Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ευχαριστω για την βοηθεια!!! θα δοκιμασω και στο site της νοκια και το camcorder ξανα και θα σας πω τι εγινε!!!! ασχετο ειμαι ο παφι και οχι η. ακομα τουλαχιστον δεν εγινα!! λεμε πιο μετα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/76289a_km-thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον stelar

 

γεια σε ολους :cool:

 

αν καταλαβαινω καλα οι περισσοτεροι χρησιμοποιουμε τις IR MA-620 για διασυνδεση με pc.

στο cd υπαρχει και τo handset manager σχεδον για ο,τι κινητο εχει κυκλοφορησει.

εγω παιδια εχω προβλημα με αυτο, :mad:

ποτε δεν μπορει να συνδεθει με το 3650 μου, αν και το εβγαλα και το ξαναπερασα.

παλι τιποτα. :confused:

και το κακο ειναι οτι με βολευε παρα πολυ γιατι ειχε manager και για το παλιο 7110 μου, και ηθελα να μεταφερω καποια μηνυματα και contacts στο 3650 :'(

 

 

δεν ξερω αν σας εχει απασχολησει μεχρι τωρα (δεν βρηκα κανενα σχετικο ποστ)

 

ξερει κανεις πως διορθωνεται αυτο το προβλημα? και αντι του handset manager τι αλλο υπαρχει που να κανει το ιδιο και αν γινεται να βολευει για πανω απο ενα μοντελο τηλεφωνου??

 

 

 

 

 

ABW!

 

oyte kai emena leitoyrgei :'( an soy leitoyrgisei pes moy ti ekanes mipos kai leitoyrgisei

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον stelar

 

γεια σε ολους :cool:

 

αν καταλαβαινω καλα οι περισσοτεροι χρησιμοποιουμε τις IR MA-620 για διασυνδεση με pc.

στο cd υπαρχει και τo handset manager σχεδον για ο,τι κινητο εχει κυκλοφορησει.

εγω παιδια εχω προβλημα με αυτο, :mad:

ποτε δεν μπορει να συνδεθει με το 3650 μου, αν και το εβγαλα και το ξαναπερασα.

παλι τιποτα. :confused:

και το κακο ειναι οτι με βολευε παρα πολυ γιατι ειχε manager και για το παλιο 7110 μου, και ηθελα να μεταφερω καποια μηνυματα και contacts στο 3650 :'(

 

 

δεν ξερω αν σας εχει απασχολησει μεχρι τωρα (δεν βρηκα κανενα σχετικο ποστ)

 

ξερει κανεις πως διορθωνεται αυτο το προβλημα? και αντι του handset manager τι αλλο υπαρχει που να κανει το ιδιο και αν γινεται να βολευει για πανω απο ενα μοντελο τηλεφωνου??

 

 

 

 

 

ABW!

 

υπαρχει ενα αρχειο το maagent to εγκατεστησες στο κινητο σου? :happy:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον argi_7

 

oyte kai emena leitoyrgei :'( an soy leitoyrgisei pes moy ti ekanes mipos kai leitoyrgisei

 

to maagent to εγκατεστησες στο κινητο σου?
Link to comment
Share on other sites

lagoudakis :

 

εχεις απολυτο δικιο φιλε μου :o

εκεινο το αρχειακι μου ειχε διαφυγει εντελως ... :whistle:

δεν ξερω που ειχε κρυφτει το ατιμο και δεν το ειδα απο την αρχη :p

 

σ'ευχαριστω πολυ για την επισημανση!

 

argi_7 :

 

οπως ανεφερε ο lagoudakis, υπαρχει ενα μικρο αρχειακι που πρεπει να παει στο κινητο σου...

εγω το εκανα και τωρα δουλευει μια χαρα... :happy:

 

λοιπον στο cd του ΜΑ-620 υπαρχει ενας φακελος με τα drivers. μεσα υπαρχει και το αρχειο maAgent.sis το οποιο απλα πρεπει να στειλεις στο κινητο σου και να το ανοιγεις για να συνδεθεις με το handset manager, και απο εκει και περα δε θα εχεις κανενα προβλημα!

(αν εχεις προβλημα να το βρεις δωσε email να στο στειλω)

 

sergios : με εβαλες να ξανακατεβασω τους drivers απο την αρχη απο το site, :mad:

και παλι καλα, ετσι μπορεσα να προσεξω και τις troubleshooting οδηγιες για να βρω και να κατεβασω το αρχειακι αυτο! :p :p :lol:

 

ευχαριστω κι εσενα φιλε! :happy:

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον stelar

 

γεια σε ολους :cool:

 

αν καταλαβαινω καλα οι περισσοτεροι χρησιμοποιουμε τις IR MA-620 για διασυνδεση με pc.

στο cd υπαρχει και τo handset manager σχεδον για ο,τι κινητο εχει κυκλοφορησει.

εγω παιδια εχω προβλημα με αυτο, :mad:

ποτε δεν μπορει να συνδεθει με το 3650 μου, αν και το εβγαλα και το ξαναπερασα.

παλι τιποτα. :confused:

και το κακο ειναι οτι με βολευε παρα πολυ γιατι ειχε manager και για το παλιο 7110 μου, και ηθελα να μεταφερω καποια μηνυματα και contacts στο 3650 :'(

 

 

δεν ξερω αν σας εχει απασχολησει μεχρι τωρα (δεν βρηκα κανενα σχετικο ποστ)

 

ξερει κανεις πως διορθωνεται αυτο το προβλημα? και αντι του handset manager τι αλλο υπαρχει που να κανει το ιδιο και αν γινεται να βολευει για πανω απο ενα μοντελο τηλεφωνου??

 

 

 

 

 

ABW!

 

 

Αν βρεις τροπο τελικα να περασεις τα μηνυματα του 7110 στο 7650 plz πες μου και εμενα.. Thanx.

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Αν βρεις τροπο τελικα να περασεις τα μηνυματα του 7110 στο 7650 plz πες μου και εμενα.. Thanx.

 

Τα μηνύματα που είχα στο 6210 τα πέρασα στο 3650 με την μορφή txt αρχείου και κάθε φορά που θέλω να στείλω ένα από αυτά επεξεργάζομαι το αρχείο με το seleq και κάνω αντιγραφή στα μηνύματα αυτό που θέλω να στείλω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον symplektis

 

Αν βρεις τροπο τελικα να περασεις τα μηνυματα του 7110 στο 7650 plz πες μου και εμενα.. Thanx.

 

 

 

Ελεγα και στον bbbb, αν και αυτος φαινεται ισως ο μονος τροπος να το κανεις...

εγω εχω ενα προβλημα με την μνημη του 7110...

το συνεδεσα με το handset manager αλλα δεν μπορει να κατεβασει contacts απο την μνημη της συσκευης... ουτε τα μηνυματα που εχω σωσμενα σε φακελους στη μνημη συσκευης. :'(

και οταν παω να δω τα στατιστικα της μνημης (στα options στο phonebook) μου βγαζει memory protected και μου δινει στατιστικα μονο για την μνημη sim. κατα τα αλλα μπορω να χρησιμοποιω το τηλεφωνο με τη μνημη συσκευης χωρις κανενα προβλημα...

παραξενο :blink: :confused: ????

 

εσυ ειχες τιποτα τετοιο?

 

BTW ευχαριστω τον bbbb για την αμεση βοηθεια του ;)

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bbbb

 

Τα μηνύματα που είχα στο 6210 τα πέρασα στο 3650 με την μορφή txt αρχείου και κάθε φορά που θέλω να στείλω ένα από αυτά επεξεργάζομαι το αρχείο με το seleq και κάνω αντιγραφή στα μηνύματα αυτό που θέλω να στείλω.

 

 

Να σε βαλω στον κοπο να περιγραψεις λιγο εκτενεστερα την διαδικασια? Μετα απο την μεταφορα στα μηνυματα του 7650 σου δειχνει και αποστολεα η το βαζει στα προχειρα? Thanx.

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

re paidia ekana mia blakeia ebala to programma gia tis tperithres kai ebela kata lathos logotypo mia mikrh eikona kai thelo na balo pali to vodafone poy eixa.(parageila kai apo to thl. to logotypo sbistra poy soy epanaferei to logotypo toy dyktioy) alla moy leei sfalma systhmatos help!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

καποιος ειχε πει οτι σβηνεις καποιο αρχειο και ειναι ενταξει αλλα εγω δεν μπορεσα να το βρω τωρα που εψαξα.κοιτα λιγακι μηπως σε βοηθησει το θεμα op logo στην πρωτη σελιδα νομιζω του forum series60
http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από τον argi_7

 

re paidia ekana mia blakeia ebala to programma gia tis tperithres kai ebela kata lathos logotypo mia mikrh eikona kai thelo na balo pali to vodafone poy eixa.(parageila kai apo to thl. to logotypo sbistra poy soy epanaferei to logotypo toy dyktioy) alla moy leei sfalma systhmatos help!!!!!!!!!!!!!!!

 

δεν το εψαξα αν γινετε αυτο.γιατι δεν βαζεις το vodafone που εχει το my phone που ειναι υπεροχο ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον anipsios1

 

katebase to spasmeno apo do

http://h**p://s60island.dyndns.org/apps/Full%20Screen%20Caller%20v2.00.z**

 

 

To katevasa re c alla pali mou leei trial 8 days left. :wacko:

------------------------------------------

 

Simple the best

 

 

------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον argi_7

 

re paidia ekana mia blakeia ebala to programma gia tis tperithres kai ebela kata lathos logotypo mia mikrh eikona kai thelo na balo pali to vodafone poy eixa.(parageila kai apo to thl. to logotypo sbistra poy soy epanaferei to logotypo toy dyktioy) alla moy leei sfalma systhmatos help!!!!!!!!!!!!!!!

 

Πηγαίνεις στο φάκελο c:/system/apps/phone/oplogo και σβήνεις το bmp αρχείο που υπάρχει εκεί.Μετά κάνε και ένα reboot και είσαι οk. :cool:

Να σε βαλω στον κοπο να περιγραψεις λιγο εκτενεστερα την διαδικασια? Μετα απο την μεταφορα στα μηνυματα του 7650 σου δειχνει και αποστολεα η το βαζει στα προχειρα? Thanx.
Δεν φαίνεται ο αποστολέας,γιατί δεν εμφανίζονται σαν μηνύματα.Απλώς είναι ένα αρχείο κειμένου το οποίο μπορείς να σώσεις και στις σημειώσεις.Από τις σημειώσεις λοιπόν το ανοίγεις και με το πλήκτρο abc επιλέγεις το κομμάτι που θέλεις να στείλεις.Κάνεις αντιγραφή και το επικολλάς στα μηνύματα.Τα μηνύματα τα είχα κάνει export σε txt αρχείο με το oxygen 1,73 πριν ένα χρόνο που είχα το 6210.

Για να εμφανιστούν τα ελληνικά στο κινητό,ανοίγεις το αρχείο με το wordpad και κάνεις αποθήκευση ως έγγραφο κειμένου unicode. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον WizeMan

 

Μηπώς έχεις επιλέξει στο μενού ασφάλεια την ασφάλεια του τηλεφωνικού καταλόγου?

 

 

Φίλε WizeMan, εισαι ονομα και πραμμα!!! :p :p :D

Αυτο ηταν το προβλημα... πριν 3 χρονια καποια στιγμη διαλεξα την ασφαλεια μνημης τηλεφωνου και το ξεχασα. Να'σαι καλα !!!

Τωρα και κατεβαζει τα ονοματα και δινει στατιστικα μνημης!

Αλλα, τα μηνυματα που βρισκονται σε φακελους στη μνημη συσκεβης ακομα δεν τα κατεβαζει στο handset manager... μονο τα μηνυματα απο την sim :(

Αν λυσεις και αυτο θα εισηγηθω να παρεις διπλωμα φιλοσοφιας κατευθειαν απο myphone.gr :p :p :D ;)

Ειλικρινα ευχαριστω!

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις την εφαρμογη για τα κουνουπια;

Κανει δουλεια η μας δουλευουν ρε παιδια; Πολυ γελιο μου φαινεται !!! :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον stelar

 

Φίλε WizeMan, εισαι ονομα και πραμμα!!! :p :p :D

Αυτο ηταν το προβλημα... πριν 3 χρονια καποια στιγμη διαλεξα την ασφαλεια μνημης τηλεφωνου και το ξεχασα. Να'σαι καλα !!!

Τωρα και κατεβαζει τα ονοματα και δινει στατιστικα μνημης!

Αλλα, τα μηνυματα που βρισκονται σε φακελους στη μνημη συσκεβης ακομα δεν τα κατεβαζει στο handset manager... μονο τα μηνυματα απο την sim :(

Αν λυσεις και αυτο θα εισηγηθω να παρεις διπλωμα φιλοσοφιας κατευθειαν απο myphone.gr :p :p :D ;)

Ειλικρινα ευχαριστω!

 

 

Τίποτα βρε, το forum είναι για να μοιραζόμαστε τις γνώσεις μας ο ένας να λύνει τα προβλήματα του άλλου :D

 

Όσον αφορά τα μηνύματα δυστυχώς δεν μπορώ να σου δώσω απάντηση. Γιατί δεν χρησιμοποιείς το oxygen 1.9.x για να τα πάρεις από το κινητό και μετά να τα περάσεις με το pcsuite?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sadiagraxa

 

Εχει δοκιμασει κανεις την εφαρμογη για τα κουνουπια;

Κανει δουλεια η μας δουλευουν ρε παιδια; Πολυ γελιο μου φαινεται !!! :o

 

 

Κι εγώ το έχω σκεφτεί. Δυστυχώς την βρήκα στο myphone μέσα Σεπτεμβρίου και δεν είχε νόημα να την εγκαταστήσω αφού δεν έχει πιά κουνούπια. Αν την έχει δοκιμάσει κανείς ας μας πει, γιατί όντως μου φαίνεται φάρσα κι εμένα. Αν μάλιστα δεν ήταν στο myphone η εφαρμογή δεν θα είχα ασχοληθεί καν

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Δεν το κοροϊδεύουμε, απλά είπα ότι θα το θεωρούσα φάρσα αν δεν το είχα δει στο software section του myphone. Είναι προφανές ότι θα χρησιμοποιούσε ηχητικά κύματα (εκτός κι αν βάλουμε ανταλλακτικό υγρό κάτω απ' το κινητό :) ) αλλά δεν ξέρω κατά πόσον τα ηχεία των κινητών είναι σε θέση να παράγουν ήχους σε τέτοιες συχνότητες. Γι' αυτό ρωτάω αν το έχει δοκιμάσει κανείς
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το εγκατέστησα από περιέργεια. Επειδή μένω στην επαρχία έχει ακόμα αρκετά κουνούπια (είμαι και γλυκοαίματος με κάνουν σουρωτήρι κάθε βράδυ) θα το δοκιμάσω και θα σας πω
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...