Jump to content

The Walking Dead (AMC)


charmed_powers
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι πολύ καλό.. Αλλά γύρισαν μονο 6 ως οδηγό για να δουν πως θα πάει;;

Έτσι έγινε και στο walking dead όπως και στο breaking bad. Το AMC πάντα βγάζει λίγα επεισόδια στις πρώτες σεζον να δει πως θα πάει.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έγινε και στο walking dead όπως και στο breaking bad. Το AMC πάντα βγάζει λίγα επεισόδια στις πρώτες σεζον να δει πως θα πάει.

Αυτο υπέθεσα και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με κούρασε πολύ αυτό το ασπρόμαυρο. Βέβαια είχε και μια σκηνή όλα τα ευρώ το επεισόδιο ..

 

Υγ το μυαλό μου πάει σε δύο άτομα..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με κούρασε πολύ αυτό το ασπρόμαυρο. Βέβαια είχε και μια σκηνή όλα τα ευρώ το επεισόδιο ..

 

Υγ το μυαλό μου πάει σε δύο άτομα..

Τώρα που το λες....παίζει να το έκανε Και ο "έχον άμεση σχέση με καμπάνες"

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το λες....παίζει να το έκανε Και ο "έχον άμεση σχέση με καμπάνες"

 

Kι εγώ προς τα εκεί τείνω, αλλά μου φαίνεται πολύ προφανές για να είναι αυτός....τίποτα άκυρο θα είναι στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

12096620_185535891780594_2381104585179678344_n.jpg?oh=02ca6c55bf39745c91617ab2c4b9afb1&oe=56948A9C

 

είναι εντελώς βλαμμένος ο πάτερ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τόσα μαζεμένα ζομπι Δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί σε άλλο επεισόδιο της σειράς!!!

 

Δυνατό πολύ το πρώτο όντως.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως ηταν ελληνας αυτος που πατησε την κορνα:p

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Το επεισόδιο από τα πλέον δυνατά. Για την κορνα και εμένα εκεί πάει το μυαλό μου. Edited by xapos
Link to comment
Share on other sites

Έτσι φαίνεται για την κόρνα... Ότι ο πάτερ την βαράει... Αλλά μπορει να είναι και μια άλλη ομάδα που δεν μας την έδειξε ακόμα... Την θυμάστε;; που είχε στείλει παγίδα με Τ;α ζόμπι μέσα στις καροτσες.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω πως ηταν ελληνας αυτος που πατησε την κορνα:p

 

Moυ φυγε ο καφές από τη μύτη :lol::lol::lol:

 

Εγώ υποψιάζομαι και το ορφανό πάντως.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Περα παντως απο τα προφανη που ειδαμε στο προχθεσινο επεισοδιο, φαινεται οτι ολοι σιγα σιγα εχουν αρχισει να κοιτανε παλι τον Rick με μισο ματι και δεν μου αρεσει αυτο. Και ο Νταρυλ του ειπε κανα δυο φορες οτι μπορουν να βρουν και να βοηθησουν και αλλο κοσμο και η Μισον βλεπει τις πραξεις του περιεργα αλλα και ο Μοργκαν φυσικα βλεπει τον παλιο του φιλο οτι ειναι σαλεμενος!

 

Βεβαια μετα απο τοσα επεισοδια εχει αποδειχθει ουκ ολιγες φορες πως ο Rick οσο σαλεμενος και αν ειναι παντα επαιρνε τις σωστες αποφασεις οπως εκ των υστερων αποδεικνυοταν. Το οτι τον κοιτουν ολοι ομως καπως στραβα (κυριως δικοι του ανθρωποι και της ομαδας) δεν μου αρεσει καθολου και φοβαμαι οτι θα δημιουργησει εντασεις αναμεταξυ τους που θα φτασουν στα ακρα.

 

Ειτε παντως εχει δικιο για αλλη μια φορα ο Ρικ ειτε εχει αδικο, δεν μου αρεσουν καθολου τα υφακια τους και ειδικα του Νταρυλ που απο βλαχος αγροικος ρατσιστης, εχει αρχισει να γινεται ενα ευαισθητο αρνακι!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

το επεισοδιο ηταν ******.

οσο για την κορνα δινω μοιρασμενες πιθανοτητες στον Πάτερ , στον Ρον αλλα και στους "Λύκους" .

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
Link to comment
Share on other sites

το επεισοδιο ηταν ******.

οσο για την κορνα δινω μοιρασμενες πιθανοτητες στον Πάτερ , στον Ρον αλλα και στους "Λύκους" .

 

Εγω παλι σε κανεναν απ τους τρεις.

Σε τετοιες σειρες εχω μαθει να κοιταω την οχι και τοσο προβλεψιμη πλευρα της.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι σε κανεναν απ τους τρεις.

Σε τετοιες σειρες εχω μαθει να κοιταω την οχι και τοσο προβλεψιμη πλευρα της.

 

Είναι πολύ προφανές για να είναι αυτός ο άχρηστος (αν είναι πάντως έχει "φύγει" με τη μία). Κάτι άκυρο θα είναι...μπορεί να μη το πάτησε καν άνθρωπος :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δει ακόμη, αλλά και μένα η στάση του Morgan που φαίνεται κάπως. Είναι ίσως η φωνή της λογικής για τον Rick. Εδώ ο κόσμος καίγεται και η κατάσταση είναι πολύ ζόρικη.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δει ακόμη, αλλά και μένα η στάση του Morgan που φαίνεται κάπως. Είναι ίσως η φωνή της λογικής για τον Rick. Εδώ ο κόσμος καίγεται και η κατάσταση είναι πολύ ζόρικη.

 

Τι να σου πω. Εμένα μου φαίνεται σαν αδυναμία πλέον. Αν δεις το επεισόδιο θα καταλάβεις τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα. Νομίζω πως τα έχει παρεξηγήσει τα πράγματα Μπορεί να γίνει επικίνδυνος για τους άλλους. Υπάρχει μια σκηνή που μπορεί αργότερα να φανεί καθοριστική. Ευτυχώς που υπήρχε η Carol.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το είδα. Νομίζω πως τα έχει παρεξηγήσει τα πράγματα Μπορεί να γίνει επικίνδυνος για τους άλλους. Υπάρχει μια σκηνή που μπορεί αργότερα να φανεί καθοριστική. Ευτυχώς που υπήρχε η Carol.

 

Ακριβώς! Αυτό εννοούςα πριν για τον Μόργκαν. Έκανε βλακεία.

Η Κάρολ άπαιχτη και νομίζω ότι θα έχει καθοριστικό ρόλο στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Από τα πολύ δυνατά επεισόδια.

Τώρα μένει να δούμε στο επόμενο Πως θα αντικρούσουν τα ζομπια που λοξοδρομησαν λόγω κόρνας

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...