Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαξε να βρεις αν υπαρχει donate εκδοση του προγραμματος. (πολλα γνωστα paid apps εχουν και donate εκδοση που ειναι ιδια με την paid)

 

Όχι, δεν υπάρχει donate..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω βρηκα το MarketEnabler (χωρις κενο αναμεσα) στο market, το εγκατεστησα στη μνημη του τηλεφωνου, εκλεισα το Market (απο το Task Manager) γιατι λεει οτι δε δουλευει αλλιως, ετρεξα το MarketEnabler και εκανα fake το T-mobile US.

 

Μετα απο αυτο βρηκα και το maps και ολα.

 

(ξεχασα να πω: JJ RLS7)

 

Επιτελους επαιξε η μ:Xκια , ηθελε να φαει reboot πριν κανω το fake!

Καλος μ:Xκας και εγω:lol:

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

Τώρα ανακάλυψα πως όταν μου έρχεται μια κλήση απο προώθηση δεν μπορώ να την αναγνωρίσω. Στο νοκια που είχα πριν όταν κάποιος με έπερνε τηλ στο γραφείο και είχα κάνει προώθηση στο κινητό, μου έβγαζε ένα βελάκι δίπλα στο νούμερό του που έδειχνε πως είναι απο προώθηση. Τώρα τίποτα...

 

Πολύ απογοητευτικό :(

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έβαλα την r11 χτες και τη δούλεψα λίγο και το αποτέλεσμα; Επέστρεψα στην rls8. Γρήγορη ρομ η r11 με παιχνίδια όπως το asphalt να τρέχουν καλύτερα από ότι στην rls8 και με πολλές ευκολίες ( προεγκατεστημένο το titanium και με εφάρμογή για reboot, σαν το quick boot).

Το θέμα μου όμως είναι πως δε μπορώ να εγκαταστήσω καμμία εφαρμογη. Δε ξέρω τι παίζει αλλά δε μπορούσα ούτε να εγκαταστήσω εφαρμογή από το market αλλά ούτε και διάφορες που έχω στην sd.

Συμπέρασμα μεγάλο fail, δεν έχει νόημα να βγάζουν ρομ έτσι για να αλλάζουν τα νούμερα. Παραμένω στην rls8 μέχρι να βγεί κάτι πραγματικά αξιόλογο.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έβαλα την r11 χτες και τη δούλεψα λίγο και το αποτέλεσμα; Επέστρεψα στην rls8. Γρήγορη ρομ η r11 με παιχνίδια όπως το asphalt να τρέχουν καλύτερα από ότι στην rls8 και με πολλές ευκολίες ( προεγκατεστημένο το titanium και με εφάρμογή για reboot, σαν το quick boot).

Το θέμα μου όμως είναι πως δε μπορώ να εγκαταστήσω καμμία εφαρμογη. Δε ξέρω τι παίζει αλλά δε μπορούσα ούτε να εγκαταστήσω εφαρμογή από το market αλλά ούτε και διάφορες που έχω στην sd.

Συμπέρασμα μεγάλο fail, δεν έχει νόημα να βγάζουν ρομ έτσι για να αλλάζουν τα νούμερα. Παραμένω στην rls8 μέχρι να βγεί κάτι πραγματικά αξιόλογο.

 

το οτι δεν μπορεσες να εγκαταστησεις καμια εφαρμογη, δεν σημαινει σε καμια περιπτωση οτι η rom ειναι προβληματικη

αντι να κατηγορεις ολους αυτους τους developers που προσπαθουν και μας προσφερουν καθε φορα κατι καινουργιο, ψαξε μονος σου τη λυση του προβληματος

κανενας και ποτε δεν εχει αναφερει τετοιο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

το οτι δεν μπορεσες να εγκαταστησεις καμια εφαρμογη, δεν σημαινει σε καμια περιπτωση οτι η rom ειναι προβληματικη

αντι να κατηγορεις ολους αυτους τους developers που προσπαθουν και μας προσφερουν καθε φορα κατι καινουργιο, ψαξε μονος σου τη λυση του προβληματος

κανενας και ποτε δεν εχει αναφερει τετοιο προβλημα

 

Είναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει και συμβαίνει με τη συγκεκριμένη ρομ.

Τί ακριβώς να ψάξω δε νομίζω ότι υπάρχει και κάτι να ψάξω. Δε μπορείς να μου λες ότι έχει πρόβλημα η συσκευή όταν έχω περάσει επάνω της τόσες ρομ και τέτοιο πρόβλημα δεν είχε ποτέ.....

 

Εγκατέστησα την ίδια εφαρμογή από την sd στην rls8 ενώ στην r11 δε μπορούσα

Edited by efo
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εχω παραγγειλει το κινητο εδω και 12μερες σε καταστημα wind και με πανε απο μερα σε μερα.σημερα μου ειπανε για φλεβαρη και ηθελα να το κανω δωρο.ξερει κανεις καποιο καταστημα θεσσαλονικη να παω να το παρω.πηρα τηλεφωνο ελευθερουπολη,Δραμα(μου ειπανε οτι εχει,εκανα 160χιλιομετρα και μιλουσε για το tabletpc).

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Ισχύει... 30 Ιανουαρίου παραλαμβάνει η WIND στην κεντρική αποθήκη (με τα μέχρι τώρα δεδομένα)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ανακάλυψα πως όταν μου έρχεται μια κλήση απο προώθηση δεν μπορώ να την αναγνωρίσω. Στο νοκια που είχα πριν όταν κάποιος με έπερνε τηλ στο γραφείο και είχα κάνει προώθηση στο κινητό, μου έβγαζε ένα βελάκι δίπλα στο νούμερό του που έδειχνε πως είναι απο προώθηση. Τώρα τίποτα...

 

Πολύ απογοητευτικό :(

 

Sorry αλλά λίγο ασαφές για να βοηθήσουμε.

 

Ποιος έχει προωθήσει τι σε ποιόν, και ποιος απαντά την κλήση τίνος;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, αναρωτιέμαι με ποιό τρόπο ακόμα και με επεμβαση σε καποιο XML σρχείο θα μπορούσα να αλλαξω την εμφάνιση του Παρόχου (Δίκτυο) απο κεφαλαια γράμματα σε μικρα στην οθονη κλειδώματος του τηλεφώνου, στην επισημη 2.1 ROM ηταν cosmote και τώρα με τις 2.2 ROM εγινε COSMOT μην εμφανίζοντας το Ε λογω μεγέθους.

 

επισης πως εμφανιζεται η κατασταση του δικτυου σε εσας στο δικο μου Blade δεν εμφανίζει καθολου status 3G GPRS HSDC EDGE εμφανιζει μονο τις 4 καθετες τριγωνικες γραμούλες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Κ

Μαλλον θα το παω πισω αλλα θελω την γνωμη σας. Η ρομ και ολα τα υπολοιπα μαμα και αυτο το κολο WIFI μεσα στο σπιτι 2 γραμμες διπλα στο router. πριν αρχισω να πειραζω Rom συμβαινει σε ολα ή να παω να το αλλαξω και αν διορθωνεται.

Παρακαλω οσοι γνωριζουν να μου πουν για το WIFI και αν χρηζει αλλαγης.

 

Αν όντως σου δίνει 2 γραμμές δίπλα στο router και 0-1 γραμμές στα άλλα δωμάτια του σπιτιού, θα σου πρότεινα να το αλλάξεις. Είναι γνωστό πρόβλημα που το έχω κι εγώ και πολλοί άλλοι. Δες τα προηγούμενα μυνήματά μου εδώ, εδώ, εδώ κι εδώ. Επίσης μερικά από τα αντίστοιχα threads του Modaco εδώ, εδώ κι εδώ.

 

Αν διαβαζατε λιγο θα βλεπατε πως καποια παιδια που ειχαν το ιδιο προβλημα ειτε το ελυσαν με μια αλλη ρομ ή ειδαν πως εχει προβλημα το ρουτερ τους.Νταξει μην τρεχουμε με το παραμικρο για αλλαγη συσκευης.

Θα σε παρακαλούσα αν δεν είχες το ίδιο πρόβλημα να μην παραπληροφορείς (και ειδικά νέους κατόχους του κινητού). Αν διάβαζες λίγο (π.χ. δες τα παραπάνω links που έβαλα) θα έβλεπες ότι το πρόβλημα δε λύνεται με άλλο router ούτε με άλλη ROM. Το πρόβλημα είναι καθαρά harware. Δύο επαφές λείπουν από την αντέννα, σύμφωνα με τη φωτο εδώ:

http://android.modaco.com/content-page/322176/very-poor-wifi-reception-not-disconnecting-issue/page/20/#entry1557126

 

Αν διαβάσεις τα μυνήματα στο Modaco θα δεις ότι όσοι το αντικατέστησαν, είχαν με το νέο Blade full WiFi σήμα φυσικά χωρίς να αλλάξουν router και χωρίς καν βάλουν custom ROM. Οι άλλοι που δεν μπορούν να το αντικαταστήσουν (επειδή το αγόρασαν από άλλη χώρα), είδαν ότι πειράζοντας τις επαφές στη φωτο παραπάνω, το σήμα βελτιώνεται. Φυσικά αυτό δε συστήνεται για όσους το πήραν από Wind αφού έχουν εγγύηση και εύκολη αντικατάσταση.

 

Μόνο 1-2 άτομα εδώ στο MyPhone είδαν καλύτερο σήμα με αλλαγή ROM ή ρούτερ, αλλά αυτοί δεν είχαν 1-2 γραμμές WiFi δίπλα στον router και καθόλου WiFi στα άλλα δωμάτια. Έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα με: 1. Sebastian404's de-orangeated-rom - r8, 2. Finnish Fillyjonk RLS5, 3. FLB-Froyo G2 for ZTE Blade (r6) και 4. Japanese Jellyfish RLS8. Μόνο με την τελευταία βελτιώνεται λίγο το σήμα (5-10dBm) και η ακτίνα (+1-2 μέτρα) αλλά απέχει πολύ από το να το πεις έστω επαρκες WiFi σήμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, αναρωτιέμαι με ποιό τρόπο ακόμα και με επεμβαση σε καποιο XML σρχείο θα μπορούσα να αλλαξω την εμφάνιση του Παρόχου (Δίκτυο) απο κεφαλαια γράμματα σε μικρα στην οθονη κλειδώματος του τηλεφώνου, στην επισημη 2.1 ROM ηταν cosmote και τώρα με τις 2.2 ROM εγινε COSMOT μην εμφανίζοντας το Ε λογω μεγέθους.

 

επισης πως εμφανιζεται η κατασταση του δικτυου σε εσας στο δικο μου Blade δεν εμφανίζει καθολου status 3G GPRS HSDC EDGE εμφανιζει μονο τις 4 καθετες τριγωνικες γραμούλες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στο system\etc\apns-conf.xml βρίσκονται τα ονόματα των παρόχων. Η Cosmote είναι γραμμένη με πεζά και όχι με κεφαλαία.

Edited by aristarhos
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια, μηπως μπορειτε να μου πειτε απο μπορώ να αγορασω και εγώ το Blade? Είμαι απο Χανιά και τα καταστήματα της Wind δεν το έχουν.

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως σου δίνει 2 γραμμές δίπλα στο router και 0-1 γραμμές στα άλλα δωμάτια του σπιτιού, θα σου πρότεινα να το αλλάξεις. Είναι γνωστό πρόβλημα που το έχω κι εγώ και πολλοί άλλοι. Δες τα προηγούμενα μυνήματά μου εδώ, εδώ, εδώ κι εδώ. Επίσης μερικά από τα αντίστοιχα threads του Modaco εδώ, εδώ κι εδώ.

 

 

Θα σε παρακαλούσα αν δεν είχες το ίδιο πρόβλημα να μην παραπληροφορείς (και ειδικά νέους κατόχους του κινητού). Αν διάβαζες λίγο (π.χ. δες τα παραπάνω links που έβαλα) θα έβλεπες ότι το πρόβλημα δε λύνεται με άλλο router ούτε με άλλη ROM. Το πρόβλημα είναι καθαρά harware. Δύο επαφές λείπουν από την αντέννα, σύμφωνα με τη φωτο εδώ:

http://android.modaco.com/content-page/322176/very-poor-wifi-reception-not-disconnecting-issue/page/20/#entry1557126

 

Αν διαβάσεις τα μυνήματα στο Modaco θα δεις ότι όσοι το αντικατέστησαν, είχαν με το νέο Blade full WiFi σήμα φυσικά χωρίς να αλλάξουν router και χωρίς καν βάλουν custom ROM. Οι άλλοι που δεν μπορούν να το αντικαταστήσουν (επειδή το αγόρασαν από άλλη χώρα), είδαν ότι πειράζοντας τις επαφές στη φωτο παραπάνω, το σήμα βελτιώνεται. Φυσικά αυτό δε συστήνεται για όσους το πήραν από Wind αφού έχουν εγγύηση και εύκολη αντικατάσταση.

 

Μόνο 1-2 άτομα εδώ στο MyPhone είδαν καλύτερο σήμα με αλλαγή ROM ή ρούτερ, αλλά αυτοί δεν είχαν 1-2 γραμμές WiFi δίπλα στον router και καθόλου WiFi στα άλλα δωμάτια. Έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα με: 1. Sebastian404's de-orangeated-rom - r8, 2. Finnish Fillyjonk RLS5, 3. FLB-Froyo G2 for ZTE Blade (r6) και 4. Japanese Jellyfish RLS8. Μόνο με την τελευταία βελτιώνεται λίγο το σήμα (5-10dBm) και η ακτίνα (+1-2 μέτρα) αλλά απέχει πολύ από το να το πεις έστω επαρκες WiFi σήμα

 

Νικο προτείνεις να παω να το αλλαξω?

Χθες το πηρα. Πως θα ξερω αν και στην καινουργια υπαρχει το ιδιο προβλημα?

Εμενα κανει και την βλακει και οταν κλειδωνει το κινητο κοβει το wifi

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα σοβαρό πρόβλημα και μια-δυο ερωτήσεις, ειδικά με το πρόβλημα θέλω την βοήθεια σας γιατί είναι βασικό..

1)Δεν μου δείχνει αναγνώριση επαφής στις κλήσεις, δείχνει μόνο τον αριθμό και μετά από λίγη ώρα το όνομα της επαφής εμφανίζεται στο ιστορικό κλήσεων, αλλά φυσικά το πρόβλημα παραμένει όταν ξαναγίνει κλήση. Έχω δοκιμάσει αρκετούς dialers, έχω την flb-froyo r6.. είναι πρόβλημα της rom, κάποιο πρόγραμμα, το έχει συναντήσει άλλος; Την ερώτηση την έχω ξανακάνει αλλά δικαιολογείστε με: είμαι απεγνωσμένος :blink:

flb froyo r6 έχω εγώ και είμαι κατευχαριστημένος, αν εξαιρέσεις ένα πρόβλημα με την αναγνώριση κλήσεων, που όμως δεν ξέρω καν σε τι οφείλεται.. :(

εχω βαλει την FLB-Froyo ROM R6 Fixes και δεν μου λειτουργει το WiFi βγαζει Error

Υπαρχει καμια λυση ή το εχι κανενας αλλος?

 

Τα ίδια προβλήματα έχουν πολλοί με την αρχική FLB-FroyoR6 αλλά ακόμα και με την Fixed. Θα μπορούσατε να δοκιμάσετε τα fixes που υπάρχουν δε ξεχωριστό θέμα εδώ αλλά προσωπικά την έβγαλα και έβαλα την JJ RLS8, επειδή ο developer της FLB πήρε "άδεια" και δεν ξέρουμε πότε ή αν θα επανέρθει.

Νικο προτείνεις να παω να το αλλαξω?

Χθες το πηρα. Πως θα ξερω αν και στην καινουργια υπαρχει το ιδιο προβλημα?

Εμενα κανει και την βλακει και οταν κλειδωνει το κινητο κοβει το wifi

Υπάρχουν δύ προβλήματα με το WiFi που όμως είναι ξεχωριστά και πολύ διαφορετικά. Το πρώτο είναι το ασθενές WiFi σήμα (που το αντιμετωπίζουν σχετικά λίγοι). Το δεύτερο είναι ότι το WiFi δεν επανασυνδέεται όταν το κινητό ξυπνάει (πρόβλημα που το αντιμετωπίζουν πολλοί περισσότεροι). Αν έχεις μόνο το δεύτερο πρόβλημα δε χρειάζεται να το αντικαταστήσεις επειδή λύνεται (εν μέρει) με το Blade WiFi Fix (εφαρμογή από το market) ή με v2.2 ROM (π.χ. την JJ).

 

Αν όμως έχεις το πρώτο πρόβλημα και είναι σοβαρό όπως το δικό μου (1 γραμμή στο δωμάτιο που είναι ο router, καμία σύνδεση στα άλλα δωμάτια κλπ) τότε ίσως είναι καλύτερο να το αντικαταστήσεις όπως έκαναν κι άλλοι οι άλλοι στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με το ίδιο πρόβλημα. Η απόφασή βέβαια είναι δική σου. Σαφώς βέβαια και δε θα ξέρεις αν και το καινούργιο δε θα έχει το ίδιο πρόβλημα.

 

Έχεις τρέξει το WiFi Analyzer? Τι τιμές σου δίνει και πόσα γειτονικά δίκτυα; Αν έχεις κι άλλο WiFi κινητό βάλτα δίπλα δίπλα και κάνε σύγκριση. Σε μένα το Blade έχει 1 γραμμή κοντά στον router και ανιχνεύει 2-3 γειτονικά WiFi, όταν στο ίδιο σημείο τρία άλλα κινητά (HTC HD2, Blackberry, iPhone) έχουν full σήμα και ανιχνεύουν 10-15 δίκτυα.

Edited by nikosr78
Link to comment
Share on other sites

Oι δεύτερες εντυπώσεις απο την r11 είναι μέτριες.

Σε σχέση με τον φίλο πιο πάνω που έχει πρόβλημα με την εγκατάσταση εφαρμογών εγώ προσωπικά άλλα και ο κολλητός μου που του την πέρασα εχθές το βράδυ δεν είχαμε κανένα απολύτως πρόβλημα - εγκαταστάθηκαν κανονικά εφαρμογές απο titanium, market και apk απο την κάρτα μνήμης - ίσως ο φίλος να δοκιμάσει να κάνει wipe απο CWM μπάς και στρώσει!

 

Στα παιχνίδια δεν είδα κάτι το τρομερό - ειδικά στα πουλιά λόγω "ειδικού βάρους" τα ίδια Παντελάκη μου!

 

Ένα θέμα που είχα ήταν με το wifi πάλι το οποίο ξεσυνδέεται σε ανύποπτο χρόνο οπότε προφανώς και εδώ δεν κάνανε ιδιαίτερα καλή δουλειά τα αστέρια της modaco

 

Ιδιαίτερα εύχρηστο ότι το titanium ήταν ήδη εγκατεστημένο (όχι ότι δεν μπορείς να το περάσεις και μόνος σου και μάλιστα την pro έκδοση για να μήν παιδεύεσαι!) και το reboot που όντως έλειπε εξαρχής απο το λειτουργικό!

 

Κατά τ' άλλα δεν μου άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις σαν rom, θέλει αρκετό παίδεμα ακόμα!

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Oι δεύτερες εντυπώσεις απο την r11 είναι μέτριες.

Σε σχέση με τον φίλο πιο πάνω που έχει πρόβλημα με την εγκατάσταση εφαρμογών εγώ προσωπικά άλλα και ο κολλητός μου που του την πέρασα εχθές το βράδυ δεν είχαμε κανένα απολύτως πρόβλημα - εγκαταστάθηκαν κανονικά εφαρμογές απο titanium, market και apk απο την κάρτα μνήμης - ίσως ο φίλος να δοκιμάσει να κάνει wipe απο CWM μπάς και στρώσει!

 

Στα παιχνίδια δεν είδα κάτι το τρομερό - ειδικά στα πουλιά λόγω "ειδικού βάρους" τα ίδια Παντελάκη μου!

 

Ένα θέμα που είχα ήταν με το wifi πάλι το οποίο ξεσυνδέεται σε ανύποπτο χρόνο οπότε προφανώς και εδώ δεν κάνανε ιδιαίτερα καλή δουλειά τα αστέρια της modaco

 

Ιδιαίτερα εύχρηστο ότι το titanium ήταν ήδη εγκατεστημένο (όχι ότι δεν μπορείς να το περάσεις και μόνος σου και μάλιστα την pro έκδοση για να μήν παιδεύεσαι!) και το reboot που όντως έλειπε εξαρχής απο το λειτουργικό!

 

Κατά τ' άλλα δεν μου άφησε και τις καλύτερες εντυπώσεις σαν rom, θέλει αρκετό παίδεμα ακόμα!

 

 

Εκανα factory reset και wipe cache όταν την εγκατέστησα και ξαναέκανα wipe αλλά δε μπορώ με τίποτα να εγκαταστήσω εφαρμογές και όπως είπα και πιο πάνω σε απάντηση ενός φίλου που βιάστηκε να χαρακτηρίσει το συμπέρασμα μου για τη ρομ δεν είμαι ο μόνος με αυτό το πρόβλημα.

Η rls8 δείχνει να είναι ότι καλύτερο έχει βγει.

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά λίγο ασαφές για να βοηθήσουμε.

 

Ποιος έχει προωθήσει τι σε ποιόν, και ποιος απαντά την κλήση τίνος;

 

Έχω επιλέξει όταν με καλέι κάποιος στο σταθερό του γραφείου μου να προωθείται η κλήση στο κινητό μου.

 

Με το nokia e51, όταν κάποιος έπαιρνε τηλέφωνο στο γραφείο η κλήση ερχόταν στο νοκια και μου εδειχνε το νούμερό του και ένα βελάκι δίπλα που σημαινε πως ήταν κλήση προώθησης.

 

Με το ΖΤΕ όταν κάποιος πάρει τηλ στο γραφείο έρχεται η κλήση κανονικά στο κινητό και δείχνει το νούμερο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι κλήση απο προώθηση ή με έχει πάρει απευθείας στο κινητό.

 

Ο λόγος που θέλω να το ξέρω είναι πως για τις κλήσεις απο προώθηση χρεόνωμαι!

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε με αλλο ρουτερ να δεις αν εχεις παλι προβλημα.

στην εκδοση 2.2 εχει λυθει το προβλημα με το wifi.

 

έχω την RLS7 και δεν έχει λυθεί...

 

το εβγαλα αλλα και παλι το κανει! τι φταιει γιατι ειναι πολυ ενοχλητικο?

 

Πήγαινε:

Ρυθμίσεις

Ασύρματο και Δίκτυα

Δίκτυα Κινητής Τηλεφωνίας

Επιλογές GSM/UMTS

Ονόματα Σημείου Πρόσβασης

πάτα Menu --> Επαναφορά στις προεπιλογές

να δεις αν φτιάξει έτσι...

 

Παιδια μια ερώτηση... εχω βαλει μια εικονα για φοντο που την εχω αποθηκευμενη στη καρτα μνημης, πως γινεται να την περασω στη μνημη του κινητου;

 

παιδιά κάποιος?

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την πέρασα την 11άρα...... με την βοήθεια του φίλου μου samniotis

Εκ πρώτης όψεως φαίνεται αρκετά καλή. εντύπωση μου εκανε η ταχύτητα εναλλαγής μεταξύ των οθονών καμία σχέση με πριν.

και βέβαια είμαι και με μνήμη 512.

σε γενικές γραμμές δεν βλέπω να εχει κάποια προβλήματα.

θα σας την συνιστούσα ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω επιλέξει όταν με καλέι κάποιος στο σταθερό του γραφείου μου να προωθείται η κλήση στο κινητό μου.

 

Με το nokia e51, όταν κάποιος έπαιρνε τηλέφωνο στο γραφείο η κλήση ερχόταν στο νοκια και μου εδειχνε το νούμερό του και ένα βελάκι δίπλα που σημαινε πως ήταν κλήση προώθησης.

 

Με το ΖΤΕ όταν κάποιος πάρει τηλ στο γραφείο έρχεται η κλήση κανονικά στο κινητό και δείχνει το νούμερο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι κλήση απο προώθηση ή με έχει πάρει απευθείας στο κινητό.

 

Ο λόγος που θέλω να το ξέρω είναι πως για τις κλήσεις απο προώθηση χρεόνωμαι!

 

δυστυχως δεν μπορεις να κανεις κατι διοτι αυτο ειναι θεμα του android

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...