Jump to content

Huawei Ideos X6


Techguru
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η αληθεια ειναι οτι η προταση της vodafone με τα vinbows7 τηλεφωνα ειναι πολυ καλη.αλλα τα w7 δεν εχουν ακομα ελληνικα.

 

Να ταν μόνο τα ελληνικά θα ήταν τέλεια.αλλα έχει χίλιες δυο ελλειψεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 477
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

είμαι από την Ρόδο και τηλεφώνησα στο κατάστημα ( μετά από αρκετή ώρα το σήκωσαν ) μου είπαν ότι αύριο θα είναι διαθέσιμο και η τιμή του θα είναι 188 ευρώ χωρίς κανένα απρόοπτο..

ακόμα μου είπαν ότι σίγουρα μέχρι την παρασκευή θα υπάρχει μια συσκευή για δοκιμή στο κατάστημα...αλλά αυτά έλεγαν και πριν το Πάσχα ότι και καλά μεγάλη Δευτέρα με Τετάρτη θα είναι στα καταστήματα άρα αναμένουμε στο ακουστικό μας όμως κάτι που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση είναι ότι σε όλα σχεδόν τα μέρη στην Ελλάδα λένε δώσε προκαταβολή και θα το πάρεις τότε αυτό που με φοβίζει είναι ότι το κιν έχει κάτι και το περιμένουμε άδικα και στην τελική δούμε κάτι που θα ξενερώσουμε και το ξέρουν και προσπαθούν να το σπρώξουν πλαγίως

Link to comment
Share on other sites

απο σοβαροτητα και αξιοπιστια ολες οι εταιριες ειναι μαπα στην ελλαδα γιατι δεν κανει μια ανακοινωση η wind να πει οτι την ταδε ημερομηνια θα ειναι διαθεσημο το το τηλεφωνο το βαζει στο φυλαδιο και τιποτα αλλο περι διαθεσης και μεις σαν πελατες ρωταμε - ψαχνουμε -σημερα -αυριο- δεν ξερουν - τι λετε ρε παιδια ειναι σοβαρα πραγματα αυτα?? δεν εχουνε διευθηνοντα συμβουλο η οτι αλλο στελεχος να πει κατι??? 100 χρονια πισω απο την ευρωπη πανε γιαυτο θα κλεισουνε ολες και θα ερθουνε 2-3- ξενες εταιριες και θα παρουνε ολη την αγορα :mad:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

χεχε... 3 καταστήματα ρώτησα σήμερα... και οι 3 κοιταξαν τον υπολογιστή τους... και οι 3 μου έδωσαν σημαντικά διαφορετικές ημερομηνίες. Μάλιστα ένας απο αυτους με ρώτησε αν έχω συμβόλαιο η όχι... σε τέτοιους καιρούς ακομά μας κοιτάνε στα δόντια? lololol...

 

Αν ως την Παρασκευή δεν το έχουν, πάω και παίρνω Defy και τελος. Με κουράζουν...

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!!

 

Το x5 που ειχα και δοκιμαζα εφυγε σημερα για το service λογο των πολλων

προβληματων που ειχε τελικα.......Θεωρω οτι επεσα στο γκαβο.....το κακο..την αστοχια ντε.......την γκαντεμια μου!!!!

 

Τωρα σε γενικες γραμμες θεωρω οτι δεν ειναι κακο το κινητο ειδικα στην τιμη που πωλειται,βεβαια τα κολλημετα-παγωματα ειναι σοβαρο προβληματακι,αλλα εμενα

μου κολαγε οταν επαιζα και το ζοριζα αρκετα παιδια.σε κλησεις και γενια καθημερινα πραματακια δεν ειχα θεμα,να τα λεμε ολα......μην θελουμε και παπαδες στα λεφτα αυτα,ειπαμε......

Ελπιζω τα Ελληνικα να ειναι καλυτερα και να μην βγαλουν διαφορα.....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

απο σοβαροτητα και αξιοπιστια ολες οι εταιριες ειναι μαπα στην ελλαδα γιατι δεν κανει μια ανακοινωση η wind να πει οτι την ταδε ημερομηνια θα ειναι διαθεσημο το το τηλεφωνο το βαζει στο φυλαδιο και τιποτα αλλο περι διαθεσης και μεις σαν πελατες ρωταμε - ψαχνουμε -σημερα -αυριο- δεν ξερουν - τι λετε ρε παιδια ειναι σοβαρα πραγματα αυτα?? δεν εχουνε διευθηνοντα συμβουλο η οτι αλλο στελεχος να πει κατι??? 100 χρονια πισω απο την ευρωπη πανε γιαυτο θα κλεισουνε ολες και θα ερθουνε 2-3- ξενες εταιριες και θα παρουνε ολη την αγορα :mad:

 

γιατι ειναι καμια ελληνικη?cosmo=γερμανικη

.voda=βρετανικη.

wind=τρεχα γυρευε(ομαδα επενδυτων).

δεν υπαρχει ελληνικη εταιρια.

Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπερα,πως το ανοιγουμε αυτο φιλε μου?

Δοκιμασα διαφορα αλλα δεν..........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

χεχε... 3 καταστήματα ρώτησα σήμερα... και οι 3 κοιταξαν τον υπολογιστή τους... και οι 3 μου έδωσαν σημαντικά διαφορετικές ημερομηνίες. Μάλιστα ένας απο αυτους με ρώτησε αν έχω συμβόλαιο η όχι... σε τέτοιους καιρούς ακομά μας κοιτάνε στα δόντια? lololol...

 

Αν ως την Παρασκευή δεν το έχουν, πάω και παίρνω Defy και τελος. Με κουράζουν...

 

Τουλαχιστον μν το παρεις απ την wind:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,πως το ανοιγουμε αυτο φιλε μου?

Δοκιμασα διαφορα αλλα δεν..........

http://www.huaweidevice.com/worldwide/downLoadDetail.do?method=downloadFile&flay=document&fileName=38980&attachmentName=User_Guide_GR.pdf

Για δοκίμασε τώρα,διόρθωσα το link.

http://www.huaweidevice.com/worldwide/downLoadDetail.do?method=view&centerFlag=software&productId=3497&oneSelected=3&twoSelected=37&thirdSelected=3497&softwareName=

Μέχρι και software upgrade υπάρχει με ημ/νία 23/3/2011 με οδηγίες σε pdf.

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειμαστε λιγο offtopic ενας πωλητης μου ειπε οτι στα android εαν δεν εχεις και πακετο δεδομενων αυτα κανουν μονα τους αναβαθμισεις χωρις να σε ρωτησουν και σε χρεωνουν μεσω gprs και οτι καποιους τους ηρθαν κατι 100αρια λογαριασμοι.. Μπορει να ισχυε κατι τετοιο; Εγω του ειπα ολες τις αναβαθμισεις θα τις κανω με wifi.
Link to comment
Share on other sites

γιατι ειναι καμια ελληνικη?cosmo=γερμανικη

.voda=βρετανικη.

wind=τρεχα γυρευε(ομαδα επενδυτων).

δεν υπαρχει ελληνικη εταιρια.

 

ναι σαν μητρικες εταιριες αλλα τι να το κανω αν τα εδω στελεχη <για ολες > ειναι αποντες απο τη διοικιση ? θελω να αγορασω και ψαχνω πως τι και που?? για να καταλαβης τη μεγαλη παρασκευη πηγα στη vodafon να δω το tropy 7 και το lg7 τα ειχανε με καρτελακια 399 ευρο το tropy και 426 to lg και οταν ειπα κανουνε 199 ευρο δεν ηξεραν τιποτα και με κοιτουσανε μετα το ειδαν στο σαιτ της vodafon τι μου λες τωρα φιλε μου εχω γυριση ολη την ευρωπη παρα πολες φορες καμια σχεση εδω με εκει αλλο το ενα αλο το αλο..:lol:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ειμαστε λιγο offtopic ενας πωλητης μου ειπε οτι στα android εαν δεν εχεις και πακετο δεδομενων αυτα κανουν μονα τους αναβαθμισεις χωρις να σε ρωτησουν και σε χρεωνουν μεσω gprs και οτι καποιους τους ηρθαν κατι 100αρια λογαριασμοι.. Μπορει να ισχυε κατι τετοιο; Εγω του ειπα ολες τις αναβαθμισεις θα τις κανω με wifi.

 

μην μασας αυτα σου τα λεει για να σου πασαρει πακετο δεδομενων και συμβολαιο οποιο τηλ. παρεις android θα πας ρυθμησεις> ρυθμησεις ασυρματων δυκτυων > δυκτυα κινητης τηλεφωνιας και θα απενεργοποιησης την υπηρεσια δεδομενων ... και εσαι οκ. δεν χρεωνεσαι με τιποτα . οταν θες την ενεργοποιης παλι αν εχεις καποιο πακετο.. θα βγουμε of topic τωρα !!!!.:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

είμαι από την Ρόδο και τηλεφώνησα στο κατάστημα ( μετά από αρκετή ώρα το σήκωσαν ) μου είπαν ότι αύριο θα είναι διαθέσιμο και η τιμή του θα είναι 188 ευρώ χωρίς κανένα απρόοπτο..

ακόμα μου είπαν ότι σίγουρα μέχρι την παρασκευή θα υπάρχει μια συσκευή για δοκιμή στο κατάστημα...αλλά αυτά έλεγαν και πριν το Πάσχα ότι και καλά μεγάλη Δευτέρα με Τετάρτη θα είναι στα καταστήματα άρα αναμένουμε στο ακουστικό μας όμως κάτι που μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση είναι ότι σε όλα σχεδόν τα μέρη στην Ελλάδα λένε δώσε προκαταβολή και θα το πάρεις τότε αυτό που με φοβίζει είναι ότι το κιν έχει κάτι και το περιμένουμε άδικα και στην τελική δούμε κάτι που θα ξενερώσουμε και το ξέρουν και προσπαθούν να το σπρώξουν πλαγίως

Μαλιστα.. Τωρα εξηγειται το 188 ευρω.. Εισαι απ τη ροδο ετσι δεν ειναι..? Στα νησια δεν εχετε λιγοτερο ΦΠΑ φιλε μου σε σχεση με την αθηνα..? Ετσι δεν ειναι..?
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα.. Τωρα εξηγειται το 188 ευρω.. Εισαι απ τη ροδο ετσι δεν ειναι..? Στα νησια δεν εχετε λιγοτερο ΦΠΑ φιλε μου σε σχεση με την αθηνα..? Ετσι δεν ειναι..?

 

ανάλογα τα προιόντα άλλα πιο πάνω άλλα πιο κάτω αλλά στα κιν είναι πιο χαμηλά (αν δεν κάνω λάθος) άρα 188 μάλλον για τα νησιά ..

Link to comment
Share on other sites

ανάλογα τα προιόντα άλλα πιο πάνω άλλα πιο κάτω αλλά στα κιν είναι πιο χαμηλά (αν δεν κάνω λάθος) άρα 188 μάλλον για τα νησιά ..

 

Ισχύει για όλα τα νησιά;

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για όλα τα νησιά;

 

αυτό δεν το γνωρίζω σίγουρα αν και νομίζω ότι ισχύει για τα Δωδεκάνησα μόνο

Link to comment
Share on other sites

αυτό δεν το γνωρίζω σίγουρα αν και νομίζω ότι ισχύει για τα Δωδεκάνησα μόνο

 

Αυτό πιστεύω και εγώ γιατί εμένα μου ειχαν πει 199. Αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι απο πατρα.εχει ερθει το κινητο στη wind? αμα παω αυριο μεθαυριο το εχουν ετοιμοπαραδοτο να το παρω?? μπορει καποιος να μου πει γνωμες.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι απο πατρα.εχει ερθει το κινητο στη wind? αμα παω αυριο μεθαυριο το εχουν ετοιμοπαραδοτο να το παρω?? μπορει καποιος να μου πει γνωμες.ευχαριστω
Για πατρα δεν ξερω, αλλα για αθηνα ειμαι σιγουρος (αποψη μου) το αργοτερο ως παρασκευη θα υπαρχει.
Link to comment
Share on other sites

εχει amoled οθονη αυτο που θα φερει η wind? ξερει κανεις αν το bluetooth sony ericsson mw600 παιζει κανονικα με το κινητο αυτο?
Link to comment
Share on other sites

εχει amoled οθονη αυτο που θα φερει η wind? ξερει κανεις αν το bluetooth sony ericsson mw600 παιζει κανονικα με το κινητο αυτο?
Αmoled οθονη..? Μα το Ideos Χ5 δεν βγαινει με amoled οθονη φιλε μου, μονο με TFT LCD.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ideos X6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...