Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to Mobiola Webcam ap'oti katalava douleyei mono me bluetooth :( ... kanena allo pou na douleyei me to kalwdio yparxei???

Νεκροί όλου του κόσμου ενωθείτε,

Λάζαρε προδότη θα πεθάνεις!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολουσ,ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποιο screen captoure που να δουλευει σωστα στο N70 γιατι οσα εχω δοκιμασει μου κανουν SAVE την εικονα πολυ παραμορφωμενη !!!!!!!!!!!!:mad:

επισησ το Mobiola Webcam αν και το εχω κατεβασει για USB δεν μπορεσα να το κανω να λειτουργησει γιατι εκτοσ το imei μου ζηταει και καποιο SN,αυτο που υπαρχει????????????

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

to Mobiola Webcam ap'oti katalava douleyei mono me bluetooth :( ... kanena allo pou na douleyei me to kalwdio yparxei???

mobiola web cam usb :)

καλησπερα σε ολουσ,ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποιο screen captoure που να δουλευει σωστα στο N70 γιατι οσα εχω δοκιμασει μου κανουν SAVE την εικονα πολυ παραμορφωμενη !!!!!!!!!!!!
Fexplorer φιλε μου :)
Link to comment
Share on other sites

mobiola web cam usb :)Fexplorer φιλε μου :)

έμενα το fexplorer ποτέ δεν μου έχει κάνει capture... το μολύβι και το 0 δεν υποτίθεται οτί πατάς;

Link to comment
Share on other sites

έμενα το fexplorer ποτέ δεν μου έχει κάνει capture... το μολύβι και το 0 δεν υποτίθεται οτί πατάς;

το ενεργοποιησες και αφησες μετα ανοιχτο το Fexplorer να δεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Ψάχνω μιθα εφαρμογή για ξυπνητήρι με περισσότερες δυνατότητες. Κάτι λινκ που βρήκα πιο πίσω είναι από το rapidshare και προφανώς έχουν λήξει. Όποιος έχει να προτείνει κάτι αν έχει ας δώσει και λινκ :)

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

φοβαμαι οτι το solution δεν προκειται να το δουμε ποτε γιατι απλα δε μπορεις να το δοκιμασεις παρα μονο να το αγορασεις. το solution lite δεν εχει register, απλα σου δειχνει τι παραπανω εχει το κανονικο solution. αρα για να το εχουμε θα πρεπει να το αγορασει καποιος κρακερ...λεμε και κανα αστειο...:D
Link to comment
Share on other sites

[New] ScreenSnapS60 for Series 60

ScreenSnapS60 by TerraMobilis is a freeware screenshot application for S60 allowing to take screenshots in different capture modes (single shot, multiple or continuous shots) and save them in a variety of file formats (JPEG, BMP, PNG, MBM) and qualities (JPEG quality 1...100, true color, 8 bits). It is possible to set delay and interval times, customise the notification message (visual message and/or tone), define the number of shots, configure the shortcut keys and specify memory location, directory name and file name of the saved shot.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1596&faq=2

-----------------------------------------------------------------------------

 

[New] Fusion for S60

Fusion from Onskreen manages all the hassles and delays of getting the information you care about, by making sure the information is always updated on your device for you. It is always easy to find as Fusion puts the information directly on your main screen, no more launching applications and waiting.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1599&faq=2

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

φοβαμαι οτι το solution δεν προκειται να το δουμε ποτε γιατι απλα δε μπορεις να το δοκιμασεις παρα μονο να το αγορασεις. το solution lite δεν εχει register, απλα σου δειχνει τι παραπανω εχει το κανονικο solution. αρα για να το εχουμε θα πρεπει να το αγορασει καποιος κρακερ...λεμε και κανα αστειο...:D

 

Βαρειά κουβέντα το ποτέ, ιδίως όταν αναφέρεσαι σε groups που έχουνε σπάσει τόσα και τόσα:)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

:cry: Προχτές παιδιά είσα στο κουτί της πανδώρας στον Αlpha μια εφαρμογή μέσω bluetooth και μπορει να συνδεθείς με άλλο κινητό να το πάρεις τα αρχεία του, να κάνεις κλήση από εκείνο κτλ.!Bloover2 νομίζω λέγεται το έχει κανείς υπόψη του?Έχει βγεί τέτοιο πρόγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι το BLOOVER2 λειτουργεί μόνο σε ορισμένους τύπους τηλεφώνων για να κάνεις hackin, χωρίς να είμαι σίγουρος.
Link to comment
Share on other sites

:cry: Προχτές παιδιά είσα στο κουτί της πανδώρας στον Αlpha μια εφαρμογή μέσω bluetooth και μπορει να συνδεθείς με άλλο κινητό να το πάρεις τα αρχεία του, να κάνεις κλήση από εκείνο κτλ.!Bloover2 νομίζω λέγεται το έχει κανείς υπόψη του?Έχει βγεί τέτοιο πρόγραμμα?

 

Eκανα σπλιτ απο το θεμα του 6600 :blink: τα σχετικα με Bloover εδω:

Μυθος :D

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=101243

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Βαρειά κουβέντα το ποτέ, ιδίως όταν αναφέρεσαι σε groups που έχουνε σπάσει τόσα και τόσα:)

μακαρι φιλε ALR γιατι ειναι πολυ καλη εφαρμογουλα.

 

p.s.: η εφαρμογη λεγεται blooover :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Symbian.Toys.FlashSms.v1.00.S60.SymbianOS

http://img54.imageshack.us/img54/7950/flashsms5xx.jpg

First Series60 software capable of sending sms-flash without needing of external additional services.

 

What is Flash SMS?

 

On some phones (all Nokias, some Siemens, Ericsson, Motorola etc..) a class 0 message will appear as a flash SMS message. These messages appear on the screen immediately upon arrival, without the need to press any buttons on the phone instead of the 'Inbox'. Its an useful alternative to normal SMS when you want to catch the recipients attention immediately. The recipient has the option of 'Saving' the Flash SMS to his 'Inbox'

 

 

"Διαθεσιμο απο σημερα στα γνωστα μαγαζια"

Link to comment
Share on other sites

Symbian.Toys.FlashSms.v1.00.S60.SymbianOS

http://img54.imageshack.us/img54/7950/flashsms5xx.jpg

First Series60 software capable of sending sms-flash without needing of external additional services.

 

What is Flash SMS?

 

On some phones (all Nokias, some Siemens, Ericsson, Motorola etc..) a class 0 message will appear as a flash SMS message. These messages appear on the screen immediately upon arrival, without the need to press any buttons on the phone instead of the 'Inbox'. Its an useful alternative to normal SMS when you want to catch the recipients attention immediately. The recipient has the option of 'Saving' the Flash SMS to his 'Inbox'

 

voila:

h**p://***.all4mobilephones.com/modules/mx_pafiledb/dload.php?action=file&file_id=3362

 

Για ευνόητους λόγους έχω αλλοιώσει τη διεύθυνση. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι το BLOOVER2 λειτουργεί μόνο σε ορισμένους τύπους τηλεφώνων για να κάνεις hackin, χωρίς να είμαι σίγουρος.

οτε σε τ610 δεν λειτουργει(που γραφει μεσα οτι λειτουργει)μουφα εντελος

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Power navigator...δεν μπορώ να βρώ πουθενά χάρτες ασχέτα απο τη χώρα..Ούτε τον mpa editor...Κάποια βοήθεια?

Δες το thread του Power Navigator εδω στα S60. Υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες καθώς και ένας γενικός χάρτης της Ελλάδας που είχα φτιάξει εγω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα..εχω καποιες(αρκετες ερωτησουλες)..

εκανα φορματ το κινητο..και αρχιζα να βαζω απο την αρχη τις εφαρμογες..μετα απο καθε επιτυχης ολοκληρωση εγκαταστασης εκανα update με το appman..Μεχρι που εφτασα στην εφαρμογη xxl screen saver..οπου εκει μου παρουσιασε το προβλημα..(καθε φορα που το παταω τωρα μου βγαζει σφαλμα συστηματος (-1) ]..τι να κανω??την απεγκατεστησα..αλλα τπτ..

επισης..

 

δοκιμασα το mremind το οποιο ακομα και στον φακελο δικα μου ειναι ονομασμενος καπως ετσι..qtn_app κτλ..και μολις το τρεξω εχει αυτα τα αρχικα και διπλα λεει αλλα..πχ qtn_app_εξιτ..κ.α τι φταιει?

επισης να ρωτησω..υπαρχει καποια εφαρμογη εκτος απο αυτην εδω(η οποια εχει ιο,που να ειναι συμβατη με το Ν70 για ρεσταρτ ??)-οριστε και το λινκ http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=76735&highlight=restart.sis -

επισης..το repligo διαβαζει αρχεια .pdf??αν οχι ποιο προγραμμα κανει αυτη τη δουλεια..αυτο που εχει στο site της νοκια κολουσε..

 

η εφαρμογη autolock πως ειναι σε εσας??γιατι σε εμενα εχει ενα εικονιδιο μονο,οπου το τρεχεις και οριζεις την ωρα..(δλδ σε ποσο θες να κλειδωσει)

 

στο ezsms μου βγαζει σφαλμα συστηματος (-1001)..

επισης μπορειτε να μου δωσετε καποιο λινκ για τις εφαρμογες

1. system explorer

2. task spy

 

σας ευχαριστω για τον χρονο σας..:O

Link to comment
Share on other sites

το appman εχει ενα προβλημα με το update στο Ν70, οποτε θα'λεγα να μην ανησυχεις. το mremind εμενα εμφανιζε κανονικα το ονομα αλλα δεν ανοιγε, οποτε ασ'το, πρεπει να'ναι πολυ καλη εφαρμογουλα...

το autolock ετσι ειναι. τοσο απλη ;)

system explorer και taskspy στο iphone, αλλιως pm kostakiss....οπως και για το restart.

Link to comment
Share on other sites

re pedia mipos iparxei programa gia to kinito pou na sou vgazei piksida?

eida ena apo afta ta kinita pou einai fakos thermometro ktl ktl na exei piksida kai elega mipos iparxei kai kana programma gia to diko mas pou na mas vgazei piksida...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...