Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://europe.nokia.com/nokia/0,,73652,00.html apo edo loipon boroume na katevasoume thn free ekdosh gia to kalitero kata thn gnomh mou programma chat meso bluetooth to dinei h nokia free to dokimasa me enan filo mou kai einai poli kalo leitourgei mono se nokia kinhta pou ypostirizoun symbian

 

to ekane kanenas install? perimeno na mou peite ediposeis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι πολύ καλό το πρόγραμμα και πολύ αναλλητικό. Μπορείς να βάλεις μέσα φωτό πλήροφορειες μέχρι και το τι φαγητό σου αρέσει. Αλλα λογικά πρέπει να το έχει και το άλλο κινητό για να δουλέψει. Μόνο που δεν είναι ακόμα γνωστή η εφαρμογή αλλα θα γίνει γιατί η Νόκια την βάζει απο δω και πέρα σε όλα τα καινουρια συμβιαν κινητά!

Το κάκο είναι ότι ότι τώρα μου είναι αχριστη και θελει και 1100 ΜΒ στην κάρτα...Οπότε δεν υπήρχε λόγος να μην την βλάλω..

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Telika mono na kanw copy ta sms mu sto pc katafera. To antistrofo den ginotan, tulaxiston sto 3230 mu.

Psaxnw to extended log, thn teleutaia tu version spasmeni an ginetai. To exei kaneis, k an nai as mu to steilei me email sto giorgosh@gmail.com, ektos ki an exei kapoio wap site gia na to kanw d-l kateuthian sto kinito.

Thanx guys!

Link to comment
Share on other sites

[New] Mobiedge Newspaper for Series 60

Mobiedge Newspaper is an RSS reader that runs on a Series 60 mobile phone. You can use it to download, read, manage and send your subscribed news feeds.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1411&faq=6

----------------------------------------------------------------------------

[New] Guitar Chords 1000+ for S60

Guitar Chords 1000+ by MH Soft contains over one thousand guitar chords. As an extra feature this application can play each chord on your phones speaker so that you can hear how it sounds.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1410&faq=4

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω τα εξής :

-Stacker

-Guitar Chords 1000+ for S60

-Mobiedge Newspaper for Series 60

 

Υπάρχει δυνατότητα να τα στείλετε στο neo_com_3@hotmail.com;

 

Ευχαριστώ...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Δουλεψε το controlfreak στο 6600 μου.Καταπληκτικο.Τι κριμα ομως που το puppetmaster δε λεει να δουλεψει.Κολαει στο negotiating!Δωστε τα φωτα σας ρε παιδια!μπορω να διαβασω κανα manualκαπου????Ειμαι σιγουρος οτι κολλαω σε καποια ηλιθια λεπτομερεια....

αφου και το Controlfreak δουλευει τελεια....

Please...Thanks Guys!

Link to comment
Share on other sites

Δουλεψε το controlfreak στο 6600 μου.Καταπληκτικο.Τι κριμα ομως που το puppetmaster δε λεει να δουλεψει.Κολαει στο negotiating!Δωστε τα φωτα σας ρε παιδια!μπορω να διαβασω κανα manualκαπου????Ειμαι σιγουρος οτι κολλαω σε καποια ηλιθια λεπτομερεια....

αφου και το Controlfreak δουλευει τελεια....

Please...Thanks Guys!

 

Exei valei tis swstes rythmiseis??

 

Pas: Preferences->Device->Device Selection kai patas ADD/

Tote kanei ena search gia tis eleytheres thyres sou.

Meta sou emfanizei ena parathyraki pou patas Server for Symbian Phones (mias kai ap'oti vlepw exeis to 6600).

Meta tha sou zhthsei to Serial Port opou tha ginei h syndesh.

Ekei tha apilekseis to port pou sxetizetai me to bluetooth sou.

(Emena gia paradeigma einai to COM7 -esy tha to deis apo tis epilogeis tou BT sou-)

Meta patas OK kai eisai OK. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας,

 

είμαι νέος κάτοχος του Nokia 6600 και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει κανείς το CallRecorder ή κατι παρόμοιο σε freeware edition

 

(πρόκειται για πρόγραμμα που καταγράφει τη συνομιλία και όταν καλούμε αλλά και όταν μας καλούν, κατόπιν επιλογής μας, στην μνήμη της mmc (unlimited) ή του τηλεφώνου (limited))

 

Eπίσης, μου στείλανε ένα αρχείο (mp3) με bluetooth και είναι στα μηνύματα μου. Πως μπορώ να το πάρω απο εκεί για να το στείλω κάπου αλλού?

Απο όσο ξέρω το 6600 δεν παίζει mp3 files σαν ήχο κλήσης.

 

Πως μπορώ να το μετατρέψω σε κατάλληλο format (midi?) για να το εχω σαν ringtone?

 

 

Στα υπόψην πως έχω την αρχική έκδοση 3.42.1 / 16.10.03

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

 

Υ.Γ. : Ισως και να έχουν απαντηθεί, αλλά sorry πως να διαβάσω 386 σελίδες...?

Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

clarco5 εισαι θεος!!!!Δουλεψε!Στο add μου εβγαζε και "assassin" poy einai to onoma tis syskevhs mou,kai epelega ayto DIOTI KAKWS eixa bluetooth energopoihmeno kai thn evriske th syskeyh....opote opws katalavaineis h katastash mperdeyotan meta.

Anyway it WORKS.

Ευχαριστω για την ανταποκριση και παλι!!(σορρυ για greeklish allla viazomaiiiii...)

Link to comment
Share on other sites

[New] AppLauncher for Series 60

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/673313/appll176.gif

AppLauncher by Unteh allows simple application launching. You can launch applications with just the touch of one key. With AppLauncher you can use Num-keys for launching applications from any place, even from other running applications.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1413&faq=2

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι χαζό ρε παιδιά.

Όταν πάμε το τηλέφωνο για αναβάθμηση, με όλες αυτές τις εφαρμογές που θα του έχουμε βάλει (οι περισσότερες σπασμένες) δεν υπάρχει περίπτωση να μας την πούνε; Μήπως πρέπει πρώτα να τις βγάλουμε και να τις ξαναπεράσουμε μετά την αναβάθμηση;

Επίσης με την αναβάθμηση χάνονται αυτές οι εφαρμογές ή όχι;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι χαζό ρε παιδιά.

Όταν πάμε το τηλέφωνο για αναβάθμηση, με όλες αυτές τις εφαρμογές που θα του έχουμε βάλει (οι περισσότερες σπασμένες) δεν υπάρχει περίπτωση να μας την πούνε; Μήπως πρέπει πρώτα να τις βγάλουμε και να τις ξαναπεράσουμε μετά την αναβάθμηση;

Επίσης με την αναβάθμηση χάνονται αυτές οι εφαρμογές ή όχι;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

 

Οσες φορες εχω παει τα τηλεφωνα για αναβαθμιση , εχω παρει back up στην καρτα. Μετα με ενα restore εισαι οκ. Το τηλεφωνο το δινεις χωρις την καρτα.

Φροντισε να κανεις εγκατασταση τις εφαρμογες στην καρτα.Δεν νομιζω κανεις να σου πει τιποτε.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια χαρα

φανταζομαι αρκετοι με ξερετε

επειδη δεν παρακαλουθησα αρκετο καιρο τις διαφορες ειδησεις λογω

δυστυχως καποιων προβληματων υγειας εχω μεινω λιγο πισω

Στο θεμα μας

εχω τωρα ενα 3230 και ειπα προχθες να βαλω καποια προγραμματα στην 32 καρτα του. Μεταξυ αυτων εβαλα το IrRemote ενα που το βαζεις 3 φορες με restart κλπ πιθανοτατα οχι τελευταια version Το ανοιξα και ηταν μια χαρα.

μετα βαζω το worldclock το οποιο και αυτο ανοιγε

Παω χθες να ανοιξω το IrRemote και τιποτε απολυτως . τοτε θυμηθυκα οτι κατι ειχε γινει με τις version Psiloc κλπ. Διαβαζω το read του ΙrRemote και καπου ελεγε να τρεξεις το RRO.exe το οποιο ελεγε οταν προσπαθησα οτι απαγορευεται κλπ

Μετα παω να ανοιξω το worldclook το οποιο πλεον δεν ανοιγει ουτε αυτο λεει ομως οτι η εφαρμογη εκλεισε

προσπαθησα να σας πω ολα τα βηματα που εκανα και τωρα για βοηθηστε φιλοι μου τον Μεγαλο να λυση το προβλημα -δεν εχω τον χρονο παιδια να ψαξω μηνων απουσιας σελιδες

--------------------

Link to comment
Share on other sites

Megale σε ξερουμε δεν σε ξερουμε δεν χρειαζεται να ποσταρεις το ιδιο 8εμα 2 φορες...;) το 8εμα που σε απασχολει απαντη8ηκε στον τομεα του 3230

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

hi paides.exo to total ir 1.45 kai h emveleia einai giro sta dio metra.ginetai na tin megaloso?a kai kapou akousa pos ena paidi ekleine tin othoni tou cinema me to kinito.pos to ekane aytoi?thanks
Link to comment
Share on other sites

στο cinema αποκλειεται γιατι το cinema δεν εχει οθονη αλλα πανο!(Η ταινια προβαλλεται)(δεν εχει ir to cinama)Το ωραιο ειναι να αλλαζεις καναλια στο ραδιο κορασιδη και σε μαγαζια τετοιου στυλ κατα τις 12.00το βραδυ....η και να κλεινεις τις τηλεορασεις!

Be best and f@ck the rest..

 

http://www.dzygn.com/forums/images/avatars/animated/lsvader.gif

 

http://www.thewushucentre.com/characters/anjin.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας,

 

είμαι νέος κάτοχος του Nokia 6600 και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν έχει κανείς το CallRecorder ή κατι παρόμοιο σε freeware edition

 

(πρόκειται για πρόγραμμα που καταγράφει τη συνομιλία και όταν καλούμε αλλά και όταν μας καλούν, κατόπιν επιλογής μας, στην μνήμη της mmc (unlimited) ή του τηλεφώνου (limited))

 

Eπίσης, μου στείλανε ένα αρχείο (mp3) με bluetooth και είναι στα μηνύματα μου. Πως μπορώ να το πάρω απο εκεί για να το στείλω κάπου αλλού?

Απο όσο ξέρω το 6600 δεν παίζει mp3 files σαν ήχο κλήσης.

 

Πως μπορώ να το μετατρέψω σε κατάλληλο format (midi?) για να το εχω σαν ringtone?

 

 

Στα υπόψην πως έχω την αρχική έκδοση 3.42.1 / 16.10.03

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

 

Υ.Γ. : Ισως και να έχουν απαντηθεί, αλλά sorry πως να διαβάσω 386 σελίδες...?

 

Fox stile mou me minima to e-mail sou na sto stilo.Gia na pezi to kinito sou tragoudakia os ixo klisis prepei na ta metatrepsis se .wav kai afto to kanis meso tou ipologisti sou me to programa 'acid pro' me to opio ixografis kiolas an 8es me mikrofono.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες...

 

Έβαλα το Weather for S60 αλλά δεν κάνει update. Κανένα... "κλειδάκι" πουθενά;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

πως μπορώ να αυξήσω την ποιότητα των φωνητικών εγγραφών στο 6600?

 

χρησιμοποιώ το power dictaphone για να ηχογραφώ διαλέξεις στο πανεπιστήμιο.

θέλω να μου πείτε τι να προσέχω κατά την εγγραφη (που να έχω στρέψει το κινητό,τι ρυθμίσεις να επιλέξω κλπ) αλλα και πως μπορώ να επεξεργαστώ το τελικό wav ώστε να φιλτράρω όλα τα παράσιτα και την βαβούρα στο αμφιθέατρο με τελικό αποτέλεσμα να ακούγεται όσο δυνατόν καθαρότερα ο ομιλητής.

 

απο που ηχογραφει το 6600?

 

ευχαριστω!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/predatorGR/21242/260346/0/prdtlogo_small.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς κανένα link να κατεβάσω το smartcom?Στο iphone μετά από μια αναζήτηση μου έβγαλε κάτι αποτελέσματα αλλά δεν είδα πουθενά επιλογή για download.Μια βοήθεια παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς κανένα link να κατεβάσω το smartcom?Στο iphone μετά από μια αναζήτηση μου έβγαλε κάτι αποτελέσματα αλλά δεν είδα πουθενά επιλογή για download.Μια βοήθεια παρακαλώ.
Πρεπει να γινεις μελος για να μπορεις να κατεβασεις
Link to comment
Share on other sites

πως μπορώ να αυξήσω την ποιότητα των φωνητικών εγγραφών στο 6600?

 

χρησιμοποιώ το power dictaphone για να ηχογραφώ διαλέξεις στο πανεπιστήμιο.

θέλω να μου πείτε τι να προσέχω κατά την εγγραφη (που να έχω στρέψει το κινητό,τι ρυθμίσεις να επιλέξω κλπ) αλλα και πως μπορώ να επεξεργαστώ το τελικό wav ώστε να φιλτράρω όλα τα παράσιτα και την βαβούρα στο αμφιθέατρο με τελικό αποτέλεσμα να ακούγεται όσο δυνατόν καθαρότερα ο ομιλητής.

 

απο που ηχογραφει το 6600?

 

ευχαριστω!

ηχογραφει απο το μικροφωνο που ειναι διπλα στην υποδοχη του ρευματος, απο κατω δηλαδη. τωρα τι να κανεις, να καθεσαι κοντα προφανως :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...