Jump to content

Δημόσια Ημερολόγια Google


psybill
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το ενημερώνω κανονικα... Μεχρι και τα φιλικα πέρασα που κάναμε...

Τωρα θα αρχίσει το σερί...

Μην αγχώνεσαι...

Σημερα ανακοινώθηκε και το υπόλοιπο πρόγραμμα και αυριο θα το περάσω. Ετσι κι αλλιώς τωρα στο τελος του μηνα παίζουμε παλι...

Sent from my X10i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Πρόσθεσα στο πρώτο ποστ τα δύο λινκ σχετικά με moto / formula 2011 για να το κρατάμε λίγο ενημερωμένο :)

 

Οτι άλλο καλό ημερολόγιο βρείτε, ευπρόσδεκτο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λοιπόν από πέρυσι έχω φτιάξει μετά από απαίτηση φίλου ένα ημερολογιο για τον παοκ και το συνεχίζω.

Αν θέλεις πρόσθεσέ το στο πρώτο post.

 

https://www.google.com/calendar/embed?src=hhd4d4l0k5sjmv9gvjbauc7j6s%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Athens

 

Επίσης ένα ημερολόγιο που έχω στη λίστα μου θέλω να το διαγράψω αλλά μου λέει ότι δεν είναι δυνατή η κατάργηση του ημερολογίου. Τι να κάνω για να το διαγράψω οριστικά?

Edited by kooky

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από πέρυσι έχω φτιάξει μετά από απαίτηση φίλου ένα ημερολογιο για τον παοκ και το συνεχίζω.

Αν θέλεις πρόσθεσέ το στο πρώτο post.

 

https://www.google.com/calendar/embed?src=hhd4d4l0k5sjmv9gvjbauc7j6s%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Athens

 

Επίσης ένα ημερολόγιο που έχω στη λίστα μου θέλω να το διαγράψω αλλά μου λέει ότι δεν είναι δυνατή η κατάργηση του ημερολογίου. Τι να κάνω για να το διαγράψω οριστικά?

Το ημερολόγιό σου προστέθηκε στο πρώτο post :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χρησιμοποιώ τα εξής ημερολόγια στο google calendar:

 

- Εορτολόγιο (π.χ. Άγιος Δημήτριος, Αγία Ελένη κλπ.)

- Γενεθλιολόγιο (συγκεκριμένες ημερομηνίες γενεθλίων των επαφών)

- Αργίες της Ελλάδος (π.χ. 25η Μαρτίου, 28η Οκτωβρίου κλπ.)

- Tasks (default ημερολόγιο από την google)

 

Πείτε κανένα άλλο καλό και ΧΡΗΣΙΜΟ ημερολόγιο να βάλουμε... αθλητικά δεν με ενδιαφέρουν. Πείτε ιδέες τι άλλα ημερολόγια θα άξιζαν να προστεθούν. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χρησιμοποιώ τα εξής ημερολόγια στο google calendar:

 

- Εορτολόγιο (π.χ. Άγιος Δημήτριος, Αγία Ελένη κλπ.)

- Γενεθλιολόγιο (συγκεκριμένες ημερομηνίες γενεθλίων των επαφών)

- Αργίες της Ελλάδος (π.χ. 25η Μαρτίου, 28η Οκτωβρίου κλπ.)

- Tasks (default ημερολόγιο από την google)

 

Πείτε κανένα άλλο καλό και ΧΡΗΣΙΜΟ ημερολόγιο να βάλουμε... αθλητικά δεν με ενδιαφέρουν. Πείτε ιδέες τι άλλα ημερολόγια θα άξιζαν να προστεθούν. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

γενεθλιολογιο που το βρηκες?

Link to comment
Share on other sites

γενεθλιολογιο που το βρηκες?

Αν έχεις περασμένα τα γενέθλια στις (google) επαφές στα εμφανίζει και στο google calendar

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις περασμένα τα γενέθλια στις (google) επαφές στα εμφανίζει και στο google calendar

 

α οκ αυτο το ηξερα.νομιζα οτι υπαρχει ειδικη εφαρμογη..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω βοήθεια! Στο βασικό ημερολόγιο του google έκανα εισαγωγή ενός εορτολογίου και τώρα θέλω να το διαγράψω. Το πρόβλημα είναι πως θέλω να διαγράψω μόνο το εορτολόγιο και όχι τις άλλες εγγραφές που έχω. Πως γίνεται αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω βοήθεια! Στο βασικό ημερολόγιο του google έκανα εισαγωγή ενός εορτολογίου και τώρα θέλω να το διαγράψω. Το πρόβλημα είναι πως θέλω να διαγράψω μόνο το εορτολόγιο και όχι τις άλλες εγγραφές που έχω. Πως γίνεται αυτό;

 

Όπως βλέπεις από το pc σου το ημερολόγιο θα πας πάνω δεξιά που έχει ένα γρανάζι. Εκεί είναι τα options. Πας λοιπόν: options > calendar settings > calendars. Εκεί βλέπεις τα ημερολόγια που έχεις βάλει και όποιο δεν θέλεις το κάνεις delete.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως απο εκει δεν γινεται. Αυτη τη στιγμη με αυτο που εκανα γεμισα σημειωσεις το ημερολογιο κ δεν μποεω να τις σβησω.

Σε ευχαριστω παντως

 

Sent from my Desire HD

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να διαγράψεις τις εγγραφές μία μία. Μόλις 365 είναι. Σοβαρά μιλάω. Δεν γίνεται αυτό;
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Λοιπόν έχουμε συνέχεια με το ημερολόγιο της F1 για το 2012. το link από το ημερολόγιο του 2011 δεν θα συνεχιστεί γιατί έκανα κάποιες αλλαγές. Χώρισα το ημερολόγιο σε δυο μέρη, ένα για τους αγώνες και ένα ένα για τα δοκιμαστικά, έτσι αν κάποιος δεν ενδιαφέρεται για τα δοκιμαστικά να μην είναι αναγκασμένος να φορτωθεί με περισσότερη πληροφορία από όση χρειάζεται:D

 

Links:

Για τον αγώνα

F1 Calandar 2012 (Race)

 

Για τα δοκιμαστικά

F1 Calendar 2012 (Qualifying)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδιά, χρησιμοποιώ τα εξής ημερολόγια στο google calendar:

 

- Εορτολόγιο (π.χ. Άγιος Δημήτριος, Αγία Ελένη κλπ.)

- Γενεθλιολόγιο (συγκεκριμένες ημερομηνίες γενεθλίων των επαφών)

- Αργίες της Ελλάδος (π.χ. 25η Μαρτίου, 28η Οκτωβρίου κλπ.)

- Tasks (default ημερολόγιο από την google)

 

Πείτε κανένα άλλο καλό και ΧΡΗΣΙΜΟ ημερολόγιο να βάλουμε... αθλητικά δεν με ενδιαφέρουν. Πείτε ιδέες τι άλλα ημερολόγια θα άξιζαν να προστεθούν. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

 

καλησπερα.

απο τα εχεις κατεβασει ολα αυτα;

 

 

δοκιμαστε και το ημερολογιο ΚΑΙΡΟΣ.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σας επισυνάπτω δύο ημερολόγια για το Google που χρησιμοποιώ εκτός από το κλασσικό Εορτολόγιο.

 

[ATTACH]25257[/ATTACH]

 

[ATTACH]25256[/ATTACH]

 

Αν θέλει κάποιος ας τα προσθέσει στο πρώτο ποστ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγες το γνωστό site http://www.theverge.com ανέβασε ένα δημόσιο ημερολόγιο google που εκτός από τα δικά του podcast, ενημερώνει και για τις ημερομηνίες για μεγάλα γεγονότα τεχνολογικού ενδιαφέροντος όπως εκθέσεις, συνέδρια κτλ

για μένα μάλλον είναι περιττό και δεν θα το ακολουθήσω αλλά μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους εδώ

http://www.theverge.com/2012/5/15/2965337/follow-the-verge-with-google-calendar

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

απο τα εχεις κατεβασει ολα αυτα;

 

 

δοκιμαστε και το ημερολογιο ΚΑΙΡΟΣ.

 

Το γενεθλιολόγιο στο βάζει αυτόματα εάν στο google contacts καταχωρήσεις τις ημερομηνίες γενεθλίων των φίλων σου. Το ίδιο και το tasks ημερολόγιο (είναι αυτόματο από την google).

 

Το αργίες της Ελλάδας στο δίνει η google στα δημόσιο ημερολόγια.

 

Το εορτολόγιο το είχα βρει κάπου στο internet δεν θυμάμαι πού, αν το ψάξεις θα το βρεις πολύ εύκολα.

 

 

Πείτε και άλλα χρήσιμα ημερολόγια μάγκες...

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Σας βγαζει και εσας πως την Δευτερα 28 ειναι του Αγ. Πνευματος?

 

Ανεπιτρεπτο τετοιο λαθος.

 

και βέβαια μας το βγάζει και όντως είναι ανεπίτρεπτο. μάλιστα εγώ το είχα πιστέψει κανονικά και πήγε να γίνει ένα μπέρδεμα, αλλά μετά από συζήτηση με την γυναίκα μου (που έχει και αυτή το συγκεκριμένο ημερολόγιο ενεργοποιημένο) κατάλαβα ότι είναι λάθος!!

Link to comment
Share on other sites

και βέβαια μας το βγάζει και όντως είναι ανεπίτρεπτο. μάλιστα εγώ το είχα πιστέψει κανονικά και πήγε να γίνει ένα μπέρδεμα, αλλά μετά από συζήτηση με την γυναίκα μου (που έχει και αυτή το συγκεκριμένο ημερολόγιο ενεργοποιημένο) κατάλαβα ότι είναι λάθος!!

 

επειδη το εχω,βγαλει,και δεν,μπορω,να δω,νομιζω,οτι την εχει παλι περασμενη την αλλη δευτερα σαν γιορτη.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...