Jump to content

Tennis - Ασχολείται κανείς;


aggelopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια ειμαι καινουρια στο φορουμ... εχει ακουσει μηπως κανεις για τα γηπεδα του Α.Π.Θ. στην Θεσσαλονικη??? Μπορεις να παιξεις ελευθερα με κανα φιλο σου ή πρεπει να παρακολουθησεις μαθηματα??? ;) :stupid:

 

Υ.Γ. Ψαχνω παρτενερ για τεννις για 1-2 φορεσ την βδομαδα αν βρεθει καταλληλο γηπεδο... Ερασιτεχνικα παντα ... :lol:

 

Οποιος ενδιαφερεται ας απαντησει εδω .......

SMOUUTTTSSS :thanks::thanks::thanks::thanks:

Edited by mariel19
διαγραφή e-mail.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 276
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά, παίζω εδώ και 2 χρόνια τένις (2, 3 φορές τη βδομάδα), το αγαπώ πολύ, χωρίς βεβαίως να έχω φτάσει σε ιδιαίτερα καλά επίπεδα! ο φίλος που παίζω, τώρα τελευταία μου κάνει νερά (με έχει νικήσει 2 φορές τον τελευταίο χρόνο, ίσως γι'αυτό ) και θέλω να παίζω πιο συχνά, από όσο μπορεί αυτός.

 

ψάχνω αντίπαλο-η που να βρίσκεται στη σαλόνικα, και να έχει όρεξη για σχετικά συχνά ματς!

 

ευελπιστώ να βρεθεί κάποιος που να απαντήσει!! γειά χαρά!

 

πολύ απελπισμένος σας λέω

Link to comment
Share on other sites

@Sara90 για τα γήπεδα του Α.Π.Θ., ξέρω σίγουρα ότι χρησιμοποιούνται για μαθήματα. Θα ρωτήσω έναν φίλο που πήγαινε τακτικά για το αν μπορεί να τα χρησιμοποιήσει κ το κοινό και θα σου πω. Και αν πάντως δεν διατίθενται, υπάρχουν στην πόλη αρκετά γήπεδα. Το δύσκολο είναι να βρεθούν συμπαίκτες και κοινός χρόνος...

 

Υ.Γ. (ενημέρωση): έμαθα για τα γήπεδα του Α.Π.Θ., ναι, στις ώρες που δεν χρησιμοποιούνται για μάθημα μπορεί να τα χρησιμοποιήσει το κοινό σε συνεννόηση με τη γραμματεία.. Πρέπει όμως να έχεις κάρτα από το πανεπιστημιακό γυμναστήριο ή, έστω (υποθέτω), φοιτητικό πάσο. Επιπλέον έμαθα ότι δεν είναι και στην καλύτερη δυνατή κατάσταση από άποψη επιφάνειας..

Edited by PavlosA
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ψάχνω αντίπαλο, δε βρισκομαι όμως Θεσσαλονίκη αλλά Αθήνα.

Συνήθως πάω και παίζω στον Αγ. Κοσμά, υπάρχει κανείς που ψήνεται για αγώνα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας παιδια ειμαι καινουρια στο φορουμ... εχει ακουσει μηπως κανεις για τα γηπεδα του Α.Π.Θ. στην Θεσσαλονικη??? Μπορεις να παιξεις ελευθερα με κανα φιλο σου ή πρεπει να παρακολουθησεις μαθηματα??? ;) :stupid:

 

Υ.Γ. Ψαχνω παρτενερ για τεννις για 1-2 φορεσ την βδομαδα αν βρεθει καταλληλο γηπεδο... Ερασιτεχνικα παντα ... :lol:

 

Οποιος ενδιαφερεται ας απαντησει εδω .......

SMOUUTTTSSS :thanks::thanks::thanks::thanks:

 

Γεια. Αν εξακολουθεις να ψαχνεις παρτενερ επικοινωνησε με προσωπικό μήνυμα

Edited by mariel19
διαγραφή email
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για Λαρισα ποια γηπεδα εχετε να προτεινετε που να ειναι χαλαρα απο κοσμο ωστε να παιζουν ανετα αρχαριοι παιχτες?
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αρκουμαι στο να χαζευω τις καλιγραμμες νεανιδες που παιζουν με τα μπαλακια στα κορτ...

 

αααα και να παρακολουθω μεγαλους τελικους γκραν σλαμ (φεντερερ-ναδαλ...)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
εγω παντως αρκουμαι στο να χαζευω τις καλιγραμμες νεανιδες που παιζουν με τα μπαλακια στα κορτ...

 

αααα και να παρακολουθω μεγαλους τελικους γκραν σλαμ (φεντερερ-ναδαλ...)

 

:lol::lol: Ωραίος...

 

Παίζω και 'γω τεννις αλλά δυστυχώς δεν μένω ούτε στην Αθήνα ούτε Θεσ/νικη. Αλλιώς ευχαρίστως θα έπαιζα μαζί σας:shifty::p. Τί εξοπλισμό χρησιμοποιείτε (εννοώ ρακέτα, εκτός και αν έχετε και άλλα... σύνεργα :) ); Υπάρχει κανείς που να ασχολείται με πρωταθλητισμό;

:dance:
Link to comment
Share on other sites

Μιάς και είπαμε για Grand Slam, σήμερα έγινε και ο τελικός του Roland Garros, με νικητή τον αδιαμφισβήτητο βασιλιά των χωμάτινων επιφανειών(κατα την γνώμη μου πάντα), Rafael Nadal! Και μάλιστα με σχετική ευκολία, 3-0 σετ, απέναντι στον Σουηδό Robin Soderling.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και είπαμε για Grand Slam, σήμερα έγινε και ο τελικός του Roland Garros, με νικητή τον αδιαμφισβήτητο βασιλιά των χωμάτινων επιφανειών(κατα την γνώμη μου πάντα), Rafael Nadal! Και μάλιστα με σχετική ευκολία, 3-0 σετ, απέναντι στον Σουηδό Robin Soderling.

 

Numbers don't - usually - lie. Πόσα έχει πάρει στο Παρίσι, από τα τελευταία έξι τα πέντε;

 

Ευτυχώς που το πήρε πέρσι ο Federer και καθάρισε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 5ο του είναι..Και το 7ο grand slam συνολικά...

 

Α, και να προσθέσουμε πως ξαναπέρασε και στο Νο1 της παγκόσμιας κατάταξης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

αν και μου αρεσει περισσοτερο ο Φεντερερ! και ο Ναδαλ ειανι εκπληκτικος στο χωμα...

εγω παιζω τενις εντελως ερασιτεχνικα... υπαρχουν καπου τουρνουα ετσι για το χαβαλε στην Αθηνα? πως υπαρχουν τα 7χ7 υπαρχει τπτ αντισχοιχο σε τενις? τουλαχιστον για το καλοκαιρι ενδιαφερομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας,

 

παιδιά (αγόρια κορίτσια) εσείς που ενδιαφέρεστε να παίζετε τέννις για προπόνηση, φυσική κατάσταση, διασκέδαση ή ακόμα και για φιλικό αγώνα και ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ σε δημοτικά γήπεδα (ξέρω πολλά στα βόρεια προάστεια των Αθηνών) να ενημερώσω ότι μιας και βρήκα πρώτο πρώτο στο google αυτό το topic σε αυτό το forum και για να μην μιλάμε θεωρητικά και μόνο, όποιος όποια θέλει ας επικοινωνήσει μαζί μου να κανονίσουμε (έχω και δεύτερη ρακέτα δεν χρειάζεστε τίποτε άλλο από όρεξη φορμίτσα και αθλητικά παπούτσια).

 

Θοδωρής

Edited by VeCo
Αφαίρεση email
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να προτινεις μερικα γηπεδα? γιατι εδω στα βριλησσια που ειμαι εγω ειναι γεματα ολα αυτες τις μερες το απογευμα που μπορω εγω...
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλείστε να μην δημοσιεύετε το email σας. Αντ' αυτού, χρησιμοποιείτε τα Προσωπικά Μηνύματα. Ευχαριστώ.

 

Υ.Γ.

Το forum δεν είναι chat.

Edited by VeCo

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
όχι.Εννόώ ένα γήπεδο στην Αναπαύσεως δίπλα απο το πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής,κάτω απο το νεκροταφείο.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας

 

Ειμαι αρχαριος.Πολυ αρχαριος...

Εχει κανεις ορεξη για παιχνιδι κοντα στην Παλληνη-Παιανια-Αγια Παρασκευη?

 

Κατι ακομα.Εχετε παραγγειλει ρακετα απο το εξωτερικο?Εδω στην Ελλαδα οι τιμες ειναι σχεδον διπλασιες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ψαχνω συμπαικτη στη θεσσαλονικη ,αρχαριο επιπεδο!!! για να απαντησω στο προηγουμενο σχετικα με ρακετες απο το εξωτερικο,εχω παρει μια φισερ ρακετα τιτανιο σμασκοντρολ πριν απο 4 χρονια γυρω στα 100 ευρω απο αυστραλια συν τα εξοδα αποστολης συνολικα 125 ευρω!

 

ενδιαφερομαι αλλα ειμαι σε αρχαριο επιπεδο.ειμαι φοιτητης θεσσαλονικη.κι εγω ψαχνω συμπαικτες παντως αν θες για πρπονηση κανενα ματσ να παιζουμε να το κανονισουμε!για PavlosA και οποιον αλλον ενδιαφερεται να παιξει στη θεσσαλονικη!

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείετε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ και την ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ - Η δημοσίευση συνεχόμενων μηνυμάτων δέον όπως αποφεύγεται
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι λατρης του τεννις απο θεσσαλονικη!!!Επαιζα 10 χρονια σε ομαδα αλλα τα τελευταια χρονια δεν βρισκεται συμπαιχτης.Οποιος πιστος απο θεσσαλονικηασ μου στείλει pm να κανονισουμε!!

 

κι ασ μην ειναι σε πολυ προχωρημενο σταδιο αλλα οχι και τελειως αρχαριος!!!Thanks!

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...