Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

To keagen gia to total ir 1.41 to exei kanenas? Uparxei?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hammer (22 Ιαν. 2004 , 13:56)

 

ante na to doume kai spasmeno sti selida sou.

file jim87 katebasa ta games gia n-gage kai ekana kai egatastasi to

blzinstapp alla bgazei to paixnidi ws agnwsti morfi arxeiou. ti kanw la8os?

 

θα μεταφερεις το αρχειο blz στην mmc με εναν file manager(seleq π.χ)

και θα πας blznstapp να το κανεις εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

paidia mporei kapoios na grepsei me seira ti prepei na kanw gia na doulepsei to remote s60? Sto mrouter den vriskei to kinito, enw molis koitaksw gia to kinito to vriskei kai grafei oti synde8ikan...
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος narcotic (22 Ιαν. 2004 , 19:53)

 

paidia mporei kapoios na grepsei me seira ti prepei na kanw gia na doulepsei to remote s60? Sto mrouter den vriskei to kinito, enw molis koitaksw gia to kinito to vriskei kai grafei oti synde8ikan...

 

 

To θέμα είναι να συνδέσεις το PC Suite με το κινητό!

Μετά συνδέεται αυτόματα και το Remote S60! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sudiakos (22 Ιαν. 2004 , 00:19)

 

Ευχαριστώ johner. :)

Πιό πρόγραμμα να βάλω στο κινητό για να έχω διαχείρηση και απο εκεί?

Και το προηγούμενο που ανάφερα σε τι βοηθάει να το έχω στο pc?

 

 

Μπορείς να διαχειριστείς τα αρχεία σου από τον υπολογιστή με το Remote S60!

Γενικά με το συγκεκριμένο πρόγραμμα μπορείς να διαχειριστείς πλήρως το κινητό σου! :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη τι δειαχειρηση κανει το remote s60? Απλα βλεπεις τα αρχεια του κινητου σου η εχει και αλλες λειτουργιες?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια για να βλεπω fullscreen ta video μου το προγραμμα ειναι το pv player ετσι? δουλευει στο 6600?γιατι μου ειπαν οτι κανει προβληματα!!ευχαριστω οσους απαντησουν ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos (22 Ιαν. 2004 , 22:28)

 

Δηλαδη τι δειαχειρηση κανει το remote s60? Απλα βλεπεις τα αρχεια του κινητου σου η εχει και αλλες λειτουργιες?

 

Χρησιμοποιείς κανονικά το κινητό σου, αλλά μέσω της οθόνης του υπολογιστή!

Είναι σαν να το έχεις στο χέρι σου!

Στην τελευταία έκδοση έβαλαν και δυνατότητα webcam νομίζω!

Θα το κοιτάξω λίγο καλύτερα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (22 Ιαν. 2004 , 22:35)

 

Χρησιμοποιείς κανονικά το κινητό σου, αλλά μέσω της οθόνης του υπολογιστή!

Είναι σαν να το έχεις στο χέρι σου!

Στην τελευταία έκδοση έβαλαν και δυνατότητα webcam νομίζω!

Θα το κοιτάξω λίγο καλύτερα! ;)

 

Θα σου πω εγω που το εχω χρησιμοποιησει.

Λοιπον δεν το χειριζεσαι μεσω του pc απλος βλεπεις οτι βλεπεις και στην οθονη και στο pc. Τωρα αυτο με την webcam απλως εισαι στο viewfinder της καμερας και χρησιμοποιοντας ενα αλλο προγραμμα που εχει ενα πλαισιο που οτι αλλαγες γινοντε μεσα σε αυτο τις κανει σαν εικονα (βιντεο δηλαδη) απο webcam. Το κακο ειναι πως τα series60 μετα απο 5 λεπτα βγαινουν σε αναμονη οι καμερες και ετσι πρεπει η να εχεις αλλο προγραμμα στο κινητο για αυτο η να πατας συνεχεια καθε πεντε λεπτα.

Ελπιζω να τα διατυπωσα σωστα και να σας εκανα να καταλαβετε. Αμα εχετε αποριες πειτε μου ;)

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (22 Ιαν. 2004 , 23:45)

 

Θα σου πω εγω που το εχω χρησιμοποιησει.

Λοιπον δεν το χειριζεσαι μεσω του pc απλος βλεπεις οτι βλεπεις και στην οθονη και στο pc. Τωρα αυτο με την webcam απλως εισαι στο viewfinder της καμερας και χρησιμοποιοντας ενα αλλο προγραμμα που εχει ενα πλαισιο που οτι αλλαγες γινοντε μεσα σε αυτο τις κανει σαν εικονα (βιντεο δηλαδη) απο webcam. Το κακο ειναι πως τα series60 μετα απο 5 λεπτα βγαινουν σε αναμονη οι καμερες και ετσι πρεπει η να εχεις αλλο προγραμμα στο κινητο για αυτο η να πατας συνεχεια καθε πεντε λεπτα.

Ελπιζω να τα διατυπωσα σωστα και να σας εκανα να καταλαβετε. Αμα εχετε αποριες πειτε μου ;)

 

Αυτό το έκανε και η έκδοση 1.2! Εγώ περίμενα κάτι περισσότερο από την 2.0 και έχω την εντύπωση οτι το έχει! :o

Link to comment
Share on other sites

pou mporo na bro to irremote swsta spasmeno giati opoia ekdosi k na bazo meta pou vazo to serial mou leei oti i demo versio has expired...

episis giati mou kanei noumera to seleq kai otan pao na anoikso kapoin sygkekrimeno fakelo kleinei i efarmogi?

Νεκροί όλου του κόσμου ενωθείτε,

Λάζαρε προδότη θα πεθάνεις!

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και εγω μια ερωτηση.

Κατα 1ον το pc suite για Nokia 3650 που εχω δεν λειτουργει με τιποτα.Κανω κανονικα install και μου βγαζει το εξης μηνυμα καθε φορα που παω να το ανοιξω:cannot create empty folder.

Τι στο καλο ειναι αυτο????

Κατα 2ον λογω του παραπανω προβληματος εγκατεστησα το pc file manager το οποιο οταν το ανοιγω μου δειχνει μεν οτι ειμαι συνδεδεμενος κανονικα αλλα καμια λειτουργεια του δεν ανοιγει παρα μονο το refresh και το preferences.Σκεφτομαι οτι μπορει να φταιει το γεγονος οτι δεν δουλευει το pc suite και γι'αυτο μου κανει αυτα τα ζαβα...

Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να χρησιμοποιησω το κινητο μου..

Βοηθεια plzzz....!

Link to comment
Share on other sites

re pedia katebasa to handy files NOMIZONTAS oti klidoni programata alla fenete mono plirofories mporis na klidosis mesa ( iparxi etsi pragma sto handy files i einai kanena allo programa) :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (22 Ιαν. 2004 , 22:33)

 

παιδια για να βλεπω fullscreen ta video μου το προγραμμα ειναι το pv player ετσι? δουλευει στο 6600?γιατι μου ειπαν οτι κανει προβληματα!!ευχαριστω οσους απαντησουν ;)

 

και βεβαια δουλευει στο 6600 για προβληματα δεν ξερω να κανει.

Link to comment
Share on other sites

Yparxei kapoio programma gia na elegxw to winamp apo to pc?
t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος narcotic (23 Ιαν. 2004 , 15:58)

 

Yparxei kapoio programma gia na elegxw to winamp apo to pc?

 

To bemused αλλα μπορεις να το χρησιμοποιησεις μονο μεσω του bluetooth ;)
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (23 Ιαν. 2004 , 16:55)

 

To bemused αλλα μπορεις να το χρησιμοποιησεις μονο μεσω Bluetooth ;)

 

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...