Jump to content

[Εφαρμογή] athensdelivery.gr


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγχαρητήρια για την εφαρμογή! Την κατέβασα και περιμένω το update για θεσσαλονίκη!:happy:

Πάντα τέτοια εύχομαι!

 

 

Υ.Γ. Άσχετο αλλά μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να εμφανίζεται η zougla στο android market για το xperia x8?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην πολυ καλη προσπαθεια αξια πηρε την βραβευση .

 

Μπορω να ρωτησω σε ποια γλωσσα προγραμματισμου εγραψες την εφαρμογη ?

Link to comment
Share on other sites

Java... Αυτή είναι γλώσσα που γράφονται όλες οι εφαρμογές του Android
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χίλια μπράβο! Πολύ καλή εφαρμογή και χρήσιμη (αν και έχω κόψει το Junk food αλλά κάπου θα χρειαστεί :p ).
Link to comment
Share on other sites

Την πρωτη φορα λειτουργησε κανονικα η εφαρμογη. Απο εκει και περα ομως καθε φορα που την ανοιγω βγαζει καποιο λαθος και μετα δεν εμφανιζει του καταλογους των καταστηματων.

 

Σε Wildfire. Το εχει αντιμετωπισει καποιος αλλο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι παλι στο θεμα:p

 

Με την 2.1 και χωρις internet, ναι μεν εβγαζε καποιο error αλλα μπορουσα να δω τα καταστηματα και τα τηλεφωνα.

 

Τωρα που εβαλα την 2.2 και μετεφερα την εφαρμογη στην SD, ανοιγει η εφαρμογη αλλα οταν παω να επιλεξω πολη, βγαζει λαθος και κλεινει.

 

Υπαρχει τροπος να μπορουμε να δουμε τα καταστηματα και τα τηλεφωνα ακομα και χωρις συνδεση στο νετ?

Link to comment
Share on other sites

Delivery , Νέα ελληνική εφαρμογή για... delivery από το athensdelivery.gr

1o βραβείο στο διαγωνισμό HTC Grand.

Όλα τα delivery στο χέρι σου.

Επέλεξε περιοχή ή άσε να βρει το κινητό που είσαι.

Επέλεξε κατηγορία φαγητού,αναζήτησε καταστήματα με όνομα, διεύθυνση ή και τηλέφωνο.

Δες τον κατάλογο, πάρε τηλέφωνο δες που είναι το κατάστημα..και καλή όρεξη.

 

Σύντομα... δυνατότητα ΔΩΡΕΑΝ!!! κλήσεων σε μαγαζία.(Τώρα διαθέσιμο σε beta έκδοση σε επιλεγμένα καταστήματα)

 

http://img88.imageshack.us/img88/6217/devicerg.pnghttp://img146.imageshack.us/img146/5641/device2r.pnghttp://img821.imageshack.us/img821/2884/device3u.png

 

Μπορείτε να κατεβάσετε την εφαρμογή από το android market ή με το QR.

 

http://qrcode.kaywa.com/img.php?s=5&d=market%3A%2F%2Fdetails%3Fid%3Dcom.athensdelivery

φιλε πολυ καλη η εφαρμογη σου στο περιστερι που το τσεκαρισα ειναι ενημερομενο

θελω να μου πεις πως θα εβαζα την εφαρμογη με το παραξενο ολογραμμα που εχεις δεν ξερω τον τροπο

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις το "Barcode Scanner" από το Market, το τρέχεις, και κάνεις scan με την κάμερα το QR αυτό. θα σου βγάλει κατευθείαν την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις το "Barcode Scanner" από το Market, το τρέχεις, και κάνεις scan με την κάμερα το QR αυτό. θα σου βγάλει κατευθείαν την εφαρμογή.

φιλε σε ευχαριστω το εκανα και δουλεψε επιτυχως

Link to comment
Share on other sites

φιλε πολυ καλη η εφαρμογη σου στο περιστερι που το τσεκαρισα ειναι ενημερομενο

θελω να μου πεις πως θα εβαζα την εφαρμογη με το παραξενο ολογραμμα που εχεις δεν ξερω τον τροπο

ευχαριστω

 

Κατεβάζεις το barcode scanner και το σκανάρεις.. θα σε πάει κατευθείαν να το κατεβάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι παλι στο θεμα:p

 

Με την 2.1 και χωρις internet, ναι μεν εβγαζε καποιο error αλλα μπορουσα να δω τα καταστηματα και τα τηλεφωνα.

 

Τωρα που εβαλα την 2.2 και μετεφερα την εφαρμογη στην SD, ανοιγει η εφαρμογη αλλα οταν παω να επιλεξω πολη, βγαζει λαθος και κλεινει.

 

Υπαρχει τροπος να μπορουμε να δουμε τα καταστηματα και τα τηλεφωνα ακομα και χωρις συνδεση στο νετ?

 

φίλε μου.το ότι δείχνει τη προηγούμενη περιοχή όταν δεν έχει Internet είναι bug.Το γνωρίζω και στο Update θα πάρει πόδι. δεν είναι Local τα καταστήματα καθώς ανανεώνονται συνέχεια. Ίσως μπορεί να βάλω να πάει γρήγορα σε μια προεπιλεγμένη περιοχή αλλά μέχρι εκεί ( τεράστιο ίσως) . Η εφαρμογή είναι Internetική :D

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα στο wildfire πλέον τρώει συνεχώς FC. Όταν την πρωτο-είχα ανοίξει ήμουν συνδεδεμένος, αλλά μετά όχι. Λες να φταίει αυτό? Η απλά δεν υποστηρίζει το wildfire?
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κι από μένα φίλε μου.

Πολύ καλή δουλειά! Είμαι Θεσσαλονικιός και περιμένω πως και πως το update... Για πότε να περιμένω;

(φαντάσου το έκανα εγκατάσταση ώστε να δω στο μάρκετ το update :p )

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Χαχα σε ευχαριστώ.ας μη καταναλώνεις χώρο θα το πω εδώ σίγουρα.κοίτα είμαι φαντάρος το πότε δε το ξέρω καθόλου.μπορεί και σε 1 βδομάδα μπορεί και σε ενα μήνα
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
στο htc desire s παντα μου κρασαρει. ουτε μια φορα δεν εχει δουλεψει. Αναμενουμε κανα update η τιποτα αλλο?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
στο htc desire s παντα μου κρασαρει. ουτε μια φορα δεν εχει δουλεψει. Αναμενουμε κανα update η τιποτα αλλο?

 

Μπορείς να μου πεις σε ποιά περιοχή cracharei? Δοκίμασες να το κάνεις Uninstall και install ξανα? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

οταν μπαίνω και διαλεγω περιοχη, κατεβαίνει λιστα, περνανε 1-2 δευτερολεπτα και πεταει force close.

Επεισεις και στο καταστηματα κοντα μου, διαβαζει τοποθεσια και τσουπ force close.

Link to comment
Share on other sites

Γαλατσι προσπαθεί να ανοίξει (στο καταστήματα κοντα μου) αλλα αμφιβάλω να ειναι θεμα περιοχης, αφου κρασαρει και στο "επιλογη περιοχής" πριν προλαβει να ολοκληρωθεί η λιστα των περιοχών :(

 

και όλο αυτο τον καιρό εγω πεινάωωω :P

Edited by Cubigon
Link to comment
Share on other sites

Γαλατσι προσπαθεί να ανοίξει (στο καταστήματα κοντα μου) αλλα αμφιβάλω να ειναι θεμα περιοχης, αφου κρασαρει και στο "επιλογη περιοχής" πριν προλαβει να ολοκληρωθεί η λιστα των περιοχών :(

 

και όλο αυτο τον καιρό εγω πεινάωωω :P

 

Χαχα παράξενο. Έχεις φαντάζομαι τη τελευταία έκδοση και internet όταν τη χρησιμοποιείς ? EDIT ναι στο γαλάτσι έχει πρόβλημα θα το κοιτάξω.ευχαριστώ

Edited by weakwire
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Χαχα παράξενο. Έχεις φαντάζομαι τη τελευταία έκδοση και internet όταν τη χρησιμοποιείς ? EDIT ναι στο γαλάτσι έχει πρόβλημα θα το κοιτάξω.ευχαριστώ

 

Εχω την τελευταια εκδοση και εγω και επισης μου κρασαρει σε SGS2.

Περιοχη Νεο Ηρακλειο, δεν δοκιμασα σε αλλη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...