Jump to content

Diablo 2 : Lord of Destructon


Leolipop
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 228
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια μετα απο 2 μηνες το ξανααρχισα επειδη ηθελα νατο τερματισω. επαιξα σημερα 2 ωρες και συνεχισσα στο act 2 με socrerers level 19. θελω να ρωτησω ποιος ο σκοπος να παιζεις diablo 2 στο intrenet? παντως δεν εινια καθολου βαρετο να το αρχιζεις απο την αρχη γιατι δεν το βαριεσαι ποτε! ακομα και με τον ιδιο χαρακτηρα... και ολοι αυτοι που εχουν level 99 χαρακτηρες πως τους εκαναν? το expansion εχει παλι τα ιδια 4 acts + ακομα ενα? ή ολα ειναι διαφορετικα? δλδ να τερματισω πρωτα το diablo και μετα να παρω το expansion? και θελω να μου απαντησετε στην ερωτηση πυο σας εκανα, γιατι να παιζει καποιος στο intrenet diablo 2? επισης το durability τι κανει? και το καλυτερο πχ ειναι το 20 στα 20? και με repair επιδιορθωνεται? οι ladders characters γιατι καταργουνται σε 10 μερες? και οι hardocore characters τι κανουν?
Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που εχουν χαρακτηρα 99 level,αν πας στο hell και προχωρας σιγα-σιγα χωρις να σε σκοτωνουν δεν ειναι δυσκολο πολυ.Και εγω εχω καρατησει το χαρακτηρα μου.Πιο πανω αναφερω και τι εχω.

To expansion εχει τα πρωτα 4 ιδια ,συν 1 πεμπτο καινουργιο.

Παρε αμεδως το expansion θα σου φανει πιο ευκολο να ανεβεις, αλλα ειναι πιο δυσκολο στα μεγαλυτερα επιπεδα.

Ειναι πολυ ευκολο στο Internet γιατι δεν εισαι μονος σου, ειναι και το ζητημα της επικοινωνιας που το κανει ωραιο σε δικτυακο παιχνιδι.

Το durabilitυ σου λεει ποση ανθεκτικοτητα εχει το καθε αντικειμενο, αν παρατηρησεις οσο σε χτυπουν πεφτει σιγα σιγα αλλα οταν το επισκευασεις ειναι ολα ενταξει.Οσο πιο πολυ τοσο πιο καλα δεν εχει καμια σημασια μην το κοιτας καθολου.

Επισης να σου πω οτι στο expansion θα συναντησεις αντικειμενα που δεν επισκευαζονται (etheral) και ειανι σαν ghost τυπου.

 

Για τους ladders και hardcore χαρακτηρες ειναι στο Internet?

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που εχουν χαρακτηρα 99 level,αν πας στο hell και προχωρας σιγα-σιγα χωρις να σε σκοτωνουν δεν ειναι δυσκολο πολυ.Και εγω εχω καρατησει το χαρακτηρα μου.Πιο πανω αναφερω και τι εχω.

To expansion εχει τα πρωτα 4 ιδια ,συν 1 πεμπτο καινουργιο.

Παρε αμεδως το expansion θα σου φανει πιο ευκολο να ανεβεις, αλλα ειναι πιο δυσκολο στα μεγαλυτερα επιπεδα.

Ειναι πολυ ευκολο στο Internet γιατι δεν εισαι μονος σου, ειναι και το ζητημα της επικοινωνιας που το κανει ωραιο σε δικτυακο παιχνιδι.

Το durabilitυ σου λεει ποση ανθεκτικοτητα εχει το καθε αντικειμενο, αν παρατηρησεις οσο σε χτυπουν πεφτει σιγα σιγα αλλα οταν το επισκευασεις ειναι ολα ενταξει.Οσο πιο πολυ τοσο πιο καλα δεν εχει καμια σημασια μην το κοιτας καθολου.

Επισης να σου πω οτι στο expansion θα συναντησεις αντικειμενα που δεν επισκευαζονται (etheral) και εινaι σαν ghost τυπου.

 

Για τους ladders και hardcore χαρακτηρες ειναι στο Internet?

Link to comment
Share on other sites

ναι στο internet ειναι. παντως τι να κανω? να το παιζω στο internet ή μονος μου? ή και τα 2? οταν το τερματισατε το ξαναπαιξατε? γιατι φαινεται να μην τελιωνει ποτε.... εννοω με αλλον χαρακτηρα ή ακομα και με τον ιδιο αλα με αλλα skills! παντως θελει πολυ ωρα και θα ασχοληθω κυριως το καλοκαιρι με αυτο...
Link to comment
Share on other sites

Ακου φιλε το παιχνιδι δεν το εχω τερματισει ακομα κολαω στην προσπαθεια.

 

Ξεκινα μονος σου καλυτερα και οταν χτισεις χαρακτηρα παιζεις και στο internet

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thanoskkk (11 Μάι. 2004 , 15:42)

 

kserete tpt gia diablo 3?an bgei tha to parw gnhsio bebaia giati me antigrameno diablo 2 den paizw me tpt sto battlenet,ase pou ayto to paixnidi aksizei ta lefta tou

 

 

μπαααα, η Blizzard σχεδον διαλυθηκε, warkcraft & diablo nomore

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα δεν διαλυθηκε αλλα εξαγοραστηκε, εξ'αλλου μετα απο αυτες τις επιτυχιες γιατι να διαλυθει?
Link to comment
Share on other sites

τα σημαντικοτερα στελεχη της εχουν φυγει

σαν ονομα υπαρχει, αλλα οι επικεφαλης εχουν φυγει

ακομμα και αν βγουν συνεχειες θα ειναι απο ενα εντελως νεο team

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

ελατε ρε σεις. τα μελη πηγαν σε μια καινουρια εταιραι και θα βγαλουν ενα rpg με το ονομα λολ δεν θυμαμαι. παντως λεγεται οτι θα ειναι και rpg και trading.... κατι εντελως πρωτοποριακο ( και χαζο? ) παντως και εγω θα ηθελα ενα diablo III.
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω οτιδηποτε νεο στο χωρο παιχνιδι βγαλουν ειτε αυτοι ειτε αλλοι να κρατησουν ψηλα το επιπεδο και να να ειναι καλυτερο απο τους προκατοχους κρατωντας παντα στοιχεια απο τα προηγουμενα κλασικα.

 

Οπως λεγεται στο ποδοσφαιρο : Ομαδα που κερδιζει δεν την αλλαζεις!

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΑΤΕ.ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΜΕ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΣΤΟ DIABLO 2.

ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΜΕΡΙΚΑ TRAINERS ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.ΠΧ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ ΠΕΤΑΝΕ ΜΟΝΟ UNIQUE ITEMS ΚΛΠ.

 

 

 

ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟ ΣΚΟΝΙΣΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

 

DIABLO 2 RULEZzZzZ

P@niS
Link to comment
Share on other sites

Χθες απαντωντας σε ενα μηνυμα ταυτοχρονα εγκαθιστουσα το LOD.

οσο για το trainer το εχω και μαλλον θα το χρησιμοποιησω... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LAN.

ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΝΑ LAN 16 ΑΤΟΜΑ.ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ PALADIN 64 LEVEL ΣΤΟ NORMAL,ΚΑΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΑ.

P@niS
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως επειδη ξεκινησα παιχτη με την εκδοση 1.10 τα Mods δεν λειτουργουν εκει και αν βαλω παλαιοτερη εκδοση δεν εμφανιζεται ο χαρακτηρας.

 

Μαλλον πρεπει να βρω νεα mods.

 

Το καλοκαιρακι μακαρι να παρω δυο καρτες δικτυου και ενα καλωδιο να συνδεσω τα PC στα διπλανα δωματια.

Ελιπζω μονο να μην ειναι μεγαλο το κοστος.

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.

ΜΕ ΕΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1200 €.

ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ.ΙΔΙΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ.

ΠΡΩΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ SINGLE PLAYER ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ.

P@niS
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι πολύ κουραστικό στην ανάγνωση και είναι σα να φωνάζεις.
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα οι hardcore χαρακτηρες αν πεθανουν...ΤΕΛΟΣ.

Ετσι δεν ειναι?

Οποτε αν ειναι να πεθανεις κανε save & exit...αλλα μετα παλι απ'την αρχη.

 

Εγω εχω ηδη δυο υπολογιστες και θελω μονο 2 καρτες και ενα καλωδιο.

Ποσο λες να παει?

 

Μην φωναξεις αυτη την φορα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποσο θα παει.Τωρα παντως ειμαι στο γραφειο,εχω ενωσει 2 η/υ με crossover και η ταχυτητα ειναι 1 Gbps.Λογικα φτηνα θα βγαινει ομως.

Το θεμα με τον hardcore ειναι να προλαβεις να κανεις save and exit αλλιως...και τις περισσοτερες φορες αλλιως.

P@niS
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να κανεις backup τον χαρακτηρα σου καθε φορα που συμπληρωνεις ενα act η περνεις level γιατι κατανταει οχι μονο βαρετο αλλα και εκνευριστικο.Πιο ευκολα κανεις save and exit,αν προλαβεις παντα...
P@niS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...