Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου αυτό ακριβως θέλω,

αν έχω αδιαβαστα μυνήματα να μου το επενθυμίζει αν τακτα χρονικα διαστήματα. Υπαρχει ???

ευχαριστώ . . . :O

 

Check this

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φίλε μου αυτό είναι, ευχαριστω. . . .

αλλά πως μπορω να το κατεβάσω? (downloads)

:confused:

Πρεπει να κανεις εγραφη για να μπορεις να κανεις download αλλιως δωσε μου το email σου να σου το στειλω!

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας , μηπως εχει καποιος το blackballer η το blacklist η καποιο παρομοιο γιατι ειχα demo. ευχαριστω. teodgeor@yahoo.gr
theodoros
Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia...prosfata diavasa oti kapoios xrisimopoiise tis qtek to 2020i k mesw wifi k me xrisi tou skype...pire dwrean tilefwno!!!!!!!!---->kat arxas pws ginetai na pareis dwrean tilefwno me to skype(to programma to exw egkatestimeno sto pc mou k to mono pou leei einai to skype out pou plirwneis!!!!)?!... k yparxei to skype gia to 6600??
Link to comment
Share on other sites

To skype otan kykloforhse(+twra vevaia)duleve dwrean me allus xrhstes pu exun skype ara san na syndeei 2 ypologistes me fwnh ;) twra gia na dulepsei sto kinhto 8a prepei na xeis mia epafh me pc (pesme wifi-bluetooth)+fortwnodas ton client pu kykloforei gia kinhta milas me osus exun+ekoinoi to skype(gia dwrean anaferomai)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

[New] Geominder for Series 60

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/1059928/screenshot1.gif

Geominder by Ludimate allows you to create location-based reminders that stay attached to physical locations. When arriving at a marked location, Geominder can play an alarm and display a stored text note or a voice note previously associated to the location. Geominder uses mobile network's cell id information and doesn't require an extra GPS device.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1351&faq=30

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia...prosfata diavasa oti kapoios xrisimopoiise tis qtek to 2020i k mesw wifi k me xrisi tou skype...pire dwrean tilefwno!!!!!!!!---->kat arxas pws ginetai na pareis dwrean tilefwno me to skype(to programma to exw egkatestimeno sto pc mou k to mono pou leei einai to skype out pou plirwneis!!!!)?!... k yparxei to skype gia to 6600??

 

Υπάρχει για το 6600 αλλά:

 

1) Είναι πολύ δύσκολο να δουλέψει ειδικά αν το bluetooth που έχεις στο pc δεν είναι περασμένο με drivers της Microsoft.

 

2) Μετά είναι λίγο πακέτο να ρυθμίσεις τις πύλες

 

3) Δεν είναι χρήσιμο αν το καλοσκεφτείς μιας και το μόνο που κάνει είναι το ότι αντί να χρησιμοποιείς το σετ μικρόφωνο-ακουστικό που ήδη έχεις, χρησιμοποιείς το 6600 σου.Εκτός αν έχεις bluetooth μεγάλης εμβέλειας και κάνεις τόσο μεγάλη χρήση του Skype όπου όταν μιλάς δεν θες να κάθεσαι δίπλα στο pc αλλά να περιφέρεσαι μέσα στο σπίτι ή το μπαλκόνι. Κάτι σαν ασύρματα ακουστικά με μικρόφωνο στην ουσία.

 

4) Οι full εκδόσεις που είναι στα "γνωστά" μέρη δεν είναι και πολύ αξιόπιστες και παρά τις αξιόλογες προσπάθειες των "χειρούργων" που τις επιμελήθηκαν, παρουσιάζουν αρκετά σφάλματα.

 

Εμένα για τη μικρή χρήση που κάνω δεν με βόλεψε κι έφαγα και 5 ώρες για να το συγχρονίσω.

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει καποιο προγραμμα για Notes (Σημειωσεις), που να KANEI ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΜΕ ΤΟ OUTLOOK ΑΛΛΑ NA EXEI ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ απο τα Notes της Nokia;; Δηλαδη να μπορεις να βλεπεις περισσοτερο κειμενο στην οθονη του κινητου και οχι εκεινη την γκουμουτσα γραμματοσειρα της Nokia.
Link to comment
Share on other sites

[New] Geominder for Series 60

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/1059928/screenshot1.gif

Geominder by Ludimate allows you to create location-based reminders that stay attached to physical locations. When arriving at a marked location, Geominder can play an alarm and display a stored text note or a voice note previously associated to the location. Geominder uses mobile network's cell id information and doesn't require an extra GPS device.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1351&faq=30

Χρρρμ... δεν ξέρω κατά πόσο χρήσιμο είναι αυτό... αλλά χαριτωμένο ακούγεται :D θα το ψάξω εν καιρώ και θα μεταφερω εντυπώσεις :)

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα σαν το media safe γιατι αυτο δεν μου αναγνωριζει το pass αν και εκανα απεγκατασταση και εσβησα τα αρχεια στο system/instal
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα σαν το media safe γιατι αυτο δεν μου αναγνωριζει το pass αν και εκανα απεγκατασταση και εσβησα τα αρχεια στο system/instal

 

Smart Crypto, eggiisi.. :)

to mediasafe exei provlima me to pass!

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει ακριβώς το Smart Crypto και που το 'βρίσκουμε';

 

Για το τι κανει δες ΕΔΩ ,οσο για το που το βρισκεις δες στον πινακα περιεχομενων και ριξε μια ματια στο thread με τα Links ή σε εκεινο που αναφερεται στο mIRC. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ame.....mumsms+ legetai&to vriskeis sta gnwsta magazia...trekse omws akoma pu exun ekptwseis :P

file mou to katebasa ala mou kani sinexia to monitor anenergo mipos 8a mporouses na mou to stilis mazi me to klidaki tou

efxaristo andreas443@yahoo.com

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

για παιδες!εχετε ακουσει τιποτα για κανενα προγραμμα ρυθμισης των χορδων της κιθαρας?εχω το guitar tuner αλλα ειναι trial version.και κατι αλλο το mobiluck το ειχα βρει σε μια ρωσικη σελιδα αλλα δεν θυμαμαι πως την λενε μηπως μπορει καποιος να μου πει?την ειχατε δωσει καποτε στο forum.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά επειδή το ezsms το δοκίμασα,έχει επιλογή να στείλεις fake sms που σημαίνει ότι γράφεις ένα sms,επιλέγεις αποστολέα και ώρα που θα σταλεί και αυτό που γίνεται είναι ότι: την ώρα αυτή θα δεχτείς ένα sms με το κείμενο που έγραψες από τον αποστολέα που επέλεξες.Βολικό για να κάνεις πλάκα ή να ξεφύγεις από καταστάσεις :lol: μειωνέκτημα που πρόσεξα ότι στο μήνυμα που λαμβάνεις, αριστερά από τον αποστολέα δεν γράφει "Από" αλλά "Πρός" :mad: μικρή αλλά σημαντική ατέλεια. Επίσης έχει επιλογή για normal sms και encrypted sms αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα :O

Κορυφαία φάση αυτό το πρόγραμμα.Είναι ότι πρέπει για πλάκες.Για να γράφει "από" το μήνυμα,στέλνεις ένα μήνυμα στον αριθμό σου και μετά παραποιείς τον αριθμό και τον αποστολέα μέσω του προγράμματος ;)

Link to comment
Share on other sites

Mporeis na ftiakseis txt files me to Simiomatareio kai na ta stileis me BT.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...