Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Exei kaneis kamia ekdosh tou Active Today pou na douleyei sto 6630 PLZ ??

 

Παίζει στο 3230;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

egw pali callrecorder pshfizw giati me exei volepsei tamala.....idika otan exeis 512ara ;)

 

psiloc apo makria&agaphmenoi giati polla provlhmata postarun ta paidia sin oti teleftaies ekdoseis ute kata dianian spasmenes :O

 

douleyei sto 3230? mporei kapioos na mou steilei k mena to callrecorder?

i opoio einai symvato diladi. m_e_vaki@yahoo.gr

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

paidia psaxnw to quick office gia to 3230. to katevazw apo to site tis nokia??

de 8elei registration?

"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

paidia psaxnw to quick office gia to 3230. to katevazw apo to site tis nokia??

de 8elei registration?

Οχι φιλαρακο,δεν θελει register,η συγκεκριμενη εκδοση ειναι απλα για να ανοιγεις αρχεια του office αλλα υπαρχει μια αλλη εκδοση που κανει και δημιουργια αρχειων του office!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Δες για την active today .... ;) :cool:

 

απο οτι βλεπω εχει και συντομευσεις για αγαπημενες εφαρμογες η κανω λαθος?αν ναι ειναι πολυ καλο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια...

 

Τελικά το Active Today παίζει στο 3230; Αν ναι ποια version;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Δες για την active today .... ;) :cool:

 

 

φίλε μου ειναι πολυ πρώτο !!!!

αλλα ειναι demo . . . . :(

 

μήπως μπορούμε να το βρούμε free :cry:

(αν το εχει κάποιος μήπως μπορει να μου το στήλει ??)

 

Ευχαριστώ ;)

trela_nera
Link to comment
Share on other sites

iparxei programma pou na mporeis na epeksergazete arxeia mp3 sto kinito? efxaristo prokatabolika
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

iparxei programma pou na mporeis na epeksergazete arxeia mp3 sto kinito? efxaristo prokatabolika

δηλ. τι επεξεργασια εννοεις???οχι δεν νομιζω να υπαρχει κατι

Link to comment
Share on other sites

Πού είναι; Προσπάθησα να το βρώ αλλά τίποτα. Με ενδιαφέρει να γράφω π.χ. μια εκπομπή από ράδιο σε mp3 και μετά να μεταφέρω αυτό το αρχείο στο κινητό και να μπορώ να το ακούω και ότι κομμάτια μου αρέσουν να μπορώ να τα χωρίζω και να τα αποθηκεύω ως ξεχωριστό αρχείο. Δηλαδή σαν copy paste ενός Mp3 αρχείου. Δηλαδή να μπορώ ένα αρχείο mp3 να το χωρίζω ή να κόβω μέροι του που δε θέλω κλπ
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Πού είναι; Προσπάθησα να το βρώ αλλά τίποτα. Με ενδιαφέρει να γράφω π.χ. μια εκπομπή από ράδιο σε mp3 και μετά να μεταφέρω αυτό το αρχείο στο κινητό και να μπορώ να το ακούω και ότι κομμάτια μου αρέσουν να μπορώ να τα χωρίζω και να τα αποθηκεύω ως ξεχωριστό αρχείο. Δηλαδή σαν copy paste ενός Mp3 αρχείου. Δηλαδή να μπορώ ένα αρχείο mp3 να το χωρίζω ή να κόβω μέροι του που δε θέλω κλπ

 

Ολα αυτα θελεις να τα κανεις απο το κινητο σου;;;

Θα σε απογοητευσω αλλα δεν γινεται.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: :cry: τοτε τι παραπάνω κάνουν τα symbian :cry: :cry: :blink: :wacko:
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Πού είναι; Προσπάθησα να το βρώ αλλά τίποτα. Με ενδιαφέρει να γράφω π.χ. μια εκπομπή από ράδιο σε mp3 και μετά να μεταφέρω αυτό το αρχείο στο κινητό και να μπορώ να το ακούω και ότι κομμάτια μου αρέσουν να μπορώ να τα χωρίζω και να τα αποθηκεύω ως ξεχωριστό αρχείο. Δηλαδή σαν copy paste ενός Mp3 αρχείου. Δηλαδή να μπορώ ένα αρχείο mp3 να το χωρίζω ή να κόβω μέροι του που δε θέλω κλπ

Ξέρω και για ένα κινητό που τρέχει Veggian software και τρέχει συνεχώς οτι πρόγραμμα γουστάρεις. Του βάζεις photoshop cs2 το τρέχει, του βάζεις autocad 2005 το τρέχει... και όταν έχει καλό καιρό ψήνει μπριζόλες στο ενσωματωμένο μπάρμπεκιου και σερβίρει καφεδάκια!!!

Ας είμαστε σοβαροί από αυτά που ζητάμε

Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: :cry: τοτε τι παραπάνω κάνουν τα symbian :cry: :cry: :blink: :wacko:

 

:D :D gelaw ap'ton prohgoumeno filo...

 

Kai giati de to kaneis me to Nero Wave Editor sto PC sou... ??

 

Mhn perimeneis leitourgies pou kaneis me 3Ghz, na tis kaneis toso eukola kai sena thlefono...

Link to comment
Share on other sites

Και μιας που μιλάγαμε για MP3 να ρωτήσω κι εγώ κάτι? Έχω το 6600 και έχω βάλει εφαρμογές για να παίζει και MP3. Ως εδώ όλα καλά. Μήπως ξέρει κανείς να μου πει πως μπορώ να αποθηκεύσω ένα MP3 που μου στέλνει κάποιος με μήνυμα χωρίς να χρησιμοποιήσω κάποιον file manager, όπως δηλαδή αποθηκεύω οποιοδήποτε άλλο μουσικό αρχείο που μου στέλνουν με μήνυμα? Γιατί όταν ανοίγω το μήνυμα παίζει το αρχείο αλλά κανένα από τα MP3 player's που χρησιμοποιώ δεν έχει επιλογή save. Ξέρει κανείς αν γίνεται αυτό που θέλω και πως?

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγες μερες εβαλα τον player της σειρας Ν στο 6680 και παρατηρησα οτι δεν βγαζει στο desktop κατω απο το active menu την συντομευση για να αυξομειώνω την ενταση και πρεπει να παταω το μενου για να ανοιξω τον player και να κανω αλλαγες... Καμμια προταση ? :confused:

 

Και κατι αλλο , αν κανω soft format στο κινητο με τον κωδικο (που δεν θυμαμαι και ποιος ειναι ... :O ) τι ακριβως χανω απο την μνημη του τηλεφωνου ??? Τις επαφες τις κραταει ?

 

Και τωρα τα δυσκολα :

a) Υπαρχει κανενα προγραμμα που να μετραει τα Sms ?

Κατι εχει παρει το αυτι μου για ενα SMS Counter , αλλα δεν μπορω να το βρω στο Irc... Οποιος το εχει και εχει λιγο χρονο ας το κανει Forward please ... ( mythos_g@yahoo.gr :p )

 

b) Κανενα προγραμμα για να μου υπενθυμιζει οτι ξεπερασα τον Free χρονο ομιλιας μου , γιατι ολο βγαινω μειον οταν ερχεται η λυπητερη σπιτι... (αν και δεν εχς ακουσει κατι ...)

 

c) Στα BlackBaller και Blacklist οταν αποριπτουν καποια κληση , αυτος που παιρνει τηλεφωνο ακουει το κλασσικο κλεισιμο στα μουτρα, υπαρχει κανενα αλλο που να λεει οτι ειμαι εκτος δικτυου ? (και οτι δεν την απαταω με καμμια αλλη ??? :w00t: )...

Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly

FazerClub.Gr

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν εχω ιδεα!

2. το *#7370# λες? τα παντα θα χασεις. αλλα μπορεις να κανεις backup τις επαφες σου με το "contacts manager" . Αφου τις backupαρεις και βαλεις το αρχειο τοu backup στο pc , κανεις το φορματ σου , μετα βαζεις το contacts manager ξανα και κανεις import τις επαφες απο αρχειο του backup. :)

 

a) Δεν εχω ιδεα

 

b) γιατι δεν κοιτας τους μετρητες κλησεων στα logs βρε? και τους μηδενιζεις οταν αλλαζει ο δωρεαν χρονος σου ;)

 

c) στο blackballer νομιζω υπαρχει αυτη η επιλογη! στο blacklist σιγουρα δεν υπαρχει... οποτε δοκιμασε το blackballer και ψαξε τα settings... (Πονηρουληη... :w00t: )

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν εχω ιδεα!

2. το *#7370# λες? τα παντα θα χασεις. αλλα μπορεις να κανεις backup τις επαφες σου με το "contacts manager" . Αφου τις backupαρεις και βαλεις το αρχειο τοu backup στο pc , κανεις το φορματ σου , μετα βαζεις το contacts manager ξανα και κανεις import τις επαφες απο αρχειο του backup. :)

 

a) Δεν εχω ιδεα

 

b) γιατι δεν κοιτας τους μετρητες κλησεων στα logs βρε? και τους μηδενιζεις οταν αλλαζει ο δωρεαν χρονος σου ;)

 

c) στο blackballer νομιζω υπαρχει αυτη η επιλογη! στο blacklist σιγουρα δεν υπαρχει... οποτε δοκιμασε το blackballer και ψαξε τα settings... (Πονηρουληη... :w00t: )

 

 

Σε ευχαριστω πολυ ΤΑΧ αλλα για το blackballer δεν καταφερα να βρω αυτη την ρυθμιση ( και κινδυνευω... :shifty: )

Τα Logs τα ξερω , απλα ρωτησα μηπως εχει βγει κανενα app που να σωζει τσεπες...

Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly

FazerClub.Gr

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα τα δυσκολα :

a) Υπαρχει κανενα προγραμμα που να μετραει τα Sms ?

Κατι εχει παρει το αυτι μου για ενα SMS Counter , αλλα δεν μπορω να το βρω στο Irc... Οποιος το εχει και εχει λιγο χρονο ας το κανει Forward please ... ( mythos_g@yahoo.gr :p )

 

b) Κανενα προγραμμα για να μου υπενθυμιζει οτι ξεπερασα τον Free χρονο ομιλιας μου , γιατι ολο βγαινω μειον οταν ερχεται η λυπητερη σπιτι... (αν και δεν εχς ακουσει κατι ...)

 

c) Στα BlackBaller και Blacklist οταν αποριπτουν καποια κληση , αυτος που παιρνει τηλεφωνο ακουει το κλασσικο κλεισιμο στα μουτρα, υπαρχει κανενα αλλο που να λεει οτι ειμαι εκτος δικτυου ? (και οτι δεν την απαταω με καμμια αλλη ??? :w00t: )...

Για τα a,b εγώ χρησιμοποιώ το Stat Monitor. Άλλο ένα χρήσιμο πρόγραμμα που σε υποψιάζει για το πόσο μιλάς σε κάθε κλήση (την ώρα που μιλάς) είναι και το Minutes Beeper

Link to comment
Share on other sites

Για τα a,b εγώ χρησιμοποιώ το Stat Monitor. Άλλο ένα χρήσιμο πρόγραμμα που σε υποψιάζει για το πόσο μιλάς σε κάθε κλήση (την ώρα που μιλάς) είναι και το Minutes Beeper

 

Egw pali xrhsimopoiw to df minutes sto opoio (en sugrish me to stat monitor)boreis na valeis to megisto orio leptwn-sms-kb pu exeis dwrean&se idopoiei katef8eian pote exun kseperastei..orizeis&pote mhdenizei o metrhths(1 tou mhnos)&eisai ok ;)

 

Twra gia thn erwthsh su peri kleisimatos sta mutra dysthxws einai 8ema diktiou na ftasei h klhsh sto kinhto su...ena einai prosvasimo to kinhto su&ftasei h klhsh to mono pu borun na kanun ta sxetika programmata einai hte na to kleisun,hte na mhn xtyphsei to kinhto su i na to prow8hsun ston enswmatomeno thlefwnhth tu kinhtu KANENA den 8etei to kinhto su ektos diktyou gia sygekrimena thl/ta :cool:

 

Oti den exeis apo ta progs pu su protiname ase ena email&sta stelnw

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Για τα a,b εγώ χρησιμοποιώ το Stat Monitor. Άλλο ένα χρήσιμο πρόγραμμα που σε υποψιάζει για το πόσο μιλάς σε κάθε κλήση (την ώρα που μιλάς) είναι και το Minutes Beeper

 

To stat monitor sou vgazei kanonika tin ora pou se kalese o kathenas? Se mena nomizw xanei 2 wres se kathe kataxwrisi!

Link to comment
Share on other sites

To stat monitor sou vgazei kanonika tin ora pou se kalese o kathenas? Se mena nomizw xanei 2 wres se kathe kataxwrisi!

 

Εμενα η εκδοση 1.3 που εχω δεν εχει καμμια καθυστερηση.Απ'οτι ειδα βγηκε και νεοτερη (version 2.4), δοκιμασε την να δεις μηπως με αυτη δεν εχεις προβλημα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...