Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kατέβασα από irc to ISilo v4.29 BiNPDA ******ed*. Τι κωδικό πρέπει να βάλω για να δουλέψει σε full version. To txt file αναφέρεται οτι πληκρολογείς έναν τυχαίο κωδικό και γίνεται register αλλά δεν πετυχαίνει :( έχει κανένας καμιά ιδέα
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ παναθα μου αλλα πως κανεις το cr***k?

Yparxoyn dyo efarmoges sto link poy parethesa.H FULL version vrisketai ligo pio kato sth selida.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν υπαρχει κατι νεοτερο.Junior αν θες να κατεβασεις το tool απο την Nokia τοτε πηγαινε ΕΔΩ . :)

thx :) έχω αρκετό καιρό να ασχοληθώ με s60 και έχω ξεχάσει ακόμα και τα βασικά... :O

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Kατέβασα από irc to ISilo v4.29 BiNPDA ******ed*. Τι κωδικό πρέπει να βάλω για να δουλέψει σε full version. To txt file αναφέρεται οτι πληκρολογείς έναν τυχαίο κωδικό και γίνεται register αλλά δεν πετυχαίνει :( έχει κανένας καμιά ιδέα

 

Οταν ειδα το post σου φιλε μου,το κατεβασα και εγω γιατι το περιμενα καιρο...,με την ελπιδα να μη σερνεται οπως σερνοταν στο 6600 που ειχα πριν.Τωρα θα το δοκιμασω στο Ν70!

Anyway,πιστευω πως (παρα το γεγονος αυτο που κ εγω το'χω απορια πλεον),το isilo 4.29 ειναι fylly fynctional ακομα και ας μη δεχεται τυχαιο κωδικο.....

ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΞΗΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ:

menu>edit>options>mode>free mode>disable,για καθε κειμενο που θες να διαβασεις!

Η δικη μου εμπειρια αυτη ειναι!Ας με διορθωσει καποιος πιο εμπειρος!

Ελπιζω να ελυσα τις αποριες και να βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites

[New] Phone Pilot for Series 60

 

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/1003497/pp_mainscreen_handango.gif http://www.mobisophy.com/images/PP_Screen_4.gif

 

PhonePilot by Mobisophy is an all-purpose, easy to use call controller. PhonePilot integrates all call control functions, including: call filter and diverter, answer machine, call recorder and auto SMS responder.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1490&faq=2

----------------------------------------------------------------------------

 

[New] AutoPaper for S60

 

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/94430/ap01_1.jpg

AutoPaper from WildPalm lets you automatically change your phone wallpaper – every hour, day, week or month. AutoPaper comes in a variety of Wallpaper packs. Each pack contains 12 themed wallpapers, which AutoPaper will display in turn.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1489&faq=24

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ακούγεται πολύ ενδιαφέρον. Μένει να το δοκιμάσουμε τώρα. Σαν πολυμηχάνημα ακούγεται :)

 

 

....To δοκίμασα και διαπίστωσα ότι είναι ένα και το αυτό...Interactive Voice Call Master :wacko: με ελάχιστες παραλλαγές.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ακούγεται πολύ ενδιαφέρον. Μένει να το δοκιμάσουμε τώρα. Σαν πολυμηχάνημα ακούγεται :)

 

 

....To δοκίμασα και διαπίστωσα ότι είναι ένα και το αυτό...Interactive Voice Call Master :wacko: με ελάχιστες παραλλαγές.

 

Το δοκίμασες?Έβαλες blacklist?προλαβαίνει να χτυπήσει ο ήχος ή το κλείνει αμέσως?Πρέπει να το έχεις ανοιχτό στο background?Ή τρέχει σαν deamon?Να το δοκιμάσω και εγώ?... :O

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς καμία εφαρμογή με την οποία μπορείς να κάνεις search στον τηλεφωνικό σου κατάλογο να δεις αν έχεις έναν αριθμό, χωρίς να χρειάζεται να κάνεις το κλασσσικό: να πας να τον καλέσεις μέχρι να εμφανίστει το όνομα στην οθόνη?
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασες?Έβαλες blacklist?προλαβαίνει να χτυπήσει ο ήχος ή το κλείνει αμέσως?Πρέπει να το έχεις ανοιχτό στο background?Ή τρέχει σαν deamon?Να το δοκιμάσω και εγώ?... :O

Το κλείνει σχεδόν αμέσως. Με το που πάει να κάνει το πρώτο μπιπ, στέλνει απασχολημένο τόνο σε κλάσματα δευτερολέπτου και δίνει την αίσθηση ότι είναι όντως απασχολημένο. Αν το καλοσκεφτείς, είναι καλύτερα έτσι, γιατί μετά μπορείς να δεις ποιοι σε έχουν πάρει τηλέφωνο. Πολύ καλό και σαν αυτόματος τηλεφωνητής. Βάζεις τον ήχο που θες εσύ, ενώ αν αλλάξεις γνώμη μπορείς να απαντήσεις κατά την διάρκεια που σου αφήνουν μήνυμα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Τρέχει στο παρασκήνιο.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς καμία εφαρμογή με την οποία μπορείς να κάνεις search στον τηλεφωνικό σου κατάλογο να δεις αν έχεις έναν αριθμό, χωρίς να χρειάζεται να κάνεις το κλασσσικό: να πας να τον καλέσεις μέχρι να εμφανίστει το όνομα στην οθόνη?

 

Lookup και είναι και opensource μάλιστα!

 

(νομίζω επιτρέπεται η επισύναψη)

LookUp_v1.00.zip

Link to comment
Share on other sites

Μα έτσι κι αλλιώς δεν εμφανίζεται το όνομα, από την στιγμή που είναι καταχωρημένος κάποιος αριθμός στον κατάλογο;
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Lookup και είναι και opensource μάλιστα!

 

(νομίζω επιτρέπεται η επισύναψη)

 

Δεν υπαρχει προβλημα φιλε μου, εφοσων ειναι δωρεαν ;)

http://www.symbian.com/developer/techlib/apps/lookup.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μα έτσι κι αλλιώς δεν εμφανίζεται το όνομα, από την στιγμή που είναι καταχωρημένος κάποιος αριθμός στον κατάλογο;

Πές πως έρχεται ο κολλητός και σου λέει να δείς αν ξέρεις πιανού είναι το τηλέφωνο που του έκανε αναπάντητη... :O Στον δικό του κατάλογο δεν είναι, δες αν είναι στο δικό σου χωρίς να προσθέσεις κλήση στο μητρώο ;)

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

Στον δικό του κατάλογο δεν είναι, δες αν είναι στο δικό σου χωρίς να προσθέσεις κλήση στο μητρώο ;)

 

αλλα πως?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ακούγεται πολύ ενδιαφέρον. Μένει να το δοκιμάσουμε τώρα. Σαν πολυμηχάνημα ακούγεται :)

 

 

....To δοκίμασα και διαπίστωσα ότι είναι ένα και το αυτό...Interactive Voice Call Master :wacko: με ελάχιστες παραλλαγές.

 

Το Interactive Voice Call Master λειτουργει κανονικα στο κινητο σου?

Εγω αν και το χρειαζομαι και το θελω δεν καταφερα να το κανω να δουλεψει. Ειναι το σπασμενο που βρηκα πριν καιρο στο i-phone.

 

Αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω το advanced call manager 2.00 αλλα το voice call master θα ηταν πολυ πιο ευχρηστο.

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δουλεύει χωρίς κανένα πρόβλημα.

Ειδικά στην απόρριψη κλήσεων είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει. Δεν προλαβαίνει να βγάλει κιχ.

Στον τηλεφωνητή αυτό που με ενοχλεί ότι όταν κάνει την εγγραφή, είναι ενεργό το ακουστικό και ειδικά στην περίπτωση του Ν90, αυτό σημαίνει ότι με κλειστό καπάκι λειτουργεί η ανοιχτή ακρόαση.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Το Interactive Voice Call Master λειτουργει κανονικα στο κινητο σου?

Εγω αν και το χρειαζομαι και το θελω δεν καταφερα να το κανω να δουλεψει. Ειναι το σπασμενο που βρηκα πριν καιρο στο i-phone.

 

Αυτη τη στιγμη χρησιμοποιω το advanced call manager 2.00 αλλα το voice call master θα ηταν πολυ πιο ευχρηστο.

εμενα παντως στο 6600 βγαζει συνεχεια σφαλματα, στο ακυρο, στο μενου, στην οθονη αναμονης, οπου θελει:wacko:

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως στο 6600 βγαζει συνεχεια σφαλματα, στο ακυρο, στο μενου, στην οθονη αναμονης, οπου θελει:wacko:

 

Και στο 7610 μου δεν κανει τιποτα, μολις εχω κληση, βγαζει "σφαλμα", η εφαρμογη κλεινει και το κινητο απανταει στην κληση. :cry:

 

Υπαρχει καποιος αλλος που το λειτουργει σε 7610 ή 6600?

 

Aisopos ποια εκδοση εχεις και που την βρηκες ?

Thanx

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Aisopos ποια εκδοση εχεις και που την βρηκες ?

Thanx

Την 1.50

Που αλλού; Στο iphone. :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ξερεις αν κανει και για το 7610 ?

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...