Jump to content

Google Nexus S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χθες το βραδυ εκει που επαιζα και περιηγουμουν στο facebook το τηλεφωνο κολλησε και δεν ξεκολλαγε με τιποτα,παρα μονο οταν του εβγαλα την μπαταρια.

να ανυσηχω για κατι ή συμβαινει.

 

χθες το βραδυ μου το ξαναεκανε και κολλησε την ωρα που εκανα scrolling στο facebook.

τι μπορει να φταιει?το κινητο ειναι μαμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εννοεις η εφαρμογη του facebook?

και την ειχαν προεγκατεστημενη οταν αγορασα το κινητο.

 

καινουριο κινητο με προεγκατεστημενη? .....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά SOS γιατί έχω πελαγώσει..είχα κατεβάσει την έκδοση 4.0.4 πριν από κανένα 8 μηνο και το κινητό μου λειτουργούσε μια χαρά. Τώρα παρατηρώ ότι δεν μου λειτουργεί καθόλου το wi fi. Σήμερα το πήγα να του ρίξουν μια ματιά κ μου είπαν να κατεβάσω το Kies, το οποίο κ κατέβασα αλλά δεν είναι συμβατό από ό,τι διάβασα-άσχετο μάλλον το παλικάρι-με το Nexus S. Ταυτόχρονα μου έχει έρθει κ ειδοποίηση για την έκδοση 4.1 Jelly Bean την οποία θέλω να τρέξω μπας κ φτιάξει αλλά δεν γίνεται χωρίς wi fi. Τι να κάνω??;όποιος μπορεί ας βοηθήσει..please..
Link to comment
Share on other sites

Sorry,επειδή δεν έχω εμπειρία..εννοείς την επαναφορά εργ. ρυθμίσεων από το μενου Αντίγραφα ασφαλείας κ επαναφορά? Κ με τα δεδομένα μου τί γίνεται, θα τα χάσω??
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό λέω, θα σβηστούν όλες οι εφαρμογές του κινητού. Τα αρχεία στην εξωτερική μνήμη θα μείνουν όπως είναι.

Φαντάζομαι δεν είσαι root για να πάρεις backup τις εφαρμογές σου.

 

Δεν μου ρχεται κάποια άλλη λύση στο πρόβλημα σου, ίσως κάποιος άλλος φίλος μπορεί να δώσει μια εναλλακτική λύση.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Κάντο, δεν πρόκειται να έχεις κανένα πρόβλημα, ειδικά τώρα που έχεις κάνει και factory reset θα πάει και σφαίρα.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι!!Πάντως ρε παιδιά ευτυχώς που υπάρχετε κ σεις να δίνετε λύσεις..Γιατί άμα περιμένεις από υπάλληλο service καταστήματος...άστα!!

 

Δεν το πιστεύω..πάλι τα ίδια με το Jelly. Κανονικά όταν ανοίγεις το wi fi δεν πρέπει να σε ρωτάει σε ποιό δίκτυο θες να συνδεθείς?μήπως κάνω κάτι λάθος?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

καινουριο κινητο με προεγκατεστημενη? .....

 

ναι,το κινητο το αγορασα απο το πλαισιο μεσα αυγουστου.

Link to comment
Share on other sites

ναι,το κινητο το αγορασα απο το πλαισιο μεσα αυγουστου.

 

δεν το γνωριζα...περιεργο μου φαινεται...οπως κ να εχει βαλε το friendcaster μεχρι να βγει η native

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι τουτο,καθοτιν ασχετως?

 

να ρωτησω και κατι αλλο.

σημερα το πρωι(γυρω στις 10 και μιση) ξεκινησα να το φορτιζω μεσω usb απο το κομπιουτερ,με ενδειξη μπαταριας γυρω στο 26%.

μετα απο περιπου 4 ωρες φορτισης το κινητο εφτασε στο 93% και αποσυνδεθηκε απο το κομπιουτερ(γυρω στις 2 η ωρα).

χωρις καθολου χρηση του κινητου και χωρις να υπαρχει κατι ανοιχτο(δεδομενα,wi fi)

η μπαταρια του κινητου δειχνει 81% μετα απο 3 ωρες και κατι.

ειναι φυσιολογικο αυτο?

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

"]http://productforums.google.com/forum/#!topic/mobile/FaiptkgrbsM[1-25]

Έχει κανείς άλλος το συγκεκριμένο πρόβλημα ή είμαι ο μόνος;;

 

Κανείς;;;:worry: Αν ξέρει κανείς κάποια λύση ας βοηθήσει!! Το κινητό είναι εκνευριστικό!! Μετά την αναβάθμιση σε jb κάνει επανεκκίνηση μόνο του κατά τη διάρκεια κλήσεων ( όσο μεγαλύτερη η διάρκεια της κλήσης τόσο πιο πιθανό)!! Να αναφέρω πως το κινητό είναι stock και δεν πείραξα τπτ καθώς και οτι με την ICS δούλευε άψογα!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!!

Link to comment
Share on other sites

Κανείς;;;:worry: Αν ξέρει κανείς κάποια λύση ας βοηθήσει!! Το κινητό είναι εκνευριστικό!! Μετά την αναβάθμιση σε jb κάνει επανεκκίνηση μόνο του κατά τη διάρκεια κλήσεων ( όσο μεγαλύτερη η διάρκεια της κλήσης τόσο πιο πιθανό)!! Να αναφέρω πως το κινητό είναι stock και δεν πείραξα τπτ καθώς και οτι με την ICS δούλευε άψογα!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!!

 

δεν του κανεις ενα ρεσετ?εκανε και εμενα κατι κουλα οχι το ιδιο και τα ποιο πολλα μετα την επαναφορα εστρωσαν

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα αλλά από οτι διάβασα σε φόρουμ της Google που αναφέρουν και άλλοι το πρόβλημα μπορεί να στρώσει το πολύ για καμια βδομάδα κ μετά το ξανακάνει!! Όπως καταλαβαίνεις προσπαθώ να το αποφύγω...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Βρίσκομαι σε αναζήτηση BT handsfree το οποίο θα ήθελα να φορτίζει μέσω θύρας micro USB (άρα τα Nokia πχ απορρίπτονται δυστυχώς ή ευτυχώς). Έχετε βολευτεί με κάποιο ώστε να το προτείνετε;

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι η μπαταρια ειχε γυρω στο 6% και το εβαλα να φορτιζει.

το απενεργοποιησα και μια και περιμενω να δω την διαρκεια της μπαταριας μετα την φορτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Βρίσκομαι σε αναζήτηση BT handsfree το οποίο θα ήθελα να φορτίζει μέσω θύρας micro USB (άρα τα Nokia πχ απορρίπτονται δυστυχώς ή ευτυχώς). Έχετε βολευτεί με κάποιο ώστε να το προτείνετε;

 

Jabra BT2050 Bluetooth Headset

 

[...]the cheapest headset available that uses a Micro USB charger. link

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Αντε να ερθει και σε μας να διορθωσει τα λιγα bugs της JellyBean και μενω ανετα ενα χρονο ακομα με το nexus μου...!

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...