Jump to content

[Symbian^3] Εφαρμογές πλοήγησης


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει καποια εφαρμογη συμβατη με το Ν8 για πλοηγηση μιας και η ΝΟΚΙΑ δεν εχει χαρτες για Κυπρο εδω και πολλη καιρο. Εψαξα για διαφορες αλλα δεν καταφερα να βρω ακρη. Aν μπορειτε στειλτε μου πμ με περισσοτερες πληροφοριες

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 376
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδια

Ψαχνω ενα προγραμμα πλοηγησης που να δουλευει σιγουρα στο Νοκια Ε7 με BELLE. Εχει καποιος κατι υποψιν?

Ευχαριστω

 

τι καλυτερο απο nokia maps? και τζαμπα μαλιστα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι καλυτερο απο nokia maps? και τζαμπα μαλιστα

Εμενα με χαλαει οτι δεν εχει προεπισκοπηση διαδρομης οπως στο sygic 'η εχει και δεν το εχω δει?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με χαλαει οτι δεν εχει προεπισκοπηση διαδρομης οπως στο sygic 'η εχει και δεν το εχω δει?

 

εχει προεπισκοπηση διαδρομης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για βοηθησε λιγο, που ακριβως?

 

αφου επιλεξεις προορισμο, πατας το κουμπι με τις τρεις γραμμες κατω αριστερα και μια απο τις επιλογες που σου βγαζει ειναι η επισκοπηση διαδρομης

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αφου επιλεξεις προορισμο, πατας το κουμπι με τις τρεις γραμμες κατω αριστερα και μια απο τις επιλογες που σου βγαζει ειναι η επισκοπηση διαδρομης

Μου βγαζει 3D , Συμφορηση, Ενταση, Διαδρομη, Ρυθμισεις, Διακοπη. Που ακριβως ειναι?:(

Link to comment
Share on other sites

Μου βγαζει 3D , Συμφορηση, Ενταση, Διαδρομη, Ρυθμισεις, Διακοπη. Που ακριβως ειναι?:(

 

πατα στο κουμπι διαδρομη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πατα στο κουμπι διαδρομη

Επισκοπηση διαδρομης την βρηκα στο "περπατημα εδω", θα το ξανα ψαξω, ευχαριστω για την βοηθεια.

 

OΚ το βρηκα, δεν ειναι σαν του sygic αλλα βλεπεις την διαδρομη.

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Garmin εχει σταματησει να βγαινει για symbian? Ψαχνω να κανω αναβαθμιση τους χαρτες αλλα δεν βρισκω τιποτα μετα το 2009
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το Garmin εχει σταματησει να βγαινει για symbian? Ψαχνω να κανω αναβαθμιση τους χαρτες αλλα δεν βρισκω τιποτα μετα το 2009

 

Δε νομίζω να επηρεάζει κάτι. Από όσο γνωρίζω οι χάρτες είναι ξεχωριστώ "αρχείο". :o

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δε μπορώ να βοηθήσω από το να ρίξεις μόνο μια ματιά εδώ, http://www.skordilis.gr/site/component/option,com_virtuemart/page,shop.browse/category_id,48/Itemid,27/

 

Πάρε τους και ένα τηλέφωνο, κάποτε που είχα επικοινωνήσει μαζί τους είχα καλή εξυπηρέτηση έναντι με άλλοι γνωστή εταιρία του χώρου. . . ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου χρησιμοποιώ τους auto drive hellas και του κατεβάζω απο εδώ

http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_dl.html

Η τελευταία ενημέρωση είναι στης 20/01/12

και η επόμενη έκδοση αναμένεται να κυκλοφορήσει τον Μάϊο του 2012

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τελικα οσον αφορα την πλοηγηση στην Κυπρο η ΝΟΚΙΑ ειναι αχρηστη. Δεν εχω βρει κανενα προγραμμα πληγησης που να εχει χαρτες Κυπρου. Κριμα...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.πηρα το νοκια 701 με λειτουργικο belle.μια ερωτηση..ο garmin θα δουλευει αν το βαλω?παρακαλω μια απαντηση..ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει με πμ που θα βρω το garmin xt και πως θα το βαλω στο ν8 με χαρτες κυπρου γιατι δεν βρικα κατι με την ερευνα μου

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ψαχνω το καλυτερο προγραμμα και χαρτη (ελληνικο) για να βαλω στο νοκια Ν8. Με ενδιαφερει η ταχυτητα και να ειναι αξιοπιστο στις οδους. Επισης εαν υπαρχει και δυνατοτητα για φωνητικες εντολες.

 

Να σημειωσω οτι εχω custom firmware, δε ξερω εαν επηρεαζει κατι. Επισης θελω να με ενημερωσετε εαν θα πληρωνω κατα τη χρηση του.

Link to comment
Share on other sites

Το nokia maps τα εχει ολα οσα θες. Και το sygic aura ειναι πολυ καλο αλλα το nokia maps ειναι πιο ενημερωμενο σε χαρτες και pois.
Link to comment
Share on other sites

Βασικα για να μην μπλεκεις με "μαγαζακια" κανε μια ενημερωση στο nokia maps και θεωρω οτι θα κανεις την δουλεια σου μια χαρα. Δωρεαν ειναι απλα στις ρυθμισεις/ ρυθμισεις εφαρμογων/ εντοπισμος θεσης/ μεθοδοι εντοπισμου θεσης/ και επελεξε να ειναι μονο το "ενσωματωμενο gps" για να μην μπαινει στο ιντερνετ και σε χρεωνει.
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι εχω custom firmware, δε ξερω εαν δουλεψει με την ενημερωση. Βασικα δεν πρεπει να εχει εγκατεστημενο το ovi maps.
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι εχω custom firmware, δε ξερω εαν δουλεψει με την ενημερωση. Βασικα δεν πρεπει να εχει εγκατεστημενο το ovi maps.

 

http://store.ovi.com/content/100493/download Αφού κάνεις login κατέβασέ το στο pc σου και εγκατάσταση μέσω nokia suite ή απευθείας από το "κατάστημα" στο κινητό σου. Είναι δωρεάν. Το ότι έχεις cfw δε παίζει κανένα απολύτως ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...