Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus Black / White (P970)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Kαποια απάντηση παρακαλώ;

 

Διαβάζοντας προς τα πίσω θα καλυφθείς όσον αφορά τις απαντήσεις που ζητάς. Είναι πιο αξιόπιστο από το να πάρεις μεμονωμένες απαντήσεις από έναν ή δύο χρήστες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβάζοντας προς τα πίσω θα καλυφθείς όσον αφορά τις απαντήσεις που ζητάς. Είναι πιο αξιόπιστο από το να πάρεις μεμονωμένες απαντήσεις από έναν ή δύο χρήστες.

 

Τις έχω διαβάσει, αλλά ιδίως για την μπαταρία δεν έβγαλα ακρη: Αλλοι την χαρακτηρίζουν για κλαματα και αλλοι καλή, για αυτό ανέφερα την μέση χρήση που κάνω εγώ για να μου πει κάποιος πόσο θα με βγάζει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

http://www.mugen-power-batteries.com/lg/lg-optimus-black-p970/mugen-power-1800mah-extended-battery-for-lg-optimus-black-p970.html

Την εχει δοκιμασει κανεις?

Ειναι ακριβη ομως......

Σε προηγουμενο κινητο μου[htc hd] ειχα αγορασει και μου εδωσε 20% επιπλεον ενεργεια.

Edited by THANOS26
Link to comment
Share on other sites

http://www.mugen-power-batteries.com/lg/lg-optimus-black-p970/mugen-power-1800mah-extended-battery-for-lg-optimus-black-p970.html

Την εχει δοκιμασει κανεις?

Ειναι ακριβη ομως......

Σε προηγουμενο κινητο μου[htc hd] ειχα αγορασει και μου εδωσε 20% επιπλεον ενεργεια.

 

Ακριβή...μερικές σελίδες πίσω έδωσα link από eBay με δυο μπαταρίες και φορτιστη με 12 περίπου ευρω, ίδιες με την κανονική, απλά χωρίς το λογότυπο της lg επάνω, κατα τα αλλα ολοιδια...εμένα προσωπικά με βολεψαν και ειδικά τώρα σε ταξίδι

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Ακριβή...μερικές σελίδες πίσω έδωσα link από eBay με δυο μπαταρίες και φορτιστη με 12 περίπου ευρω, ίδιες με την κανονική, απλά χωρίς το λογότυπο της lg επάνω, κατα τα αλλα ολοιδια...εμένα προσωπικά με βολεψαν και ειδικά τώρα σε ταξίδι

 

οκ τις παραγγελνω και εγω.

Κρατανε τουλαχιστον σαν την μαμα;

Link to comment
Share on other sites

οκ τις παραγγελνω και εγω.

Κρατανε τουλαχιστον σαν την μαμα;

 

Ναι, δεν έχω παρατηρησει διαφορα μέχρι τώρα. Την Παρασκευή έφυγα ταξίδι το μεσημέρι, η μαμά μπαταρία ήταν στο 75%, μου έφτασε μέχρι την Κυριακη πρωί στο 15% με κανονική χρήση και την αλλαξα γιατί ήθελα να μπω λίγο Ίντερνετ με την άλλη. Αυτή τη στιγμή είναι στο 72%. Το βράδυ συνήθως όταν κοιμάμαι το βάζω στο plane mode...

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

το home widget του LG Optimus 2x weather λειτουργει μια χαρα στο black

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=11192505&postcount=140

 

και τα live wallpaper του samsung 2

To βραδυ σκοτεινιαζει και τη μερα γινεται φωτεινο

Επισης αναλογως το καιρο δειχνει[ηλιο,βροχη,συνεφα κλπ]

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=13167693&postcount=1

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Γιατί όταν πάω ρύθμιση->σχετικά με το τηλέφωνο->ενημέρωση λογισμικού->έλεγχος ενημέρωσης λογισμικού μου γράφει: η σύνδεση απέτυχε λόγω σφάλματος επαληθευσης ταυτότητας???
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια μια ερώτηση. Γιατί όταν πάω ρύθμιση->σχετικά με το τηλέφωνο->ενημέρωση λογισμικού->έλεγχος ενημέρωσης λογισμικού μου γράφει: η σύνδεση απέτυχε λόγω σφάλματος επαληθευσης ταυτότητας???

 

Έτσι κάνουν όλα, μην ανησυχείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κάνουν όλα, μην ανησυχείς.

 

Να ανησυχησω δηλαδή αν μου βγάλει κάτι???:)

Ποτε δηλαδή θα βγάλει κάτι?

Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ποτε δηλαδή θα βγάλει κάτι?

 

Αν κρίνω από το O2X, τα update θα τα κάνεις μέσω του LG Updates και όχι από εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

άντε μπράβο .. "μπήκε το νερό στο αυλάκι..."

μιας και o CM υποστηρίζει το LG2χ λογικά θα είναι " ευκολο" να βγάλουν κάτι και για μάς...:happy::cool:

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλω άλλο launcher χρειάζεται να κάνω root;

 

Όχι δεν χρείαζετε να είσαι root.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

εσβησα το sim toolkit απο το κινητο :cry: κ δεν μου αναγνωρηζει την sim

Προσπαθησα να κανω επαναφορα μεσω usb maganager με Imei k το s/n τιποτα ομως σας παρακαλω βοηθηστε με!!!!!

δεν εχω κινητο αυτ την στιγμη :cry: εχω βαλαντωσει...

μπορω να περασω καπως εγω την rom κ να φιταξει αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εσβησα το sim toolkit απο το κινητο :cry: κ δεν μου αναγνωρηζει την sim

Προσπαθησα να κανω επαναφορα μεσω usb maganager με Imei k το s/n τιποτα ομως σας παρακαλω βοηθηστε με!!!!!

δεν εχω κινητο αυτ την στιγμη :cry: εχω βαλαντωσει...

μπορω να περασω καπως εγω την rom κ να φιταξει αυτο ?

 

Κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και θα επανέλθει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εσβησα το sim toolkit απο το κινητο :cry: κ δεν μου αναγνωρηζει την sim

Προσπαθησα να κανω επαναφορα μεσω usb maganager με Imei k το s/n τιποτα ομως σας παρακαλω βοηθηστε με!!!!!

δεν εχω κινητο αυτ την στιγμη :cry: εχω βαλαντωσει...

μπορω να περασω καπως εγω την rom κ να φιταξει αυτο ?

 

Κάνε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και θα επανέλθει.

εκανα root κ το επεγκαταστησα απο το τηλεφωνο εκανα κ τους 2 τροπους δεν επιασε τπτ ...

οταν ανοιγει λεει error lg security team .

Link to comment
Share on other sites

όταν συνδέω το κινητό με το pc, πώς γίνεται να παίρνει internet το κινητό; Έχει κάποια επιλογή; Edited by heav3n
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι... Κανέναν player για mp3 που να δείχνει και τους στίχους που έχω στα tags? εκτός κι αν το κάνει ο default και κάτι πρέπει να κάνω, αλλα τι?
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Μεμβράνη Vikuiti: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...E:L:OC:US:1123

(την είχε προτείνει κι ένας φίλος πιο πριν, είναι πολύ καλή)

τη δοκιμασα αλλα δεν μου αρεσε καθολου

εγω προτεινω αυτη

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190545769846&ssPageName=ADME:L:OC:US:1123

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνεις διαφορά στο touch δηλαδή; Η απόκριση δεν αλλάζει ούτε στο ελάχιστο;

 

ισα ισα το αντιθετο γινεται.

τωρα το καλοκαιρι που ειναι ιδρωμενα τα χερια μας με το screen λειτουργει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...