Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mακάρι να βγει νωρίς το update. Παίρνω επιδότηση από την Vodafone τον Απρίλιο, άρα να κατεβάσω τα πάγια!!

Όταν λες στο sense διαφορές, εννοείς.. μεγάλες ;. Nέα widgets ;

 

Υπαρχουν καινουρια widgets, apps, εχουν βελτιωθει οι ηχοι (εχει και επιλογη dolby)ειναι λιγο διαφορετικος ο καιρος(κανει και ηχητικο εφε) και καποιες αλλαγες στις ρυθμισεις...Βεβαια οπως ειπα πιο πριν, μπορει η official για DHD να ειναι ακομα πιο διαφορετικη...Θα δειξει αυτο κι ελπιζουμε ολοι συντομα...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επίσημα από την HTC εννοείς; Κάτι για μέσα καλοκαιριού δε λέγονταν; :rolleyes:

 

Καλημερα

Η htc εχει ενημερωσει την vodafone οτι αρχες Απριλιου θα υπαρχει αναβαθμιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπαρχουν καινουρια widgets, apps, εχουν βελτιωθει οι ηχοι (εχει και επιλογη dolby)ειναι λιγο διαφορετικος ο καιρος(κανει και ηχητικο εφε) και καποιες αλλαγες στις ρυθμισεις...Βεβαια οπως ειπα πιο πριν, μπορει η official για DHD να ειναι ακομα πιο διαφορετικη...Θα δειξει αυτο κι ελπιζουμε ολοι συντομα...

 

To Sense UI θα είναι το ίδιο με αυτό του Desire S, κατά συνέπεια το αποτέλεσμα της νέας rom του Desire HD θα είναι πολύ κοντά σε αυτό που ήδη βλέπεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Μετά το format, και πέρασμα της rom ξανά, έχω ξαφνικά 1900 επαφές. Είναι διπλές και τριπλές..τι μπορώ να κάνω για αυτό ;.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Μετά το format, και πέρασμα της rom ξανά, έχω ξαφνικά 1900 επαφές. Είναι διπλές και τριπλές..τι μπορώ να κάνω για αυτό ;.

 

Πηγαινε τηλ-μενου-επαφες-προβολη και ξετικαρε οποιες δε θες να φαινονται...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα και πάλι... τα ίδια... τέλος πάντων, ευχαριστώ :D

 

Μήπως να μπεις μέσα στο gmail/contacts και να επιλέξεις ποιές επαφές είναι στο My Contacts. Αυτές είναι που εμφανίζονται. Επίσης μπορείς να κάνεις και find duplicates.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν για την coredroid desire hd V4.8 2.3.3 THEMES,SKINS κτλ?

Αν ναι, που ακριβώς? Δεν μπόρεσα να βρω εγώ τουλαχιστον...:/

 

Η coredroid ερχεται ηδη με theme...Δε χρειαζεται να flashαρεις κατι αλλο.Αυτο αλλωστε ειναι και το χαρακτηριστικο της.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις τι γιετε με το wifi ??? μια συνδετε και αποσυνδετε αμεσως....

 

πρεπει να κανω καμια ρυθμηση απο το rouder ??

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις τι γιετε με το wifi ??? μια συνδετε και αποσυνδετε αμεσως....

 

πρεπει να κανω καμια ρυθμηση απο το rouder ??

 

Σε αλλο router το εχεις δοκιμασει;αν ναι και εχεις παλι αποσυνδεσεις, κοιτα ξε το.Ενας φιλος απο εδω επισκευθηκε το service για αυτο το λογο.Για πηγαινε πρωτα στις ρυθμισεις ασυρματα δικτυα, ρυθμισεις wifi, ασυρματα δικτυα,menou, συνθετες και επελεξε βελτιστη αποδοση wifi.

 

Sent from my Desire HD

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Περασα την desire s dhd πολυ καλη,γρηγορη και σταθερη.μια ερωτησουλα μονο πως βαζουμε το t9 στα sms?ευχαριστω

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Η coredroid ερχεται ηδη με theme...Δε χρειαζεται να flashαρεις κατι αλλο.Αυτο αλλωστε ειναι και το χαρακτηριστικο της.

 

 

Ναι δεν διαφωνώ αλλά στην παρουσίαση της ρομ στις εικόνες αν δεις την αρχική οθονη δεν είναι οπως το original...τώρα αν το έχει βάλει αυτός κ τ κρατάει για πάρτυ του τότε παω πασο:P αν γίνεται πάλι κάπως δεν ξέρω απλά να το κάνω....

 

Έχετε ν προτείνετε ρομ άλλη εκτος από την coredroid?

Link to comment
Share on other sites

Έχετε ν προτείνετε ρομ άλλη εκτος από την coredroid?

 

Δοκιμασε την HD revolution,την leedroid,την miui,εχεις αρκετες επιλογες απλα ριξε μια ματια και διαλεξε...

 

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Μία βοήθεια σας παρακαλώ.

Θέλω να συγχρονίσω τις επαφές από το gmail μου με το desire HD, μετά από hard reset, αλλά έχω την sim από το καρτοκινητό μου και δεν έχω internet στο κινητό μου δηλαδή. Με ποιον τρόπο γίνεται, συνδέοντας το desire HD στον υπολογιστή, να το συγχρονίσω με τις επαφές από το gmail μου?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μία βοήθεια σας παρακαλώ.

Θέλω να συγχρονίσω τις επαφές από το gmail μου με το desire HD, μετά από hard reset, αλλά έχω την sim από το καρτοκινητό μου και δεν έχω internet στο κινητό μου δηλαδή. Με ποιον τρόπο γίνεται, συνδέοντας το desire HD στον υπολογιστή, να το συγχρονίσω με τις επαφές από το gmail μου?

 

Wifi δεν έχεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα την επίσημη HTC TPU θήκη. 12 ευρώ από εδώ. Μια χαρά μου φαίνεται. Ακριβώς αυτό που περίμενα και σε τιμή που στην Ελλάδα δεν παίζει.

Το άνοιγμα πίσω λέτε το έχει για να μην καλύπτονται οι κεραίες (GPS κυρίως) και να μην υπάρχουν παρεμβολές ή απλά για να φαίνονται τα λογότυπα;

Edited by spdrosin
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Η htc εχει ενημερωσει την vodafone οτι αρχες Απριλιου θα υπαρχει αναβαθμιση.

 

Μπορεί να πρόκειται για την 1.84

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να πρόκειται για την 1.84

 

Μακαρι να μην εννοουσε αυτο.Παντως στη Κορεα υπαρχει επισημη ειδοποιηση απο HTC για αναβαθμιση σε 2.3 αρχες Απριλιου...;)

Επισης υπαρχει και εδω μια παρομοια ειδηση...Ας μην ειναι θεε μου πρωταπριλιατικο αστειο...:p

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το άνοιγμα πίσω λέτε το έχει για να μην καλύπτονται οι κεραίες (GPS κυρίως) και να μην υπάρχουν παρεμβολές ή απλά για να φαίνονται τα λογότυπα;

 

Μάλλον το πρώτο μιας και είναι γνωστό το πόσο μια απλή θήκη "μπλοκάρει" το σήμα του GPS της συσκευής.

 

HTC Desire HD case GPS test

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να μπεις μέσα στο gmail/contacts και να επιλέξεις ποιές επαφές είναι στο My Contacts. Αυτές είναι που εμφανίζονται. Επίσης μπορείς να κάνεις και find duplicates.

 

Τα έκανα όλα αυτά, και πάλι αχταρμάς έγιναν μέσα στο τηλέφωνο οι επαφές. Ε τις έσβησα από το google, από το Outlook, και τις πέρασα με ένα αρχείο. Εμ, σιγά μη κάτσω να σκάσω :D

Τhanx πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το πρώτο μιας και είναι γνωστό το πόσο μια απλή θήκη "μπλοκάρει" το σήμα του GPS της συσκευής.

 

HTC Desire HD case GPS test

 

Καλά το κατάλαβα. Εντυπωσιακό. Οπότε νομίζω έκανα μια καλή αγορά. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μην εννοουσε αυτο.Παντως στη Κορεα υπαρχει επισημη ειδοποιηση απο HTC για αναβαθμιση σε 2.3 αρχες Απριλιου...;)

Επισης υπαρχει και εδω μια παρομοια ειδηση...Ας μην ειναι θεε μου πρωταπριλιατικο αστειο...:p

 

 

Καλησπερα

Η ενημερωση απο HTC στη VODAFONE ειναι για για αναβαθμιση σε 2.3 αρχες Απριλιου

Link to comment
Share on other sites

Το android είναι εξαρχής φτιαγμένο με όλες τις γλώσσες (multilingual) άρα ναι θα είναι και ελληνική.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...