Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy 3 (I5800)


kyrillos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ MYPHONE :baby:. ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ GALAXY 3. ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΟ GOOGLE ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ GALAXY 3 ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ 1 ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΥΧΑΙΑ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ. ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΣE Rom v10 by Kyrillos. ΑΝΑΒΑΘΜΙΣEΙΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΕS. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΥΜΕΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ROOTING ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ BACKUP. ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΙΝΔΟΥ ΑΠΟ ΤΟ YOUTUBE ΓΙΑ ROOTING (TO MONO ΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ). ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΙΝΕ ΕΠΑΝΑΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ROOTING. ΕΙΠΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ROOTING ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ SUPERUSER ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ Ή ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΤΙ. ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ.:lost::fool:. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ; :help:ΕΠΙΣΗΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Η ΕΚΔΟΣΗ FIRMWARE ΕΙΝΑΙ 2.2, Η ΕΚΔΟΣΗ ΒΑΣΙΚΟΥ ΦΑΣΜΑΤΟΣ I5800XXJP4, H ΕΚΔΟΣΗ KERNEL 2.6.32.9 root@SE-S608#1 KAI FROYO.XWJPI.

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν δε θες προβληματα τοτε γυρνα froyo. Ακομα δεν υπαρχει αλλη νεοτερη ρομ σε αλλη εκδοση android για το κινητο μας. Επισης αν διαβαζες απο εκει που κατεβασες τη ρομ θα εβλεπες οτι υπαρχουν θεματακια! Σορυ αν ειμαι λιγο σκληρος αλλα το υφος του μηνυματος σου μου φανηκε λιγο επικριτικο...Τα παιδια που βγαζουν ρομ το κανουν επειδη θελουν, δεν ειναι υπαλληλοι της samsung. Ειναι στη δικη σου διακριτικη ευχερεια αν θα βαλεις η οχι μια ρομ. Αλλιως μενεις στις επισημες...Φιλικα παντα!

 

Sent via Tapatalk

 

Ειναι πολυ γρηγορη η v10 απλα υπαρχουν προβληματα ακομη σοβαρα...οπως οταν σε παιρνουν τηλ δεν μπορεις να ακουσεις τον αλλον ουτε να σε ακουσει...εβαλα τη 2.2 παλι μεχρι να τη διορθωσει..εμενα μου αρεσε πολυ αλλα τουλαχιστον τηλεφωνο πρεπει να εχω και για αυτο το αγορασα οχι μονο για εφαρμογες...παντως κανει πολυ καλη δουλεια ο kyrillos μπραβο του...θα υπαρξει τελικη εκδοση?ξερει κανεις?:(

Link to comment
Share on other sites

:(Sorry δεν το γνώριζα.Όπως προείπα είμαι νέος χρήστης και γενικότερα νέος σε τέτοιου είδους συζητήσεις. Από τα λάθη μου μαθαίνω.:shifty:
Link to comment
Share on other sites

:(Sorry δεν το γνώριζα.Όπως προείπα είμαι νέος χρήστης και γενικότερα νέος σε τέτοιου είδους συζητήσεις. Από τα λάθη μου μαθαίνω.:shifty:

 

Αν ψάξεις λίγο πιο πριν υπάρχει λινκ με την εκδοσή 10! Θα σε πάει σε συγκεκριμένη σελίδα στο xda forum οπού έχει αναλυτικές οδηγίες. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο γιατί μπαίνω από το κινητό

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτή θα ήταν η επόμενη μου ερώτηση. Αν βέβαια θα έλυνα το πρόβλημα με το rooting. Αν δηλαδή είναι καλύτερα, από κινητό κούτας με αναβαθμίσεις από KIES να το πάω σε v10 απευθείας. Εντάξει θα κοιτάξω τα προηγούμενα για να λύσω το πρόβλημα με το rooting και το backup. Σε ευχαριστώ πάντως. Δε χρειάζεται να μου απαντήσεις άμεσα. Να σαι καλά. Αν κολλήσω θα ζητήσω βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή θα ήταν η επόμενη μου ερώτηση. Αν βέβαια θα έλυνα το πρόβλημα με το rooting. Αν δηλαδή είναι καλύτερα, από κινητό κούτας με αναβαθμίσεις από KIES να το πάω σε v10 απευθείας. Εντάξει θα κοιτάξω τα προηγούμενα για να λύσω το πρόβλημα με το rooting και το backup. Σε ευχαριστώ πάντως. Δε χρειάζεται να μου απαντήσεις άμεσα. Να σαι καλά. Αν κολλήσω θα ζητήσω βοήθεια.

 

Προτεινω μιας και εισαι νεος να μην πας στην 10 ακομα γιατι της λειπουν μερικα πραγματακια μεχρι να ολοκληρωθει καλυτερα περασε την ν9 :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου.Το rooting το προσπάθησα με SGSL αν δεν κάνω λάθος. Τα άλλα που τα προσπάθησα δε με άφηνε το antivirus του υπολογιστή. Να το απενεργοποιήσω ή θα πάθω ζημιά;:dash:
Link to comment
Share on other sites

Ειχα v10 και ειχα προβληματα αρκετα...τωρα γυρισα σε froyo 2.2, μπορεις καποιος να μου πει καποια rom του κυριλλου που να δουλευει καλα για να την περασω....v 9.4 ειναι καλη?παιζει flash player?
Link to comment
Share on other sites

Τα κυριότερα προβλήματά αν και για την προσωπική μου χρήση και το τονίζω αυτό για να μην παρεξηγηθώ είναι ότι δεν μπορείς να συνδέσεις ακουστικό Bluetooth( η αποστολή αρχείων με bluetooth γίνεται κανονικά ), δεν μπορείς να κάνεις το κινητό πηγή wi fi και δεν δουλεύει το backup restore από το recovery menu. Αυτά έχω εντοπίσει εγώ και προσωπικά δεν με ενοχλούν καθόλου! Τονίζω είναι η προσωπική μου άποψη για την καθημερινή χρήση πού κάνω εγώ στο κινητό μου.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα κυριότερα προβλήματά αν και για την προσωπική μου χρήση και το τονίζω αυτό για να μην παρεξηγηθώ είναι ότι δεν μπορείς να συνδέσεις ακουστικό Bluetooth( η αποστολή αρχείων με bluetooth γίνεται κανονικά ), δεν μπορείς να κάνεις το κινητό πηγή wi fi και δεν δουλεύει το backup restore από το recovery menu. Αυτά έχω εντοπίσει εγώ και προσωπικά δεν με ενοχλούν καθόλου! Τονίζω είναι η προσωπική μου άποψη για την καθημερινή χρήση πού κάνω εγώ στο κινητό μου.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Σε εμενα κανει κολπα η μπαταρια με τη φορτιση μια το δειχνει φορτισμενο μια ξεφορτιστο...στο ραδιοφωνο δεν ακους απο το ηχειο αλλα και οταν σε καλουν και το σηκωνεις το τηλ δεν σε ακουει ο συνομιλητης..για κοιταξε αυτα δουλευουν σε εσενα?:(

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα κανει κολπα η μπαταρια με τη φορτιση μια το δειχνει φορτισμενο μια ξεφορτιστο...στο ραδιοφωνο δεν ακους απο το ηχειο αλλα και οταν σε καλουν και το σηκωνεις το τηλ δεν σε ακουει ο συνομιλητης..για κοιταξε αυτα δουλευουν σε εσενα?:(

 

δοκιμασε να ξανα φλασαρεις απο την αρχη :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να ξανα φλασαρεις απο την αρχη :)

 

Τι έκανες με το partition?

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι έκανες με το partition?

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Λοιπον Δημητρη πεδευομαι 4 μερες σημερα εκανα διαγραφη και φορματ καρτας μνημης και παρτισιον (κρατησα τα back up) και δημιουργια νεο παρτισιον απο την αρχη.Δεν ξερω τι καταληξη εχει γιατι την προηγουμενη φορα ηταν ext3.Τωρα εχω περασει μερικες εφαρμογες οχι ολες για δοκιμη και ειναι οκ μεχρι στιγμης..

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Δημητρη πεδευομαι 4 μερες σημερα εκανα διαγραφη και φορματ καρτας μνημης και παρτισιον (κρατησα τα back up) και δημιουργια νεο παρτισιον απο την αρχη.Δεν ξερω τι καταληξη εχει γιατι την προηγουμενη φορα ηταν ext3.Τωρα εχω περασει μερικες εφαρμογες οχι ολες για δοκιμη και ειναι οκ μεχρι στιγμης..

 

Κοίταξε αν είναι όλα Οκ και το βραδύ αν είναι το κοιτάμε και πάλι. Πρέπει να είσαι πλήρως εξοπλισμένος τώρα! Θα σου χρειαστεί !!!:-)

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε αν είναι όλα Οκ και το βραδύ αν είναι το κοιτάμε και πάλι. Πρέπει να είσαι πλήρως εξοπλισμένος τώρα! Θα σου χρειαστεί !!!:-)

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Ναι το παρακολουθω και ελπιζω να μην απογοητευτω!Α να πω και κατι αλλο..οταν εκανα restore τις εφαρμογες μου ελεγε οτι θα αντικατασταθουν καθε φορα, ενω δεν υπηρχε τιποτα στο παρτισιον (???)...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ειχα v10 και ειχα προβληματα αρκετα...τωρα γυρισα σε froyo 2.2, μπορεις καποιος να μου πει καποια rom του κυριλλου που να δουλευει καλα για να την περασω....v 9.4 ειναι καλη?παιζει flash player?

Ολες οι ρομ του Κυριλλου δουλευουν καλά:lol:

Σοβαρα τωρα, αν διαβαζετε αυτα που λεέει ο Κύριλλος, η 10 είναι ακόμα ημιτελής γιατί και η Cyanogen για τον γαλαξία μας είναι ημιτελής (δεν φτιάχνει την cyanogen ο Κύριλλος!) Ετσι και αλλιώς, η 10 είναι beta ακόμα (!)

Δεν νομίζω οτι υπάρχει μέτρο σύγκρισης με μία OC έκδοση (πχ 9.4) του Κύριλλου με την εργοστασιακή 2.2, για το ποιά είναι καλύτερη....

Αν εξαιρέσεις το Ελληνικό sorting των επαφών, βάλε 9.4, g3mod kernel για να είναι σταθερό, μια γρήγορη κάρτα και κάνε partition.

Και εγώ χρησιμοποιώ το τηλέφωνο σε επαγγελματική καθημερινή χρήση και δεν έχω κανένα παράπονο από την 9.4 και τον Κύριλλο :respect:

flash ΔΕΝ υπάρχει για τον επεξεργαστή του κινητού μας. Κυκλοφορούν emulators με αμφίβολα αποτελέσματα. Δεν είναι θέμα rom το πρόβλημα!

Edited by amkokos

--- ΗΤC Desire X

--- Galaxy 3 Kyrillos 10.6 ROM

--- Galaxy Y (rooted)

--- Galaxy Pocket (rooted)

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου λειτουργουσε σαν hotspot.Γενικα αυτα που λείπουν τα ξεχνας αμεσως με οοολα τα υπολοιπα που σου προσφερει.Το μονο που μου λειπει πραγματικα ειναι η συνδεση με bluetooth ακουστικο.2 ερωτησεις.Ειχα ρωτησει εδω για ποιο λογο δε μου επαιζε videos περασμενα απο το pc πχ και μου ειπε ο Κυριλλος να περασω αυτο το update http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1447906

Οντως το περασα χθες βραδυ και παιζουν ολα κανονικοτατα αλλα 3-4 φορες πηγα να το "ξυπνησω" αλλα δεν εκανε τιποτα.Η οθονη παρεμενε μαυρη,οποτε αναγκαζομουν να το κανω restart απο το power.Εχετε καποια απαντηση σε αυτο?

Και η δευτερη ερωτηση εναι αν υπαρχει τροπος να δουμε αν οντως εχει γιει η μετατροπη σε ext4.

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου λειτουργουσε σαν hotspot.Γενικα αυτα που λείπουν τα ξεχνας αμεσως με οοολα τα υπολοιπα που σου προσφερει.Το μονο που μου λειπει πραγματικα ειναι η συνδεση με bluetooth ακουστικο.2 ερωτησεις.Ειχα ρωτησει εδω για ποιο λογο δε μου επαιζε videos περασμενα απο το pc πχ και μου ειπε ο Κυριλλος να περασω αυτο το update http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1447906

Οντως το περασα χθες βραδυ και παιζουν ολα κανονικοτατα αλλα 3-4 φορες πηγα να το "ξυπνησω" αλλα δεν εκανε τιποτα.Η οθονη παρεμενε μαυρη,οποτε αναγκαζομουν να το κανω restart απο το power.Εχετε καποια απαντηση σε αυτο?

Και η δευτερη ερωτηση εναι αν υπαρχει τροπος να δουμε αν οντως εχει γιει η μετατροπη σε ext4.

Ευχαριστω :)

 

και σε εμενα 2-3 φορες μου το εχει κανει αυτο!Παω να το ξυπνησω οπως λες και δεν κανει τιποτα με αποτελεσμα να του κανω reboot.Ελπιζω να εχεις HV kernel.

Με το mini tool partition στον υπολογιστη σου μπορεις να δεις τι καταληξη εχει το παρτισιον.

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα κανει κολπα η μπαταρια με τη φορτιση μια το δειχνει φορτισμενο μια ξεφορτιστο...στο ραδιοφωνο δεν ακους απο το ηχειο αλλα και οταν σε καλουν και το σηκωνεις το τηλ δεν σε ακουει ο συνομιλητης..για κοιταξε αυτα δουλευουν σε εσενα?:(

 

'Οσο αφορά το θεμα της μπαταρίας το έχω διαβάσει και από άλλους. Το θέμα του ραδιοφώνου που δεν πάιζει απότο ηχείο είναι θέμα της εφαρμογής και όχι της Ρομ ή της δουλειάς του κύριλλου. Δεν πρόκειται να επιλυθεί το θέμα αν δεν αλλάξει η εφαρμογή.

Τώρα όσο αφορά το θέμα του ότι δεν ακούς και δεν ακούγεσαι αυτό είναι πρωτάκουστο για μένα. Την έχω την 10 περασμένη εδώ και 2 εβδομάδες και δεν το έχει κάνει ποτέ αυτό το θέμα.

Προσπάθησε να ξαναφλασάρεις κάνοντας με τυπικότητα όλα όσα λεν οι οδηγίες αλλίως γύρνα σε 9.4 για να είσαι σε κάτι πιο σταθερό.

 

Για όσους έχουν αγοράσει τον γαλαξία μας τον τελευταίο καιρό έχω να πω το εξής (Το οποίο το έχω πει επανηλλειμένα):

Με 150 € που κάνει πλέον αυτό το κινητό ΜΗΝ περιμένετε να κάνετε αυτά που κάνει το galaxy S II ή το iphone 4.

Δεν γίνεται, πως να το κάνουμε.

Τηλέφωνο πήρες με ηλικία 1,5 χρονών που για τα δεδομένα της τεχνολογίας είναι συνταξιούχος........

----------------------------------------------

Samsung Galaxy S3 :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Kernel εχω 2.6.32.9 cm7@apollo#717 Ετσι ακριβως ηταν δηλαδη μαζι με την v10 του Κυριλλου.

Το κατεβαζω τωρα το mini tool partition να δω.Σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Kernel εχω 2.6.32.9 cm7@apollo#717 Ετσι ακριβως ηταν δηλαδη μαζι με την v10 του Κυριλλου.

Το κατεβαζω τωρα το mini tool partition να δω.Σε ευχαριστω!

 

Ο κυριλλος προτεινει αυτον CM kernel 1.3 high_voltage..

 

If your have the screen of death issue (if your phone doesnt wake up, and you have to remove the battery) flash this kernel

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Θα τον περασω τοτε.

Εχω 8gb class 10 sd και στο mini tool Βλεπω το εξης.

Τα 6.51 Gb ειναι σε fat32 και τα 977mb ειναι σε ext3.Εχω κανει πατατια?Δεν υποτι8εται οτι 8α επρεπε να ειναι σε ext4 συμφωνα με το s2e?Παντως δουλευουν ολα κανονικα και φαινεται το partition στο TB.

Link to comment
Share on other sites

Θα τον περασω τοτε.

Εχω 8gb class 10 sd και στο mini tool Βλεπω το εξης.

Τα 6.51 Gb ειναι σε fat32 και τα 977mb ειναι σε ext3.Εχω κανει πατατια?Δεν υποτι8εται οτι 8α επρεπε να ειναι σε ext4 συμφωνα με το s2e?Παντως δουλευουν ολα κανονικα και φαινεται το partition στο TB.

 

Εγω θα σου προτεινω να το αφησεις ετσι οπως ειναι μιας και δουλευει!Και εγω σε ext3 εχω το παρτισιον.Οταν το εκανα φορματ σε ext4 αντιμετωπιζα προβληματα με τις εφαρμογες.

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν ειναι καιρος για μπλεξιματα τοτε :P Το αφηνω ετσι αφου μου παει καλα εκτος απο το προβληματακι που ανεφερα πριν.Και ισως με τον kernel που μου ειπες διωρθωθει και αυτο.Να σαι καλα φιλε!

Y.Γ. : Περασα τον kernel που ειπες και τωρα γραφει 2.6.32.9 cm7@apollo#721 Κομπλε ετσι?

Το ops που περναμε οταν flasaroyme εχει αλλαξει κα8ολου τωρα στις τελευταιες εκδοσεις?Γιατι εβαλα στο select ops καποιο απο παλια που μου ειχε απομεινει γιατι ειχα σβησει τον φακελο με την v10 απο το pc.Δεν επαιζε να την ξανακατεβασω τωρα :P

Edited by AdeLaiN
Link to comment
Share on other sites

Kyrillos v9.5

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=11407369&postcount=2 :)

 

@AdeLaiN ναι ειναι ενταξει!

Δεν νομιζω να εχεις προβλημα με το ops απο αλλες εκδοσεις.Παντως καθε φορα που βγαζει ρομ ο κυριλλος βαζει τα αρχεια αυτα μεσα!

Edited by panagis_89

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...