Jump to content

Samsung SGH-E800


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://wawi.numan24.com/images/62000/samsung_9264261_1_400.jpg

 

erxetai o antikatastatis tou E700...

 

i trendy seira tis samsung "E" genika ananeonete me polaaaaaaa montela..

 

E100

E300

E600

E800...

 

 

times apo 200euro os 500... analogos pros ta pano...

 

EDO tha vreite ola ta nea modela... distixos sta rosika... an kai fenontai fotos kai URL...

 

Δείκτης SAR:

0.357 W/kg

Edited by gianpithio
Ενημέρωση πρώτου ποστ θέματος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 207
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Εγώ (ο κολλημένος με τη samsung) θα τρέξω να το πάρω γιατί πιστεύω οτι θα έρθει και σε καλή τιμή. :)

Why men wear clothes:

http://img78.photobucket.com/albums/v296/_osse_/16a.gif

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικά είναι , τουλάχιστον σε σχεδίαση..

 

cute αν και πάλι, ειδικά το Ε800 θα το τιμήσουν περισσότερο οι γυναίκες!

:X
Link to comment
Share on other sites

Kai egw paidia pisteyw oti einai apo ta pio omorfa kinhta

pou exoun vgei kai an krinw apo thn poiothta kai tis dynatothtes

tou E-700 , tha xalasei kosmo. Elpizw mono na mhn exei idiaitera

ypsilh timh kai na exei xamhlo SAR.

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα ολα ωραια αλλα ενα με χαλαει γιατι πεισματικα οι κορεατες δεν βαζουν ακομα bluetooth στα νεα μοντελα...ειναι μαλωμενοι με την συγκεκριμενη τεχνολογια?Δεν μπορω να το καταλαβω..φανταζομαι και οι irda ειναι κλασικα κλειδωμενες και στο Ε800..καλα χρυσα τα samsung μουρατα αλλα απο θεμα συνδεσιμοτητας για μενα παιρνουν ενα μεγαλο μηδεν...εχω παθει πλακα με καποια τηλ πχ sony-ericsson,sagem παρε να εχεις κοσμε..ουτε λογισμικο χρειαζονται για να στειλουν ενα αρχειο στο pc μπαμ μπαμ..τι να πω..
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Καλησπέρα, ενφιαφέρομαι για το Ε800, μήπως ξέρετε περισσότερες πληροφορίες κ για το ποτε θα έρθει στην Ελλάδα? Φαίνεται παρα πολυ καλό!
Link to comment
Share on other sites

Για τιμη και ημερομηνια κυκλοφοριας ποτε δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι, αναλυτικες πληροφοριες μπορεις να παρεις απο το preview του myphone παντως.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα οτι δεν γνωριζουμε αλλα οτι δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι.

 

Εαν θες ημερομηνια τοτε συμφωνα με τη Samsung το E800 θα κυκλοφορουσε μεχρι το τελος Ιουνιου.(2ο τριμηνο του 2004). Δλδ μεσα σε 15 μερες θα ηταν διαθεσιμο.. Προσωπικα εμενα αυτο δεν μου λεει τπτ...

 

Οι ημερομηνιες του στυλ "2ο ή 3ο τριμηνο του τρεχοντος ετος" κλπ που δινουν οι κατασκευαστριες εταιρειας κατα την παρουσιαση των νεων μοντελων τους ειναι καθαρα τυπικες. Στην αγορα συνηθως το τελος της προθεσμιας για την ημερομηνια κυκλοφοριας που δινουν οι κατασκευαστες σημαινει την αρχη της πραγματικης αναμονης με την οποια η συσκευη θα διατεθει στην αγορα. Ασε που πολλες φορες εχουμε συναντησει καθυστερησεις του 6μηνου ή του 8μηνου ή ακομα χειροτερα αναβολες κυκλοφοριας.

Χωρις αυτο να σημαινει βεβαια πως δεν υπαρχουν συσκευες που εχουν κυκλοφορησει μεσα στις αρχικες "προθεσμιες".

 

Οπως και να 'χει το E800 δεν ξερουμε ποτε ακριβως θα κυκλοφορησει. Εαν θες την γνωμη μου...καλο καλοκαιρι. :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν θα αργήσει πολύ, καθώς ήταν προγραμματισμένο για 2Q 2004. Σε ξένα forums ισχυρίζονται ότι θα κυκλοφορήσει εντός 2 εβδομάδων σε χώρες της Ευρώπης.

 

Το Ε810 έχει για μόνη διαφορά του από το Ε800, το διαφορετικό σχήμα (πιο καλαίσθητο το Ε800 κατά την γνώμη μου, κατά τα άλλα ίδιο ακριβώς μέγεθος) και την περιστρεφόμενη κατά 180° κάμερα.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Σε review του Mobile-Review αναφέρεται ότι το E800 έχει 20 ΜΒ μνήμη.

Για το Ε810 οι απόψεις διίστανται.. Έχει ή την ίδια μνήμη με το Ε800 ή μόνο 6 ΜΒ.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τι εγινέ ρε παιδία; Κανένα νέο; Εγώ πάντως το είδα να το διαφιμίζουν σε γιγαντοαφίσα στη Συγγρού στο ύψος του φιξ. Αν κρίνω από ανάλογες αφίσες που είχαν βάλει για το Ε700 πέρσι, το τηλέφωνο θα είναι εδώ σε κανένα 2μηνο.
Στου κουφού την πόρτα 3 πουλάκια κάθοντε μεσα σε βαρκούλες που αρμενίζουν...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spider ( 6 Αύγ. 2004 , 16:56)

 

Εδώ έχει 370 ευρώ, και αν ναι, πού το βρήκες???

 

 

otan leo edo... enoo sinithos germania (sorry)... kai to vrika sto amazon.de kai sigekrimena EDO.

 

Fisika milao oxi gia proparagelia alla gia kanoniki paragelia kai paradosi entos 24oron se germania/afstria.

Distixos de stelnei ellada... alla afou ksekinise... sintoma tha erthei kai apo ta meri mas...

Ligo ipomoni omos giati i samsung asxoleite poli me tous olimpiakous gia paroxi siskevon kai ti diafimisi san megas xorigos tilepikinonion...

Link to comment
Share on other sites

to til kikloforise me 372 +ΦΠΑ το ειδα στο plaisio !!!!

epitelous!!

Ο καλύτερος τρόπος για να αποφύγεις έναν πειρασμό , είναι... να ενδωσεις σε αυτόν.
Link to comment
Share on other sites

το τηλ κυκλοφορησε 372+ΦΠΑ το ειδα στο πλαισιο
Ο καλύτερος τρόπος για να αποφύγεις έναν πειρασμό , είναι... να ενδωσεις σε αυτόν.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και τη samsung τηλέφωνο και μου είπαν ότι μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας θα είναι σε όλα τα καταστήματα.

 

Στο πλαίσιο είδα και το φυλλάδιο με τις vodafone live συσκευές και έχει στα προσεχώς το Ε 810 (αποκλειστικά πάντα έτσι????) Με 22 mb μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...