Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προστατευτικο οθονης σε Ελληνικο μαγαζι που ειναι οεο;;;;;;;;;;;

 

ποια θα παιρνατε απο e-bay?

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολους :)

θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει προβλημα με την εμβελεια του ασυρματου δικτυου.. προσωπικα στα 2 μετρα απο το ρουτερ πεφτει 2 γραμμες..και στα 3 μετρα πεφτει σε 1 γραμμη..και ποιο περα..αρχιζει και κωλλαει... το ρουτερ ειναι μια χαρα..γιατι με το λαπτοπ το ποιανω πανω απο 40 μετρα :D

ειναι προβλημα αυτο? η ειναι μουφα το wifi τις συσκευης?

 

Έτσι κάνει και το δικό μου, το wi-fi του δεν είναι ότι πιο αξιόπιστο έχει πάνω του. Πάντως εμένα και με σήμα 0/3 μπάρες συνήθως λειτουργεί καλά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους :)

θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει προβλημα με την εμβελεια του ασυρματου δικτυου.. προσωπικα στα 2 μετρα απο το ρουτερ πεφτει 2 γραμμες..και στα 3 μετρα πεφτει σε 1 γραμμη..και ποιο περα..αρχιζει και κωλλαει... το ρουτερ ειναι μια χαρα..γιατι με το λαπτοπ το ποιανω πανω απο 40 μετρα :D

ειναι προβλημα αυτο? η ειναι μουφα το wifi τις συσκευης?

 

Μέχρι τα 10 μέτρα σερφάρω μέσω wifi κανονικά από το joy 845.

Απο εκεί και πέρα χάνει τη σύνδεση. Τα 10 μέτρα είναι ΣΙΓΟΥΡΑ πάντως.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Για όλους όσους έχουν πρόβλημα με την αυξανόμενη ένταση του ήχου κλήσης, το μόνο που βρήκα που να βοηθάει είναι το app "Increasing Ring" (βρίσκεται στο market).

 

Σε αυτό μπορούμε να ορίσουμε το βήμα αύξησης της έντασης του ήχου και το διάστημα μεταξύ των βημάτων, οπότε αν βάλουμε το interval στο 1 sec το τηλέφωνο βαράει με την μέγιστη ένταση του (που και πάλι μου φαίνεται σχετικά χαμηλή) σε περίπου 2-3''.

Link to comment
Share on other sites

Τα 10 μέτρα είναι ΣΙΓΟΥΡΑ πάντως.

ετσι ειναι

 

εγω ειμαι υπερευχαριστημενος προς το παρον απο το κινητο και σε αυτα τα λεφτα δεν παιζεται λεμε

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω ένα πρόβλημα με τα βίντεο του Youtube και γενικά Video που βλέπω στο internet. Στην αρχή κολλάει η εικόνα και ο ήχος παίζει κανονικά και μετά κολλάει και ο ήχος. Μπορείτε να με βοηθήσετε? Ξαφνικά άρχισε να το κάνει.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τα 10 μέτρα σερφάρω μέσω wifi κανονικά από το joy 845.

Απο εκεί και πέρα χάνει τη σύνδεση. Τα 10 μέτρα είναι ΣΙΓΟΥΡΑ πάντως.

 

Δεν ξέρω κάτι δεν πάει καλά, ενώ στην αρχή έπαιζε κανονικά, τώρα πιάνει μόνο δίπλα στον router και πλέον δεν βλέπω τα ασύρματα της γειτονιας

Αγγελίες στο buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω κάτι δεν πάει καλά, ενώ στην αρχή έπαιζε κανονικά, τώρα πιάνει μόνο δίπλα στον router και πλέον δεν βλέπω τα ασύρματα της γειτονιας

 

Κλείσε και ξαναάνοιξε το wifi. Κλείσε και ξαναάνοιξε το κινητό.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

θέλω να εγκαταστήσω μερικές νέες γλώσσες στο τηλέφωνο από εκείνες που γράφει ότι δεν είναι εγκατεστημένες.

 

Ξέρετε τι πρέπει να κάνω?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,πρώτη φορά γράφω στο forum.Είμαι και εγώ κάτοχος του joy 845 και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με το κινητό!!!! έχω όμως ένα πρόβλημα με τις εφαρμογές πλοήγησης που έχουν συζητηθεί σε προηγούμενα post ( navigon ,igo κτλ ).στο android market δεν υπάρχουν. εσείς που στο καλό τις βρήκατε?
Link to comment
Share on other sites

beta froyo για huawei 8100 8110 8120 με wifi !

ειναι πανω στο CMI2 του kalt_kaffe

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915354

 

μακαρι και αντε 2,2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,πρώτη φορά γράφω στο forum.Είμαι και εγώ κάτοχος του joy 845 και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με το κινητό!!!! έχω όμως ένα πρόβλημα με τις εφαρμογές πλοήγησης που έχουν συζητηθεί σε προηγούμενα post ( navigon ,igo κτλ ).στο android market δεν υπάρχουν. εσείς που στο καλό τις βρήκατε?

 

Μπορείς να τα βρεις στις σελίδες των κατασκευαστριων εταιριών τους και να τα κατεβάσεις νόμιμα αγοράζοντάς τα. Ο άλλος τρόπος είναι τα γνωστά άγνωστα μέρη του ίντερνετ :ninja:

 

beta froyo για huawei 8100 8110 8120 με wifi !

ειναι πανω στο CMI2 του kalt_kaffe

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915354

 

Άντε επιτέλους να πάρουμε κι εμείς μια γεύση παγωμένου γιαουρτιού!

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι, εχω το joy rootαρισμενο με το RLS4d..... θελω να χρησημοποιησω το SetCPU και πειτε μου λιγακι αν το χρησημοποιει κανεις και πως λειτουργει? και επισης ενα link για κατεβασμα please? Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων! (και να σημειώσω κατι, ειχα χρησιμοποιήσει αλλο προγραμμα για να ρυθμισω τα ΜΗΖ και το κινητο μετα απο τις ρυθμισεις άρχισε να κολλαει και αναγκαστικα να ξανακανω εγκατασταση την ROM απο την αρχη!) Edited by KosmasPar
Link to comment
Share on other sites

εχω δει οτι σκαναρει συνεχεια για ασυρματα δικτυα,προφανως τρωει πορους και θελω να το απενεργοποιησω,αλλα πως;

εχουμε και εμεις προβλημα με microsdhc καρτες οπως το ZTE?

σκεφτομαι να παρω αυτη

Edited by thief
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω εδω και 3 μερες το joy 845 και δεν μπορω να βρω πουθενα manual αν ξερει κανεις κατι ας βοηθησει............
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...