Jump to content

[Οδηγός] Κάντε de-brand την συσκευή σας με flashing!


darkywizard7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι πιθανό να φταίει ότι το λογισμικό του είναι branded. Αν θυμάμαι καλά όλα αυτά τα κινητά πέρνανε update μετά από καιρό σε σχέση με αυτά που ήταν unbranded.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Πολύ καλός οδηγός, συγχαρητήρια!

Φιλε μου μπορείς να με βοηθήσεις? Δε μπορώ να κατεβάσω τα αρχεία FW & LP.. μου ζητάει την άδεια της omnius.

Μου εμφανίζει αυτο το μήνυμα: "You must have Omnius license on your account to be allowed to download files." Τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση! Υπαρχει περίπτωση να μπορείς να τα έχεις εσυ και να μου τα στείλεις σε e-mail?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πολύ καλός οδηγός, συγχαρητήρια!

Φιλε μου μπορείς να με βοηθήσεις? Δε μπορώ να κατεβάσω τα αρχεία FW & LP.. μου ζητάει την άδεια της omnius.

Μου εμφανίζει αυτο το μήνυμα: "You must have Omnius license on your account to be allowed to download files." Τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση! Υπαρχει περίπτωση να μπορείς να τα έχεις εσυ και να μου τα στείλεις σε e-mail?

Ευχαριστω!

 

Αχ και εγω εχω το ιδιο προβλημα ! Βρηκες καποια λυση γιατι και εμενα με ενδιαφερει ! Εχω το w995 και μου το φερανε απο Γερμανια, ειναι στην εταιρια Τ και δε εχει Ελληνικα! εμενα ειναι CID : 53 R1HA035

Μηπως μπορει καποιος να βοηθησει!

Ευχαριστω :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...