Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia 7650: NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Loipon to cr@ck tou zipman2.20 (by hackfree;) ) afou kanete install to zipman2.20 tha deite oti einai trial gia 3 hmeres.Molis paei sth 1 mera,pate c:\system\shareddata\ brhte to txt 101f76a7.Ini kai diagrapste to! Tha ksanaginei trial gia alles 3 hmeres! (kai meta pali molis paei sth 1hmera,h idia diadikasia)

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALR ( 2 Μάι. 2004 , 11:22)

 

Paidia exei paiksei kaneis to Ashen?To epeksa sto n-gage kai itan korifeo!An kai den mou aresoun tetoioi tupoi paixnidiwn,to paixnidi einai korifeo,idiws an sinithiseis ton xeirismo giati ta first person exoun kapoia diskolia.

Pantos apo grafika skizei!

Vevea ekana lathos threat,berdeuontas to sigekrimeno me tou N-gage alla mikro to kako :rolleyes:

mia erwthsh: Yparxei efarmogh pou na dimiourgei arxio backup gia ta minimata stin mmc i stin mnimi

tou kinitou,kai meta na parexei dinatotita epanaforas tous?

 

 

Δυστυχώς δεν παίζει σε 6600, το δοκίμασα χθες και λέει memory full, και οτι πρέπει να κλείσω εφαρμογές..... Και είχα ελεύθερα 8ΜΒ στη RAM!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από hostolis

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ALR ( 2 Μάι. 2004 , 11:22)

 

Paidia exei paiksei kaneis to Ashen?To epeksa sto n-gage kai itan korifeo!An kai den mou aresoun tetoioi tupoi paixnidiwn,to paixnidi einai korifeo,idiws an sinithiseis ton xeirismo giati ta first person exoun kapoia diskolia.

Pantos apo grafika skizei!

Vevea ekana lathos threat,berdeuontas to sigekrimeno me tou N-gage alla mikro to kako :rolleyes:

mia erwthsh: Yparxei efarmogh pou na dimiourgei arxio backup gia ta minimata stin mmc i stin mnimi

tou kinitou,kai meta na parexei dinatotita epanaforas tous?

 

 

Δυστυχώς δεν παίζει σε 6600, το δοκίμασα χθες και λέει memory full, και οτι πρέπει να κλείσω εφαρμογές..... Και είχα ελεύθερα 8ΜΒ στη RAM!!

 

Exw to mirc sto pc,alla de kserw pws paw sto efnet kai sto mediaplace ,aivanet? Pou paw?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Εχμ αν και είμαστε σε λάθος τόπικ, απο εδώ το κατέβασα h**p://home.comcast.net/~neiltoe3/ASHEN.zip

 

Αλλα πλάκα πλάκα εσύ που θα το βάλεις; έχεις Ngage; Είναι 12,89 ΜΒ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από hostolis

Εχμ αν και είμαστε σε λάθος τόπικ, απο εδώ το κατέβασα h**p://home.comcast.net/~neiltoe3/ASHEN.zip

 

Αλλα πλάκα πλάκα εσύ που θα το βάλεις; έχεις Ngage; Είναι 12,89 ΜΒ

 

Nai ngage exw.85mb eleutherh mmc

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι , εχω ψαξει στις πιο πολλες σελιδες αυτου του forum , ειναι ευκολο να μου πειτε αν υπαρχει καποιο προγραμμα για ληψη video , με απεριοριστο χρονο η με οσο το δυνατον περισσοτερο ?

Εχω βρει αρκετα στο aivanet αλλα δε ξερω ποιο να κατεβασω και να δουλευει κανονικα.

Υπ οψη εχω το νεο firmware.

Ευχαριστω πολυ.

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος reddevils.gr ( 2 Μάι. 2004 , 15:34)

 

Παιδια να ρωτησω κατι , εχω ψαξει στις πιο πολλες σελιδες αυτου του forum , ειναι ευκολο να μου πειτε αν υπαρχει καποιο προγραμμα για ληψη video , με απεριοριστο χρονο η με οσο το δυνατον περισσοτερο ?

Εχω βρει αρκετα στο aivanet αλλα δε ξερω ποιο να κατεβασω και να δουλευει κανονικα.

Υπ οψη εχω το νεο firmware.

Ευχαριστω πολυ.

 

 

Το ΕΤΙ Camcoder 1.0 μπορεί πλέον να καταγράφει απεριόριστο Video με ήχο, δεν έχει αναφερθεί βελτίωση στην ποιότητα του video όμως.

:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος reddevils.gr ( 2 Μάι. 2004 , 15:34)

 

Παιδια να ρωτησω κατι , εχω ψαξει στις πιο πολλες σελιδες αυτου του forum , ειναι ευκολο να μου πειτε αν υπαρχει καποιο προγραμμα για ληψη video , με απεριοριστο χρονο η με οσο το δυνατον περισσοτερο ?

Εχω βρει αρκετα στο aivanet αλλα δε ξερω ποιο να κατεβασω και να δουλευει κανονικα.

Υπ οψη εχω το νεο firmware.

Ευχαριστω πολυ.

 

δυστυχως φιλε μου οτι υπαρχει μεχρι στιγμης ειναι αθλιας ποιοτητας για το 6600
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pektis7 ( 2 Μάι. 2004 , 16:13)

 

mhpws kserete mia kali dwrean efarmogi gia mp3 kai apo pou mporw na thn katevasw?egw exw to 6230 alla thn thelw gia ena filo mou pou exei to 6600

 

Ultra Mp3

MP3 Player 2.1

;)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pektis7 ( 2 Μάι. 2004 , 16:13)

 

mhpws kserete mia kali dwrean efarmogi gia mp3 kai apo pou mporw na thn katevasw?egw exw to 6230 alla thn thelw gia ena filo mou pou exei to 6600

 

 

Δωρεαν οχι,"ολοκληρη" ναι :whistle: , τσεκαρε το

aivanet για Mp3 2 Go,MP3 Gravity,MP3 Player,Ultra Mp3 το καλυτερο

κατα την γνωμη μου :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (3.42.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Re paidia pws leitourgei to anathematismeno to AvecRadio? :o

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 2 Μάι. 2004 , 22:54)

 

Wirelessly posted (Nokia6600/1.0 (3.42.1) SymbianOS/7.0s Series60/2.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Re paidia pws leitourgei to anathematismeno to AvecRadio? :o

 

απλος δεν λειτουργει.βασικα πρεπει να θελεις συμβολαιο με την εταρια κινητης τηλ. και γενικα ειναι ψηλο μουφα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hotmarkos ( 5 Μάι. 2004 , 14:59)

 

bre paidia mipos kseri kaneis an sto 3650 mporoun na mpoun kati san themes?

 

Απο μονο του οχι γιατι εχει symbian 6.1 το οποιο δεν υποστηριζει θεματα :(

 

Υπαρχει ομως ενα προγραμμα το sLauncher το οποιο σου δινει την δυνατοτητα να αλλαξεις λιγο την εμφανιση των μενου σου. Προσωπικα δεν μου αρεσει αλλα δοκιμασε το... ;)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 5 Μάι. 2004 , 16:41)

 

Απο μονο του οχι γιατι εχει symbian 6.1 το οποιο δεν υποστηριζει θεματα :(

 

Υπαρχει ομως ενα προγραμμα το sLauncher το οποιο σου δινει την δυνατοτητα να αλλαξεις λιγο την εμφανιση των μενου σου. Προσωπικα δεν μου αρεσει αλλα δοκιμασε το... ;)

 

και κανει προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Συγγνώμη για το off topic, αλλά επειδή πήρα και το 6230 μήπως θα μπορούσε κανείς να μου συστήσει κάποιον πρακτικό τρόπο για να ελέγχω για καμμένα pixels;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bergyr ( 5 Μάι. 2004 , 20:52)

 

Καλησπέρα παιδιά.Συγγνώμη για το off topic, αλλά επειδή πήρα και το 6230 μήπως θα μπορούσε κανείς να μου συστήσει κάποιον πρακτικό τρόπο για να ελέγχω για καμμένα pixels;

 

 

Για δες λιγο αυτο το post ;) .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 5 Μάι. 2004 , 20:10)

 

Τι προβλημα κανει? :blink:

 

1)η εφαρμογη μενει συνεχεια ανοικτη και μειωνεται η ραμ του κινητου 2)οποτε του ερθει βγαζει ολα τα εικονιδια απο τους φακελους(τουλαχιστον σε εμενα αυτο εκανε)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia N-gage: NokiaN-Gage/1.0 (4.03) SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από argi_7

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca ( 5 Μάι. 2004 , 20:10)

 

Τι προβλημα κανει? :blink:

 

1)η εφαρμογη μενει συνεχεια ανοικτη και μειωνεται η ραμ του κινητου 2)οποτε του ερθει βγαζει ολα τα εικονιδια απο τους φακελους(τουλαχιστον σε εμενα αυτο εκανε)

 

1) Mesa apo to kyrio menou tou programatos na epilekseis epiloges-settings-launches-on.Etsi mexri na kleiseis to kin den tha mpaineis sto menu pou eixes stin arxi,ma tha mpaineis katefthian ston menu tou Launcher.An omws den to theleis afto krata patimeno to koumpi tou menu,pigene sto eikonidio tou Launcher kai pata c-nai kai tha kleisei i efarmogi. 2)Afto symvainei tin prwti fora pou trexeis to programa.Tha prepei na afierwseis ligo xrono gia na ftiakseis to menu opws to thes esy.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι επειδή σύντομα θα πάω στρατό και η κοπέλα μου βρίσκεται στο εξωτερικό και ψάχνουμε να βρούμε τρόπους επικοινωνίας:

Για τις εφαρμογές τύπου messenger, π.χ. Agile messenger, είναι απαραίτητη η ύπαρξη σύνδεσης Internet; Δηλαδή εγώ που έχω Vodafone ala carte που υποστηρίζει μόνο WAP over GPRS δεν έχω ελπίδα να χρησιμοποιήσω αυτά τα προγράμματα;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bergyr ( 5 Μάι. 2004 , 20:52)

 

Καλησπέρα παιδιά.Συγγνώμη για το off topic, αλλά επειδή πήρα και το 6230 μήπως θα μπορούσε κανείς να μου συστήσει κάποιον πρακτικό τρόπο για να ελέγχω για καμμένα pixels;

 

Αμα ειχε φιλε μου καμμενο pixel θα το ειχες παρει χαμπαρι απο μονος σου, πιστεψε με... :p
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...