Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το TaskSpy 0.96 δουλεψε μονο οταν εσβησα απο το φακελο της εφαρμογης τα αρχεια TaskSpy.r54 και TaskSpy_caption.r54. αλλιως δεν ανοιγε καν, εβγαζε σφαλμα "κατι...CONE 4" . γιατι ετσι;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[New] StopWatch Advance for S60

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/1009944/stopwatch1.jpg

StopWatch Advance from MH Soft is an advanced stopwatch with laps and countdown functions, perfect for timing sport activities. Displays best lap and avarage lap time.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1379&faq=20

-----------------------------------------------------------------------------

 

[New] InTune for Series 60

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/1079590/apps_intune_12.jpg

InTune by Alternate Controls is a program which uses the built-in microphone to help you tune musical instruments.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1378&faq=4

----------------------------------------------------------------------------

 

[New] ContaStick for Series 60

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/326613/contastick.gif

ContaStick by n-e-ware is a new phone book application which increases the ease and speed of selecting a contact from your address book. This is done with just 3 or 4 movements of the joystick on average. And then it is just a matter of one more flick of the joystick and you are calling, texting or emailing them.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1377&faq=2

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανεις να δουλέψει το SmartMovie με το Camcorder το καινούργιο?

Αντιμετωπίζω πρόβλημα όταν ανοίγω video από το Έτι με το smartMovie και αντίστροφα. Και μετά δεν παίζει τίποτα.

 

Έχει σκεφτεί κανένας τίποτα?

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει καποια μηχανη μετατροπης βιντεο καταληξεων υπολογιστη σε καταληξη κινητου 3jp..εκτος απο το nokia multimedia player

που δεν τα μετατρεπει ολα..σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κανεις να δουλέψει το SmartMovie με το Camcorder το καινούργιο?

Αντιμετωπίζω πρόβλημα όταν ανοίγω video από το Έτι με το smartMovie και αντίστροφα. Και μετά δεν παίζει τίποτα.

 

Έχει σκεφτεί κανένας τίποτα?

δες και στο εφαρμογες για symbian 8 υπαρχουν μερικες λυσεις

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει να μου πει καποιος αν υπαρχει καποια μηχανη μετατροπης βιντεο καταληξεων υπολογιστη σε καταληξη κινητου 3jp..εκτος απο το nokia multimedia player

που δεν τα μετατρεπει ολα..σας ευχαριστω

 

Δες εδώ : [ΕΠΙΣΗΜΟ] Video Converters & Players: Ποιον από όλους;

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα τη βοήθειά σας.

Μου χάλασε το n-gage αλλά ευτυχώς είχα κράτησει back-up των δεδομένων μου(αρχείο Backup.arc)

Μήπως με κάποιο πρόγραμμα μπορώ να ανοίξω αυτό το αρχείο στο PC για να δω κάποιους αριθμούς τηλεφώνου που είχα αποθηκευμένους στο κινητο και τους χρειάζομαι άμεσα;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα τη βοήθειά σας.

Μου χάλασε το n-gage αλλά ευτυχώς είχα κράτησει back-up των δεδομένων μου(αρχείο Backup.arc)

Μήπως με κάποιο πρόγραμμα μπορώ να ανοίξω αυτό το αρχείο στο PC για να δω κάποιους αριθμούς τηλεφώνου που είχα αποθηκευμένους στο κινητο και τους χρειάζομαι άμεσα;

βαλε την mmc με το Backup μεσα σε ενα αλλο n-gage και επανεφερετο.αφου ο αλλος εχει κανει ποιο πριν backup στην δικια του mmc ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σκεύτηκα και εγώ αλλά δεν ξέρω και κανέναν άλλο που να έχει n-gage.

Το πρόβλημα είναι πιο πολύπλοκο καθώς από τη Νόκια μου είπαν ότι το n-gage έχει βλάβη στο "κεντρικό ολοκλήρωμα" και ότι το κινητό δεν επισκευάζεται !

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα τη βοήθειά σας.

Μου χάλασε το n-gage αλλά ευτυχώς είχα κράτησει back-up των δεδομένων μου(αρχείο Backup.arc)

Μήπως με κάποιο πρόγραμμα μπορώ να ανοίξω αυτό το αρχείο στο PC για να δω κάποιους αριθμούς τηλεφώνου που είχα αποθηκευμένους στο κινητο και τους χρειάζομαι άμεσα;

Φιλε αυτο ειναι πολυ δυσκολο εως και απιθανο να γινει
Link to comment
Share on other sites

Meso toy profiexplorer einai dynath h apostolh toy Oggplayer apo to 6630 se kapoio allo kinhto thlefono;

Ean oxi,yparxei kapoia paromoia efarmogh poy na parexei thn parapano dynatothta;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα τη βοήθειά σας.

Μου χάλασε το n-gage αλλά ευτυχώς είχα κράτησει back-up των δεδομένων μου(αρχείο Backup.arc)

Μήπως με κάποιο πρόγραμμα μπορώ να ανοίξω αυτό το αρχείο στο PC για να δω κάποιους αριθμούς τηλεφώνου που είχα αποθηκευμένους στο κινητο και τους χρειάζομαι άμεσα;

Είναι πρακτικά αδύνατο δυστυχώς - η μοναδική λύση, όπως είπαν και τα παιδιά, είναι να βάλεις την MMC σε άλλο NG, να κάνεις restore το backup εκεί (φυσικά έτσι χάνονται οι ρυθμίσεις του άλλου N-Gage οπότε προσοχή), και μετά με κάποιο προγραμμα τύπου Contacts Manager τις κάνεις backup σε δικό τους, ξεχωριστό αρχείο... περαστικά σου:(

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Meso toy profiexplorer einai dynath h apostolh toy Oggplayer apo to 6630 se kapoio allo kinhto thlefono;

Ean oxi,yparxei kapoia paromoia efarmogh poy na parexei thn parapano dynatothta;

Πρεπει να εχεις αποθηκευσει το αρχειο εγκαταστασης *.sis καπου στο τηλεφωνο και μεσω του profiexplorer μπορεις να το βρεις και να το στειλεις με bluetooth σε οποιαδηποτε συμβατη συσκευη ;)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εχεις αποθηκευσει το αρχειο εγκαταστασης *.sis καπου στο τηλεφωνο και μεσω του profiexplorer μπορεις να το βρεις και να το στειλεις με bluetooth σε οποιαδηποτε συμβατη συσκευη ;)

To arxeio .sis poy anagnorizei o Profiexplorer einai megethoys 3,5KB,eno o OGGplay katalamvanei xoro 435KB.

Epomenos einai adynaton na leitoyrghsei se kapoia allh syskeyh...

 

Exo katevasei ena leskiko sto 6630.Xreiazomai ksexoristo MSDict Viewer gia na to anoikso;

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε το Photorite 5.2.1 το εβαλα στο κινητο και ειναι αρκετα καλο υπαρχει στο i-phone ;)
http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=40308

Link to comment
Share on other sites

To arxeio .sis poy anagnorizei o Profiexplorer einai megethoys 3,5KB,eno o OGGplay katalamvanei xoro 435KB.

Epomenos einai adynaton na leitoyrghsei se kapoia allh syskeyh...

 

Exo katevasei ena leskiko sto 6630.Xreiazomai ksexoristo MSDict Viewer gia na to anoikso;

Για να εγκαταστησεις ενα οποιοδηποτε προγραμμα στη συσκευη χρειαζεσαι το αρχειο εγκαταστασης του προγραμματος. Αυτα εχουν καταληξη *.sis!

π.χ για να βαλεις το profimail στο κινητο σου χρειαστηκες το αρχειο profimail.sis! Αυτο το αρχειο λοιπον πρεπει να το αποθηκευσεις ειτε στη μνημη του τηλεφωνου ειτε στη καρτα μνημης και μεσω του profiexplorer μπορεις να το στειλεις σε αλλη συσκευη για εγκατασταση! ;) Ελπιζω να βοηθησα :)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορησε το Photorite 5.2.1 το εβαλα στο κινητο και ειναι αρκετα καλο υπαρχει στο i-phone ;)
http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=40308

 

Λεω&εγω,,,,αφου το χω καιρο στο κινητο μου τι γινεται?:X

Εχει βγει καιρο η 5.2.1 ;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Για να εγκαταστησεις ενα οποιοδηποτε προγραμμα στη συσκευη χρειαζεσαι το αρχειο εγκαταστασης του προγραμματος. Αυτα εχουν καταληξη *.sis!

π.χ για να βαλεις το profimail στο κινητο σου χρειαστηκες το αρχειο profimail.sis! Αυτο το αρχειο λοιπον πρεπει να το αποθηκευσεις ειτε στη μνημη του τηλεφωνου ειτε στη καρτα μνημης και μεσω του profiexplorer μπορεις να το στειλεις σε αλλη συσκευη για εγκατασταση! ;) Ελπιζω να βοηθησα :)

To gnorizo ayto.To profiexplorer anagnorizei ena arxeio .sis toy OGGplay,to opoio omos emfanizetai os katestrammeno.

To allo arxeio poy anagnorizei einai o folder toy OGGplay,o opoios fysika den mporei na stalthei oloklhros.Prepei na steileis enan enan toys fakeloys poy emperiexei,oi opoioi(edo einai to parakseno)den anagnorizontai apo ta Symbian kinhta thlefona.

Link to comment
Share on other sites

To gnorizo ayto.To profiexplorer anagnorizei ena arxeio .sis toy OGGplay,to opoio omos emfanizetai os katestrammeno.

To allo arxeio poy anagnorizei einai o folder toy OGGplay,o opoios fysika den mporei na stalthei oloklhros.Prepei na steileis enan enan toys fakeloys poy emperiexei,oi opoioi(edo einai to parakseno)den anagnorizontai apo ta Symbian kinhta thlefona.

μπορεις να στειλεις ολα τα αρχεια που εχουν οι φακελοι μεσα και να φτιαξεις τους ιδιους φακελους στο αλλο κινητο και να τα βαλεις εκει που ηταν και στο δικο σου. πρεπει να στειλεις και τα αρχεια που βρισκονται στο System\Libs\Plugins\, δυο αρχεια, ενα rsc και ενα dll. χρονοβορα αλλα μπορει να δουλεψει. το'χω κανει με αλλη εφαρμογη και δουλεψε. τα sis που λες ειναι τα sis που βλεπει η διαχειρηση εφαρμογων και δεν ειναι αρχεια εγκαταστασης ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια επιλογή στον profiexplorer για να μπορούμε να στέλνουμε πολλά αρχεία μαζί?Μέχρι τώρα δεν έχω βρεί κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια επιλογή στον profiexplorer για να μπορούμε να στέλνουμε πολλά αρχεία μαζί?Μέχρι τώρα δεν έχω βρεί κάτι.

δυστυχως οχι :O

Link to comment
Share on other sites

Resco News

 

Resco is an RSS reader for Series 60 smartphones.

 

About Resco News:

 

* manage your channels,

* organize them into the categories and tabs,

* subscribe to selected channels, and

* bookmark the headlines for later access.

 

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/55786/resconewsanima176x208.gif http://www.resco.net/symbian/news_s60/images/news002.png

 

You can define your own tabs, specify various criteria for the channel update, exchange the channels with your friends etc.

 

Note that Resco News comes pre-configured with many popular feeds so that you could start using them right-away.

 

Key Features:

 

* User-defined channel categories

* Headlines arranged by channels or by date

* Read/unread headline status

* Headline coloring depending on the age

* Read headlines as plain text or HTML

* Automatic update and removal of headlines

* Open full articles in a browser

* Fullscreen mode

* Support for RSS v 0.9x, v1.0, v2.0 and ATOM v0.x

* Sending of channels or headlines

* Export headlines to HTML format

* Import/export of channels to/from OPML files

* Direct import of OPML files from a browser or file explorer

* Direct opening of RSS files from a browser or file explorer.

 

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1380&faq=6

 

Κυκλοφορεί cr@ckarismeno στο irc :)

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα guys!!!

1) Θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω με καποια εφαρμογη να μεταφερω καποια προγραμματα απο την μνημη του τηλεφωνο στην καρτα μνημης!!!

2) Επισης θα ηθελα καποιος αν μπορει να μου στειλει το powernavigation 2 [cr@ckαρισμενο εννοειται!!!]

Σημειωτεον οτι εχω το 6600 με την εκδοση 5.27.0

 

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ΠΑΟΚΤΣΗ το powernavigation 2 θα το βρεις στο i-phone(με εγγραφή) ;) Τώρα για το αν μπορείς να μεταφέρεις προγράμματα απο την μνημη του τηλεφωνο στην καρτα μνημης θα σε γελάσω. Δεν γνωρίζω αν γίνεται καν ;)

 

ΑΣΧΕΤΟ: ΠΑΟΚΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...