Jump to content

Diablo 2 : Lord of Destructon


Leolipop
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 228
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ασε παω να παρω κανα level γιατι ειμαι χαμηλα ακομα

Εχω ακομα τα ιδια αντικειμενα! (που εχω ηδη αναφερει)

 

Εσυ ασχολεισαι ακομα η ειναι παρατημενο CDοθηκη?

Link to comment
Share on other sites

Με την 1,10 οχι δεν πηγαινει στην οθονη με τους χαρακτηρες.

Υπαρχουν mods που δουλευουν με την 1,09 αλλα ακομα οχι με την 1,10

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ευκολα μπορεις να βρεις τετοια πηγαινε σε μια μηχανη αναζητησης και ψαξε αντιστοιχα.

 

Δεν θυμαμαι να σου πω συγκεκριμενες τοποθεσιες αλλα υπαρχουν πολλα μερη που υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αναλογα με την εκδοση που τρεχει το παιχνιδι λειτουργει και το Mod...οπως και να'χει παρτε το!!

 

Holy Sharktooth Armor

 

Defence 515

99% Enhanced defence

 

:D

Link to comment
Share on other sites

kai enoeite min protopeksei kaneis to DIABLO me kana mod! gia to diko tou kalo! ;)

8imaste otan protobgike to DIABLO2 (prin xronia den 8imame 4-5?)

Pou legame ma ti grafika einai afta? kalo to game alla apo grafika mapa! kai to brizame giati itan anamenomenos titlos kai para tin anamoni mas ta grafika tou mas apogoiteysan olous , kai to proto arnitiko pou legane oloi itan ta grafika!?

 

..... ali8ia! perasane tosa xronia kai ta elleina grafika pro 5etias den mas enoxloun ka8olou! ti kanei telika an ena paixnidi me ba8os kai oxi FARCRY se grafika kai mono e? ;)

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς Diablo 2: LOD στο Battle.net τώρα τελευταία?

 

Εγώ ξεκίνησα μια καινούργια Assasin στο Ladder Realm [Europe] με όνομα Vanderfell. Άμα με πετύχετε ποτέ μην διστάσετε να πείτε ένα γειά :)

Link to comment
Share on other sites

πως παιζεις σε ladders? και τι επαθλο παιρνεις εαν βγεις πρωτος? οι hardocore μπορουν να εχουν οποια skills υπαρχουν? και τι σημαινει enchanged defence?
Link to comment
Share on other sites

To Ladder είναι μια πιο δύσκολη και συναρπαστικλη (!) έκδοση του Realm. Για να παίξεις στο ladder πρέπει να φτιάξεις νέο χαρακτήρα και να checkάρεις την επιλογή Ladder Character :)

 

Προς το παρόν δεν υπάρχει κάποιο βραβείο για αυτόν που είναι πρώτος στο ladder.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lazaross (19 Μάι. 2004 , 22:18)

 

πως παιζεις σε ladders? και τι επαθλο παιρνεις εαν βγεις πρωτος? οι hardocore μπορουν να εχουν οποια skills υπαρχουν? και τι σημαινει enchanged defence?

 

 

To enhanced δεν παει μονο με το defence παει και με το damage κοκ.

Απλα προσθετει ενα ποσοστο επιπλεον ενισχυσης του αντικειμενου με ζημια ή αμυνα.... :)

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να υπαρχει. :confused:

Ετσι τουλαχιστον θυμαμαι...θα το κοιταξω να δω τι παιζει αλλα δεν νομιζω να απαιτει να τερματισει κανεις κατι

Link to comment
Share on other sites

Leolipop εσυ το εχεις τερματισει στο hell?????

Ειναι αρκετα δυσκολο με χαρακτηρες οπως paladin και Barbarian,ποσο μαλλον με μια assasin η οποια δε μου αρεσει καθολου...(με λιγα λογια ειναι ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ)

P@niS
Link to comment
Share on other sites

Οχι ακομα συνεχεια κατι παει στραβα, χανω παιχτες που εχω σωσει, βαριεμαι, με χτυπαει γκαντεμια.

Μ'ολα αυτα δεν εχει γινει ακομα αυτο, εχω φτασει μεχρι την δευτερη πολη στο hell, τοτε ειχα βρει 1000αρα πανοπλια!!

Link to comment
Share on other sites

Παρτε και αυτα :

 

Strong War Belt

 

Defence 71

35% Enhance Defence

 

Holy Winged Helm Of Nova Shield

 

Defence 198

100% Enhanced Defence

14% chance to cast level 5 Nova when struck

Link to comment
Share on other sites

ρε σιες με hardocore character σε single player τι γινεται? υπαρχει καποιος χαρακτηρας που ανεβαινει πιο ευκολα level? εγω κραταω καμμια 5,6,7 spell points και τα βαζω ολα μαζι, καλο ε? επισης εχω ενα προβλημα με το παιχνιδι. αντι για 5 με βγαζει 6. δλδ οταν ειμαι level 55 δειχνει 66. γιατι? τωρα αρχισα game με paladin και πορωθηκα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...