Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια κατεβασα σημερα την εφαρμ. mobile secretary και οταν την ξεζιπαρω στον υπολογ. μου βγαζει και το mobile secretary patch. Μπορει να μου πει καποιος τι χρειαζεται το patch;
:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ρε συ αλλά φαντάσου, ήδη είναι αδιανόητο να ψάχνεις και στα 3. Τουλάχιστον 2. Αυτό το thread (το γενικό «Εφαρμογές») δεν έχει λόγω ύπαρξης όταν υφίστανται άλλα δύο ειδικότερα, ανάλογα το release του SymbianOS.

 

Συμβιβάσου. :)

το "Εφαρμογες" υπαρχει για τα symbian 6.1. στη συνεχεια χρησιμοποιηθηκε οπως μας βολεψε ;)

Παιδια κατεβασα σημερα την εφαρμ. mobile secretary και οταν την ξεζιπαρω στον υπολογ. μου βγαζει και το mobile secretary patch. Μπορει να μου πει καποιος τι χρειαζεται το patch;

τι μορφη εχει το patch; exe,app,sis;

Link to comment
Share on other sites

To πρόβλημα με την υπάρχουσα αυτή κατάσταση είναι ότι δεν ξέρεις που να ψάξεις μία εφαρμογή (ιδιαίτερα αν έχει σταματήσει να εξελίσσεται) και πρέπει να ρωτήσεις (με αποτέλεσμα να μεγαλώνει ακόμα περισσότερο το thread) αν τρέχει ή όχι.

 

Κοινώς το querying έχει γίνει από δύσκολο ως αδύνατο. Όχι ότι τα 3 threads μου φταίνε σε κάτι. :)

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με το DashFly Minutes 2.1.

Ρε παιδιά, δεν ξέρω τι συμβαίνει!!! Μου το έχει κάνει 3 φορές! Το περνάω... λειτουργεί κανονικά και μετά απο 3-4 μέρες μου βγάζει μύνημα "Εφαρμ. έκλεισε dfminutes".

Ότι και να κάνω (εγκατάσταση ξανά, αλλαγή firmware κλπ) δεν καταφέρνω να το κάνω να λειτουργήσει ξανά. Είμαι σε απόγνωση :cry: γιατί θεωρώ οτι είναι το κορυφαίο πρόγραμμα διαχείρησης χρόνου ομιλίας κλπ.

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος... ή έστω να προτίνει κάποιο αντίστοιχα καλό!!!

 

EDIT: Όποιος ψάχνει βρίσκει!!! Τέλειο προγραμματάκι που κάνει άψογα την δουλειά του (ακόμα και με γραφικές παραστάσεις κλπ κλπ) είναι το Stat Monitor v1.0 .

Link to comment
Share on other sites

[New] Call Filter for Series 60

Call Filter by Aglaya allows the user to automatically reject calls and send busy signals to incoming callers. Advanced functions include black and white lists, 'sequence of number', 'reject all' and more.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1304&faq=2

 

[New] Smart Guard for Series 60

Smart Guard by Aims Migital Technovations protects all your private information (like messages, contacts, videos, pictures, etc.) both in the internal memory and on the memory cards and hides it so that no one else except the phone owner can see the content without knowing the password.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1303&faq=2

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα και τα δυο αλλα το call filter θα απορριπτει αμεσως την κληση ή θα δειχνει οτι χτυπαει πρωτα και μετα;
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα και τα δυο αλλα το call filter θα απορριπτει αμεσως την κληση ή θα δειχνει οτι χτυπαει πρωτα και μετα;

 

Συμφωνα με τα features ,"Sends Busy signal at zero ring"

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τα features ,"Sends Busy signal at zero ring"

το δοκιμασα και εμενα χτυπησε μια φορα, σχεδον ολοκληρη, οχι πολυ δηλαδη και μετα με απερριψε.

Link to comment
Share on other sites

Σε πανασόνικ χ700 το δοκίμασα και λειτουργεί κανονικότατα.

Μπορεί να χτυπάει μια φορά το τηλέφωνο, αλλά σε αυτόν που τηλεφωνεί δείχνει κατευθείαν οτί είναι απασχολημένο, που αυτό είναι και το ζητούμενο!

Ωραία εφαρμογή ! :)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους :D αντε γιατι το BlackBaller δεν εκανε δουλεια :up: τωρα μενει κατι που να δειχνει οτι το τηλεφωνο ειναι κλειστο. Πολλα ζηταω ε?
Link to comment
Share on other sites

re paidia kapoios mporei na me boithisei?

epeigontos....

psaxno file manager toy 6630 moy pou mpainei sto PC.

pou mporo na bro?

PLEASE H E L P ?????

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια συγνωμη αν εχει ειπωθει αλλα δεν μπορω μα διαβασω 355 σελιδες για να βρω αυτο που θελω

Λοιπον ψαχνο εναν mp3 player. Ενα προγγραμα δηλαδη για να παιζω τα mp3 που εχω αποθηκευμενα στο 3230 που εχω

Ευχαριστω εκ των προτερων

bb pin 2564C061
Link to comment
Share on other sites

Παιδεια συγνωμη αν εχει ειπωθει αλλα δεν μπορω μα διαβασω 355 σελιδες για να βρω αυτο που θελω

Λοιπον ψαχνο εναν mp3 player. Ενα προγγραμα δηλαδη για να παιζω τα mp3 που εχω αποθηκευμενα στο 3230 που εχω

Ευχαριστω εκ των προτερων

Εκτος απο τον default της ΝΟΚΙΑ μπορεις να βαλεις το ultramp3 και mp3GO πιστευω οτι το πρωτο ειναι καλυτερο,μπορεις να το βρεις στο www.iphone-forum.org(γινε μελος και κατεβασε το)
Link to comment
Share on other sites

Παιδεια συγνωμη αν εχει ειπωθει αλλα δεν μπορω μα διαβασω 355 σελιδες για να βρω αυτο που θελω

Λοιπον ψαχνο εναν mp3 player. Ενα προγγραμα δηλαδη για να παιζω τα mp3 που εχω αποθηκευμενα στο 3230 που εχω

Ευχαριστω εκ των προτερων

 

Egw pali sou proteinw auton pou xrhsimopoiw (kai ton opoio thewrw kalytero!!!)

 

BounceMP3

Link to comment
Share on other sites

Egw pali sou proteinw auton pou xrhsimopoiw (kai ton opoio thewrw kalytero!!!)

 

BounceMP3

πολυ καλο προγραμμα αλλα δημιουργει μερικα κολληματα γι'αυτο το αποφευγω
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους :D αντε γιατι το BlackBaller δεν εκανε δουλεια :up: τωρα μενει κατι που να δειχνει οτι το τηλεφωνο ειναι κλειστο. Πολλα ζηταω ε?

ξαναλεω, στο 6600 πρωτα χτυπησε και μετα απορριφθηκε η κληση. ειχα το ενα κινητο στο αυτι και το αλλο στο χερι ;)

Link to comment
Share on other sites

Paidia sorry alla den boro na koitakso 355 selides gi ayto pou psaxno mias kai to search to vrike mono se aytin tin enotita anyways ayto pou psaxno einia to GPSXC ama to exei kaneis se xrack :P episis poio programma gia gps gia symbian 60 ektos apo route 66 einai kalo?
Link to comment
Share on other sites

file clarco mporeis na mou proteineis 1 file manager toy 6630 gia ton pc?

 

File mou giati den xrhsimopoieis to PC suite...?

 

De nomizw na yparxei kati allo (opoios kserei kati as mas pei...)

 

To oxygen pou exw valei pali sto pc de mou douleyei mesw BT, alla kai na mou douleye protimw to usb ;)

 

Mipws exei vgei kamia nea version tou OPM pou na yposthrizei USB cable ?? :confused:

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ένα πρόγραμμα που λέγεται Gina v. 1.36. Αυτό έχει την δυνατοτητα με το που ερχεται το μυνημα να το αποθηκευει σε δικο του φακελο και δεν φαινεται στα εισερχομενα. Απλα ακουγεται ο ηχος. μπορεις να κρυψεις ακομα και εισερχομενες ή εξερχομενες κλήσεις

 

 

 

συγνωμη ρε παιδια, που μπορω να το βρω το Gina v. 1.36 (free) ? μήπως μπορει καποιος να μου το στηλει??

 

ευχαριστω.

trela_nera
Link to comment
Share on other sites

ξαναλεω, στο 6600 πρωτα χτυπησε και μετα απορριφθηκε η κληση. ειχα το ενα κινητο στο αυτι και το αλλο στο χερι ;)

Γιατί δεν χρησιμοποιείται το Advanced Call Manager.

Νομίζω είναι το ανώτερο από όλα... με πολλές επιλογές!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...