Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον argi_7

 

rms.db αυτο κανεις read only με το seleq βεβαια

 

Ρε συνονόματε δεν υπάρχει κανένα τέτοιο αρχείο που λες.Είναι στάνταρ αυτό που λες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

FileXchange! Επιτρέπει την περιήγηση στους φακέλους του Series60 κινητού από το PC, αλλά και το ατίστροφο !!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Ρε συνονόματε δεν υπάρχει κανένα τέτοιο αρχείο που λες.Είναι στάνταρ αυτό που λες?

 

 

το rms.db δημιουργείται αφού κανεις μια πρωτη συνδεση στο ιντερνετ με τον webviewer . Αφου δημιουργηθει το κανεις delete και μετα κανεις εναν νεο φακελο με ονομα rms.db και ειναι ok ή το κανεις read only

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lefty-x

 

OK! Έπαθα πλάκα! Συγχαρητήρια στον mikem4600. Είδα το πρόγραμμά του και είναι πολύ καλό. Εντυπωσιάστηκα και από την εμφάνιση ανάμεσα σ' όλα τ' άλλα.

Tnx! :)

 

Αρχικό Μήνυμα από τον lefty-x

 

Μια ερώτηση μόνο. Είδα ότι υπάρχει ειδική έκδοση για 7650. Για το 3650 είναι η άλλη, ή κάνω λάθος;

 

Από ότι μάλλον έχεις ήδη δει, η έκδοση για 7650 τρέχει σε όλα τα Series 60, ενώ η "κανονική" σε όλα πλην του 7650.

 

Αρχικό Μήνυμα από τον lefty-x

 

(...)

Δυστυχώς εγώ που το δοκίμασα μερικές φορές με ένα αρχείο .rm 92ΚΒ, ενώ άρχιζε κανονικά η αποστολή, μου έβγαζε σφάλμα "Message sending failed" και στα details του σφάλματος "Multimedia: Invalid preferred multimedia access point". :/

 

 

Βασικά από όσες πληροφορίες έχω καταφέρει να μαζέψω, αυτό οφείλεται στο ότι για να στείλεις μεγάλα MMS, τα δίκτυα τα θεωρούν "Video MMS" και έχουν κάποιο ιδιαίτερο format, το οποίο δεν έχω βρει πουθενά. Θεωρητικά μπορείς να στείλες ο,τιδήποτε (αυτό ουσιαστικά κάνει το πρόγραμμα), αλλά το δίκτυο μπορεί αν θέλει να το απορρίψει κατά την αποστολή. Αν αλλάξουν τους περιορισμούς τους τα δίκτυα, ή αν βρω πληροφορίες στο τί ακριβώς είναι ένα Video MMS ίσως διορθωθεί αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Εσύ το έχεις ολόκληρο το winrar??Γιατί το πρόγραμμα που μου έδωσε ο johner είναι για 40 μέρες

 

Όλο παράπονο είσαι! :p

Θα σου στείλω και το crack! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον GiorgosH

 

Yparxei kapoio lexiko pou na na kanei metafrash se ellinika?

 

 

οχι. ποιος θα ασχοληθει στην ελλαδα να φτιαξει λεξικο για κινητο

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, είναι δυνατόν να γεμίζετε το thread των εφαρμογών Series 60 με Posts σχετικά με το winrar, το email σας, το crack του και τα ευχαριστήριά σας;;;; Γι αυτό υπάρχουν και τα PM! Γιατί δηλαδή να πρέπει οι υπόλοιποι ν' ανατρέχουμε σελίδες ολόκληρες πίσω για να βρούμε ένα σχετικό post και να υποχρεωνόμαστε να διαβάζουμε όλα αυτά; Σεβαστείτε λίγο και τους νεότερους χρήστες που θα θέλουν να διαβάσουν όλο το θέμα για να βρουν πληροφορίες για ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ Series 60!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον petran

 

Βρε παιδιά, είναι δυνατόν να γεμίζετε το thread των εφαρμογών Series 60 με Posts σχετικά με το winrar, το email σας, το crack του και τα ευχαριστήριά σας;;;; Γι αυτό υπάρχουν και τα PM! Γιατί δηλαδή να πρέπει οι υπόλοιποι ν' ανατρέχουμε σελίδες ολόκληρες πίσω για να βρούμε ένα σχετικό post και να υποχρεωνόμαστε να διαβάζουμε όλα αυτά; Σεβαστείτε λίγο και τους νεότερους χρήστες που θα θέλουν να διαβάσουν όλο το θέμα για να βρουν πληροφορίες για ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ Series 60!

 

Sorry ρε petran. :o

Παιδιά έχετε κάποιο πρόγραμμα που να αλλάζει τα χρώματα της παλέτας.Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πριν αλλά οποιος το θέλει ας μου πει.Προσθέτης στην παλέτα χρωμάτων άλλα 3 χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον anipsios1

 

το rms.db δημιουργείται αφού κανεις μια πρωτη συνδεση στο ιντερνετ με τον webviewer . Αφου δημιουργηθει το κανεις delete και μετα κανεις εναν νεο φακελο με ονομα rms.db και ειναι ok ή το κανεις read only

 

Και τα δύο τα έκανα και μου λέει trial version expired.Κανένας reg key χετε???Αυτό που μου είπες να κάνω το έχεις κάνει εσύ και δουλεύει κανονικά???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Και τα δύο τα έκανα και μου λέει trial version expired.Κανένας reg key χετε???Αυτό που μου είπες να κάνω το έχεις κάνει εσύ και δουλεύει κανονικά???

 

 

ναι δουλευε κανονικα για κανα διμηνο.Μετα μου βγαλε και μενα expired. Το χω σβησει προ πολλού και εχω βαλει τον doris. Καν το και συ. Το μόνο κακό ειναι οτι πιανει περισσοτερο χώρο.

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την anipsios1

Αρχικό Μήνυμα από τον Arg8gr

 

Και τα δύο τα έκανα και μου λέει trial version expired.Κανένας reg key χετε???Αυτό που μου είπες να κάνω το έχεις κάνει εσύ και δουλεύει κανονικά???

 

 

ναι δουλευε κανονικα για κανα διμηνο.Μετα μου βγαλε και μενα expired. Το χω σβησει προ πολλού και εχω βαλει τον doris. Καν το και συ. Το μόνο κακό ειναι οτι πιανει περισσοτερο χώρο.

 

Nai,omws o opera den leitourgei se kartokinita!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

ναι δουλευε κανονικα για κανα διμηνο.Μετα μου βγαλε και μενα expired. Το χω σβησει προ πολλού και εχω βαλει τον doris. Καν το και συ. Το μόνο κακό ειναι οτι πιανει περισσοτερο χώρο.[/b]

 

Nai,omws o opera den leitourgei se kartokinita!

 

 

δεν σου ειπα για τον opera αλλά για τον doris

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Oops,sorry!Telos pantwn oute o doris kanei gia kartokinita.Mono o webviewer leitourgei se kartokinita!

 

Αυτό είναι στάνταρ???Γιατί και εγώ κάρτα έχω.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Arg8gr

Θα το δοκιμάσω καιθα σου πω johner

 

Me cosmote whats up den leitourgei!To dokimasa ki ego polles fores.

Link to comment
Share on other sites

Re paidia peste mou kapios an exei provlima me to Agile Messenger?

Prospatho na sindetho alla se olla mou leei na kitaxo tis rithmiseis sto GPRS mou kai na xanadokimaso.Den ei ne dinati i sindesi me ton server.

Mexri tora olla pigenan kala ti to epiase kai den mpori na sindethi tora??

To ekana kai uninstall alla pali tipota.

Efxaristo

http://www.danasoft.com/sig-gre.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, υπάρχει κάποιο scientific calculator σε .sis ή και σε midlet προσβάσιμο, όμως, για download μεσω wap. Τα θέλω έτσι γιατί δεν έχω επικοινωνία του 3650 με το pc μέσω υπερύθρων και τα κατεβάσω με direct link μέσω wap... Τhanks...

Τι μου είπανε; Να διαβάζω 1 ώρα και να κάνω διάλειμμα 5 λεπτά, ή να διαβάζω 5 λεπτά και να κάνω 1 ώρα διάλειμμα;

οι Τοπογράφοι στο δίκτυο

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mitsos

 

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

 

 

Me cosmote whats up den leitourgei!To dokimasa ki ego polles fores.

 

Johner χει δίκιο ο Δημήτρης.Δεν παίζει το doris.(Έχω cosmoκάρτα).

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...