Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy 3 (I5800)


kyrillos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση

 

Η έκδοση 4.0 από τον Kyrillos υπάρχει για κατέβασμα και από που???

Μόνο την 3.3 βρίσκω...........

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση

 

Η έκδοση 4.0 από τον Kyrillos υπάρχει για κατέβασμα και από που???

Μόνο την 3.3 βρίσκω...........

 

v4.0 RC http://www.multiupload.com/8BGIBV8Z4Y

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει παντως,μελλοντικα,περιπτωση να δουμε εγκατασταση,rom,

δικια σου, η,της karma.dev.farrout.inc.(kdfi) ,απο sdcard?

 

πρέπει να κάνει κάποιος port το clockworkmod recovery για το galaxy 3... :) δεν είναι απίθανο, αλλά ούτε εύκολο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εχω βαλει εδω κ κανα μηνα περιπου την εκδοση 2.2 froyo στο κινητο μου.Το συνδεω με το kies κ δεν μου αναγνωριζει την εκδοση..γιατι?το λεω επειδη θελω να δω αν βγηκε η official απο την samsung hellas.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εχω βαλει εδω κ κανα μηνα περιπου την εκδοση 2.2 froyo στο κινητο μου.Το συνδεω με το kies κ δεν μου αναγνωριζει την εκδοση..γιατι?το λεω επειδη θελω να δω αν βγηκε η official απο την samsung hellas.

 

Απο την στιγμη που εχεις βαλει την 2,2 δεν προκειτε να σου πει το kies αν εχει βγει η επισημη.Οσο για το θεμα που δεν στο αναγνωριζει αποσυνδεσε την sd

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη μια ερωτηση ξερετε πως μπορω να αλλαξω pin σε αυτη τη συσκευη

 

Ρυθμισεις -Τοποθεσια και ασφαλεια-Ρυθμισεις κλειδωματος καρτας

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα με την αποσυνδεση κ παλι τιποτα.Η ελληνικη froyo εχει καμια διαφορα με αυτην που περασα απο το xda?(αν γνωριζεις).Κ στα μηνυματα για να μην γραφω μονο με 80 χαρακτηρες το βαζω στο αλφαβητο gsm κ μου λενε οι παραληπτες οτι τους στελνει ερωτηματικα.Γιαυτο κ θελω να περασω την official ελληνικη.Του Κυριλλου η εκδοση 4.0 στελνει 160 χαρακτηρες στο μηνηματα?Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη μια ερωτηση ξερετε πως μπορω να αλλαξω pin σε αυτη τη συσκευη

 

Θα πας Settings/Location and security/Set up SIM card lock και απο εκει Change SIM PIN

 

Ρε παιδες πατησα στο Titanium να κανει move all users apps to internal και εχουν περασει 40 λεπτα και ακομη δεν εχει τελειωσει.Λογικα κολλησε ε?Αν ναι πως το κανω cancel?Φοβαμαι μην αλλες τις εχει περασει και αλλες οχι και μου γινουν μανταρα μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις -Τοποθεσια και ασφαλεια-Ρυθμισεις κλειδωματος καρτας

Ευχαριστω αλλα μπαινω εκει και η επιλογη ειναι γκριζαρισμενη παταω στο αλλαγη πιν και δεν κανει τπτ

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα με την αποσυνδεση κ παλι τιποτα.Η ελληνικη froyo εχει καμια διαφορα με αυτην που περασα απο το xda?(αν γνωριζεις).Κ στα μηνυματα για να μην γραφω μονο με 80 χαρακτηρες το βαζω στο αλφαβητο gsm κ μου λενε οι παραληπτες οτι τους στελνει ερωτηματικα.Γιαυτο κ θελω να περασω την official ελληνικη.Του Κυριλλου η εκδοση 4.0 στελνει 160 χαρακτηρες στο μηνηματα?Ευχαριστω!

 

Δεν υπαρχει ελληνικη 2,2 αποκλειστικα αλλα στην 2,2 που περνας υπαρχουν διαφορες γλωσσες.Οσο για τα μηνυματα εχω σταματησει να χρησιμοποιω την μαμισια εφαρμογη

και χρησιμοποιω Handcent sms απο το market

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω αλλα μπαινω εκει και η επιλογη ειναι γκριζαρισμενη παταω στο αλλαγη πιν και δεν κανει τπτ

 

Να υποθεσω πως εχεις την sim μεσα

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πως το ελεγχω γιατι ειμαιπαμασχετος

 

Αν εισαι σε λειτουργια πτησης θα δειχνει ενα αεροπλανο πανω πανω και δεν θα εχεις καθολου σημα.Δε μπορεις να μπορεις ουτε να σε παρουν τηλ

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι σε λειτουργια πτησης θα δειχνει ενα αεροπλανο πανω πανω και δεν θα εχεις καθολου σημα.Δε μπορεις να μπορεις ουτε να σε παρουν τηλ

Οχι δεν ειμαι εχω φουλ σημα

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειμαι εχω φουλ σημα

 

Κανε μια επαννεκινηση το κινητο..Δε ξερω πως αλλιως να σε βοηθησω.Ελπιζω κανεις αλλος να ξερει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει ελληνικη 2,2 αποκλειστικα αλλα στην 2,2 που περνας υπαρχουν διαφορες γλωσσες.Οσο για τα μηνυματα εχω σταματησει να χρησιμοποιω την μαμισια εφαρμογη

και χρησιμοποιω Handcent sms απο το market

 

Φοβερο το προγραμματακι.....ειμαι οκ!!!Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο το προγραμματακι.....ειμαι οκ!!!Thanks :)

 

Έχει πολλές παραμετροποιησειs ψαξτο

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες πατησα στο Titanium να κανει move all users apps to internal και εχουν περασει 40 λεπτα και ακομη δεν εχει τελειωσει.Λογικα κολλησε ε?Αν ναι πως το κανω cancel?Φοβαμαι μην αλλες τις εχει περασει και αλλες οχι και μου γινουν μανταρα μεσα.

Τσεκαρε αν είναι ενεργός ο εντοπισμός σφαλμάτων

 

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε αν είναι ενεργός ο εντοπισμός σφαλμάτων

 

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Τεραστιο ευχαριστω!Δε μου εκοψε αυτο καθολου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...