Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει πουθενα το ***** για το panoman;

 

Στο 1ο group του john74 υπαρχει ολοκληρο ;)

 

Δες την υπογραφη του...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το power dictaphone:

1.Σήμερα παρατήρησα οτι ενώ είχα κλειδωμένο το κινητό(με κωδικό ασφαλείας κιόλας) αυτο άρχισε να γράφει(πατήθηκε μόνο του μάλλον όταν το είχα στην τσέπη).Μου έγραψε γύρω στα 27 λεπτά δηλαδή κάπου 25mb+κατι. :wacko:

Ε

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το power dictaphone:

1.Σήμερα παρατήρησα οτι ενώ είχα κλειδωμένο το κινητό(με κωδικό ασφαλείας κιόλας) αυτο άρχισε να γράφει(πατήθηκε μόνο του μάλλον όταν το είχα στην τσέπη).Γιατί γίνεται αυτό?Μου έγραψε γύρω στα 27 λεπτά δηλαδή κάπου 25mb+κατι. :wacko:

2.Εχω την έκδοση 1.2 και κάνει μπιπ ανα 5 δευτερόλεπτα.Διάβασα οτι σε κάποιους δεν κάνει μπιπ.Ποιά έκδοση χρησιμοποιείτε(για 7610 μιλάω)?

 

 

edit:Συγνώμη για το διπλό post.Λάθος έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια.

Εκανα format στο κινητό(ενα 6600).Ολα πήγαν καλα, αλλά μετά που έβαλα το powerlock, το smart profiles και το fscaller, κάθε φορα που κλείνω το κινητό ή κανω επανεκκίνηση τα προγραμματα αυτά απενεργοποιούνται και πρέπει να τα ξαναενεργοποιώ.Μήπως ξέρει κανείς τι να κάνω?

Ξανακάντες install απο πάνω μπας και συνέλθουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το power dictaphone:

1.Σήμερα παρατήρησα οτι ενώ είχα κλειδωμένο το κινητό(με κωδικό ασφαλείας κιόλας) αυτο άρχισε να γράφει(πατήθηκε μόνο του μάλλον όταν το είχα στην τσέπη).Γιατί γίνεται αυτό?Μου έγραψε γύρω στα 27 λεπτά δηλαδή κάπου 25mb+κατι. :wacko:

2.Εχω την έκδοση 1.2 και κάνει μπιπ ανα 5 δευτερόλεπτα.Διάβασα οτι σε κάποιους δεν κάνει μπιπ.Ποιά έκδοση χρησιμοποιείτε(για 7610 μιλάω)?

 

 

edit:Συγνώμη για το διπλό post.Λάθος έγινε.

 

Δεν παιζει ρολο αν ειναι κλειδωμενο το πληκτρολογιο, αν πατηθει το hot key του power dictaphone τοτε αυτο θα αρχισει να γραφει.Με αυτον τον τροπο μου εχει γεμισει 2 φορες η καρτα μου. :o

Εμενα παντως με την 1.02 δεν κανει μπιπ καθε 5 δευτερολεπτα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Στο 1ο group του john74 υπαρχει ολοκληρο ;)

 

Δες την υπογραφη του...

Ειναι το ιδιο που κατεβασα φιλαρακι μου ζηταει registration code :o
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το ιδιο που κατεβασα φιλαρακι μου ζηταει registration code :o

 

Εγω απο εκει το κατεβασα και μου δουλεψε κανονικα... !

Παντως δεν χανεις τιποτα, το προγραμματακι ειναι ψιλομαπα :D

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το ιδιο που κατεβασα φιλαρακι μου ζηταει registration code :o

Δοκιμασες να βαλεις 0000 ή 0 που μπαινει στα περισσοτερα σπασμενα?

Link to comment
Share on other sites

Re pedia exo to exis provlima sto 3650

 

8Elo na valo stin o8oni tou kinitou mou eki pou exi tis sintomefsis sto aristera na vgeni to photofusion kai sto dexia to camcoder (philips) alla i ri8misis tou kinitou mou exoun mono na epilexo apo ta programata pou exi to litourgiko tis nokia!

Evala to sProfiles to opio sou epitrepi na to kanis afto k.o.k

Omos otan pao sto camcoder (phillips) mou lei na kliso kapies efarmoges kai na xanaprospa8iso!

Mipos xerete ti mporo na kano giafto?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή η οποία να κάνει backup τον τηλεφωνικό κατάλογο του κινιτού σε κάποιο format το οποίο να υποστιρίζεται από το outlook?

Έχω ήδη δοκιμάσει το Contacts manager το οποίο ναι μεν κανει backup σε αρχείο .CSV αλλά το outlook βγάζει σφάλμα κατά την εισαγωγή...

This far away night life keeps it in it's vault. You'll never come back from that place in pieces.

Boring, drilling, dictator...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή η οποία να κάνει backup τον τηλεφωνικό κατάλογο του κινιτού σε κάποιο format το οποίο να υποστιρίζεται από το outlook?

Έχω ήδη δοκιμάσει το Contacts manager το οποίο ναι μεν κανει backup σε αρχείο .CSV αλλά το outlook βγάζει σφάλμα κατά την εισαγωγή...

SmartVCard;

Link to comment
Share on other sites

Re pedia exo to exis provlima sto 3650

 

8Elo na valo stin o8oni tou kinitou mou eki pou exi tis sintomefsis sto aristera na vgeni to photofusion kai sto dexia to camcoder (philips) alla i ri8misis tou kinitou mou exoun mono na epilexo apo ta programata pou exi to litourgiko tis nokia!

Evala to sProfiles to opio sou epitrepi na to kanis afto k.o.k

Omos otan pao sto camcoder (phillips) mou lei na kliso kapies efarmoges kai na xanaprospa8iso!

Mipos xerete ti mporo na kano giafto?

 

Λογικα το camcoder θελει περισσοτερη μνημη για να τρεξει .Αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να περασεις καποια εφαρμογη που κανει memory compression πχ stacker

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=174&faq=11

Δοκιμασε το :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

BootMan

BootMan is a boot configuration utility for UIQ smartphones. Besides providing configurable autostart of applications, it also features flip mode support, system information, editing the startup greeting, reboot, and more.

 

 

 

 

 

BootMan provides accelerated access to those applications that you use most often. You can select any number of programs that you want to start automatically whenever you turn your phone on. BootMan saves time as you do not need to launch frequently used applications one by one. Using the simple and convenient interface you can configure your autostart list and also how the individual programs will behave when started.

 

Major features include:

 

Unlimited number of selectable autostart applications

 

Works in both flip modes

 

Can restrict program launch to a certain flip mode

 

Configure if application is launched silently or with a message

 

Configurable delay before starting each application

 

Edit the system startup message (greeting)

 

Reboot the phone from software

 

Useful information like time of the last boot.

Link to comment
Share on other sites

BootMan

BootMan is a boot configuration utility for UIQ smartphones.

Tην απαντηση την εδωσες ο ιδιος :)

Δεν κανει για τα S60 :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε beta του FExplorer 1.12 με ουκ ολίγες βελτιώσεις. Θα την βρείτε (δωρεάν-είναι freeware) εδω:

http://users.skynet.be/domi/next.html

Καλά που το θυμήθηκες τώρα έχει κυκλοφορήσει πάνω από βδομάδα και νομίζω έχει αναφερθεί στο άλλο topic για εφαρμογές symbian 7

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παντως το FExplorer 1.12 εχει αρκετες διαφορες οπως το οτι προσθεσαν το mailbox.

Ομως οταν το ανοιγω το μονο που μου δειχνει ειναι ενα *.txt αρχειο που μου εχουν στειλει με bluetooth και τιποτε αλλο.Ελπιζω να το διορθωσουν σε επομενη εκδοση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δειχνει μονο τα μηνυματα που εχεις στη μνημη τηλεφωνου και οχι στην καρτα μνημης. παντως οταν εχεις ενα αρχειο απο υπερυθρες ή bt το δειχνει κι ας ειναι στην καρτα...δεν καταλαβαινω. επισης αν το βαλετε σε fullscreen τρωει κολλημα οταν κινεισαι απο τη μια μνημη στην αλλη στην κεντρικη οθονη του και αντι να δειξει τη μνημη της καρτας π.χ., δειχνει τη μνημη της rom που επελεξες πριν απο αυτη.
Link to comment
Share on other sites

Τα μηνυματα τα εχω στην εσωτερικη μνημη του τηλεφωνου και οχι στην καρτα μνημης.Το αλλο που λες δεν το εχω προσεξει.

Ελπιζω να διορθωθει μιας και ειναι beta. :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

εγω τα'χω στην καρτα, γι'αυτο το ειπα. τοτε δε ξερω :). το αλλο ισχυει, το ειδα και σε ενα φιλο μου. ε φανταζομαι θα τα διορθωσουν με το καλο...
Link to comment
Share on other sites

Παντως το FExplorer 1.12 εχει αρκετες διαφορες οπως το οτι προσθεσαν το mailbox.

Ομως οταν το ανοιγω το μονο που μου δειχνει ειναι ενα *.txt αρχειο που μου εχουν στειλει με bluetooth και τιποτε αλλο.Ελπιζω να το διορθωσουν σε επομενη εκδοση.

τι???δηλ. μπορει και διχνει τα εισερχομενα μηνυματα???(αν καταλαβα καλα)

Link to comment
Share on other sites

τι???δηλ. μπορει και διχνει τα εισερχομενα μηνυματα???(αν καταλαβα καλα)

 

Οχι ειναι κατι αντιστοιχο με το mailbox που εχει το FileMan της Symbianware.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Απλως σου δειχνει ποια αρχεια ειναι στο c: ή e:\system\mail για να μην καθεσε να ψαχνεις στους φακελους... :)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...