Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν κάνεις αυτό που είπα θα σε ρωτήσει αν θέλεις να μεταφέρεις τα υπάρχοντα μηνύματα στην mmc και εσύ θα του πεις ναι! ;)

 

johner δεν με ρωτάει τίποτα τέτοιο...! :wacko:

Να υποθέσω ότι θα με ρωτήσει όταν κάνω αυτό που είπε ο φίλος nikoskat πιο πάνω.... :)

..οκ....ευχαριστώ... :rolleyes:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

johner δεν με ρωτάει τίποτα τέτοιο...! :wacko:

Να υποθέσω ότι θα με ρωτήσει όταν κάνω αυτό που είπε ο φίλος nikoskat πιο πάνω.... :)

..οκ....ευχαριστώ... :rolleyes:

 

 

 

 

διεγραψε το αρχειο index που βρισκεται στο E:\system\mail και μετα αλλαξε τη ρυθμιση απο τα μηνυματα και θα σε ρωτησει αν θες να αποθηκευσεις τα μηνυματα απο το τηλ στην καρτα.

 

Κανε ακριβως,οτι λεει ο φιλος nikoskat

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Οκ παιδιά ευχαριστώ γαι τις απαντήσεις σας...καλύφθηκα... :D

 

ααα.... και κάτι άλλο μιας και πιάσαμε την κουβέντα για μηνύματα.... :p

Γίνεται να αποθηκευτούν μυνήματα από την mmc στην sim?

(το έχω ξανα-αναφέρει, αλλά δεν είχα λάβει απάντηση..)

Φιλικά πάντα dimlou..... :)

 

p.s πάνω σ'αυτο που είπε ο nikoskat, αν θέλω να κάνω το ανάποδο(δηλ. να πάω τα μηνύματα από την κάρτα στο τηλ) σβήνω στο αντίστοιχο index στο C:\System\Mail και μετά αλλάζω πάλι την ρύθμιση από τα μηνύματα......υποψιάζομαι..!! :blink:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να αποθηκευτούν μυνήματα από την mmc στην sim?

(το έχω ξανα-αναφέρει, αλλά δεν είχα λάβει απάντηση..)

 

Δυστυχώς το Symbian δεν τα πάει καθόλου καλά με την SIM, δεν νομίζω να γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το Symbian δεν τα πάει καθόλου καλά με την SIM, δεν νομίζω να γίνεται...

 

Και εγώ αυτό υποψιάζομαι αλλά είπα να ρωτήσω μήπως και ήξερε κανείς...!! :blink:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Από τον FExplorer...

Ε/...system...Mail... επιλέγεις τον φάκελο που έχεις τα μυνήματα, τον ανοίγεις... βρίσκεις το sms... δεξί κλικ... edit... copy ή cut ανάλογα με το τι θέλεις...

 

Μετά γυρίζεις πίσω...

D/...system...Mail...επιλέγεις τον φάκελο που έχεις τα μυνήματα, τον ανοίγεις... edit... paste

 

Στο 6630 δουλεύει...

Link to comment
Share on other sites

Από τον FExplorer...

Ε/...system...Mail... επιλέγεις τον φάκελο που έχεις τα μυνήματα, τον ανοίγεις... βρίσκεις το sms... δεξί κλικ... edit... copy ή cut ανάλογα με το τι θέλεις...

 

Μετά γυρίζεις πίσω...

D/...system...Mail...επιλέγεις τον φάκελο που έχεις τα μυνήματα, τον ανοίγεις... edit... paste

 

Στο 6630 δουλεύει...

 

2 παρατηρήσεις:

α)πως βρίσκεις το sms που θέλεις...? :w00t:

β)ο D δεν έχει \mail.... :cry:.....(ίσως/μάλλον επειδή δεν έχει μηνύματα η sim???)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

re paidia moipos mporei kapoios namou steilei to anti thieft sto mail portwolf10@hotmail.com i ena pm me link na to katevaso C@@@D???

 

exo to thieft alert promio alla thelei kodiko einai 15 meres trial

Link to comment
Share on other sites

2 παρατηρήσεις:

α)πως βρίσκεις το sms που θέλεις...? :w00t:

β)ο D δεν έχει \mail.... :cry:.....(ίσως/μάλλον επειδή δεν έχει μηνύματα η sim???)

Isos ennoei ton C.

Ston drive D,th mnhmh RAM dhladh,synhthos den apothhkeyetai tipota apolytos.

Link to comment
Share on other sites

Isos ennoei ton C.

Ston drive D,th mnhmh RAM dhladh,synhthos den apothhkeyetai tipota apolytos.

 

Γι αυτό και εγώ ρώτησα αυτά τα δύο πράγματα, γιατί μου φάνηκαν περίεργα/δεν κατάλαβα.....! :wacko:

Αλλά θεωρητικά πάντα C=μνήμη τηλεφώνου..!! :cry:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

sorry...

ο δαίμων του τυπογραφείου... :rolleyes:

 

α)για να βρεις το sms που θέλεις, πρέπει να ανοίγεις έναν έναν τους φακέλους του Mail...

Π.χ

00001001_S/...

0.....εως 9

και a... εως f/....

το sms εμφανίζεται με μία σειρά αριθμών... π.χ

001000100

το κάνεις edit/copy... κτλ

 

 

β)

ο d είναι τις RAM... το σωστό είναι E...

Link to comment
Share on other sites

:w00t:μολις τωρα παρατηρησα οτι μπορεις να βαλεις αρχεια στο D:\....ουτε καν το'χα παρει χαμπαρι. και μαλιστα μειωνεται η ram, λογικο βεβαια. αλλα τι νοημα εχει για μας;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν καλά, Ελληνικά και δωρεάν ημερολόγια για 6600?Μέχρι στιγμής οτι δοκίμασα ήταν demo και οχι και τοσο καλό. Ξέρει κανείς κανένα καλο πρόγραμμα :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

paidia simera ekana mia terastia m@@@@@ evala to theft alert sto 6680 to rithisa kai piga na kano test alazo karta vazo kodiko pali kodiko kai ston 3 kodiko.....paei anigei to kinito trexei to theft alert kai afto steleni minima ta stoixeia platos ditio kai ta loipa alla den pataei to koumpi unlock ekana format 3*prasino alla tipota pao na kano browse to kinito kai ton fakelo pou einai ta setups alla tipota paidia voithia epigontos!!
Link to comment
Share on other sites

Είναι εφαρμογή του κινητού? Αν όχι, την κάρτα μνήμης την έχεις μέσα? Μήπως το έχεις εγκαταστήσει εκεί? Αν είναι εφαρμογή που συνοδεύει τη συσκευή από τη ΝΟΚΙΑ μάλλον πρέπει να πας στη ΝΟΚΙΑ... Δεν ξέρω πώς λειτουργεί, μια ιδέα λέω...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Το theft alert δεν είναι πρόγραμμα απο την nokia.

 

Αν το έχεις στην κάρτα μνήμης δοκίμασε να το σβήσεις με ένα card reader απο το κινητό -ή κάνε την format αφού πάρεις back up-

 

Αν δεν πετύχει τίποτα -και απο αυτά που θα σου πούνε τα άλλα παιδιά του forum- δοκίμασε το hard format

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Tora teleftaia to Route 66 moy vgazei to exis

App Closed

Route66

KERN-EXEC 3

................................................................................................toso kairo douleve mia hara,mipos xerei kaneis giati???

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Tora teleftaia to Route 66 moy vgazei to exis

App Closed

Route66

KERN-EXEC 3

................................................................................................toso kairo douleve mia hara,mipos xerei kaneis giati???

Το παθαίνω κι εγώ στο 3230, όχι μόνο όταν τρέχει το Route66 όμως, αλλά και όταν έχω τα μηνύματα να τρέχουν στο backround. Αλήθεια, τι ακριβώς είναι αυτό το μήνυμα "Αpplication closed KERN-EXEC3", ξέρει κανείς??? :(

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tora teleftaia to Route 66 moy vgazei to exis

App Closed

Route66

KERN-EXEC 3

................................................................................................toso kairo douleve mia hara,mipos xerei kaneis giati???

Και εμένα μου το χει βγάλει καμμια δυο τρει φορές στον 1 χρόνο που το έχω αλλα το θεωρούσα κλασσική συμπεροφορά του SX1 μου! :) Φτιάχνει με reinstall του R66.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλημέρα. Όπως θα είδατε και παραπάνω ψάχνω ένα προγραμματάκι για 6600 που να είναι calendar να έχει τις γιορτές όταν μπαίνεις μέσα και να μπορείς να βάλεις και υπενθυμίσεις. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα τέτοιο tool σε ένα 6600 και πραγματικά ήταν πολύ καλό !!!!

 

Δυστυχώς ξεχνάω :D

 

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ????? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω χρησιμοποιω 2 προγραμματακια γι'αυτο το λογο.Το ενα ειναι για γενεθλια(δεν εχει ημερολογιο αλλα ειναι πολυ καλο)και το αλλο για γιορτες.Στο εορτολογιο ομως δεν μπορεις να βαλεις υπενθυμιση δυστυχως αλλα ειναι πολυ καλο.Απο ενα Link καποιου παιδιου απο εδω το ειχα βρει.Στειλε μου το mail σου σε pm να σου τα στειλω. ;)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλημέρα. Όπως θα είδατε και παραπάνω ψάχνω ένα προγραμματάκι για 6600 που να είναι calendar να έχει τις γιορτές όταν μπαίνεις μέσα και να μπορείς να βάλεις και υπενθυμίσεις. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα τέτοιο tool σε ένα 6600 και πραγματικά ήταν πολύ καλό !!!!

Δυστυχώς ξεχνάω :D

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος ????? :rolleyes:

 

Φιλε μου μηπως εννοεις το Papyrus ?

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1261&faq=42

Εαν ναι ,στα γνωστα λημερια θα το βρεις . :)

--------------------------------------------------------------------------

 

[New] PhoneFile for Series 60

PhoneFile from Devlex provides a Windows command prompt interface to a Series 60 phone's file system. Using DOS-like commands you can:

* Copy files to and from your phone form your PC

* Delete files on your phone

* Create / delete directories on your phone

* List phone directories.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1403&faq=2

----------------------------------------------------------------------------

 

[New] RemotePower for Series 60

RemotePower from Devlex provides a Microsoft PowerPoint interface for a Series 60 smartphone, allowing you to control your presentation from your phone. Major features:

* Move forward and back in your presentation.

* Seamless Bluetooth integration

* No user configuration - works right out of the box

* Ideal for presentations using a projector - freeing you up to stand in front of your presentation.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1402&faq=2

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καπου ειχα διαβασει οτι υπαρχει ενας συγκεκριμενος αριθμος free mbytes της memory για να δουλευει σωστα το κινητο κι οτι απο εκει και κατω αρχιζουν τα κολληματα.Ποιος ειναι αυτος?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Να κανω & εγω μια ερωτησουλα...εχει πεσει στην αντιληψη σας κανενα προγραμματακι που να οριζει σε κα8ε επαφη&διαφορετικο sms ηχο?

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο φορουμ!!!προσφατα καταφερα να εισαγω στο 6600 τις ρυθμισεις κοσμοτε για να μπαινω ιντερνετ και...ω ναι δουλευει.Ετσι λοιπον βρηκα τον Opera απο τα γνωστα λημερια.Δωστε κανα λινκ για να δω πως δουλευει ο opera...

kai...επειδη ειμαι καινουργιος στο θεμα internet στο κινητο δωστε καποιο λινκ απο thread για να λυσω καποιες αποριες οπως πχ τι χρεωνομαι,τι διαφορα εχει το wap απο τοwap advanced....κλπ

 

Τhank you !!!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...