Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δηλαδη για να ηχογραφει καλυτερα να εχω το κινητο με την οθονη προς τα κατω και με την υποδοχη του ρευματος στραμμενη προς τον ομιλητη?

για την επεξεργασια των wav τι μου προτεινετε?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/predatorGR/21242/260346/0/prdtlogo_small.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δηλαδη για να ηχογραφει καλυτερα να εχω το κινητο με την οθονη προς τα κατω και με την υποδοχη του ρευματος στραμμενη προς τον ομιλητη?

για την επεξεργασια των wav τι μου προτεινετε?

δε νομιζω οτι εχει σχεση πως θα το εχεις απο τη στιγμη που ο ομιλητης θα ειναι σε αποσταση καποιων μετρων, αρκει να μη σκεπαζεται το μικροφωνο. το μικροφωνο ειναι η μικροτερη τρυπουλα που βλεπεις εκει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας,

 

είμαι νέος κάτοχος του Nokia 6600 και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει κανείς το CallRecorder ή κατι παρόμοιο σε freeware edition

you got mail !

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να γινεις μελος για να μπορεις να κατεβασεις

 

 

Ευχαριστώ φίλε αλλά είμαι μέλος εδώ και πολλούς μήνες.Βέβαια μετά από ένα φορμάτ στον υπολογιστή,μου παρουσίασε κάποια προβλήματα όταν πήγα να μπώ στο iphone αλλά δεν νομίζω να έχει σχέση.Θα το ξανακοιτάξω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γιατι το power dictaphone οταν ηχογραφω μεγαλης διαρκειας κλιπακια κλεινει?

πεταγεται παραθυρο πως τερματιστηκε η εφαρμογη!

ειναι νορμαλ αυτο?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/predatorGR/21242/260346/0/prdtlogo_small.gif
Link to comment
Share on other sites

Psaxnw ena programma gia to 6600 pou exw me to opoio na mporw na orisw kapoia wra kai ekeini tin wra akrivws na stelnei ena sms pou tha exw apothikeysi sto kinito.Einai poly epigon...an mporei kapoios as me apantisei twra kai min me parapempsete se allo thema...As apantisei kapoios PLEASE!!
_ILiDAN_
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς που υπάρχει το SMStimer full; Έβαλα μια έκδοση γύρω στα 16kb και είναι demo. Επίσης πως μπορώ να απεγκαταστήσω μια εφαρμογή που δε θέλω πια; Σόρρυ αν κάπου υπάρχει απάντηση αλλά το thread είναι 38τόσες σελίδες :O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι στην mmc τα αποθηκευει.

μεγαλα εννοω πανω απο μισαωρο.

μετα κλεινει και πρεπει να ξανα πατησω το hotkey για να αρχισει.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/predatorGR/21242/260346/0/prdtlogo_small.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Καλησπερα.Βρηκα στι irc το παρακατω app και το εγκατεστησα να δω τι ειναι.Crystal Greek,Greek on symbian....παρολο που δεν εβγαλα ακρη τι κανει,οταν προσπαθω remove μεσω του app manager πεταει error -21 και δε φευγει.Στο Ε\system\apps εχουν δημιουργηθει οι φακελοι:

1)Crystal_Greek

2)CrystalGRRemover(εχει μεσα 2 αρχεια που δε κανουν τιποτε.

Τι ειναι αυτο?

Πως να το βγαλω?(να κανω delete τους φακελους με τον seleq?O app manager λεει οτι μου τρωει γυρω στα 500kb μνημη ,ενω οι φακελοι στον seleq δειχνουν μικροτεροι.Που αλλου μπορει να εχει χωθει αυτο?

Πεστε βρε παιδια!!!!

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Βρηκα στι irc το παρακατω app και το εγκατεστησα να δω τι ειναι.Crystal Greek,Greek on symbian....παρολο που δεν εβγαλα ακρη τι κανει,οταν προσπαθω remove μεσω του app manager πεταει error -21 και δε φευγει.Στο Ε\system\apps εχουν δημιουργηθει οι φακελοι:

1)Crystal_Greek

2)CrystalGRRemover(εχει μεσα 2 αρχεια που δε κανουν τιποτε.

Τι ειναι αυτο?

Πως να το βγαλω?(να κανω delete τους φακελους με τον seleq?O app manager λεει οτι μου τρωει γυρω στα 500kb μνημη ,ενω οι φακελοι στον seleq δειχνουν μικροτεροι.Που αλλου μπορει να εχει χωθει αυτο?

Πεστε βρε παιδια!!!!

Ευχαριστω!!

μαλλον ειναι localization για να γραφεις ελληνικα σε αλλης γλωσσας κινητο. προφανως τρεχει στο background, δες τα processes ή threads που τρεχουν με το Fexplorer, taskspy, appman και κλεισ'τα. μετα διεγραψε τα απο το app manager.

Link to comment
Share on other sites

Leitourgei kanonika?To exeis dokimasei?Min to steilei pio nwris kai psaxnomai...

Λειτουργεί κανονικότατα.Έχω την ν1.1 και είναι 13,7kb.

 

 

Παιδιά ξέρει κανείς που υπάρχει το SMStimer full; Έβαλα μια έκδοση γύρω στα 16kb και είναι demo. Επίσης πως μπορώ να απεγκαταστήσω μια εφαρμογή που δε θέλω πια; Σόρρυ αν κάπου υπάρχει απάντηση αλλά το thread είναι 38τόσες σελίδες :O

 

Στο http://www.iphone-forum.org/ θα το βρείς full.

Για να κάνεις απεγκατάσταση μια εφαρμογή πάς εργαλεία/διαχείρηση εφαρμογών.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς που υπάρχει το SMStimer full; Έβαλα μια έκδοση γύρω στα 16kb και είναι demo. Επίσης πως μπορώ να απεγκαταστήσω μια εφαρμογή που δε θέλω πια; Σόρρυ αν κάπου υπάρχει απάντηση αλλά το thread είναι 38τόσες σελίδες :O

an 8es dokimase kai SMSplan kani tin idia doulia ala ine poli kalitero ( gnmi mou).

kai 2 8a ta vris sto Iphone.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο;

 

Tnx...

απο που το κατεβασες; δεν ειχε κλειδι μεσα; μηπως δεν εχεις κανει καλα ρυθμισεις; γιατι πρεπει να θελει internet settings και οχι wap.

Link to comment
Share on other sites

απο που το κατεβασες; δεν ειχε κλειδι μεσα; μηπως δεν εχεις κανει καλα ρυθμισεις; γιατι πρεπει να θελει internet settings και οχι wap.

 

Υπάρχει τρόπος να μου στείλεις την version σου στο neo_com_3@hotmail.com;

 

Ευχαριστώ...

 

P.S.: Το κλειδί μου είναι ..... Valid μεν, αλλά δεν κάνει update...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μπορει καποιος να μου πως μπορω να τρεξω εφαρμογες java στο pc;

Με αυτο το προγραμμα, μπορεις (Java Emulator)

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά υπάρχει εφαρμογή που να σου υπολογίζει το κόστος κλήσεων? Κάποιος το ρώτησε στο θέμα του Ν70 και μου έκανε εντύπωση.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με smartphone αλλά σκέφτομαι να πάρω το n70, θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει εφαρμογή που να μεγαλώνει την ανάλυση του βίντεο, να φτάσει πχ τα 640χ480 του 6280.
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...