Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

Σε CM γενικά μπορείς να έχεις baseband αυτό που είχες και RIL κάποιο από Froyo (2.2)

Αν βάλεις RIL από GB (2.3) μπορεί να μην δουλέψει σωστά.

 

Εγώ έχω αφήσει το 218 που έρχεται μαζί με την CM7 και δεν έχω πρόβλημα.

 

 

οι cm9 λειτουργουσαν καλα μονο με 10d,τωρα ομως πολλοι βαζουν 20 κ λειτουργει.Στην στοκ ειχα 20l italy,τωρα δοκιμασα μια 20q italy αλλα δεν...

 

 

 

 

Άσε την ROM της LG και βάλε την cm7kang-O2x-RC3-109 να ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ και να έχεις ένα πραγματικά διπύρηνο smartphones..!!

 

η lg έχει την V20R.. αλλά παπαλα, μια από τα ίδια, αργό & δυσκίνητο..!!

 

Εκει που εισαι ημουνα κ δω που ειμαι θα ρθεις ;-).Nova cm9 φοραω εδω κ καιρο,βαλε κι εσυ να δεις κι αλλη διαφορα.

LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκει που εισαι ημουνα κ δω που ειμαι θα ρθεις ;-).Nova cm9 φοραω εδω κ καιρο,βαλε κι εσυ να δεις κι αλλη διαφορα.

 

Δοκίμασα την CM9, δεν είναι ακόμα έτοιμη για καθημερινή χρήση. Πέρα από ότι λείπουν κάποια πράγματα (για μένα βασικά όπως ραδιόφωνο και full HD ληψη), μου έκανε και bsod και προβλήματα με το δίκτυο.

 

Περιμένω να γίνει leak κάποια ICS από την LG για να δούμε φως...

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

αν βαλω cm7 χρειαζεται να περασω ril και baseband εκτος απο τα gapps και την καμερα?

Οχι, εκτός αν σου παρουσιάσει πρόβλημα.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την cm7 χωρις εξωτερικη καρτα και δεν μπορει να αποθηκευση φωτογραφιες..Μου βγαζει τοποθετηστε καρτα sd...Τι ρυθμιση μου διαφευγει??

 

αν βαλω cm7 παιζει ο οπερα 12?

 

Λογικα ναι,παιζει..

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την cm7 χωρις εξωτερικη καρτα και δεν μπορει να αποθηκευση φωτογραφιες..Μου βγαζει τοποθετηστε καρτα sd...Τι ρυθμιση μου διαφευγει??

 

Πήγαινε στις ρυθμίσεις της κάμερας > αποθήκευση κι επέλεξε εκεί την εσωτερική μνήμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις της κάμερας > αποθήκευση κι επέλεξε εκεί την εσωτερική μνήμη.

 

Το πρωτο πραγμα που εκανα,αλλα δεν με αφηνει..Δεν μπαινει..Λεει Συνδεστε την εσωτερικη σας καρτα SD..Η μονη λυση ειναι να βαλω εξωτερικη SD??Κατι αλλο που μπορω να κανω/??

 

Οκ,απλα η επιλογη για να δουλεψει ηθελε rr

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

ειμαι με την cm7αυτην εδω ( cm7kang-O2x-RC3-109) εδω και 3 ημερες αλλα εχω ενα μικρο προβλημα καθε φορα που εχω εισερχομενη κληση οταν απανταω με παει στην ανοικτη ακροαση απο που αλλαζει γιατι θα το σπασω εχω ψαξει παντου αλλα δεν το βρισκω

 

τελικα περασα αυτην εδω (cm7kang-O2x-RC3-111.zip ) σαν Update και εστρωσε

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Τρέχω την 112 temasek πλέον και εδω και 2 μέρες τον νεο release του etana kernel

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1427646

Τα σπάει πραγματικά. Χάμηλη κατανάλωση + δυνατότητα OC 4 επιπέδων

stock = 1Ghz

loc = 1216Mhz

hoc = 1408Mhz

xoc = 1,5Ghz!

εγώ προσωπικά το τρέχω στο loc.

Επισης για παθιάρικα 2χ έχει και mod ωστε η lowest frequency να είναι τα 324Mhz της stock αντί των 216Mhz του kernel.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!! εχω βαλει την τελευταια εκδοση της cm9 nova hd (ειναι παρα πολυ καλη αν εξερεσεις το βιντεο).. αλλα τις πιο πολλες εφαρμογες απο την καρτα sd δεν τις παιζει λεει: "δυστηχως η εφαρμογει εχει σταματησει" ξερει κανεις το γιατι?? την εχω ξαναβαλει και δεν ειχα τετοιο προβλημα κ full wipe κανω αλλα τιποτα.. :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Όποιος έχει CM ICS στο 2Χ μπορεί να περάσει το νέο LG UI 3.0 ακολουθώντας τις οδηγίες εδώ: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1684126

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

φιλε venox85 εχω περασει και εγω τον kernel etana αλλα απο που κανει τις επιλογες που λες

 

μια βοηθεια

 

τελικα βρηκα την εφαρμογουλα που βαζει μετα την εγκατασταση αλλα σε εμενα δεν παιζει οταν την τρεχω λεει οτι η εφαρμογη σταματησε και αποκρινετε

 

εσενα παιζει ok ;

 

και πως βγαζουμε τον kernel αφου δεν μου κανει δουλεια

 

sorry για τις ερωτησεις αλλα ασχετος ειμαι τωρα αρχισα να το πειραζω

Edited by P270
Link to comment
Share on other sites

2 θέματα

 

1. Επειδή κόλλησε μέσω ΟΤΑ στην αναβάθμιση , πέρασα την 20r μέσω smart flash κι επειδή κόλλησε το μυαλό μου και δεν θυμόμουν τον κωδικό για το μάρκετ, δημιούργησα νέο λογαριασμό και μετά από 1 ποτήρι κρασί τον θυμήθηκα :p και τον ξαναπέρασα αφού όμως το ξαναφλάσαρα, δεν μου αναγνωρίζει σαν αγορασμένο το poweramp, ενώ όλες τις άλλες τις αγορασμένες τις εμφανίζει κανονικά. Τίς πταίει εκτός εμού?

 

2. Ξαφνικά είδα άλλο ένα διαφορετικό εικονίδιο μουσικής το οποίο μοιάζει αρκετά με παγωτό. Τι κουφό είναι αυτό? Έβγαλε καμιά έξτρα έκδοση η LG για την 20r?

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος μπορεις να ξαναζητησεις την αδεια φαινεται και απο το pc οτι το εχει αγορασμενο αλλα και απο play store

 

Δεν το δείχνει καθόλου, αυτό είναι το περίεργο της υπόθεσης. Καλά δεν θα κάτσω να σκάσω, στην ανάγκη θα δώσω άλλα 4 ευρώ και θα πάρω το player pro αυτή την φορά, έτσι για να μάθουν.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δεν το δείχνει καθόλου, αυτό είναι το περίεργο της υπόθεσης. Καλά δεν θα κάτσω να σκάσω, στην ανάγκη θα δώσω άλλα 4 ευρώ και θα πάρω το player pro αυτή την φορά, έτσι για να μάθουν.:p

Την ευθύνη την έχει μάλλον το μαρκετ.

Μπές στο μαρκετ από το PC και δες αν θεωρεί την εφαρμογή αυτή συμβατή ή όχι με τη συσκευή σου

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις από την πρώτη εβδομάδα χρήσης του κινητού με custom rom:

-Το κινητό είναι πολύ γρήγορο παντού,χωρίς κολλήματα λειτουργούν όλα σωστά και τώρα πλέον μπορώ να πώ ότι εχω διπύρηνο κινητό!

-Εάν εξαιρέσουμε την πρώτη μέρα που εγκατέστησα την rom, που έκλεισε δύο φόρες όπως πήγα να απαντήσω σε κλήση, λειτουργεί άψογα!

-Η αυτονομία μου φαίνεται ότι είναι ίδια με πριν (στοκ rom), δηλαδή με wifi & ΒΤ & data σε 2G/3G on συνέχεια, κλήσεις ~ 60min , emails , 15-20% το βράδυ.

-Το μόνο που είναι λίγο ενοχλητικό είναι η ένδειξη της μπαταρίας που δεν φτάνει ποτέ το 100% όταν το φορτίζω αλλά σταματά στο 97% και δεν αδειάζει γραμμικά. Δηλαδή μπορεί να είναι στο 80% να μιλήσω 3-4 min και μετά να δείχνει 70%!!! Μετά να μιλήσω 10 min, να σερφάρω να απαντήσω σε emails και μετά από μία ώρα να έχει πέσει μόνο 1%!!!

-Και ένα περίεργο: περνώντας την 109 και σήμερα την 112 μετά το reboot η ώρα δείχνει 02:00 και η ημερομηνία 1/1/2007 και δεν ανανεώνεται για να δείξει την κανονική, οπότε την θέτω χειροκίνητα και μετά τικάρω και το Automatic. Αυτά......:D

Nexus4, Xiaomi Mi4, Mi Pad, NOTE 10.1 2014 LTE
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!! εχω βαλει την τελευταια εκδοση της cm9 nova hd (ειναι παρα πολυ καλη αν εξερεσεις το βιντεο).. αλλα τις πιο πολλες εφαρμογες απο την καρτα sd δεν τις παιζει λεει: "δυστηχως η εφαρμογει εχει σταματησει" ξερει κανεις το γιατι?? την εχω ξαναβαλει και δεν ειχα τετοιο προβλημα κ full wipe κανω αλλα τιποτα.. :(

 

Σβηστη κ ξανακανε εγκατασταση,λογικα θα παιξει

Edited by batman_13
LG G3 32gb,Nexus 4,Lg optimus 2x
Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις από την πρώτη εβδομάδα χρήσης του κινητού με custom rom:

-Το κινητό είναι πολύ γρήγορο παντού,χωρίς κολλήματα λειτουργούν όλα σωστά και τώρα πλέον μπορώ να πώ ότι εχω διπύρηνο κινητό!

-Εάν εξαιρέσουμε την πρώτη μέρα που εγκατέστησα την rom, που έκλεισε δύο φόρες όπως πήγα να απαντήσω σε κλήση, λειτουργεί άψογα!

-Η αυτονομία μου φαίνεται ότι είναι ίδια με πριν (στοκ rom), δηλαδή με wifi & ΒΤ & data σε 2G/3G on συνέχεια, κλήσεις ~ 60min , emails , 15-20% το βράδυ.

-Το μόνο που είναι λίγο ενοχλητικό είναι η ένδειξη της μπαταρίας που δεν φτάνει ποτέ το 100% όταν το φορτίζω αλλά σταματά στο 97% και δεν αδειάζει γραμμικά. Δηλαδή μπορεί να είναι στο 80% να μιλήσω 3-4 min και μετά να δείχνει 70%!!! Μετά να μιλήσω 10 min, να σερφάρω να απαντήσω σε emails και μετά από μία ώρα να έχει πέσει μόνο 1%!!!

-Και ένα περίεργο: περνώντας την 109 και σήμερα την 112 μετά το reboot η ώρα δείχνει 02:00 και η ημερομηνία 1/1/2007 και δεν ανανεώνεται για να δείξει την κανονική, οπότε την θέτω χειροκίνητα και μετά τικάρω και το Automatic. Αυτά......:D

 

Το θέμα με την μπαταρία είναι του kernel etana που έχεις βάλει. Είναι erratic η συμπεριφορά, αν διαβάσεις στο αντίστοιχο θέμα στο XDA θα δείς γιτί είναι έτσι. Και εμένα με εκνεύριζε και γενικά ο κερνελ αυτός μου είναι ασταθής. Φοράω τώρα τον κερνελ του Temasek που δίνει OC μέχρι τα 1.3 και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την μπαταρία είναι του kernel etana που έχεις βάλει. Είναι erratic η συμπεριφορά, αν διαβάσεις στο αντίστοιχο θέμα στο XDA θα δείς γιτί είναι έτσι. Και εμένα με εκνεύριζε και γενικά ο κερνελ αυτός μου είναι ασταθής. Φοράω τώρα τον κερνελ του Temasek που δίνει OC μέχρι τα 1.3 και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

same here... o etana ποτε δεν μου έπαιξε σωστα...είχα τρελαθεί στα BSOD

Link to comment
Share on other sites

hi guys!

εγκατεστησα χ8ες

1205301015-ETaNa_OC-3.0.y [CM7/MIUI Kernel][MAY30] ETaNa v3.0.32 OTF-OC-1504MHz

cm7kang-O2x-RC3-112 [CM7][uNOFFICIAL][JUN01] temasek's UNOFFICIAL BUILD RC3-112

και ολα καλα

πρωτη φορα τολμησα επιτελους, εκει που το σκεφτομουν καιρο !

εκανα οverclocking μαλιστα στα 1,5 ghz cyanogenmod7 και δουλευε περιφημα ζοριζοντας το αρκετα και δουλευοντας ωρες με αυτο.

στα antutu benchmarks εβγαινε κορυφη και νικουσε ολα τα dual core models ( ακομα και το samsung s2!!!)

μεχρι που βγηκα για γυμναστικη στον ηλιο το μεσημερι και μεσα στη τσεπη μου πρεπει να τα παιξε :BSOD!υποθετω οτι μαλλον ζοριζοταν γιατι εψαχνε για wifi networks και ειχα ενεργοποιησει σε μια φαση το mobile internet.

στα 1.4 ghz παντως πρεπει να ειναι οκ.

με το undervoltage εχετε καμια συμβουλη? τι τιμες να εβαζα στο lg 2x/etana kernel? τι ρισκα εχει η πρακτικη? μονο για εξοικονομησης μπαταριας ενδεικντυται? μηπως με +25/50 mV 8α ειχα λιγοτερα BSOD? βοη8α στη αποτροπη BSOD το overvoltage?παντως και τη νυχτα που το αφησα (το ειχα βγαλει απο τη πριζα πριν κοιμη8ω) δεν μου εκανε BSOD.

απο το minimum values στο ΧDA developers site καταλαβαινω οτι κατω απο 50mV οταν τρεχουμε με 1,4-1,5 ghz δεν επιτρεπεται.

 

NEA παρατηρηση

ΠΗΓΑ ΤΗ MINIMUM FREQUENCY ΣΤΑ 324 MHZ KAI Oλα οκ, ΟΤΑΝ ΤΕΜΠΕΛΙΑΖΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ BSOD ΠΛΕΟΝ AΠΟ ΟΥΤΙ ΒΛΕΠΩ. ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ 8ΕΜΑ ΥΠΕΡ8ΕΡΜΑΝΣΗΣ ΠΑΝΤΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ BSOD ΣΤΑ 1,4-1,5 ghz , ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΕ ΣΚΙΕΡΟ ΜΕΡΟΣ. Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΕΤΑΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ UNDERVOLTAGE AΠΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ....

ΠΛΕΟΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ TO KINHTO ΣΤΑ ΜΑΧ 1,4 ghz / MIN 324 MHZ

ΤΕΛΙΚΑ ΣΥΣΤΗΝΩ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ

1205301015-ETaNa_OC-3.0.y [CM7/MIUI Kernel][MAY30] ETaNa v3.0.32 OTF-OC-1504MHz

cm7kang-O2x-RC3-112 [CM7][uNOFFICIAL][JUN01] temasek's UNOFFICIAL BUILD RC3-112

 

EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΥΣ AGEKALP/ TSAGLIS

 

προσοχη μακρια απο ετανα κερνελ-μετα απο 48 ωρες μου κολλησε με τις νεες ρυθμισεις

τοποθετω την τεμασεκ οverclocking κερνελ και βλεπουμε

 

 

LAST UPDATE:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η τεμασεκ 115 ( http://www.mediafire.com/t...#3edh9d36u710w )

με αυτο το κερνελ δουλευει αψογα:

http://etana.donka.hu/kern...C_DS-3.0.y.zip

το δουλευω το κερνελ με HOC SETTING , 1.4 ghz

κανεις wipe dalvik cache πριν περασεις νεο κερνελ

 

το συστημα εχει γινει σταθεροτατο και δεν εχω BSOD οπως πριν με την 112 και το ETaNa v3.0.32 OTF-OC-1504MHz της 3ης Ιουνη

Edited by stjordanis
NEA παρατηρηση

LG optimus 2x:

[CM7][uNOFFICIAL][JUN01] temasek's UNOFFICIAL BUILD RC3-115

[CM7/MIUI Kernel][MAY30] ETaNa v3.0.32 O 1206051607-ETaNa_OC_DS-3.0.y.

hp touchpad:

CM9 nightlies alpha2

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτές τις ειδοποιήσεις που βγάζει σε γκρι πλαίσιο στο κάτω μέρος της οθόνης από που τις ελέγχουμε; πχ όταν διαγράφεις κάτι, σου βγάζει ένα "το στοιχείο διαγράφηκε" κάτι τέτοιο, ή όταν μπαίνεις στο στοκ "άλμπουμ" και διαβάζει τις νέες φωτό σου βγάζει "φόρτωση νέων λευκωμάτων και φωτογραφιών".

 

Εχω περάσει μια εφαρμογή που σε ειδοποιεί για σεισμούς (την έχω ρυθμίσει να ελέγχει κάθε 1 ώρα)...

τώρα, κατά διαστήματα (μπορεί κάθε 4-5 λεπτά, μπορεί μετά από μια ώρα) βγαίνει το πλαίσιο

"έναρξη αυτόματης ειδοποίησης σεισμών κάθε ώρα" - όχι κάθε ώρα που το ρύθμισα!! προφανώς κλείνει η εφαρμογή λόγω μνήμης και ξαναανοίγει... αλλά γίνεται

πάνω από οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή και θέλω να το κλείσω... όχι την εφαρμογή, δεν θέλω να με πρήζει το πλαίσιο! :P

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτές τις ειδοποιήσεις που βγάζει σε γκρι πλαίσιο στο κάτω μέρος της οθόνης από που τις ελέγχουμε; πχ όταν διαγράφεις κάτι, σου βγάζει ένα "το στοιχείο διαγράφηκε" κάτι τέτοιο, ή όταν μπαίνεις στο στοκ "άλμπουμ" και διαβάζει τις νέες φωτό σου βγάζει "φόρτωση νέων λευκωμάτων και φωτογραφιών".

 

Εχω περάσει μια εφαρμογή που σε ειδοποιεί για σεισμούς (την έχω ρυθμίσει να ελέγχει κάθε 1 ώρα)...

τώρα, κατά διαστήματα (μπορεί κάθε 4-5 λεπτά, μπορεί μετά από μια ώρα) βγαίνει το πλαίσιο

"έναρξη αυτόματης ειδοποίησης σεισμών κάθε ώρα" - όχι κάθε ώρα που το ρύθμισα!! προφανώς κλείνει η εφαρμογή λόγω μνήμης και ξαναανοίγει... αλλά γίνεται

πάνω από οποιαδήποτε άλλη εφαρμογή και θέλω να το κλείσω... όχι την εφαρμογή, δεν θέλω να με πρήζει το πλαίσιο! :P

 

Εχω και εγω το ιδιο θεμα αλλα δεν ξερω ποια εφαρμογη το κανει γιατι που και που μου πεταει μηνυμα οτι "network is unavailiable". Αν ξερει κανεις ας βοηθησει. Νομιζα ητανε το widget της LG που ειναι ρολοι με καιρο αλλα το εβγαλα και ακομα τα ιδια. Μια στο τοσο το πεταει το μηνυμα αλλα ειναι εκνευριστικο.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,θα ήθελα να αναφέρω ταπροβλήματα που εχω με το lg μου,και να μου πείτε τι προτείνετε.Το βασικότερο είναι οτι οταν χρησιμοποιήσω το wi-fi μια φορά,την επόμενη μου βγάζει "σφάλμα" και μόνο με επανεκκίνηση ξαναδουλεύει.Η sim μου κάνει κατι κόλπα και δεν την διαβάζει αρκετές φορές και δεν ξέρω αν φταίει το κινητό γι'αυτο.Γενικά κολλάει αρκετές φορές και κλείνουν όλες οι εφαρμογές αν παω να κάνω 2-3 πράγματα ταυτόχρονα.Τι προτείνετε σαν λύση?Να το πάω στην lg για επισκευή η κάτι αλλο?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...