝ-ΟΦ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ(εχει 4 ιδια κουμπακια) ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΕ.μηπως δεν το κανω και σωστα?

 

διαβασες ενα ποστ πανω απο το δικο σου τι σου εγραψα? :rolleyes:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ωπα φιλε, προφανως εχεις Αμερικανικη εκδοση

ποιο απο ολα εχες? το fascinate?

δυστυχως δεν γνωριζω αμα τα κολπα του δικου μας πιανουν και στις αλλες εκδοσεις και με ποιον τροπο...

 

που φαινεται αyτο? καπου ειδα eclair 2.1.εκανα και ενα factory reset kai μετα ειδα το προβλημα ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ?

Edited by mixmat
Link to comment
Share on other sites

που φαινεται αyτο? καπου ειδα eclair 2.1.εκανα και ενα factory reset kai μετα ειδα το προβλημα

 

βρες μια εικονα στο google και δειξτο

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

βρες μια εικονα στο google και δειξτο

 

To captivate πρεπει να εχει...

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Εντελως ξαφνικα κολλησε η εφαρμογη του ρολογιου- ξυπνητηριου

και οδηγειται στην γνωστη εικονα <αναγκαστικο κλεισιμο>.

Αν το εχει παθει κανενας πως το αντιμετωπισε?

Ευχαριστω!

dsmous
Link to comment
Share on other sites

ειναι το τ 959 εκδοση για Τ-mobile δικτυο για αμερικη unlocked

 

http://galaxy-s.t-mobile.com/samsung-android-galaxy-phone

το vibrant εχεις?

δεν εχω ιδεα τι παιζει με αυτο...

 

ισως θα ηταν καλυτερο να ψαχτεις σε αμερικανικα φορουμ, εδω περα δεν θα μπορουν να σε βοηθησουν και πολυ...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

ειναι το τ 959 εκδοση για Τ-mobile δικτυο για αμερικη unlocked

 

Οπως σου ειπε και ο Βασιλης καλυτερα να ψαχτεις στο xda. Εδω πολυ δυσκολα να σε βοηθησουμε. Ετσι απο περιεργεια γιατι πηρες αυτο το μοντελο?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Οπως σου ειπε και ο Βασιλης καλυτερα να ψαχτεις στο xda. Εδω πολυ δυσκολα να σε βοηθησουμε. Ετσι απο περιεργεια γιατι πηρες αυτο το μοντελο?

 

δεν ηξερα οτι εχει διαφορα μοντελα και το χτυπησα σε δημοπρασια.δεν μπαινουν το ελληνικο φρογιο μηπως και διορθωθει το προβλημα? διευθυνσεις απο καποιο φορουμ σχετικο εξω εχουμε?

Link to comment
Share on other sites

δεν ηξερα οτι εχει διαφορα μοντελα και το χτυπησα σε δημοπρασια.δεν μπαινουν το ελληνικο φρογιο μηπως και διορθωθει το προβλημα? διευθυνσεις απο καποιο φορουμ σχετικο εξω εχουμε?

 

Φιλε μου μην με παρεξηγησεις αλλα εδωσες τοσα λεφτα για κατι που δεν ειχες δει εστω πως ειναι? Οχι το froyo που θελεις δεν μπαινει. Το ελληνικο froyo ειναι για το galaxy s καμια σχεση δηλαδη με το δικο σου μοντελο. Δες εδω http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=708 και καλη τυχη...

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια χάρη όποιος μπορεί.Στο site http://extra3.tv/ παίζει το live ή δεν ανοίγει τίποτα?

 

 

Παίζει...

//Darky's v9.3 Beta 1/Speedmod Kernel K13B//

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...